ФРАНКОВ: «Мораеса торопились натурализовать и не подали запрос в ФИФА»

Специалист шокирован непрофессионализмом менеджеров ФФУ

ФРАНКОВ: «Мораеса торопились натурализовать и не подали запрос в ФИФА»
© Sport.ua. Артем Франков
Главный редактор журнала «Футбол» Артем Франков прокомментировал дело о натурализации Жуниора Мораеса.
 
«Мне до тошноты противны те менеджеры, которые не сделали ничего, чтобы обезопасить себя в подобной ситуации - а именно, исходя из сугубо политических соображений, так торопились натурализовать игрока, что не озаботились запросом в соответствующий комитет ФИФА», – сообщил Франков.
 
Напомним, что Федерации футбола Люксембурга и Португалии подали жалобы в УЕФА из-за участия форварда «Шахтера» в матчах с ними, настаивая, что он не имел права участвовать в этих играх.
 
Мораес получил украинский паспорт лишь за несколько дней до матча с португальцами, но представители ФФП и ФФЛ утверждают, что он не прожил в Украине необходимые пять лет без перерыва, как это прописано в законе.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — MatchDay

(20 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Pavel
    Pavel, 12.04.2019 18:55
    +1
    хто в курсах коли оголосять рiшення
    dgurkis
      dgurkis, 12.04.2019 18:34
    +1
    Какая хрень разница? Выясниться, что Рашка прошла и нашим скажут слить, шоб всенародно не абасраться!
    Lion
      Lion, 12.04.2019 18:05
    0
    Какой лузер еще не высказывался по этому поводу.
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 16:08
    +1
    kvlad200760, 11.04.2019 10:46
    А давайте не зараз шукати винних,а тоді коли УЕФА визнає що при натуралізації Мораєса були припущені помилки.І якщо УЕФА визнає ФФУ винною. Головне це дотриматися двох умов "коли" і "якщо". А наразі це просто кидання гною на ветилятор.Коли ж ми навчимося реагувати по факту а не по припущенню!А то образно кажучі вже і пики друг другу начистили а виявиться пізніше що не було за що!!! І це нам пропонує робити журналіст! Да він просто звичайний пропагандон,тільки не політичний а спортивний!!!
    так ми і реагуємо по факту.
    є факт, що ФФУ не узгодила питання натуралізації Мораєса з ФІФА. про це і мова
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 16:03
    +1
    kvlad200760, 12.04.2019 13:34
    Ну чому в наших головах сидить совок і ми все що діється в світі міряємо на власний розсуд або власний досвід? Ну не приймає УЕФА рішень в такі стислі терміни і все. Тобі нагадати скільки розглядалася справа про вевиїзд Динамо до Маріуполя? І теж говорили що то має закінчитися до кінця другого кругу аби визначитися з фінальною пулькою? Але там теж срава була зрозуміла з самого початку,а розглядалася 3 місяці. В даному випадку справа простіша але скільки ще разів тобі пояснювати- існує ПРОЦЕДУРА! То наше ФФУ в разу сильної потреби може зібратися в неділю або пізно ввечері,а в УЕФА жорстко дотримуються регламенту-якщо записано що якась комісія має збиратися двічі на місяць то вона буде збиратися двічі а не раз чи три.Якщо в повістку комісії до зазначеного терміну не внесли відповідне подання,то його не включать позачергово чи зроблять виключення а винесуть на наступне засідання.Якщо по часу воне не встигнуть розглянути якесь питання то вони не залишаться доки його не вирішать а перенесуть на наступне засідання(але не на наступний день.Бо це комісія а не суд!!!
    ні, ну нормально?
    відповідально та професійно віднестися до справи, врахувати всі фактори і ризики, узгодити з вищестоячими органами та отримати формальне "так", щоб прикрити собі в разі чого дупу, - то совок.
    а от "аля-улю, гані гусєй"(с), головне якось зробити, а потім буде видно, то, мабуть, правильний сучасний підхід?
