Даяна Ястремская – Саманта Стосур. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Страсбурге

Даяна Ястремская – Саманта Стосур. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA Strasbourg. Даяна Ястремская
В среду, 22-го мая, третья ракетка Украины Даяна Ястремская (№42 WTA) проведет перенесенный матч второго круга на грунтовом турнире серии International в Страсбурге.
 
19-летняя украинка сыграет против Саманты Стосур из Австралии (№89 WTA). Поединок состоится третьим запуском па корте №1 после матча Марта Костюк – Чжен Сайсай. Ориентировочное время начала матча – 15:00 по Киеву.
 
Путь на турнире
Стадия  Ястремская      Стосур
1-й круг  Парментье (6-2 6-4) №65 WTA  Пегула (6-3 6-1) №71 WTA
 
Ранее девушки провели один матч, победила Ястремская (Australian Open-2018).
 
В 1/4 финала победительница встречи сыграет с Фионой Ферро (Франция) или Ван Цян (Китай).
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.
 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    viktor112007
      viktor112007, 22.05.2019 16:06
    +3
    ууух огонь! просто брутально порвала, як сказав коментатор, Ястремська сьогодні була брутальна)
    проти Даяни, якщо вона у вогні, шансів у будь-якої тенісистки буде небагато.
    сьогодні вона точно була у вогні
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.05.2019 16:05
    +1
    Отличный теннис и от Даяны. Заслуженная победа и очередной четвертьфинал серии International.
    Lazio
    Lazio, 22.05.2019 16:05
    +1
    К'мооооон!!! КРАСУНЯ!!!!
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 16:04
    +3
    Все! Комментатор пошел трусы менять.
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 16:00
    0
    Мошкара девчат заела! Видно перед дождем. Давай,Даяна кончай ее!
    Sashamar
    Sashamar, 22.05.2019 16:00
    +2
    Здається, нас чекає півфінал Соболенко - Ястремська. От де вогонь буде!
    Sashamar
    Sashamar, 22.05.2019 15:57
    +5
    Паралельно: Катруся так налякала Хаддад Майю, що та відмовилася, хоч і вела 3:2 у третьому сеті
    sv_2000
      sv_2000, 22.05.2019 15:54
    0
    Ну шо там? Вынос тела?
    Publius
      Publius, 22.05.2019 15:54
    0
    3:2! Слава Богу, а то уже устал ждать, когда Даяна после своей игры навылет не сделает ошибки. Дальше уже дело техники, только бы подача не разладилась.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.05.2019 15:50
    +2
    Все-таки брейк с 5-го БП. Остается держать свою.
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 15:37
    +2
    Терминатор озверел! Расслабляться низзя!
    viktor112007
      viktor112007, 22.05.2019 15:28
    +4
    6:0
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 15:21
    +4
    Умничка! Так держать!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.05.2019 15:21
    +8
    И дроп на сетболе! Ничего себе! Нужно держать уровень. В мощи у Даяны превосходство, а больше Стосур крыть нечем. Проиграть тут Даяна может только самой себе.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 22.05.2019 15:20
    +4
    По ту сторону сетки кто то есть? или даяна сама играет?
    Lazio
    Lazio, 22.05.2019 15:17
    +10
    Ще трохи, і коментатор оргазм отримає😁
    TarikUA
      TarikUA, 22.05.2019 15:16
    +6
    Мартуся, Серьожка)) пройшли далі ... Катруся - б‘ється... Даяні - так продовжувати ..
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 22.05.2019 15:15
    +3
    Ни че так пристрелялась
    vizuals
    online
      vizuals, 22.05.2019 15:14
    +4
    Зрозуміло, що 1 сет Дая вже не віддасть, але у другому потрібно не розслаблятися - Стосур може спіймати свою гру. Шкода не додивлюсь
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 22.05.2019 15:12
    +8
    Ястремская сегодня может проиграть только самой себе Даяна на голову сильнее Стосур.
    vit-2
