Даяна Ястремская – Дарья Гаврилова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на Открытом чемпионате Франции по теннису

Даяна Ястремская – Дарья Гаврилова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Даяна Ястремская

В воскресенье, 27 сентября, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№28 WTA) стартует на Открытом чемпионата Франции по теннису.
 
В матче первого круга украинка будет играть против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA) четвертым запуском на корте №12 после встречи Дельбонис – Лондеро. Ориентировочное время начала встречи – 20:00 по Киеву.

Обновлено: матч был перенесен на 10-й корт, где завершились все поединки дня.

Ранее девушки встречались один раз, украинка проиграла (Индиан-Уэллс-2019).
 
В следующем круге победительница матча сразится против Анны Калинской из России (№108 WTA) или Эжени Бушар из Канады (№168 WTA).
 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРИЗОВЫЕ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(25 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vital
    online
      vital, 28.09.2020 09:10
    -1
    Можливо, для Даяни виліт вже в першому раунді шолому, в порівнянні з попередніми поразками в 2-3 колах, буде більш корисним для усвідомлення, що щось відбувається не так і треба перезагрузити свою кар'єру. Після Страсбургу-2019 в Даяни, окрім 4-го кола Вімблдону і фіналу Брісбену, не було жодних успіхів. Карантин ну дуже погано вплинув на Даяну.
    Все одно будемо вірити в Даяну, що найбільші успіхи її в тенісі ще попереду...
    AleksMih
      AleksMih, 27.09.2020 22:33
    0
    Stanislav Matusevych, 27.09.2020 21:29
    Абсолютно заслужена поразка за жахливої гри. Що робити далі, незрозуміло. Мені здається, батько повинен взяти справу в свої руки. Інакше буде тільки подальший регрес.
    Уже взял , прогресс налицо
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 27.09.2020 21:37
    -1
    Чув що вона хоче приймати ізраїльське громадянство. Але с такою грою вона зможе тільки за Молдову грати.
    vv691
      vv691, 27.09.2020 21:36
    0
    WladWest, 27.09.2020 21:10
    А кто из них с восьмой сотни?
    гаврилова з восьмой даяна з дванадцятой сотни
    Sergiy20
      Sergiy20, 27.09.2020 21:35
    +4
    Віктор Савчук, 27.09.2020 21:32
    Зараз тато вставить тлумаків за те що не старалась, цікаво де подівся новий тренер Бажин, щось не видно його ніде
    Не слідкуєте ви за тенісом, тому такі питання і виникають. Бажин тю-тю.
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 27.09.2020 21:34
    +1
    Сумно... Сподіваюсь це лише тимчасовий регрес. Головне для Даяни визначитися з пріоритетами по життю.
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 27.09.2020 21:34
    +5
    Теннис примитивный, никакой вариатиности вообще нет, бъет со всей дури, а та стоит на 1-2 м от корта и отбивает, а если бы умела запускать под сетку как Воундошкова , Свитолина или Кенин, то эта бы Гаврилка замучалась бы бегать. Ждем новых клипов и желательно от Бадоева и шоб побольше эротики. Жги, Даяна нашу попсу.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 27.09.2020 21:33
    +2
    Даяна їхала до Парижу рекламувати гарну суккню, а випадково на теніс завітала
    Sergiy20
      Sergiy20, 27.09.2020 21:33
    0
    На жаль цей рік можна записати Даяні в пасив. Зараз вона стала грати гірше, ніж це було 2 роки тому. Хочеться сподіватися, що цей спад незабаром закінчиться.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 27.09.2020 21:32
    -2
    Зараз тато вставить тлумаків за те що не старалась, цікаво де подівся новий тренер Бажин, щось не видно його ніде
    maxno
    online
      maxno, 27.09.2020 21:32
    +1
    Тренера надо чтобы технику подтянул и психологию а сейчас только бей сильней куда попало голову надо включать
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 27.09.2020 21:30
    -1
    Stanislav Matusevych, 27.09.2020 21:29
    Абсолютно заслужена поразка за жахливої гри. Що робити далі, незрозуміло. Мені здається, батько повинен взяти справу в свої руки. Інакше буде тільки подальший регрес.
    Да, дальше - Ташкент к Остапенко.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 27.09.2020 21:30
    +5
    Такого тупого тенісу від Даяни, я ще не бачив . Чим дорослішає, тим тупішає.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 27.09.2020 21:30
