Ястремская героически выиграла финал в Таиланде

18-летняя украинка в финале Хуахина обыграла Айлу Томлянович

Ястремская героически выиграла финал в Таиланде
Украинская теннисистка Даяна Ястремская (№47 WTA) выиграла финальный поединок на турнире категории International в Хуахине. В главном матче соревнований в Талинде украинка разбила Айлу Томлянович (№49 WTA) из Австралии.
 
Хуахин. Финал
Даяна Ястремская (Украина) – Айла Томлянович (Австралия) – 6:2, 2:6, 7:6 (7:3)
 
Ястремская не сразу вошла в игру, но сделала это намного быстрее, чем в некоторых предыдущих матчах. С самого начала она на больше-меньше защитила свою подачу и сразу же навязала борьбу на приеме. Украинка имела три брейкпоинта, но заработать преимущество удалось только благодаря двойной ошибке Томлянович. Это придало уверенности Даяне и дальше она только наращивала давление, перманентно забивая гвозди в половину корта соперницы.
 
В четвертом гейме Даяне удалось еще раз взять подачу соперницы, на этот раз под ноль с фирменными ударами навылет после приема. Конечно же, не обошлось и без ошибок Томлянович.
 
Когда уже казалось, что Айле в первом сете повешают баранку, ситуация ненадолго изменилась: Ястремская немного потеряла концентрацию в важные моменты, а неплохая защитная игра австралийки вынудила ее больше ошибаться. Во время этого отрезка был отыгран один брейк – 5:2. Но на корт вышел тренер украинки Оливье Женом, успокоил Даяну, и она сразу же с двойного сетбола забрала сет.
 
 
Вторая партия началась лучше для Томлянович, сначала она имела брейкпоинт на подаче украинки, а потом легко защитила свою. Тенденция сохранилась и австралийка брейканула в третьем гейме. Обратный брейк Ястремской не спас, так как она отвратно играла на своей подаче. Скажем откровенно, дела у Даяны шли плохо, то ли она расслабилась, то ли была установка отдохнуть во втором сете и взять свое в финальной партии. Шансов на победу в двух сетах практически не оставалось и Томлянович сравнялась по партиям.
 
 
Третья партия началась с чистого листа. В первом гейме при счете 30:30 Томлянович совсем немножко не повезло с парашютом, и с этот момент стал переломным. В следующем гейме мы увидели Ястремскую, которая уже готова побеждать. 2:0, казалось, что вот и победа. Но опять пошли сплошные ошибки и следующие 5 геймов достались Томлянович.  Все это время Даяна играла сама с собой, только ошибок было больше, чем заработанных очков.  
 
У Даяны были видны проблемы, ее беспокоила травма, были слезы. На корте появился физиотерапевт. После перерыва на медицинский таймаут Даяна преобразилась, и, в это невозможно поверить, но следующие 4 гейма остались за Ястремской. Она повела 6:5, а дальше была выигранная подача Томлянович и тай-брейк.
 
Качели продолжились и на нем. Обе девушки много нервничали и давали друг другу преимущество, но в решающий момент дрогнула все-таки Томлянович, и Даяна сумела провести ударную концовку - 7:3.
 
Встреча продолжалась 2 часа 25 минут.
 
В итоге, титул достается Даяне Ястремской.
 
 
По таким матчам мы видим, что потенциал у Ястремской огромный. Если она выведет на качественно новый уровень подачу, то сможет на равных сражаться с сильнейшими теннисистками мира.
 
Даяна Ястремская выигрывает уже второй титул WTA, больше из украинок только у Элины Свитолиной (13), Леси Цуренко и Натальи Медведевой (по 4).
 
Со следующей недели Ястремская поднимется на 34-е место в мировом рейтинге, обойдя на одно очко Винус Уильямс. И это новый рекорд Украины: Элина Свитолина впервые вошла в топ-40 в возрасте 19-ти лет. Также отметим, что с понедельника сразу три украинки будут в списке сорока лучших теннисисток мира. И это также случится впервые.
 