    потрібно було чекати узгодження з ФІФА чи УЄФА, значить треба було почекати. невже в тому Мораєсі була така нагальна необхідність, що без нього ну ніяк?
    зате в такому випадку було б глибоко нас**ти і на кількість тих "анонімок" і "скарг" і терміни їх розгляду
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 15:48
    +1
    kvlad200760, 12.04.2019 13:44
    Да ФІФА чи УЕФА до цього знать не знали хто такий Мораєс!!! Він же не Роналду чи Мессі по яких до речі питання в УЕФА чи ФІФА теж розглядали не за 3 дні. Бо є ПРОЦЕДУРА,або цитуючи відомий анекдот - Хворий лежить на каталці і каже-шановний! Може все ж таки в реанімацію? А у відповідь чує- лікар сказав в морг,значить в морг!!!! Так само і ви-якби все було так просто то рішення вже було би готове! Так в УЕФА не буває! Я вам ще простіший приклад наведу де вина однієї сторони видна повністю- команди чи стадіони отримують штрафи за використання піротехніки чи поведінку фанатів скільки по вашому тягнеться розгляд справи? Місяць це по мінімуму,в пришвидценому режимі так би мовити,аби це рішення не привнесло сум*яття в подальшому розуграці еврокубків.Наразі УЕФА сказало що рішення буде винесене до настуного матчу нашої збірної бо цій поважній структурі поспішати немає куди
    ну,
    не бажали чекати, доки ФІФА взнає, хто такий Мораєс,
    то
    тепер чекатимемо, як УЄФА вирішить, знімати зі збірної 4 очки чи не знімати
    Dora
      Dora, 12.04.2019 15:15
    -1
    kvlad200760, 11.04.2019 10:46
    А давайте не зараз шукати винних,а тоді коли УЕФА визнає що при натуралізації Мораєса були припущені помилки.І якщо УЕФА визнає ФФУ винною. Головне це дотриматися двох умов "коли" і "якщо". А наразі це просто кидання гною на ветилятор.Коли ж ми навчимося реагувати по факту а не по припущенню!А то образно кажучі вже і пики друг другу начистили а виявиться пізніше що не було за що!!! І це нам пропонує робити журналіст! Да він просто звичайний пропагандон,тільки не політичний а спортивний!!!
    про "Пропагандона" це в точку!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 13:44
    -4
    Муґунот, 12.04.2019 13:21
    как это "делается автоматически"? и почему только сейчас делается?
    если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то делать уже ничего не надо. надо только предоставить доказательства
    Вам, не дай Б_г, конечно, сказали, что Ваш дом не Ваш и подали в суд с целью отобрать. Вы лезете в сундук, достаете правильно оформленные и правильно заверенные документы в полном объеме или судорожно начинаете бегать по инстанциям, нотариусам, судам, подымать законы и постановления, подтвержающие Вашу правоту, куда-то звонить, что-то оформлять - есть разница?
