Смалийчук шантажирует Коломойского? Журналист высказал подозрение

Игорь Цыганык считает, что львовские «Карпаты» докатились до самого дна

Смалийчук шантажирует Коломойского? Журналист высказал подозрение
© Instagram. Игорь Коломойский

Футбольный журналист Игорь Цыганык в авторской программе Циганик Live высказал мнение, что львовские «Карпаты» докатились до самого дна.

Эксперт считает, что Олег Смалийчук решением о невыезде команды на следующий матч чемпионата шантажирует другого владельца половины акций клуба, Игоря Коломойского:

«Информация о том, что «Карпаты» не будут доигрывать сезон – это больше попытка шантажа. У меня такое впечатление, что идет попытка оказать давление на другого инвестора, на Игоря Коломойского, мол, дайте нам немного денег. Это выглядит именно так.

Встреча между инвесторами? Я не знаю, когда она может состояться. Особенно в свете последних заявлений, когда идет шантаж. Подозреваю, что Смалийчук оказался в довольно сложной ситуации.

Предыдущий собственник Дыминский все-таки финансировал команду, находил возможности, чтобы команда играла. Поменялся собственник, и управляющая часть теперь уже не имеет возможности функционировать. Как будут разворачиваться события – я не знаю».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Циганик LIVE