 

 

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(29 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 04.02.2019 09:23
    -2
    Даяна звичайно молодець. Ще трішки впевненості та спокою, і невимушених стане менше (наприклад при рахунку 5:0 на подачі Томлянович при 2-х сетболах хотіла ефектно завершити сет, що призвело до програшу подачі суперниці, а потім і своєї).
    Скажіть, а ніхто не знає, ще інформації від Таиа Даяни часом немає, що вона не зіграє на КФ через тпавму....
    relax-1984
      relax-1984, 04.02.2019 08:56
    +2
    никовилист, 03.02.2019 19:00
    сам дурак. Ястремська показує цікавий теніс, але вона підпарашна вата - їздть на турніри до клятої параші. Скажімо так - якби Даяна була вашою жінкою, то ходила б додому вночі до п'яного сусіда-мужлана, який бїє увесь підїзд, гвалтує жінок, віббирає цінності у всіх слабких, ніколи не буває тверезий.
    Тут все просто... И диагноз тоже простой...
    vit-2
    online
      vit-2, 04.02.2019 08:36
    +3
    Andrey Kuzma, 03.02.2019 21:58
    У Киргиоса бомбонуло, назвал трешем за МТО
    Ага, ворон ворону...
    Сумніваюся в об'єктивності і не упередженості Кіріоса: по-перше австралійця щодо своєї хай і не етнічної, але землячки; по-друге він же бойфренд Айли, не знаю чи не екс, але вони точно зустрічалися ...
    relax-1984
      relax-1984, 04.02.2019 08:30
    +4
    Clyde С., 03.02.2019 18:15
    Сьогоднішній матч - ще один аргумент, щоб захоплюватися Ястремською як тенісисткою, і відчувати антипатію до неї, як до людини.
    Поздравляю с рекордом по минусам...
    vit-2
    online
      vit-2, 04.02.2019 08:29
    +9
    VoOne1983, 04.02.2019 07:00
    Забераю свої слова назад. Написав комент базуючись на чужих коментах. Зараз передивився матч, бо не зміг подивитись наживо і не побачив нічого неетичного зі сторони Даяни. А стосовно МТО не знаю, що сказати. Томлянович сама себе накрутила, коли до судді пішла жалітись на те що Даяна так пізно взяла МТО. Чи було щось в Даяни, сказати важко, можливо щось і турбувало, можливо і ні. Але в будь якому разі, те що показала Даяна після МТО було близьким до ідеалу. Їй би ще нерви поправити і можна на топ 10 претендувати. В неї якщо не йде перша подача, вона починає 2 гу херачити під 160 км. А так супер!!!! Вітання!!!
    Томлянович і до того моменту з МТО до судді неодноразово висловлювала претензії по ходу матчу, вважаючи що були аути по довжині від Даяни, а лінійні мовчали. Ну камон-и Даяни по ходу гри це запозичене від свого ідола Серени. Але на скільки я пам'ятаю Даяна так себе заводить на своїх важливих виграних м'ячів, а не подвійних суперниці. Проти Серени і інших ТОПів, то ї ж Мугурузи емоцій звісно менше в Даяни.
    Усе це дрібниці в порівнянні зі звитягами Даяни. Згадайте чого досягли ми в свої 18 років...
    А примхливі "диванні експерти" хочуть щоб усе прямо було ідеально. Думаю з часом все врегулюється в Ястремської, коли зустрічі з ТОПами стануть для українки справою буденною.
    В будь-якому разі всім вболівальникам точно не вгодиш:
    - одним не подобається гра в захисті в центр корту в тіло суперниці;
    - іншим камони заважають і вигуки тенісисток під час своїх ударів і після них;
    - навіть із МТО це кримінал;
    - комусь не сподобається коли біля сітки розстрілюють у тіло суперниці, а не обводять ... і багато чого іншого.
    Здоров'я Даяні і її мамі.
    VoOne1983
    VoOne1983, 04.02.2019 07:00
    +5
    VoOne1983, 04.02.2019 03:25
    Майже повністю підтримую. Але з МТО на мою думку треба щось робити. Може просто офіційно дозволити брати 1 таймаут за гру. Серена наприклад могла взяти МТО, але не взяла, хоча їй ніхто б не дорікнув за то.
    А от що дійсно не подобається, так це «камони» на подвійних і крики на невимушених суперниць. Я не думаю, що Даяна не вкурсі, що це неетично. Я навіть бачив, як за таке робили зауваження.
    Даяні потрібна підтримка нейтральних вболівальників, а таке дійсно відвертає