    и если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то значит и ФИФА с УЕФА в курсе, что все сделано правильно и соответственно им надо только ответить на запросы, что все правильно, а не открывать производство
    Да ФІФА чи УЕФА до цього знать не знали хто такий Мораєс!!! Він же не Роналду чи Мессі по яких до речі питання в УЕФА чи ФІФА теж розглядали не за 3 дні. Бо є ПРОЦЕДУРА,або цитуючи відомий анекдот - Хворий лежить на каталці і каже-шановний! Може все ж таки в реанімацію? А у відповідь чує- лікар сказав в морг,значить в морг!!!! Так само і ви-якби все було так просто то рішення вже було би готове! Так в УЕФА не буває! Я вам ще простіший приклад наведу де вина однієї сторони видна повністю- команди чи стадіони отримують штрафи за використання піротехніки чи поведінку фанатів скільки по вашому тягнеться розгляд справи? Місяць це по мінімуму,в пришвидценому режимі так би мовити,аби це рішення не привнесло сум*яття в подальшому розуграці еврокубків.Наразі УЕФА сказало що рішення буде винесене до настуного матчу нашої збірної бо цій поважній структурі поспішати немає куди
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 13:34
    -2
    Муґунот, 12.04.2019 12:40
    якби все було з самого початку зроблено правильно: чи терміни перебування Мораєса гарантовано витримані, чи проведені консультації з ФІФА та УЄФА і підтверджена правильність натуралізації,
    то процедура відкриття справи зразу ж стала би процедурою закриття
    Ну чому в наших головах сидить совок і ми все що діється в світі міряємо на власний розсуд або власний досвід? Ну не приймає УЕФА рішень в такі стислі терміни і все. Тобі нагадати скільки розглядалася справа про вевиїзд Динамо до Маріуполя? І теж говорили що то має закінчитися до кінця другого кругу аби визначитися з фінальною пулькою? Але там теж срава була зрозуміла з самого початку,а розглядалася 3 місяці. В даному випадку справа простіша але скільки ще разів тобі пояснювати- існує ПРОЦЕДУРА! То наше ФФУ в разу сильної потреби може зібратися в неділю або пізно ввечері,а в УЕФА жорстко дотримуються регламенту-якщо записано що якась комісія має збиратися двічі на місяць то вона буде збиратися двічі а не раз чи три.Якщо в повістку комісії до зазначеного терміну не внесли відповідне подання,то його не включать позачергово чи зроблять виключення а винесуть на наступне засідання.Якщо по часу воне не встигнуть розглянути якесь питання то вони не залишаться доки його не вирішать а перенесуть на наступне засідання(але не на наступний день.Бо це комісія а не суд!!!
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 13:21
    +1
    zac1310, 12.04.2019 10:57
    ну Франков-таки подстилка Суркисов, но если всё обстоит так, как он пишет, то Записоцкий или кто-то там ещё, не знаю кто, поступил не профессионально, не подстраховавшись. Если этот кто-то таки подстраховался, то не худо бы об этом общественности сообщить, дабы успокоить "бурление г@вн" . Если об этом сообщать не надо, всё делется автоматически, и вопрос только в формальности, то непрофессионал а провокатор уже Франков, и это тоже надо было донести до ушей общественности. Но ничего этого не происходит.
    Как-то так
    как это "делается автоматически"? и почему только сейчас делается?
    если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то делать уже ничего не надо. надо только предоставить доказательства
    Вам, не дай Б_г, конечно, сказали, что Ваш дом не Ваш и подали в суд с целью отобрать. Вы лезете в сундук, достаете правильно оформленные и правильно заверенные документы в полном объеме или судорожно начинаете бегать по инстанциям, нотариусам, судам, подымать законы и постановления, подтвержающие Вашу правоту, куда-то звонить, что-то оформлять - есть разница?
    и если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то значит и ФИФА с УЕФА в курсе, что все сделано правильно и соответственно им надо только ответить на запросы, что все правильно, а не открывать производство
    sahka1981
      sahka1981, 12.04.2019 12:42
    +1
    kvlad200760, 12.04.2019 12:09
    Після ситуаціїї з молод збірною ю-17, "атестацією" і справою Вереса і т.д.,всім зрозуміло, що нікого покарано не буде...
    А в федерації Португалії, напевно сидять, не сумісники - депутати і прокурори з підробленими дипломами, як у нас, а нормальні фахівці, яким вистачить мізків, як мінімум, зайти хоча б на Вікіпедію і інші сайти, аби самим співставити дати перебування Мораеса в Україні...
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 12:40
    0
    kvlad200760, 12.04.2019 12:19
    Певна річ нам би так хотілося би,але не треба відкидати саму процедуру-відкриття справи,отримання пояснень,прийняття рішення. В любому випадку(поганому для нас чи хорошому) якби справу розглядали би по твому сценарію рішення вже було би прийняте та оголошене. Тож не треба себе накручувати думками що якщо нам ще нічого доброго не сказали то справи в нас погані. Інша річ якби той самий Франков отримав би інсайд від УЕФА. Але він ро то ані пари з вуст,тож виглядає це як накидання гною на вентилятор!
