Ястремская не будет защищать титул в Хуахине

Украинская теннисистка приняла решение отдохнуть после матчей за сборную

Ястремская не будет защищать титул в Хуахине
© WTA. Даяна Ястремская
Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская отказалась от участия на турнире международной серии в Хуахине.
 
Напомним, в прошлом году Ястремская выиграла в Хуахине свой второй титул WTA, обыграв в драматичном финале австралийку Айлу Томлянович.
 
Напомним, что на следующей неделе Ястремская в составе сборной Украины заявлена на матчи Первой группы Евро-Африканской зоны. Украинки сыграют против сборных Хорватии и Болгарии в групповом раунде.
 
Турнир в Хуахине стартует 10 февраля.
 
В феврале Даяна планирует сыграть на турнирах серии Премьер в Дубае (17-23 февраля) и Премьер 5 в Дохе (24 февраля - 01 марта).
 
Ранее Элина Свитолина подтвердила, что выступит в Хуахине.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Большой теннис Украины

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    yira
      yira, 29.01.2020 12:36
    +1
    Віталій Дубенський, 29.01.2020 10:21
    По правилам WTA вона має дуже великий вибір серед турнірів такого рівня. Таких турнірів на рік близько трьох десятків, а оскільки вона у топ-10, то має право на участь лише у двох із них.
    Ха... За правилами WTA, як топ-10 ій лише зарахують в рейтинг не більше 2 інтернешнла.
    Вона може взагалі жодного не грати за рік.
    А може десяток їх грати.
    Ніяких обов'язкових інтернешнлів не існує!!!
    Можна, наприклад, відкрити рейтинг Халеп і подивитись — жодного інтернешнла румунка за рік не грала, і чудово себе почуває.😀
    Віталій Дубенський
      Віталій Дубенський, 29.01.2020 10:21
    0
    Александр Науменко, 29.01.2020 10:10
    По правилам ВТА она обязана выступать в таких турнирах.
    По правилам WTA вона має дуже великий вибір серед турнірів такого рівня. Таких турнірів на рік близько трьох десятків, а оскільки вона у топ-10, то має право на участь лише у двох із них.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.01.2020 10:10
    -2
    Віталій Дубенський, 29.01.2020 09:52
    Наче й правильно. Але наразі трохи несолідно змагатись спортсменці з топ-10 з тенісистками з 4-го десятка, коли найсильніша з суперниць Даяна знялась з турніру. Звісно, що поїхати на турнір в рашу, де будуть сильніші конкурентки, ще гірше.
    По правилам ВТА она обязана выступать в таких турнирах.
    Віталій Дубенський
      Віталій Дубенський, 29.01.2020 09:52
    0
    yira, 29.01.2020 01:31
    ",,Питання для чого Еліні той Хуахін?"
    Вона не заявлялася цього року в Дубай, їй що, майже місяць сидіти без турнірів по Вашому?
    Чи Ви б хотіли щоб замість Хуахіна Світоліна до москалів в Петроград поїхала? 😂
    Наче й правильно. Але наразі трохи несолідно змагатись спортсменці з топ-10 з тенісистками з 4-го десятка, коли найсильніша з суперниць Даяна знялась з турніру. Звісно, що поїхати на турнір в рашу, де будуть сильніші конкурентки, ще гірше.
    yira
      yira, 29.01.2020 01:31
    0
    vital, 28.01.2020 10:47
    Видно що Даяна не хоче більше перевиснажуватися, граючи 2 тижні поспіль. І це правильно - повністю зосередитися на іграх за збірну, потім трохи відпочити і далі на серйозні турніри, а не інтернешнл у Хуахіні.
    Питання для чого Еліні той Хуахін? Хіба підйомні отримати від організаторів за участь гравця ТОП-5 № 1 посіву турніру в тому посередньому турнірі.
    ",,Питання для чого Еліні той Хуахін?"
    Вона не заявлялася цього року в Дубай, їй що, майже місяць сидіти без турнірів по Вашому?
    Чи Ви б хотіли щоб замість Хуахіна Світоліна до москалів в Петроград поїхала? 😂
    yira
      yira, 29.01.2020 01:17
    0
    Ярослав 999, 28.01.2020 10:47