(73 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sergrey4
      sergrey4, 30.06.2020 18:22
    0
    Алексей Романенко, 30.06.2020 10:05
    Коломойский хладнокровно потопил собственный Днепр, даже не выплатив заслуженную зп игрокам и работникам клуба, так с чего ему что-то там выделять на Карпаты?? Смешно.
    17.01.2020. «Днепр-1» купил Ди Франко за 350 тысяч евро. Экс-защитник «Карпат» Сергей Вакуленко сообщил, что за счет этого трансфера «Карпаты» хотят частично погасить долг по зарплате перед игроками....
    Я думаю, что это с разрешения Коломойского делалось, значит он таким образом "финансировал" Карпаты.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 30.06.2020 18:13
    -2
    Шантажує ???
    Та Бєня сц.....ав на цього лисого апельсина з Говерли !
    Хто такий лисий рагуль, який автобус не може у Маріуполь заправити, а хто такий Ігрь Валєричь ( фактично Президент України ). Зал...упа лиса не може шантажувати Бога !
    sergrey4
      sergrey4, 30.06.2020 18:07
    +1
    dudigo78, 30.06.2020 09:30
    Шантажувати Коломойського? Циганик, ти серйозно? Колома без вагань потопив фіналіста ЛЄ - легендарний Дніпро. То що таке для нього Карпати? Черговий Кривбас. Якщо це і є шантаж, то точно скерований проти когось іншого
    Тут інша ситуація, ніж в Дніпрі. Коломойський хоче 25 млн.$, за які колись купив частку клубу. А Смалійчук шантажує, що після втрати проф.статусу клуб буде коштувати набагато менше. "Так не доставайся же ты никому!"
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.06.2020 13:38
    -1
    Муґунот Уух, 30.06.2020 13:26
    і ще
    ну віддасть/продасть Бєня Смалійчукові свою частку, і що, тому від цього легше стане клуб утримувати?
    Ну тоді він принаймні буде утримувати своє. Можливо в нього є можливості залучити ще якихось інвесторів.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.06.2020 13:35
    +1
    Муґунот Уух, 30.06.2020 13:16
    а якщо не хоче ні “брати участь у житті клубу”, ні продавати акціі, а лише вилоліти 50-ма відсотками, то що?
    хіба що на хвіст йому солі насипите
    Тоді банкрутство і шлях з аматорів. Ну, а який сенс вкладати в те, чим ти, по суті, не володієш?
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 13:32
    -1
    я что-то не довъехал немного, смайл пришел и в итоге $ нет и кина не будет, в чем тогда реверанс этот заключался, для галочки вместо предыдущего през?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 13:26
    0
    Vladislav Pohily, 30.06.2020 12:43
    Цікаво, а в чому полягає шантаж? Якщо ти власник 50% акцій, то, будь ласка, бери участь у житті клубу. Якщо не хочеш, то продавай акції по адекватній ціні для сьогоднішніх реалій.
    і ще
    ну віддасть/продасть Бєня Смалійчукові свою частку, і що, тому від цього легше стане клуб утримувати?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 13:16
    +1
    Vladislav Pohily, 30.06.2020 12:43
    Цікаво, а в чому полягає шантаж? Якщо ти власник 50% акцій, то, будь ласка, бери участь у житті клубу. Якщо не хочеш, то продавай акції по адекватній ціні для сьогоднішніх реалій.
    а якщо не хоче ні “брати участь у житті клубу”, ні продавати акціі, а лише вилоліти 50-ма відсотками, то що?
    хіба що на хвіст йому солі насипите
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.06.2020 12:43
    +2
    Цікаво, а в чому полягає шантаж? Якщо ти власник 50% акцій, то, будь ласка, бери участь у житті клубу. Якщо не хочеш, то продавай акції по адекватній ціні для сьогоднішніх реалій.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 30.06.2020 11:46
    +2
    Смалійчук дуже виважено ,в плані бізнесу, оступає-якщо Коломойський не йде на фінансування половини витрат команди то треба позбуватися такого власника.А його можна озбутися тільки шляхом банкротства.При цьому сама назва клубу не остраждає,її не треба буде змінювати як в Дніпрі,на Карпати -1 чи як в Харкові на Металіст 1925.Карпати лишаться Карпатами,але замість двох власників буде тільки один,який викупить борги клубу.
    GluzKo
      GluzKo, 30.06.2020 11:35
    +4
    1+1 ... 2+2 ... власність Коломойського.
    На 2+2 працює чи працював Циганик.
    Нічого дивного в його словах, лиже дупу своєму шефу \
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 30.06.2020 11:25
    +1
    А Циганик все жопу лижет бене так как он ему зарплату платит!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 30.06.2020 10:05
    +4
    Коломойский хладнокровно потопил собственный Днепр, даже не выплатив заслуженную зп игрокам и работникам клуба, так с чего ему что-то там выделять на Карпаты?? Смешно.
    DidOk
    online
      DidOk, 30.06.2020 10:02
    +2
    Всі все давно вже розуміють. І все дуже сумно
    REALIST
    online
      REALIST, 30.06.2020 09:48
    0
    Муґунот Уух, 30.06.2020 09:38
    тоді навіщо було викупати цей “високоліквідний актив” поки не були узгоджені питання з боргами?
    ХЗ: по-приколу, по-п'яні, попіаритись - місцеві вибори на носі (а хто не проголусує за президента левів?)... я не можу відповідати за Смаля... врешті-решт, Дим міг його реально надути...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 09:38
    +1
    REALIST, 30.06.2020 09:22
    Він просто не хоче самостійно гасити борг в 5 млн (якщо вірити журналістам ТаТоТаке, то він хоче з Бєні збрити, 2,5 - щоб спільно погасити заборгованість, а потім - фінансувати вже... )
    тоді навіщо було викупати цей “високоліквідний актив” поки не були узгоджені питання з боргами?
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 09:37
    +4
    Ц может с уверенностью только сказать что знает что ничего не знает
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 09:35
    +3
    Александр Жаирс, 30.06.2020 08:21
    Мені здається, що частка Коломойського не коштує тих грошей, які команда повинна. Може Смалійчук спеціально підводить Карпати до такого стану, щоб ІВК відмовився і від своєї частки, і від команди?
    Даремно сподівається Ігорьок такий хлопець, що якщо і відмовиться, то не через те, що хтось його до цього змусить.
    побоююсь, що Ігарьок такий хлопець, що навіть якщо і відмовиться, то коли раптом все налагодиться, повернеться і вимагатиме свою долю
    dudigo78
      dudigo78, 30.06.2020 09:30
    +6
    Шантажувати Коломойського? Циганик, ти серйозно? Колома без вагань потопив фіналіста ЛЄ - легендарний Дніпро. То що таке для нього Карпати? Черговий Кривбас. Якщо це і є шантаж, то точно скерований проти когось іншого