    якби все було з самого початку зроблено правильно: чи терміни перебування Мораєса гарантовано витримані, чи проведені консультації з ФІФА та УЄФА і підтверджена правильність натуралізації,
    то процедура відкриття справи зразу ж стала би процедурою закриття
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 12:19
    0
    Муґунот, 12.04.2019 12:08
    звичайно, тільки тому що УЄФА відкрив справу. невже не хватає мізків впівставити 2 дати: Франков написав про це в середині квітня, а запитам і, відповідно, дискусіям та різним версіям про те, як це сталося, більше 2 тижнів
    і якби всі нюанси були заздалегідь узгоджені з УЄФА та ФІФА, то на ті запити "вопрошающіє" зразу ж отримали б відповідь і все би закінчилось та і не розпочавшись
    Певна річ нам би так хотілося би,але не треба відкидати саму процедуру-відкриття справи,отримання пояснень,прийняття рішення. В любому випадку(поганому для нас чи хорошому) якби справу розглядали би по твому сценарію рішення вже було би прийняте та оголошене. Тож не треба себе накручувати думками що якщо нам ще нічого доброго не сказали то справи в нас погані. Інша річ якби той самий Франков отримав би інсайд від УЕФА. Але він ро то ані пари з вуст,тож виглядає це як накидання гною на вентилятор!
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 12:09
    0
    sahka1981, 12.04.2019 11:58
    Чомусь в цій справі шукають не того, хто винен, а хто капнув (Хоча про "стуканув" ми чуємо від ФФУ і Денисова ніяких доказів то не має, ті ж португальці чомусь не виклали скрін ніби то анонімного листа, скоріш за все його і не існує, і дезу про "стукача" придумали, аби хоч трохи відвернути увагу від справжніх винуватців). Це міг зробити і журналіст Арно Беда, або я. І що? Треба оформляти все без злодійських замашок і все буде добре.
    А вже треба шукати того хто винен? А якщо не винен,то теж треба шукати? І то вже шукати а бажано і вже й покарати?Я ще раз кажу-не треба бігти попереду паровоза!!!
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 12:08
    0
    kvlad200760, 12.04.2019 11:45
    Ну чого всі вирішили що в справі Мораєса хтось лоханувся????Тільки тому що про це написав Франков? Чи тому що УЕФА справу відкрило?Так вже було пояснення що УЕФА змушене було відкрити справу,бо отримало 2 запити.Воно так само відкрило би справу і проти Пепе чи темношкірого швейцарця,якби отримало запит зкажімо від України чи Литви(одразу напишу що призвища умовні).А мі вже тут всі панікуємо,робимо самі жахливі припущення,типу "шеф,все пропало".Є людина в ФФУ ,юрист Запісоцький(якщо не помиляюся) який давав пояснення що він консультувався перед викликом Мораєса у збірну з УЕФА та ФІФА,він давав пояснення в Швейцарії,куди літав 4-5 квітня.УЕФА наголошував що справу розгляне в стислі терміни,але вони мусять дотриматися процедури.Я гадаю що через тиждень-другий вже буде рішення з приводу Мораєса і мені не зрозуміло чому головний редактор журналу "Футбол" саме зараз робить цей вкид в інфопростір?Чи може це комусь було потрібно,знову передчасно піднімати це питання?