    Забераю свої слова назад. Написав комент базуючись на чужих коментах. Зараз передивився матч, бо не зміг подивитись наживо і не побачив нічого неетичного зі сторони Даяни. А стосовно МТО не знаю, що сказати. Томлянович сама себе накрутила, коли до судді пішла жалітись на те що Даяна так пізно взяла МТО. Чи було щось в Даяни, сказати важко, можливо щось і турбувало, можливо і ні. Але в будь якому разі, те що показала Даяна після МТО було близьким до ідеалу. Їй би ще нерви поправити і можна на топ 10 претендувати. В неї якщо не йде перша подача, вона починає 2 гу херачити під 160 км. А так супер!!!! Вітання!!!
    VoOne1983
    VoOne1983, 04.02.2019 03:25
    -3
    Clyde С., 03.02.2019 21:30
    Якщо вже проводити паралелі з футболом, то тут трохи невірне порівняння.
    Це не тактика, а скоріше відсутність fair play.
    Луїс Адріано забив за Шахтар колись гол, порушивши fair play. Гол зарахували, осад лишився.
    Це моя думка, я ціную погляди інших і радий, що є люди, які вміють дискутувати, а не лити бруд одразу чи переходити на особисті образи, коли чують критику своїх ідолів.
    Чітінг з МТО + come ons на подвійних помилках суперниці і при ударах в сітку, крики під час гри.
    Це речі, що відвертають.
    Гра, ще раз підкреслюю, імпонує.
    Майже повністю підтримую. Але з МТО на мою думку треба щось робити. Може просто офіційно дозволити брати 1 таймаут за гру. Серена наприклад могла взяти МТО, але не взяла, хоча їй ніхто б не дорікнув за то.
    А от що дійсно не подобається, так це «камони» на подвійних і крики на невимушених суперниць. Я не думаю, що Даяна не вкурсі, що це неетично. Я навіть бачив, як за таке робили зауваження.
    Даяні потрібна підтримка нейтральних вболівальників, а таке дійсно відвертає
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 03.02.2019 22:04
    0
    Clyde С., 03.02.2019 18:15
    Сьогоднішній матч - ще один аргумент, щоб захоплюватися Ястремською як тенісисткою, і відчувати антипатію до неї, як до людини.
    Вещь, которую говорит чувак и которого заминусовали. Меня лично это не сильно беспокоит, но вонь стоит знатная, многим фанатам это не нравится, создается плохая репутация, и таких случаев уже накопилось множество, как-то снятие на матчболе соперника. И всякий раз после этого стоит вой в интернетах.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 03.02.2019 21:58
    +2
    У Киргиоса бомбонуло, назвал трешем за МТО
    alex55
      alex55, 03.02.2019 21:39
    +3
    "alex55, 01.01.1970 02:00:00
    я лично жду победы на турнире. соперницы вполне проходимые. удачи Даяна."
    всё как я и предсказывал, умничка, так держать.
    Clyde С.
    online
      Clyde С., 03.02.2019 21:30
    -7
    Vladislav Pohily, 03.02.2019 19:00
    Обоснуйте. Если вы на счет мед.тайма., то даже если это и была такая хитрость, ничего в этом зазорного не вижу. Обычная практика для тенниса, да и спорта в целом. В футболе делают замены на последней минуте матча, в боксе выплевывают капу, как это сделал Джошуа в поединке с Кличко, что бы выиграть заветные 15-20 секунд для отдыха, можно много чего вспомнить.
    Якщо вже проводити паралелі з футболом, то тут трохи невірне порівняння.
    Це не тактика, а скоріше відсутність fair play.
    Луїс Адріано забив за Шахтар колись гол, порушивши fair play. Гол зарахували, осад лишився.
    Це моя думка, я ціную погляди інших і радий, що є люди, які вміють дискутувати, а не лити бруд одразу чи переходити на особисті образи, коли чують критику своїх ідолів.
    Чітінг з МТО + come ons на подвійних помилках суперниці і при ударах в сітку, крики під час гри.
    Це речі, що відвертають.
    Гра, ще раз підкреслюю, імпонує.
    Сергей Журавко
    Сергей Журавко, 03.02.2019 21:24
    +8
    У нас родилась новая звёздочка! Даяна FOREVER!!! С победой,Украина!!!
    Сергей Кудинов
      Сергей Кудинов, 03.02.2019 20:13
    +12
    Даяночка з перемогою!!! нехай травми обходять тебе стороною.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 03.02.2019 20:08
    +10
    vit-2, 03.02.2019 20:00
