Карпаты обыграли Волынь и остались в УПЛ

Хозяева заканчивали матч в меньшинстве, в конце встречи болельщики устроили беспорядки

Карпаты обыграли Волынь и остались в УПЛ
© fcvolyn.net

После нулевой ничьей в первом матче плей-офф рулевой «Карпат» Александр Чижевский сделал лишь одно изменение в стартовом составе своих подопечных: вместо Бусько на поле вышел Мирошниченко. Андрей Тлумак также ограничился одной ротацией, выпустив на поле Климца вместо Западни.

Гости при мощной поддержке своих болельщиков, массово приехавшие в соседний Луцк, активнее начали игру. Мог открыть счет Клец, нанеся дальний удар под перекладину и Недилько, не рискуя, перевел мяч на угловой. Вскоре неожиданно потерял мяч Неплях и Понде пробивал в ближний угол, но опытный Недилько снова спасает свою команду от неприятностей. А после дальнего удара уже защитник Неплях бросился под удар, ликвидировав угрозу.

«Волынь» при первой возможности проводила стремительные контратаки. Опасно пробивал издали экс-карпатовец Бартулович, но уже Кучинский в падении завладел мячом. Вскоре реальную возможность отличиться потерял Волошинович, который после паса Кожанова пробивал в дальний угол, но мяч от ноги партнера срикошетил рядом с рамкой ворот.

В середине тайма «Карпаты» заработали перспективный штрафной, но дальний удар Мякушко пришелся рядом со штангой. Подключился к атаке и защитник Мегремич, но и ему не хватило точности. Затем зелено-белые заработали очередной стандарт, который прекрасно выполнил Клец, пробив в «девятку» - Недилько только взглядом сопровождал полет мяча в свои ворота. Для Клеца, кстати, это был первый гол в текущем сезоне.

Учитывая результат первого галицко-волынского противостояния стало понятно, что дополнительного времени в Луцке не будет. И хозяева поля еще до перерыва сумели восстановить равновесие. После навесной передачи Цюпы с левого края Мегремич не сумел помешать экс-карпатовцу и лучшему бомбардиру «Волыни» Кожанову головой точно пробить в дальний угол ворот соперников.

Второй тайм активнее начала уже «Волынь» и вызвал оживление на трибунах дальний удар Климца, но мяч пролетел мимо рамки ворот. Подопечные Андрея Тлумака продолжали больше владеть мячом, но львовяне достаточно уверенно перекрывали все подступы к своим воротам и опасных моментов долгое время не возникало. Запомнился лишь опасный удар Хагназари, но мяч юркнул выше ворот.

«Зелено-белые» постепенно выровняли игру и уже завершали атаки Понде и Мякушко, но и им также не хватило точности. А после неожиданного для Кучинского удара Бартуловича мяч попал в перекладину ворот «Карпат». Ключевым моментом игры стало удаление с поля капитана «Волыни» Симинина, который грубо сыграл против Мякушко. Попутно напомним, что у Симинина наибольшее среди всех игроков количество красных карточек за всю историю Премьер-лиги - 9 удалений с поля.

И «Карпаты» быстро могли воплотить свое численное преимущество во второй гол, но после углового удара Онглы Гуцуляк пробил над перекладиной ворот. И все же «львы» сумели выйти вперед. Болденков сбил в штрафной Клеца и арбитр Максим Козыряцкий без раздумий указал на «точку». Понде четко реализовал пенальти, пробив под руками Недилько.

Под конец матча арбитру пришлось остановить игру из-за густого дыма, который поплыл на поле с трибун активных болельщиков «Волыни». После возобновления игры «Волынь», играя в меньшинстве, так и не сумела создать голевые моменты. Зато «Карпаты» снова забили гол. После передачи Мякушко к воротам рвался Дебелко, мяч отскочил к неприкрытому Мирошниченко и Денис сходу пробил в верхний угол - 3:1.

Вскоре матч снова был остановлен после того, как на поле выбежали болельщики «Волыни». Судьям пришлось срочно спрятаться в подтрибунном помещении, а футболисты остались ждать их на поле. Арбитры так и не вернулись на поле и матч на этом был завершен. В итоге «Карпаты» в западном дерби сохранили за собой прописку в Премьер-лиге.
 
Юрий НАЗАРКЕВИЧ

Плей-офф за место в УПЛ. Ответный матч.
 