    звичайно, тільки тому що УЄФА відкрив справу. невже не хватає мізків впівставити 2 дати: Франков написав про це в середині квітня, а запитам і, відповідно, дискусіям та різним версіям про те, як це сталося, більше 2 тижнів
    і якби всі нюанси були заздалегідь узгоджені з УЄФА та ФІФА, то на ті запити "вопрошающіє" зразу ж отримали б відповідь і все би закінчилось та і не розпочавшись
    sahka1981
      sahka1981, 12.04.2019 11:58
    +1
    Чомусь в цій справі шукають не того, хто винен, а хто капнув (Хоча про "стуканув" ми чуємо від ФФУ і Денисова ніяких доказів то не має, ті ж португальці чомусь не виклали скрін ніби то анонімного листа, скоріш за все його і не існує, і дезу про "стукача" придумали, аби хоч трохи відвернути увагу від справжніх винуватців). Це міг зробити і журналіст Арно Беда, або я. І що? Треба оформляти все без злодійських замашок і все буде добре.
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 11:53
    -1
    sahka1981, 12.04.2019 11:41
    В деле Мораеса вдруг обнаружился португальский след - клубный тренер бразильца, оказывается, португалец. Который, как известно, открыто симпатизировал землякам из "Браги", когда она играла против украинской "Зари", и который наверняка симпатизирует землякам из сборной Португалии - когда она спорит за путевку на чемпионат Европы с Украиной...
    Плюс.
    Украинское гражданство Мораесу выхлопотал именно клуб португальского тренера бразильца, обладающий всем пакетом документов относительно его карьеры.
    И хлопотал Мораесу украинское гражданство клуб не для того, чтобы бывший бразилец забивал голы в ворота сборной Португалии, а для того, чтобы он не считался иностранцем в матчах чемпионата и Кубка Украины... – написал Линник на своей странице в Фейсбуке.
    Так то не плюс,то мінус!!! Той самий Ліник сам собі протирічить натякаючи на Фонсеку.Фонсеці глибоко паралельно чи викличуть Мораєса до збірної,натуралізація робилася в інтересах клуба а не збірної(сподіваюся що з цим ніхто не буде сперечатися).І Фонсека не мав точних даних коли Мораес перебував в складі Динамо і коли він там літав в Китай і на скільки,бо знову ж таки йому було глибоко паралельно! Робити з Фонсеки португальського футбольного шпигуна ?Навіщо? Якщо у любого тренера який працює з однією з топових команд чемпіонату країни,тренер національної збірної попросив би дати характеристику гравцям,то це зробив би кожен тренер.Ще раз наголошую-КОЖЕН.Але це характеристика ігрових властивостей гравців або системи гри а не де,коли і скільки перебував якийсь гравець!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.04.2019 11:45
    -3
    Вячеслав Самойлов, 11.04.2019 17:05
    Ну, не знаю - кто именно "лоханулся" в ФФУ с вопросом Мораеса, но вот кто мог "стукануть" (ну, или с ЧЬЕЙ подачи португальцам подбросили эту информацию) - мне уже практически ясно.
    Как там народная мудрость гласит: "видно пана по халявах"?
    Ну чого всі вирішили що в справі Мораєса хтось лоханувся????Тільки тому що про це написав Франков? Чи тому що УЕФА справу відкрило?Так вже було пояснення що УЕФА змушене було відкрити справу,бо отримало 2 запити.Воно так само відкрило би справу і проти Пепе чи темношкірого швейцарця,якби отримало запит зкажімо від України чи Литви(одразу напишу що призвища умовні).А мі вже тут всі панікуємо,робимо самі жахливі припущення,типу "шеф,все пропало".Є людина в ФФУ ,юрист Запісоцький(якщо не помиляюся) який давав пояснення що він консультувався перед викликом Мораєса у збірну з УЕФА та ФІФА,він давав пояснення в Швейцарії,куди літав 4-5 квітня.УЕФА наголошував що справу розгляне в стислі терміни,але вони мусять дотриматися процедури.Я гадаю що через тиждень-другий вже буде рішення з приводу Мораєса і мені не зрозуміло чому головний редактор журналу "Футбол" саме зараз робить цей вкид в інфопростір?Чи може це комусь було потрібно,знову передчасно піднімати це питання?
    sahka1981
      sahka1981, 12.04.2019 11:41
    0
    В деле Мораеса вдруг обнаружился португальский след - клубный тренер бразильца, оказывается, португалец. Который, как известно, открыто симпатизировал землякам из "Браги", когда она играла против украинской "Зари", и который наверняка симпатизирует землякам из сборной Португалии - когда она спорит за путевку на чемпионат Европы с Украиной...