    Усіх вітаю з такою важкою, але бажаною перемогою в фіналі. Це був у будь-якому разі успішний тиждень для Даяни, навіть якщо б вона не завоювала титул, бо за останні 2 доби Даяна зіграла 3 гри і видно було що перші сети краще давались українці, ніж другі. Гра з Мугу стоїть окремо самі знаєте чому - мотивація на ТОПа зовсім інша, ніж на прохідних суперників.
    У кожної з дівчат була своя мотивація, але все в грі залежило лише від українки. Добре що Даяна в кінцівці вирішального сету вкотре довела що в неї є характер. Скільки таких перемог у сетах із 2-5 (0-3) ми бачили минулого року в Гонконзі? Точно було декілька. І без усяких медичних пауз, тому не треба все списувати на цей ніби то вирішальний епізод, бо 2 брейки відіграла саме Даяна, а не посипалася Айла. Просто в Томлянович не має чемпіонського характеру, підтвердження цього її +1 / -8 у фіналах: хай їй щастило по сітці і вона доходила до своїх фіналів. Але в вирішальному матчі за титул вона просто не має що протиставити своїм опоненткам і лише розраховує на їхні помилки: сьогодні в Айли за 3 сети 0 ейсів, низький відсоток першої подачі, 4 подвійних, і лише 7 вінерсів, при в 4 рази більшій кількості невимушених помилок.
    Зараз Даяні не завадило б відпочити добре, але все ж сподіваюся що ми, незважаючи на втому і проблеми з лівою ногою, побачимо Ястремську наступного тижня в Польші і вона нас порадує своїми перемогами й там.
    П.с. Спочатку мені було трохи жаль хорвато-австралійку, але після того як вона у в'ю навіть не подякувала Даяні, всупереч стандартному протоколу виступів фіналісток, я зрозумів що не варто, вона цього просто не заслуговує.
    Даянці треба зробити ще крок невеличкий уперед і тоді вона зможе стати сіяною на шлемах, як ТОП-32 рейтингу. Чого їй і побажаємо.
    Здоров'я і сил Даяні!
    Те що вона не подякувала вкінці і є причиною тому чому ця австалійка не перемагає у фіналах вже вкотрий раз! Тренер мав би її на це вказати..Є така сильна річ як Карма!
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 03.02.2019 20:05
    +21
    Звитяга неймовірна, яб сказав епічна! Навіть якщо згадати кам-беки Еліни і Марти, то сьогоднішній кам-бек Даяни виглядає найкрутішим! Але я не про це.. Хочу побажати як найкращого відновлення зору мамі Даяни, перемогу якій вона посвятила і яка доклала найбільше зусиль для розвитку нашої сьогоднішньої зірочки! Нехай всі операції пройдуть успішно!
    vit-2
    online
      vit-2, 03.02.2019 20:00
    +22
    Усіх вітаю з такою важкою, але бажаною перемогою в фіналі. Це був у будь-якому разі успішний тиждень для Даяни, навіть якщо б вона не завоювала титул, бо за останні 2 доби Даяна зіграла 3 гри і видно було що перші сети краще давались українці, ніж другі. Гра з Мугу стоїть окремо самі знаєте чому - мотивація на ТОПа зовсім інша, ніж на прохідних суперників.
    У кожної з дівчат була своя мотивація, але все в грі залежило лише від українки. Добре що Даяна в кінцівці вирішального сету вкотре довела що в неї є характер. Скільки таких перемог у сетах із 2-5 (0-3) ми бачили минулого року в Гонконзі? Точно було декілька. І без усяких медичних пауз, тому не треба все списувати на цей ніби то вирішальний епізод, бо 2 брейки відіграла саме Даяна, а не посипалася Айла. Просто в Томлянович не має чемпіонського характеру, підтвердження цього її +1 / -8 у фіналах: хай їй щастило по сітці і вона доходила до своїх фіналів. Але в вирішальному матчі за титул вона просто не має що протиставити своїм опоненткам і лише розраховує на їхні помилки: сьогодні в Айли за 3 сети 0 ейсів, низький відсоток першої подачі, 4 подвійних, і лише 7 вінерсів, при в 4 рази більшій кількості невимушених помилок.
    Зараз Даяні не завадило б відпочити добре, але все ж сподіваюся що ми, незважаючи на втому і проблеми з лівою ногою, побачимо Ястремську наступного тижня в Польші і вона нас порадує своїми перемогами й там.
    П.с. Спочатку мені було трохи жаль хорвато-австралійку, але після того як вона у в'ю навіть не подякувала Даяні, всупереч стандартному протоколу виступів фіналісток, я зрозумів що не варто, вона цього просто не заслуговує.
    Даянці треба зробити ще крок невеличкий уперед і тоді вона зможе стати сіяною на шлемах, як ТОП-32 рейтингу. Чого їй і побажаємо.