«Волынь» – «Карпаты» – 1:3 (первый матч – 0:0)
 
  Кожанов (41) - Клец (37), Понде (82, с пенальти), Мирошниченко (95)
 
 Петько (84), Богомаз (94) - Мегремич (46), Онгла (51), Мякушко (76), Кучинский (92)
 
 Симинин (70)
 
«Волынь»: Недилько - Симинин, Болденков, Неплях, Цюпа - Курко, Бартулович, Хагназари, Кожанов, Климец - Волошинович (Богомаз, 85)
 
 
«Карпаты»: Кучинский - Мегремич, Ковтун, Федецкий, Мирошниченко - Клец, ди Франко (Бусько, 74), Онгла, Мякушко, Гуцуляк - Понде (Дебелко, 85)
 
 
Арбитр: Максим Козыряцкий (Запорожье)

ВОЛЫНЬ - КАРПАТЫ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    kino
      kino, 09.06.2019 19:06
    0
    Вадим Максимов, 09.06.2019 15:30
    Бобило вболівальників вівців. Яким як і тобі вже нічого не допоможе, крім довготривалого стаціонарного лікування в який небудь лікарні душевно хворих, яке не факт що дасть результат. А я просто пишу, те шо бачив на стадіоні.
    А що ти бачив? Ти прийшов як гієна на падаль з попкорном подивитись концерт як карпати будуть опускати в пердив , але концерту для твого задоволення неполучилось. А получилось все до точності наоборот шельма. Вас карпатці в очело мали, і пішов ти обдристаний додому до хати обтікати, і голосити тут на сайті. Видиш як буває фекалок.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 15:30
    0
    kino, 09.06.2019 09:22
    Тобі пердак уже ні один дохтор не склеіть. Во тебе бомбить.
    Бобило вболівальників вівців. Яким як і тобі вже нічого не допоможе, крім довготривалого стаціонарного лікування в який небудь лікарні душевно хворих, яке не факт що дасть результат. А я просто пишу, те шо бачив на стадіоні.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 15:24
    -1
    ll_pogulianka_ll, 09.06.2019 10:42
    Вадим,в тебе дружина та дитина! АстАнАвись! Шторить тебе знатно
    Шторило вболівальників вівців. А я просто пишу, те шо бачив на стадіоні.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.06.2019 10:42
    +2
    Вадим,в тебе дружина та дитина! АстАнАвись! Шторить тебе знатно
    kino
      kino, 09.06.2019 09:22
    +3
    Вадим Максимов, 09.06.2019 02:33
    НЕДОУМОК
    Тобі пердак уже ні один дохтор не склеіть. Во тебе бомбить.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 02:33
    -4
    Владимир Пидвирный, 09.06.2019 02:25
    само ти бидло і чмо. Приїдете на гру з Рухом ох відхватите за свох коменти.
    НЕДОУМОК
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 02:31
    -4
    Вадим Максимов, 09.06.2019 02:30
    Тільки бидло може запалити стадіон на який приїхали погостювати!
    КАРПАТИ___І__ЇХ____ФАНАТИ__БИЛО!!!
    Приїду, скінь координати, до тебе першого в зайду!!!
    БИДЛО
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 02:30
    -2
    Владимир Пидвирный, 09.06.2019 02:25
    само ти бидло і чмо. Приїдете на гру з Рухом ох відхватите за свох коменти.
    Тільки бидло може запалити стадіон на який приїхали погостювати!
    КАРПАТИ___І__ЇХ____ФАНАТИ__БИЛО!!!
    Приїду, скінь координати, до тебе першого в зайду!!!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.06.2019 02:25
    +3
    Вадим Максимов, 09.06.2019 02:22
    https://youtu.be/z5jZB4K7K38?t=104
    Відео як Львівьске бидло запалило стадіон у Луцьку.
    само ти бидло і чмо. Приїдете на гру з Рухом ох відхватите за свох коменти.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 09.06.2019 02:22
    -5
    https://youtu.be/z5jZB4K7K38?t=104
    Відео як Львівьске бидло запалило стадіон у Луцьку.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 09.06.2019 01:08
    -7
    Сімінуну можна було би жовту дати...А Карпати теж понарушали кучу разів ...і пеналі в обидва боки якщо то ставити. Ну і як тут суддю не пресанути?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 09.06.2019 01:07
    -6
    Dragon9, 08.06.2019 21:27
    Волинському бидлу не місце в УПЛ
    Грайте в свому селі
    Сказав "патріот з полонини".Багато вас там патріотів з вишиванками ходить на матчі своєї улюбленої команди? Ви ото і є бидло, свою команду маєне нізащо, умови ставите і футболісти там якраз Львову варті, подивимся ваші Карпати..Чи ти думаєє вся західна україна за Карпати?Помиляєшся, навіть не половина. Президента клубу вбивцю маєте.Вівці всі повирізували в горах, ліс повирубусали, сміття по Україні розвозиде...Потім будеш мені розказувати про бидло?