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 30.06.2020 09:26
    +3
    Циганик йди на три букви. Чмо болотне, підстилка.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 30.06.2020 09:30
    +6
    Шантажувати Коломойського? Циганик, ти серйозно? Колома без вагань потопив фіналіста ЛЄ - легендарний Дніпро. То що таке для нього Карпати? Черговий Кривбас. Якщо це і є шантаж, то точно скерований проти когось іншого
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 30.06.2020 07:16
    +5
    Коли Беня робив справи лисого апельсина не було ще навiть у татових каштанчиках. Який може бути шантаж, про що ви пишете. Смiх тай годi !!!
    GluzKo
      GluzKo, 30.06.2020 11:35
    +4
    1+1 ... 2+2 ... власність Коломойського.
    На 2+2 працює чи працював Циганик.
    Нічого дивного в його словах, лиже дупу своєму шефу \
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 30.06.2020 10:05
    +4
    Коломойский хладнокровно потопил собственный Днепр, даже не выплатив заслуженную зп игрокам и работникам клуба, так с чего ему что-то там выделять на Карпаты?? Смешно.
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 09:37
    +4
    Ц может с уверенностью только сказать что знает что ничего не знает
    wicker
    online
      wicker, 30.06.2020 07:48
    +4
    Де Беня, а де клоуни, яка зустріч, з ким, про що ви мелете....
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 09:35
    +3
    Александр Жаирс, 30.06.2020 08:21
    Мені здається, що частка Коломойського не коштує тих грошей, які команда повинна. Може Смалійчук спеціально підводить Карпати до такого стану, щоб ІВК відмовився і від своєї частки, і від команди?
    Даремно сподівається Ігорьок такий хлопець, що якщо і відмовиться, то не через те, що хтось його до цього змусить.
    побоююсь, що Ігарьок такий хлопець, що навіть якщо і відмовиться, то коли раптом все налагодиться, повернеться і вимагатиме свою долю
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 30.06.2020 09:26
    +3
    Циганик йди на три букви. Чмо болотне, підстилка.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 30.06.2020 08:21
    +3
    Мені здається, що частка Коломойського не коштує тих грошей, які команда повинна. Може Смалійчук спеціально підводить Карпати до такого стану, щоб ІВК відмовився і від своєї частки, і від команди?
    Даремно сподівається Ігорьок такий хлопець, що якщо і відмовиться, то не через те, що хтось його до цього змусить.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.06.2020 12:43
    +2
    Цікаво, а в чому полягає шантаж? Якщо ти власник 50% акцій, то, будь ласка, бери участь у житті клубу. Якщо не хочеш, то продавай акції по адекватній ціні для сьогоднішніх реалій.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 30.06.2020 11:46
    +2
    Смалійчук дуже виважено ,в плані бізнесу, оступає-якщо Коломойський не йде на фінансування половини витрат команди то треба позбуватися такого власника.А його можна озбутися тільки шляхом банкротства.При цьому сама назва клубу не остраждає,її не треба буде змінювати як в Дніпрі,на Карпати -1 чи як в Харкові на Металіст 1925.Карпати лишаться Карпатами,але замість двох власників буде тільки один,який викупить борги клубу.
    DidOk
    online
      DidOk, 30.06.2020 10:02
    +2
    Всі все давно вже розуміють. І все дуже сумно
    sergrey4
      sergrey4, 30.06.2020 18:07
    +1
    dudigo78, 30.06.2020 09:30
    Шантажувати Коломойського? Циганик, ти серйозно? Колома без вагань потопив фіналіста ЛЄ - легендарний Дніпро. То що таке для нього Карпати? Черговий Кривбас. Якщо це і є шантаж, то точно скерований проти когось іншого
    Тут інша ситуація, ніж в Дніпрі. Коломойський хоче 25 млн.$, за які колись купив частку клубу. А Смалійчук шантажує, що після втрати проф.статусу клуб буде коштувати набагато менше. "Так не доставайся же ты никому!"
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.06.2020 13:35
    +1
    Муґунот Уух, 30.06.2020 13:16
    а якщо не хоче ні “брати участь у житті клубу”, ні продавати акціі, а лише вилоліти 50-ма відсотками, то що?
    хіба що на хвіст йому солі насипите
    Тоді банкрутство і шлях з аматорів. Ну, а який сенс вкладати в те, чим ти, по суті, не володієш?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 13:16
    +1
    Vladislav Pohily, 30.06.2020 12:43
    Цікаво, а в чому полягає шантаж? Якщо ти власник 50% акцій, то, будь ласка, бери участь у житті клубу. Якщо не хочеш, то продавай акції по адекватній ціні для сьогоднішніх реалій.
    а якщо не хоче ні “брати участь у житті клубу”, ні продавати акціі, а лише вилоліти 50-ма відсотками, то що?
    хіба що на хвіст йому солі насипите
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 30.06.2020 11:25
    +1
    А Циганик все жопу лижет бене так как он ему зарплату платит!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 09:38
    +1
    REALIST, 30.06.2020 09:22
    Він просто не хоче самостійно гасити борг в 5 млн (якщо вірити журналістам ТаТоТаке, то він хоче з Бєні збрити, 2,5 - щоб спільно погасити заборгованість, а потім - фінансувати вже... )
    тоді навіщо було викупати цей “високоліквідний актив” поки не були узгоджені питання з боргами?
    REALIST
    online
      REALIST, 30.06.2020 09:22
    +1
    Муґунот Уух, 30.06.2020 08:16
    якщо у Смалійчука немає коштів на утримання Карпат, то навіщо було викупати частку Димінського?
    Він просто не хоче самостійно гасити борг в 5 млн (якщо вірити журналістам ТаТоТаке, то він хоче з Бєні збрити, 2,5 - щоб спільно погасити заборгованість, а потім - фінансувати вже... )
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 08:16
    +1
    якщо у Смалійчука немає коштів на утримання Карпат, то навіщо було викупати частку Димінського?
    sergrey4
      sergrey4, 30.06.2020 18:22
    0
    Алексей Романенко, 30.06.2020 10:05
    Коломойский хладнокровно потопил собственный Днепр, даже не выплатив заслуженную зп игрокам и работникам клуба, так с чего ему что-то там выделять на Карпаты?? Смешно.
    17.01.2020. «Днепр-1» купил Ди Франко за 350 тысяч евро. Экс-защитник «Карпат» Сергей Вакуленко сообщил, что за счет этого трансфера «Карпаты» хотят частично погасить долг по зарплате перед игроками....
    Я думаю, что это с разрешения Коломойского делалось, значит он таким образом "финансировал" Карпаты.