    Плюс.
    Украинское гражданство Мораесу выхлопотал именно клуб португальского тренера бразильца, обладающий всем пакетом документов относительно его карьеры.
    И хлопотал Мораесу украинское гражданство клуб не для того, чтобы бывший бразилец забивал голы в ворота сборной Португалии, а для того, чтобы он не считался иностранцем в матчах чемпионата и Кубка Украины... – написал Линник на своей странице в Фейсбуке.
    sahka1981
      sahka1981, 12.04.2019 11:31
    0
    Для тебя Ринат чемпионат...
    kerch30
    online
      kerch30, 11.04.2019 10:33
    +10
    И никто ни за что не ответит. Клоунада на всіх рівнях в країні
    kvlad200760
      kvlad200760, 11.04.2019 10:46
    +9
    А давайте не зараз шукати винних,а тоді коли УЕФА визнає що при натуралізації Мораєса були припущені помилки.І якщо УЕФА визнає ФФУ винною. Головне це дотриматися двох умов "коли" і "якщо". А наразі це просто кидання гною на ветилятор.Коли ж ми навчимося реагувати по факту а не по припущенню!А то образно кажучі вже і пики друг другу начистили а виявиться пізніше що не було за що!!! І це нам пропонує робити журналіст! Да він просто звичайний пропагандон,тільки не політичний а спортивний!!!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 11.04.2019 17:05
    +4
    Ну, не знаю - кто именно "лоханулся" в ФФУ с вопросом Мораеса, но вот кто мог "стукануть" (ну, или с ЧЬЕЙ подачи португальцам подбросили эту информацию) - мне уже практически ясно.
    Как там народная мудрость гласит: "видно пана по халявах"?
    Муґунот
    online
      Муґунот, 11.04.2019 14:09
    +4
    doktor09, 11.04.2019 12:58
    Вот навіщо прихильники Суркіса розпалюють вогонь? Ніякого рішення ще не було-а срач лунає...
    яке б не було рішення, питання Мораеса в процесі його натуралізаціі потрібно було узгоджувати з ФІФА до того, як випускати того на поле
    zac1310
      zac1310, 11.04.2019 11:35
    +4
    umnuy, 11.04.2019 11:29
    это будет позорище на десятилетие в футбольном мире......мы прям туземцы какие-то по сравнению с цивилизацией
    Та ну такие уж скоропалительные выводы... туземцы, цивилизация... если всё обстоит так, как сказал Франков, то это просто напросто кричащий непрофессионализм, кто-то не на своём месте, и совершенно не делает выводов, вот и всё
    zac1310
      zac1310, 11.04.2019 11:20
    +4
    Если всё так, то это залёт, и даже при удачном исходе ответственного нужно штрафануть. А при неудачном...
    Этож надо проявить в таком важном вопросе такую беспечность
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 11.04.2019 18:24
    +3
    ShakhtarUberAlles, 11.04.2019 11:46
    фганков сурковая подстилка
    Потому что правду говорит об этой гнилой и продажной структуре ФФУ? Так сразу подстилка Суркиса? Ох как вы не любите, когда вам нелицеприятные вещи говорят.
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 11.04.2019 18:16
    +3
    Коля Драган, 11.04.2019 15:20
    а от через кого це все спливає через Суркісів і їх прихлебателів таких як цей Франков
    Та да...єто ж Суркис с Франковим натурализовали Мораеса и впихнули в сборную в режиме турбо
    umnuy
      umnuy, 11.04.2019 11:29
    +3
    это будет позорище на десятилетие в футбольном мире......мы прям туземцы какие-то по сравнению с цивилизацией
    Муґунот
    online
      Муґунот, 11.04.2019 14:42
    +2
    zac1310, 11.04.2019 14:29
    Та ну не утрируйте. Если всё так плохо, то гордо промолчат, забабахают какой-то флеш моб... Кто ответит, увидим. Хотя, надеюсь, всё же не увидим, и всё будет нормально.