    Здоров'я і сил Даяні!
    Руслан Кириченко
    Руслан Кириченко, 03.02.2019 19:58
    -6
    Умничка! Я думаю она перещагаляет Свитолину. И наконецто мы увидим наш флаг на первой строчке АТР
    Dsm1
      Dsm1, 03.02.2019 19:14
    +10
    никовилист, 03.02.2019 19:00
    сам дурак. Ястремська показує цікавий теніс, але вона підпарашна вата - їздть на турніри до клятої параші. Скажімо так - якби Даяна була вашою жінкою, то ходила б додому вночі до п'яного сусіда-мужлана, який бїє увесь підїзд, гвалтує жінок, віббирає цінності у всіх слабких, ніколи не буває тверезий.
    Такой ты муж хуевый раз твоя жена в 5 утра приходит! Клоун свали отсюда! А Даяну не трогай, недорос еще щенок! Сам сидишь где то в россии плитку стелишь или раствор подаешь и воняешь!
    firstromario
    firstromario, 03.02.2019 19:14
    +5
    Дайте вгадаю. В коментарях під час матчу її хоронили пащів пять.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 03.02.2019 19:00
    +10
    Clyde С., 03.02.2019 18:15
    Сьогоднішній матч - ще один аргумент, щоб захоплюватися Ястремською як тенісисткою, і відчувати антипатію до неї, як до людини.
    Обоснуйте. Если вы на счет мед.тайма., то даже если это и была такая хитрость, ничего в этом зазорного не вижу. Обычная практика для тенниса, да и спорта в целом. В футболе делают замены на последней минуте матча, в боксе выплевывают капу, как это сделал Джошуа в поединке с Кличко, что бы выиграть заветные 15-20 секунд для отдыха, можно много чего вспомнить.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 03.02.2019 14:46
    +40
    У меня эмоций не осталось совсем. Как Даяне удалось при проблемах с левой ногой и усталостью, переломить уже фактически проигранный матч, я не понимаю. И ведь именно сама переломила, со счета 2:5 стала держать мяч в игре, не стараться закончить розыгрыш одним ударом. Естественно, умения у нее больше, чем у хорватской австралийки, и смена тактики быстро принесла успех. Как бы Женому с Энен уговорить Даяну держать баланс постоянно?
    Тем не менее, победа заслуженна, уровень Даяны уже позволяет справляться с соперницами на интернешнлах, даже не показывая наилучшей игры. Есть второй титул WTA и 34-е место в рейтинге!
    Конечно, остаются вопросы по поводу игры за сборную, поскольку усталость, повреждение и джет-лаг будут большой проблемой для Даяны в Польше. Но титул есть титул, ради победы можно пока не заглядывать в ближайшее будущее.
    Даяне и ее маме здоровья!
    Sergey_92
      Sergey_92, 03.02.2019 14:33
    +29
    Поплакала і знов Даяна розцвіла.
    Мегакамбек
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 03.02.2019 14:52
    +23
    Когда уже наши каналы начнут транслировать наших Звёзд тенниса???
    vit-2
    online
      vit-2, 03.02.2019 20:00
    +22
    Усіх вітаю з такою важкою, але бажаною перемогою в фіналі. Це був у будь-якому разі успішний тиждень для Даяни, навіть якщо б вона не завоювала титул, бо за останні 2 доби Даяна зіграла 3 гри і видно було що перші сети краще давались українці, ніж другі. Гра з Мугу стоїть окремо самі знаєте чому - мотивація на ТОПа зовсім інша, ніж на прохідних суперників.
    У кожної з дівчат була своя мотивація, але все в грі залежило лише від українки. Добре що Даяна в кінцівці вирішального сету вкотре довела що в неї є характер. Скільки таких перемог у сетах із 2-5 (0-3) ми бачили минулого року в Гонконзі? Точно було декілька. І без усяких медичних пауз, тому не треба все списувати на цей ніби то вирішальний епізод, бо 2 брейки відіграла саме Даяна, а не посипалася Айла. Просто в Томлянович не має чемпіонського характеру, підтвердження цього її +1 / -8 у фіналах: хай їй щастило по сітці і вона доходила до своїх фіналів. Але в вирішальному матчі за титул вона просто не має що протиставити своїм опоненткам і лише розраховує на їхні помилки: сьогодні в Айли за 3 сети 0 ейсів, низький відсоток першої подачі, 4 подвійних, і лише 7 вінерсів, при в 4 рази більшій кількості невимушених помилок.