      vit-2, 21.05.2019 13:00
    +12
    Загалом про Страсбург і українок.
    Із Мартою усе зрозуміло: Костюк, вірогідно, напередодні тактично програла в 1/4 фіналу турніру 60+ тис., щоб у Страсбурзі на 250+ тис. викластися на повну, і набрати максимум рейтингових очок на турнірі WTA int., який більшість ТОП-гравців традиційно банально обходять своєю увагою, напередодні РГ. А ті декілька сильних тенісисток, які сюди заявлені, після кількох поспіль поразок, банально хочуть відчути переможні емоції перед шлемом (Сабаленко, Ястремська). Перший номер посіву Барті резонно знялася перед Францією. Вже напередодні в Римі був цілий зорепад зняття зі змагань ТОПів, щоб відпочити перед шлемом.
    Які амбіції Даяни в Страсбурзі важко передбачити. 2 переможних турніри такого рівня Ястремська вже має. Серію з 4-х поразок вона вже перервала, поступово набирає форму після хвороби, яка була в неї після Мадрида. Шлем стартує вже за кілька днів - цього тижня в неділю. Тому можлива тактична комбінація від команди Даяна.
    Відповідно, велике прохання до вболівальників: незалежно від результатів Даяни в Страсбурзі, не треба переходити на образи. Зокрема, ті хто любить ставити на жіночий теніс, просто утримайтеся від цього, щоб у разі втрати грошей, не ображати нашу Даянку. Бо дівчата читають новини і їм неприємно цей весь негатив пропускати через себе перед відповідальними змаганнями в Парижі.
    Здоров'я усім нашим дівчатам, тоді й успіхи не забаряться.
    Lazio
    Lazio, 22.05.2019 15:17
    +10
    Ще трохи, і коментатор оргазм отримає😁
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.05.2019 15:21
    +8
    И дроп на сетболе! Ничего себе! Нужно держать уровень. В мощи у Даяны превосходство, а больше Стосур крыть нечем. Проиграть тут Даяна может только самой себе.
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 22.05.2019 15:12
    +8
    Ястремская сегодня может проиграть только самой себе Даяна на голову сильнее Стосур.
    Publius
      Publius, 22.05.2019 15:11
    +7
    3:0 и куча хвалебных эпитетов от комментатора в адрес Даяны. Пока все просто очень хорошо!
    TarikUA
      TarikUA, 22.05.2019 15:16
    +6
    Мартуся, Серьожка)) пройшли далі ... Катруся - б‘ється... Даяні - так продовжувати ..
    Володимир Подніжний
      Володимир Подніжний, 21.05.2019 15:05
    +6
    vit-2, 21.05.2019 13:00
    Загалом про Страсбург і українок.
    Із Мартою усе зрозуміло: Костюк, вірогідно, напередодні тактично програла в 1/4 фіналу турніру 60+ тис., щоб у Страсбурзі на 250+ тис. викластися на повну, і набрати максимум рейтингових очок на турнірі WTA int., який більшість ТОП-гравців традиційно банально обходять своєю увагою, напередодні РГ. А ті декілька сильних тенісисток, які сюди заявлені, після кількох поспіль поразок, банально хочуть відчути переможні емоції перед шлемом (Сабаленко, Ястремська). Перший номер посіву Барті резонно знялася перед Францією. Вже напередодні в Римі був цілий зорепад зняття зі змагань ТОПів, щоб відпочити перед шлемом.
    Які амбіції Даяни в Страсбурзі важко передбачити. 2 переможних турніри такого рівня Ястремська вже має. Серію з 4-х поразок вона вже перервала, поступово набирає форму після хвороби, яка була в неї після Мадрида. Шлем стартує вже за кілька днів - цього тижня в неділю. Тому можлива тактична комбінація від команди Даяна.
    Відповідно, велике прохання до вболівальників: незалежно від результатів Даяни в Страсбурзі, не треба переходити на образи. Зокрема, ті хто любить ставити на жіночий теніс, просто утримайтеся від цього, щоб у разі втрати грошей, не ображати нашу Даянку. Бо дівчата читають новини і їм неприємно цей весь негатив пропускати через себе перед відповідальними змаганнями в Парижі.
    Здоров'я усім нашим дівчатам, тоді й успіхи не забаряться.