    просто помню историю с молодежкой. тогда нашли крайнюю задницу
    zac1310
      zac1310, 11.04.2019 14:27
    +2
    Муґунот, 11.04.2019 14:09
    яке б не було рішення, питання Мораеса в процесі його натуралізаціі потрібно було узгоджувати з ФІФА до того, як випускати того на поле
    Согласен, и если это было сделано, то надо было об этом сказать. Если не обязательно было спрашивать, то тоже об этом надо было сообщить общественности и объяснить, почему так. А не носится теперь, как ср@ный веник туда-сюда, попутно сохраняя гордое молчание
    zac1310
      zac1310, 11.04.2019 13:40
    +2
    Муґунот, 11.04.2019 12:30
    что значит "кто-то"?
    надо называть конкретно - курьер, уборщица и секретарша
    Нет конечно! Виноваты Ахметов, Палкин и Денисов
    Вы знаете кто был ответственный за этот вопрос? Кто не спросил, хотя должен был (если не спросил)? Я лично - нет. Это конкретное лицо, но я его не знаю.
    А потому не считаю возможным говорить конкретно.
    И, смотря кто это, картина может поменяться. Конечно, если они спросили, то это тоже всё меняет, но это наверное врядле, учитывая молчание ФФУ.
    doktor09
      doktor09, 11.04.2019 12:58
    +2
    Вот навіщо прихильники Суркіса розпалюють вогонь? Ніякого рішення ще не було-а срач лунає...
    kvlad200760
      kvlad200760, 11.04.2019 10:49
    +2
    kerch30, 11.04.2019 10:33
    И никто ни за что не ответит. Клоунада на всіх рівнях в країні
    Не відповість,якщо ніхто не спитає.Футбольне суспільство що дуже сильно вимагало знайти винного у справі з юнаками? Просто задовільнилося тим рішенням яке нам дало ФФУ,трохи поскигливши що чекали на більш радикальні рішення.
    Pavel
    Pavel, 12.04.2019 18:55
    +1
    хто в курсах коли оголосять рiшення
    dgurkis
      dgurkis, 12.04.2019 18:34
    +1
    Какая хрень разница? Выясниться, что Рашка прошла и нашим скажут слить, шоб всенародно не абасраться!
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 16:08
    +1
    kvlad200760, 11.04.2019 10:46
    А давайте не зараз шукати винних,а тоді коли УЕФА визнає що при натуралізації Мораєса були припущені помилки.І якщо УЕФА визнає ФФУ винною. Головне це дотриматися двох умов "коли" і "якщо". А наразі це просто кидання гною на ветилятор.Коли ж ми навчимося реагувати по факту а не по припущенню!А то образно кажучі вже і пики друг другу начистили а виявиться пізніше що не було за що!!! І це нам пропонує робити журналіст! Да він просто звичайний пропагандон,тільки не політичний а спортивний!!!
    так ми і реагуємо по факту.
    є факт, що ФФУ не узгодила питання натуралізації Мораєса з ФІФА. про це і мова
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 16:03
    +1
    kvlad200760, 12.04.2019 13:34
    Ну чому в наших головах сидить совок і ми все що діється в світі міряємо на власний розсуд або власний досвід? Ну не приймає УЕФА рішень в такі стислі терміни і все. Тобі нагадати скільки розглядалася справа про вевиїзд Динамо до Маріуполя? І теж говорили що то має закінчитися до кінця другого кругу аби визначитися з фінальною пулькою? Але там теж срава була зрозуміла з самого початку,а розглядалася 3 місяці. В даному випадку справа простіша але скільки ще разів тобі пояснювати- існує ПРОЦЕДУРА! То наше ФФУ в разу сильної потреби може зібратися в неділю або пізно ввечері,а в УЕФА жорстко дотримуються регламенту-якщо записано що якась комісія має збиратися двічі на місяць то вона буде збиратися двічі а не раз чи три.Якщо в повістку комісії до зазначеного терміну не внесли відповідне подання,то його не включать позачергово чи зроблять виключення а винесуть на наступне засідання.Якщо по часу воне не встигнуть розглянути якесь питання то вони не залишаться доки його не вирішать а перенесуть на наступне засідання(але не на наступний день.Бо це комісія а не суд!!!