    Зараз Даяні не завадило б відпочити добре, але все ж сподіваюся що ми, незважаючи на втому і проблеми з лівою ногою, побачимо Ястремську наступного тижня в Польші і вона нас порадує своїми перемогами й там.
    П.с. Спочатку мені було трохи жаль хорвато-австралійку, але після того як вона у в'ю навіть не подякувала Даяні, всупереч стандартному протоколу виступів фіналісток, я зрозумів що не варто, вона цього просто не заслуговує.
    Даянці треба зробити ще крок невеличкий уперед і тоді вона зможе стати сіяною на шлемах, як ТОП-32 рейтингу. Чого їй і побажаємо.
    Здоров'я і сил Даяні!
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 03.02.2019 14:36
    +22
    Бабахнуло у многих псевдоболел.
    Лучше молчать и верить до конца.
    Главное это здоровье. Поздравляю Даяну все ее семью и нашу страну. Мало у нас приятных моментов. Ураа.
    Матусевич не напивайся)))))).
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 03.02.2019 20:05
    +21
    Звитяга неймовірна, яб сказав епічна! Навіть якщо згадати кам-беки Еліни і Марти, то сьогоднішній кам-бек Даяни виглядає найкрутішим! Але я не про це.. Хочу побажати як найкращого відновлення зору мамі Даяни, перемогу якій вона посвятила і яка доклала найбільше зусиль для розвитку нашої сьогоднішньої зірочки! Нехай всі операції пройдуть успішно!
    olya403
    online
      olya403, 03.02.2019 15:05
    +20
    hmmmm, 03.02.2019 14:55
    Думаю на англоязычных ресурсах споры про медицинский тайм-аут не утихают.
    И никого не волнует, что Томлянович вела 5-2 и каким-то образом не смогла взять гейм против уставшей соперницы. При том что сама играла откровенно плохо всю игру.
    А Томлянович видно что злится по этому поводу ?
    так і є. На оф.сторінках ВТА в Твіттері накинулись і обзивають Даяну обманщицею. Так що заходьте туди підтримати нашу дівчинку
    anachar
      anachar, 03.02.2019 15:16
    +18
    Да,много еще работы и тренеру и психологу, но умничка-есть характер!!!!
    solomon7575
      solomon7575, 03.02.2019 15:08
    +17
    Очередной шедевр от нашей звёздочки, эмоции зашкаливают. Всех благодарю за комментарии, с победой Украина!!!
    D1maS2018
      D1maS2018, 03.02.2019 15:00
    +17
    Аплодировал со слезами ! Спасибо за эмоции ! БРАВО !!!
    kostik_t
      kostik_t, 03.02.2019 15:06
    +16
    Є талант, є харизма, і є все , щоби стати першою ракеткою світу.!!!!
    Удачі, віри в себе і все буде ОК!!!
    Молодець!!!!!!!!
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 03.02.2019 14:33
    +16
    Как же я люблю читать коменты из онлайн-трансляции после подобных матчей
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 03.02.2019 15:02
    +15
    Охереть!!! При счёте 2:5 в третьем сете вынужден был уехать по делам. Был уверен, что там уже нечего ловить. А тут такое!!!
    Ай да девочка, ай да умничка. Одесса гордится тобой.
    Sergey_92
      Sergey_92, 03.02.2019 14:40
    +14
    такими камбеками народжується характер
    jekаfunny
      jekаfunny, 03.02.2019 14:36
    +14
    Комментарий свернут. Показать
    Молодец, но ох и триллер !!!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 03.02.2019 14:36
    +14
    Немножко даже жаль Томлянович, сидит и глаза мокрые...Но, как бороться с это 18 летней девочкой, когда она вытягивает такие матчи и борется до конца...???))) Даяна, это было круто и очень эмоционально!!! Гордимся!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.02.2019 14:51
    +13
    ДАяна со скоростью железнодорожного экспресса мчится к топ-10
    student925
      student925, 03.02.2019 14:47
    +13
    Просто БРАВО!
    Всем псевдоболельщикам позор!
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 03.02.2019 14:40
    +13
    Такого адреналина и эмоций в нашем футболе не испытывал наверное со времен Лобановского, как после сегодняшнего финала.
    Побед , здоровья и дальше Даянка продолжай радовать нас на корте своими победами.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 03.02.2019 14:33
    +13
    УРАААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Красотулька наша!!! С заслуженной победой!!! ТЫ ПРОСТО УМНИЧКА НАША!!!!!!!!!!!!