Элина Свитолина – Мэдисон Киз. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча четвертого круга на Открытом чемпионате Австралии по теннису

Элина Свитолина – Мэдисон Киз. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images. Элина Свитолина
В ночь с воскресенья на понедельник, 21 января, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№7 WTA) проведет поединок четвертого раунда на Открытом чемпионате Австралии. Соперницей Свитолиной станет американка Мэдисон Киз (№17  WTA).
 
Поединок состоится первым запуском на Арене Маргарет Корт. Начало матча в 02:00 по Киеву.
 

Путь на турнире
 
Стадия  Свитолина  Киз
1-й круг  Голубич (6:1, 6:2) №103 WTA    Аява (6:2, 6:2) №191 WTA
2-й круг  Кужмова (6:4, 6:1) №48 WTA  Потапова (6:3, 6:4) №89 WTA
3-й круг   Шуай (4:6, 6:4, 7:5) №42 WTA  Мертенс (6:3, 6:2) №14 WTA
 
Ранее теннисистки играли дважды, побеждала только американка.
 
 
 
 
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    u6464u
      u6464u, 21.01.2019 03:56
    -1
    нежданчик,
    Динамо - ДНО
      Динамо - ДНО, 21.01.2019 03:54
    -4
    Александр Рой, 21.01.2019 03:49
    А Осака-Севастова там все не так однозначно)
    Всех с победой!!!)
    Сівастова по-матьоріше буде) Все вирішиться в 2 сетах на користь Сіви)
    Динамо - ДНО
      Динамо - ДНО, 21.01.2019 03:53
    +5
    Еліна - ходячий характер Після 6:1 не один би занепав духом, хвилювався.. Взяла себе в руки і зробила справу!! Красава Еліна!!!
    buryi48
      buryi48, 21.01.2019 03:53
    +4
    ДІД ВАМ КАЗАВ, ЩО ОТАМАНША ПЕРЕМОЖЕ!!!
    Michael Savchyn
    online
      Michael Savchyn, 21.01.2019 03:52
    +2
    вирішила здати другий сет, щоб виграти у третьому,хоча це доволі ризикова тактика.
    але слід віддати належне волі до перемоги і привітати Світоліну, побажати їй подальшого успіху у проходженні сітки
    vizuals
    online
      vizuals, 21.01.2019 03:51
    +5
    Alexandr Koroluk, 21.01.2019 03:48
    Каюсь, ребята, каюсь! Я после второго сета не верил, что Элина может вытянуть игру. Так она подсела сильно, плюс медики были на корте, думал, что-то серьезное и просто по физике не тянет. Но... но она показала потрясающую игру и вынесла американку. Не знаю, где она берет силы уже вторую игру подряд, чтоб так тащить, но это очень круто!!!!
    Покаяться никогда не поздно)))
    Александр Рой
      Александр Рой, 21.01.2019 03:49
    +5
    А Осака-Севастова там все не так однозначно)
    Всех с победой!!!)
    футфан
    online
      футфан, 21.01.2019 03:49
    +11
    Це була чемпіонська гра, особливо третій сет, а третій гейм який тривав 15 хвилин чого тільки коштує. Емоції переповнюють...нема слів Молодець!!!!
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 21.01.2019 03:48
    +4
    Элина как будто не играла, усталости вообще не видно
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 21.01.2019 03:48
    +9
    Каюсь, ребята, каюсь! Я после второго сета не верил, что Элина может вытянуть игру. Так она подсела сильно, плюс медики были на корте, думал, что-то серьезное и просто по физике не тянет. Но... но она показала потрясающую игру и вынесла американку. Не знаю, где она берет силы уже вторую игру подряд, чтоб так тащить, но это очень круто!!!!
    a-z1966
      a-z1966, 21.01.2019 03:48
    +7
    Назло спорт.уа...И другим недоброжелателям!
    frack777
      frack777, 21.01.2019 03:48
    +7
    Таки третий гейм оказался решающим. После него Кивз сдала, а Элина наоборот воспряла
    vitaha33
      vitaha33, 21.01.2019 03:48
    +5
    Включив тільки і не вірю своїм очам, молодець, не вірив абсолютно в Елю в цьому матчі, порадувала!!!!