    Якщо що, я не з Волині, але народ на волині на такий гнилий, як "львовські" деякі отприскі...
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.06.2019 00:03
    +4
    Волиняки хватить бикувати. Ви кращі, но виграли Карпати. Суддя відсудив досить впевнено.
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 08.06.2019 23:52
    +8
    То что видел я, то судья наказал Симинина красной вполне заслуженно, двумя ногами вьехал, а по пенальти вообще вопросов нет...В мяч не сыграл, в спину толкнул...вообще вопросов по пенальти быть не должно....Должен был ставить еще и второй, но в том эпизоде Карпаты забили третий гол! За секунду до...там был еще один чистый пеналь....И при этом я бы предпочел вылет Карпат, но судья в этом матче абсолютно не причем !
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 08.06.2019 23:48
    -8
    viktor260684, 08.06.2019 23:39
    Судя заряжений с перших хвилие матчу я був на стадiонi.
    Також був у секторі Д. Жаль з дружиною та дітьми, так би поміг нашим хлопцям дати пізди цьому продажному рефері.
    Судя зламав матч, якраз коли відчувалось що волинь дожимає, показав червону картку нашому капітану. Перед тим були удари, вспомнити тільки Сіаваша скільки шансів мав до того.
    Де розбір матча від наглядячів. Чи вони також продались за львівські гроші і бухло.
    viktor260684
      viktor260684, 08.06.2019 23:39
    -8
    Судя заряжений с перших хвилие матчу я був на стадiонi.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 08.06.2019 23:31
    +6
    Фек@л я так зрозумів зд0х! Ну і добре) Був на матчі. Коментатор провокатор,коли свої палили і ЛАМАЛИ сидіння він просто попередив,а Карпати забакланив.
    Кузьма волинська-це неадиквати в кубі. Омобливо аоли Понде кладуть на газон тримаючи обома руками,а там чи не пів сектора ричить що я не правий і порушення нема) Вчіть правила і не бикуйте)
    kino
      kino, 08.06.2019 23:30
    +2
    Вадим Максимов, 08.06.2019 23:18
    В тебе їх немає, з народження без них.
    Бідненький)
    Не сіпайся так. Іди накати шмурдяка якого, і попустить.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 08.06.2019 23:18
    -7
    kino, 08.06.2019 23:14
    Де твій дружок ф.кал. львів? Яйця собі відриває бідненький??
    В тебе їх немає, з народження без них.
    Бідненький)
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 08.06.2019 23:16
    -9
    К А Р П А Т И __ Т У П Е __С Т АД О
    turist86
    online
    turist86, 08.06.2019 21:33
    +19
    Дербі вдалося, переміг сильніший. Правильно сказав коментатор, таких поєдинків бракує в УПЛ
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 08.06.2019 21:38
    +15
    Вадим Максимов, 08.06.2019 21:30
    Підкат Семенін зачепив ногу мякушко. Який картинно впав і казалось що все реанімація. На це повівся арбітр і дав червону. Але ні ж мякушко дограв до кінця, ще й без замін.
    Пенальті
    Такі пенальки ставлять тільки продажні суддні.
    Гній знову у наступному сезоні зноу в УПЛ.
    Ти футбол грав коли-небудь на полі, а не коментував лежачи на дивані??? Удар по нозі це завжди боляче, не завжди може і травма, але біль присутня, тому краще мовчи, спеціаліст хєрів!!!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 08.06.2019 22:08
    +13
    vitalikss86, 08.06.2019 21:38
    Да і з приводу інфраструктури теж - чим у Колоса краще ніж у Волині чи Оболоні - тому треба 16 команд а то якась породія в УПЛ
    А что мешало Волыне обыгрывать Крпаты как это сделал Колос против ЧО?Колос конечно дерьмо, но если ты не можешь обыграть слабейших то и не чего ловит против первой шестерки!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.06.2019 22:05
    +12
    Вадим Максимов, 08.06.2019 21:58
    Волинь молодці. Грали в 10 проти 11. Плюс у вівців був ще рефері прикормлений. Так що нічого страшного, у наступному сезоні вийдем з першого місця.
    Тільки суіцид собі не влаштовуй...бережи здоров'я
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.06.2019 22:04
    +12
    Вадим Максимов, 08.06.2019 21:48
    Карпати будуть у передиві через сезон!!!
    Так що рано радуватись, переграли завдяки суді.
    В наступному сезоні так само не прокатить)
    12 місце і бай
    Зуб даєш? Чи так, аби попи.діти
    Dragon9
      Dragon9, 08.06.2019 21:27
    +11
    Волинському бидлу не місце в УПЛ