    Даяна, за останні три місяці зіграла всього вісім матчів (один з них парний), тому їй немає від чого відпочивати. Зараз рівень її гри не найвищий, тому навпаки, потрібно набирати ігрову форму. Якби була мета берегти сили перед РГ, то, напевно, не заявлялася б на парний турнір. Тут тільки якщо доведеться через дощ грати по кілька матчів в день, то можливі варіанти.
    Sashamar
    Sashamar, 22.05.2019 15:57
    +5
    Паралельно: Катруся так налякала Хаддад Майю, що та відмовилася, хоч і вела 3:2 у третьому сеті
    Lazio
    Lazio, 22.05.2019 15:12
    +5
    Коментатор в шоці від Даяни...
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 21.05.2019 16:48
    +5
    vit-2, 21.05.2019 13:00
    Загалом про Страсбург і українок.
    Із Мартою усе зрозуміло: Костюк, вірогідно, напередодні тактично програла в 1/4 фіналу турніру 60+ тис., щоб у Страсбурзі на 250+ тис. викластися на повну, і набрати максимум рейтингових очок на турнірі WTA int., який більшість ТОП-гравців традиційно банально обходять своєю увагою, напередодні РГ. А ті декілька сильних тенісисток, які сюди заявлені, після кількох поспіль поразок, банально хочуть відчути переможні емоції перед шлемом (Сабаленко, Ястремська). Перший номер посіву Барті резонно знялася перед Францією. Вже напередодні в Римі був цілий зорепад зняття зі змагань ТОПів, щоб відпочити перед шлемом.
    Які амбіції Даяни в Страсбурзі важко передбачити. 2 переможних турніри такого рівня Ястремська вже має. Серію з 4-х поразок вона вже перервала, поступово набирає форму після хвороби, яка була в неї після Мадрида. Шлем стартує вже за кілька днів - цього тижня в неділю. Тому можлива тактична комбінація від команди Даяна.
    Відповідно, велике прохання до вболівальників: незалежно від результатів Даяни в Страсбурзі, не треба переходити на образи. Зокрема, ті хто любить ставити на жіночий теніс, просто утримайтеся від цього, щоб у разі втрати грошей, не ображати нашу Даянку. Бо дівчата читають новини і їм неприємно цей весь негатив пропускати через себе перед відповідальними змаганнями в Парижі.
    Здоров'я усім нашим дівчатам, тоді й успіхи не забаряться.
    Злив Марти посміхнув. Мені здається, вона не в позиції просто зливатися. Те саме з Ястремською. Вона обидві, по суті, тільки оклигали. Звідси, така непевна гра місцям, виносячи за дужки їхній вік, звичайно. Даяні зараз нема чого перебирати. Є можливість брати трофей - треба брати. Костюк же просто проходити як можна далі.
    viktor112007
      viktor112007, 22.05.2019 15:28
    +4
    6:0
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 15:21
    +4
    Умничка! Так держать!
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 22.05.2019 15:20
    +4
    По ту сторону сетки кто то есть? или даяна сама играет?
    vizuals
    online
      vizuals, 22.05.2019 15:14
    +4
    Зрозуміло, що 1 сет Дая вже не віддасть, але у другому потрібно не розслаблятися - Стосур може спіймати свою гру. Шкода не додивлюсь
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 22.05.2019 14:51
    +4
    ёптель,да сегодня праздник какой то тенниса,один за другим наши
    viktor112007
      viktor112007, 22.05.2019 16:06
    +3
    ууух огонь! просто брутально порвала, як сказав коментатор, Ястремська сьогодні була брутальна)
    проти Даяни, якщо вона у вогні, шансів у будь-якої тенісистки буде небагато.
    сьогодні вона точно була у вогні
    sergey1957
      sergey1957, 22.05.2019 16:04
    +3
    Все! Комментатор пошел трусы менять.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 22.05.2019 15:15
    +3
    Ни че так пристрелялась
    vizuals
    online
      vizuals, 22.05.2019 15:08
    +3
    viktor112007, 22.05.2019 15:07
    значить це у мене браузер тупить. обіда
    youtube.com/watch?v=IAQHF-ieH70
    Sashamar
    Sashamar, 22.05.2019 16:00
    +2
    Здається, нас чекає півфінал Соболенко - Ястремська. От де вогонь буде!