    +1
    Гаврилову разобьют во 2-3 раундах, но такие огромные ауты Даяны...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.09.2020 21:29
    +7
    Абсолютно заслужена поразка за жахливої гри. Що робити далі, незрозуміло. Мені здається, батько повинен взяти справу в свої руки. Інакше буде тільки подальший регрес.
    serega-2019
      serega-2019, 27.09.2020 21:29
    +6
    Дуже сумно !!
    Антитеніс від Даяни..
    sergo1957
      sergo1957, 27.09.2020 21:29
    0
    Недолго музыка играла.......Позор !!!
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 27.09.2020 21:29
    +4
    Відмучилась
    andrijoooo
      andrijoooo, 27.09.2020 21:28
    +3
    дноооооооо
    Yurenc
      Yurenc, 27.09.2020 21:28
    +3
    Ужас
    Andrii Okhotnikov
      Andrii Okhotnikov, 27.09.2020 21:28
    +14
    Ничего страшного, зато теперь у Даяны свободное время появится, можно пару песенок новых записать. Играет все равно еще невзрачнее чем поет. Ждем!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.09.2020 20:28
    +13
    Боже мій, який жах! А мені-то здавалося, що грати гірше, ніж з Бренгл, вже нереально. Як же я помилявся...
    polesse2000
    online
      polesse2000, 27.09.2020 21:26
    +12
    Я в шоке от такой игры Даяны.
    Vladdal
      Vladdal, 27.09.2020 20:27
    +11
    С Даяны уже Гаврилова смеётся - КАК??
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 27.09.2020 20:32
    +10
    Ястремская - это явление. Бить стоя у сетки по пустому корту с 1-1,5 м аутом...Думаю, даже любители так не мажут. Уже соперницы хохочут. Талантливый игрок и странные метаморфозы с ней.
    Vadin
      Vadin, 27.09.2020 21:06
    +9
    Комментарий свернут. Показать
    Мдаа. Ну впринципі нічого дивного.. Нажаль Даяна вернулась з того звідки починали аж до перед тренерування її Женомом)) тут психологія і зриви.. Все ясно
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 27.09.2020 21:24
    +8
    Якщо Гаврилова попадає в корт, далі за неї все робить Даяна.
    vital
    online
      vital, 27.09.2020 21:22
    +8
    Реалізація брейків Даяна 1/9, Гаврилова 3/4. Що тут додати?
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 27.09.2020 21:05
    +8
    як так можна було програти чужу з 0-40, тепер і я вже не вперений у її перемогу. Після таких зазвичай відбувається зворотній брейк
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.09.2020 21:29
    +7
    Абсолютно заслужена поразка за жахливої гри. Що робити далі, незрозуміло. Мені здається, батько повинен взяти справу в свої руки. Інакше буде тільки подальший регрес.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 27.09.2020 21:23
    +7
    Матч такой...Как говорят: "Потерял 2 часа жизни"
    vital
    online
      vital, 27.09.2020 21:19
    +7
    Цікаво скільки ще Даяні брейкпойнтів потрібно щоб зробити брейк? Ні потрійний, ні одинарні, ніяк не може. Вже й суперниця без першої подачі, і все одно ні.
    Будь-який похід Даяни ближче до сітки це програне очко. Це такий новий тренд від Даяни?
    Vadin
      Vadin, 27.09.2020 21:13
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    WladWest, 27.09.2020 21:10
    А кто из них с восьмой сотни?
    Гаврилова після травми, не дивись в рейтинг
    fedd1979
    online
      fedd1979, 27.09.2020 20:49
    +7
    Зате важливо було цілому світу показати шпагат між меблями. Задовбала вже
    VITASS
      VITASS, 27.09.2020 20:38
    +7
    Mazyr2412, 27.09.2020 20:33
    Це треба щоб в такій формі,Даяні Бог послав таку тащілку вперту. Дуже незручна вона для Ястремської.
    когда та за 3 метра от линии а ты возле сетки и висящий мяч - нужно дропом перекинуть и все... но нет +100 к силе и 2 метра аут
    VITASS
      VITASS, 27.09.2020 20:28
    +7
    бл это пипец. так просрать брейк
    serega-2019
      serega-2019, 27.09.2020 21:29
    +6
    Дуже сумно !!
    Антитеніс від Даяни..
    Lazio
      Lazio, 27.09.2020 21:28
    +6
    Додому....
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 27.09.2020 20:47
    +6
    Дивитися на це просто неможливо! Вона ,взагалі , окрім як з усієї сили бити по м'ячу ще щось вміє. Біля сітки по висячому м'ячу в двухметровий аут???? Та з тебе вже парижські горобці сміються.
    dudigo78
      dudigo78, 27.09.2020 20:27
    +6
    плоскі примітивні удари, дитячі помилки. це Даяна 2020