    Грайте в свому селі
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 08.06.2019 22:05
    +10
    Волынь проиграла одной из самой слабой команд УПЛ значит им не чего делать в УПЛ!
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 08.06.2019 23:52
    +8
    То что видел я, то судья наказал Симинина красной вполне заслуженно, двумя ногами вьехал, а по пенальти вообще вопросов нет...В мяч не сыграл, в спину толкнул...вообще вопросов по пенальти быть не должно....Должен был ставить еще и второй, но в том эпизоде Карпаты забили третий гол! За секунду до...там был еще один чистый пеналь....И при этом я бы предпочел вылет Карпат, но судья в этом матче абсолютно не причем !
    dudigo77
      dudigo77, 08.06.2019 22:31
    +8
    Вадим Максимов, 08.06.2019 22:24
    Зуб не інтересно, можливо для тебе це все на що ти можеш забитись. Давай на $. Ставка меньші 1 штуки $ не цікаво, якшо шо...
    Кідай дані на мило vadymmaxy@gmail.com, обсудим.
    як все запущено з тобою. А якщо серйозно, то дивись жовчю не подавись, або не дай бог взагалі в дурці як лємберг перефарбований закінчиш
    kino
      kino, 08.06.2019 23:14
    +7
    Вадим Максимов, 08.06.2019 21:48
    Карпати будуть у передиві через сезон!!!
    Так що рано радуватись, переграли завдяки суді.
    В наступному сезоні так само не прокатить)
    12 місце і бай
    Де твій дружок ф.кал. львів? Яйця собі відриває бідненький??
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 08.06.2019 21:49
    +7
    Вадим Максимов, 08.06.2019 21:42
    Придстав собі грав і граю кожен тиждень по вихідних, коли є час.
    Якщо за кожний удар по нозі будуть давати зразу червону, то до кінця поєдинків будуть догравати тільки декілька гравіців.
    Подивишсь на мякушка, можна було подумати що йому ногу аптували під час матчу.
    Тому не потрібно тут кидатись своїми хренами.
    І я граю, тому знаю, що таке удар по нозі, тим більше в динаміці моменту, він може і не сильно виглядає як смертельний, але завдає проблем не менше. Тому неправильно говорити про симуляцію, Карпати лишаються у вишці, а дальше як Бог дасть!
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 08.06.2019 23:31
    +6
    Фек@л я так зрозумів зд0х! Ну і добре) Був на матчі. Коментатор провокатор,коли свої палили і ЛАМАЛИ сидіння він просто попередив,а Карпати забакланив.
    Кузьма волинська-це неадиквати в кубі. Омобливо аоли Понде кладуть на газон тримаючи обома руками,а там чи не пів сектора ричить що я не правий і порушення нема) Вчіть правила і не бикуйте)
    vitalikss86
      vitalikss86, 08.06.2019 21:38
    +5
    Да і з приводу інфраструктури теж - чим у Колоса краще ніж у Волині чи Оболоні - тому треба 16 команд а то якась породія в УПЛ
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.06.2019 00:03
    +4
    Волиняки хватить бикувати. Ви кращі, но виграли Карпати. Суддя відсудив досить впевнено.
    kino
      kino, 09.06.2019 09:22
    +3
    Вадим Максимов, 09.06.2019 02:33
    НЕДОУМОК
    Тобі пердак уже ні один дохтор не склеіть. Во тебе бомбить.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.06.2019 02:25
    +3
    Вадим Максимов, 09.06.2019 02:22
    https://youtu.be/z5jZB4K7K38?t=104
    Відео як Львівьске бидло запалило стадіон у Луцьку.
    само ти бидло і чмо. Приїдете на гру з Рухом ох відхватите за свох коменти.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.06.2019 22:25
    +3
    kina_ne_bydet, 08.06.2019 22:13
    Жаль конечно, хотел увидеть Карпаты в пердиве. Они уже давно к этому идут, но никак не придут)
    Ха..кина не будет
    vitalikss86
      vitalikss86, 08.06.2019 21:37
    +3
    turist86, 08.06.2019 21:33
    Дербі вдалося, переміг сильніший. Правильно сказав коментатор, таких поєдинків бракує в УПЛ
    Тому я особисто за 16 команд - сьогодні "стикові!" зустрічі і минулорічні да й вихід у фінал Інгульця який навіть не в топ-5 Першого дивізіону показали , що в цілому рівень нижньої 6 (7-12 місця) = 1-5 команд Першого див
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.06.2019 10:42
    +2
    Вадим,в тебе дружина та дитина! АстАнАвись! Шторить тебе знатно
    kino
      kino, 08.06.2019 23:30
    +2
    Вадим Максимов, 08.06.2019 23:18
    В тебе їх немає, з народження без них.
    Бідненький)
    Не сіпайся так. Іди накати шмурдяка якого, і попустить.