    ні, ну нормально?
    відповідально та професійно віднестися до справи, врахувати всі фактори і ризики, узгодити з вищестоячими органами та отримати формальне "так", щоб прикрити собі в разі чого дупу, - то совок.
    а от "аля-улю, гані гусєй"(с), головне якось зробити, а потім буде видно, то, мабуть, правильний сучасний підхід?
    потрібно було чекати узгодження з ФІФА чи УЄФА, значить треба було почекати. невже в тому Мораєсі була така нагальна необхідність, що без нього ну ніяк?
    зате в такому випадку було б глибоко нас**ти і на кількість тих "анонімок" і "скарг" і терміни їх розгляду
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 15:48
    +1
    kvlad200760, 12.04.2019 13:44
    Да ФІФА чи УЕФА до цього знать не знали хто такий Мораєс!!! Він же не Роналду чи Мессі по яких до речі питання в УЕФА чи ФІФА теж розглядали не за 3 дні. Бо є ПРОЦЕДУРА,або цитуючи відомий анекдот - Хворий лежить на каталці і каже-шановний! Може все ж таки в реанімацію? А у відповідь чує- лікар сказав в морг,значить в морг!!!! Так само і ви-якби все було так просто то рішення вже було би готове! Так в УЕФА не буває! Я вам ще простіший приклад наведу де вина однієї сторони видна повністю- команди чи стадіони отримують штрафи за використання піротехніки чи поведінку фанатів скільки по вашому тягнеться розгляд справи? Місяць це по мінімуму,в пришвидценому режимі так би мовити,аби це рішення не привнесло сум*яття в подальшому розуграці еврокубків.Наразі УЕФА сказало що рішення буде винесене до настуного матчу нашої збірної бо цій поважній структурі поспішати немає куди
    ну,
    не бажали чекати, доки ФІФА взнає, хто такий Мораєс,
    то
    тепер чекатимемо, як УЄФА вирішить, знімати зі збірної 4 очки чи не знімати
    Муґунот
    online
      Муґунот, 12.04.2019 13:21
    +1
    zac1310, 12.04.2019 10:57
    ну Франков-таки подстилка Суркисов, но если всё обстоит так, как он пишет, то Записоцкий или кто-то там ещё, не знаю кто, поступил не профессионально, не подстраховавшись. Если этот кто-то таки подстраховался, то не худо бы об этом общественности сообщить, дабы успокоить "бурление г@вн" . Если об этом сообщать не надо, всё делется автоматически, и вопрос только в формальности, то непрофессионал а провокатор уже Франков, и это тоже надо было донести до ушей общественности. Но ничего этого не происходит.
    Как-то так
    как это "делается автоматически"? и почему только сейчас делается?
    если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то делать уже ничего не надо. надо только предоставить доказательства
    Вам, не дай Б_г, конечно, сказали, что Ваш дом не Ваш и подали в суд с целью отобрать. Вы лезете в сундук, достаете правильно оформленные и правильно заверенные документы в полном объеме или судорожно начинаете бегать по инстанциям, нотариусам, судам, подымать законы и постановления, подтвержающие Вашу правоту, куда-то звонить, что-то оформлять - есть разница?
    и если все БЫЛО СДЕЛАНО правильно, то значит и ФИФА с УЕФА в курсе, что все сделано правильно и соответственно им надо только ответить на запросы, что все правильно, а не открывать производство