    Welcome in Top 40
    Хм...Доброзичливість з Вас так і фонтанує😂
    Не дочекаєтесь...
    На 20 січня(до АО) Даяна була 21 — з 2070 балами.
    Зараз в лайві Даяна 25 — з 1785 балами ( і це вже після невдалого АО і дропнутими балами за Хуанхін).
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 28.01.2020 10:47
    -6
    Welcome in Top 40
    vital
    online
      vital, 28.01.2020 10:47
    +6
    Видно що Даяна не хоче більше перевиснажуватися, граючи 2 тижні поспіль. І це правильно - повністю зосередитися на іграх за збірну, потім трохи відпочити і далі на серйозні турніри, а не інтернешнл у Хуахіні.
    Питання для чого Еліні той Хуахін? Хіба підйомні отримати від організаторів за участь гравця ТОП-5 № 1 посіву турніру в тому посередньому турнірі.
    vital
    online
      vital, 28.01.2020 10:47
    +6
    Видно що Даяна не хоче більше перевиснажуватися, граючи 2 тижні поспіль. І це правильно - повністю зосередитися на іграх за збірну, потім трохи відпочити і далі на серйозні турніри, а не інтернешнл у Хуахіні.
    Питання для чого Еліні той Хуахін? Хіба підйомні отримати від організаторів за участь гравця ТОП-5 № 1 посіву турніру в тому посередньому турнірі.
    yira
      yira, 29.01.2020 12:36
    +1
    Віталій Дубенський, 29.01.2020 10:21
    По правилам WTA вона має дуже великий вибір серед турнірів такого рівня. Таких турнірів на рік близько трьох десятків, а оскільки вона у топ-10, то має право на участь лише у двох із них.
    Ха... За правилами WTA, як топ-10 ій лише зарахують в рейтинг не більше 2 інтернешнла.
    Вона може взагалі жодного не грати за рік.
    А може десяток їх грати.
    Ніяких обов'язкових інтернешнлів не існує!!!
    Можна, наприклад, відкрити рейтинг Халеп і подивитись — жодного інтернешнла румунка за рік не грала, і чудово себе почуває.😀
    Віталій Дубенський
      Віталій Дубенський, 29.01.2020 10:21
    0
    Александр Науменко, 29.01.2020 10:10
    По правилам ВТА она обязана выступать в таких турнирах.
    По правилам WTA вона має дуже великий вибір серед турнірів такого рівня. Таких турнірів на рік близько трьох десятків, а оскільки вона у топ-10, то має право на участь лише у двох із них.
    Віталій Дубенський
      Віталій Дубенський, 29.01.2020 09:52
    0
    yira, 29.01.2020 01:31
    ",,Питання для чого Еліні той Хуахін?"
    Вона не заявлялася цього року в Дубай, їй що, майже місяць сидіти без турнірів по Вашому?
    Чи Ви б хотіли щоб замість Хуахіна Світоліна до москалів в Петроград поїхала? 😂
    Наче й правильно. Але наразі трохи несолідно змагатись спортсменці з топ-10 з тенісистками з 4-го десятка, коли найсильніша з суперниць Даяна знялась з турніру. Звісно, що поїхати на турнір в рашу, де будуть сильніші конкурентки, ще гірше.
    yira
      yira, 29.01.2020 01:31
    0
    vital, 28.01.2020 10:47
    Видно що Даяна не хоче більше перевиснажуватися, граючи 2 тижні поспіль. І це правильно - повністю зосередитися на іграх за збірну, потім трохи відпочити і далі на серйозні турніри, а не інтернешнл у Хуахіні.
    Питання для чого Еліні той Хуахін? Хіба підйомні отримати від організаторів за участь гравця ТОП-5 № 1 посіву турніру в тому посередньому турнірі.
    ",,Питання для чого Еліні той Хуахін?"
    Вона не заявлялася цього року в Дубай, їй що, майже місяць сидіти без турнірів по Вашому?
    Чи Ви б хотіли щоб замість Хуахіна Світоліна до москалів в Петроград поїхала? 😂
    yira
      yira, 29.01.2020 01:17
    0
    Ярослав 999, 28.01.2020 10:47
    Welcome in Top 40
    Хм...Доброзичливість з Вас так і фонтанує😂
    Не дочекаєтесь...
    На 20 січня(до АО) Даяна була 21 — з 2070 балами.
    Зараз в лайві Даяна 25 — з 1785 балами ( і це вже після невдалого АО і дропнутими балами за Хуанхін).