    frack777
      frack777, 21.01.2019 03:47
    +5
    Таки третий гейм оказался решающим. После него Кивз сдала, а Элина наоборот воспряла
    donPedro
      donPedro, 21.01.2019 03:47
    +5
    характер і трохи везіння в потрібний момент
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 21.01.2019 03:47
    +7
    А взагалі виграла в третьому на своїй подачі)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 21.01.2019 03:47
    +8
    Браво, Элина! Просто браво, последние два очка были просто блестящими! Как же я вопил шепотом, поскольку спит жена!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 21.01.2019 03:47
    +7
    ДААА!!!!!!!!!!!!!! И все-таки 3 гейм стал решающим))))))) Браво!!!
    Benya23
      Benya23, 21.01.2019 03:47
    +5
    Осака снова проиграла первый сет
    Александр Ад
    Александр Ад, 21.01.2019 03:47
    +4
    есссс Елина!!!!
    vit-2
      vit-2, 20.01.2019 18:28
    +19
    Хай усе проти Еліни:
    - особисті зустрічі з американкою;
    - серія невдач на шлемах із гравцями з ТОП-40 після РГ-2016;
    - можливі проблеми зі здоров'ям у Елі;
    - проблеми в грі Еліни проти б'ючих тенісисток.
    Хай коеф на Кіс постійно просідає (зараз 1,63 , на Елю - 2,39) з моменту стартових котирувань...
    Але це жіночий теніс, і тому шанси є, навіть коли їх немає. Тим більше це Еля після Сінгапуру і проти вкрай нестабільної Медісон. Навіть коли Кіс начебто добре грає, все одно рано чи пізно настає та гра, коли американка в ролі фаворита повністю провалює свій матч. Фізично Еліна відновиться і гра точно не буде довгою, як із китаянкою, бо раллі з ...надцяти ударів це не до Кіс, принаймі багато таких розіграшів ми точно не побачимо. Стихія Кіс це атака (зразу після своєї подачі, чи одразу ж першим дотиком на прийомі), а там влучила, чи ні...
    Фізики Еліні має вистачити на матч до 1,5 години, а цього цілком вистачить щоб визначити переможця. Важливо звісно щоб пошкодження не заважало українці, бо без стабільної сильної першої подачі з багатьма ейсами і хоча б середньою 2-ою подачею 130+ буде нереально важко успішно пройти Медісон, бо та з слабкої другої буде старатися пробивати одразу навиліт. Хай спочатку доведеться трохи побігати Еліні за м'ячами, головне витримати цей тиск і потім вибити Кіс із стану спокою, хай та поспішає ще більше і відповідно ще більше помиляється...
    Особисто я в Еліну вірю, хай і не на стільки щоб поставити на це хату
    Обов'язково гляну цю гру. Здоров'я Еліні, хай ми побачимо завтра вночі Світоліну аля-Сінгапур.
    футфан
    online
      футфан, 21.01.2019 03:49
    +11
    Це була чемпіонська гра, особливо третій сет, а третій гейм який тривав 15 хвилин чого тільки коштує. Емоції переповнюють...нема слів Молодець!!!!
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 21.01.2019 03:48
    +9
    Каюсь, ребята, каюсь! Я после второго сета не верил, что Элина может вытянуть игру. Так она подсела сильно, плюс медики были на корте, думал, что-то серьезное и просто по физике не тянет. Но... но она показала потрясающую игру и вынесла американку. Не знаю, где она берет силы уже вторую игру подряд, чтоб так тащить, но это очень круто!!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 21.01.2019 03:47
    +8
    Браво, Элина! Просто браво, последние два очка были просто блестящими! Как же я вопил шепотом, поскольку спит жена!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 21.01.2019 03:32
    +8
    Верю в то, что этот гейм был решающим в сете
    a-z1966
      a-z1966, 21.01.2019 03:48
    +7
    Назло спорт.уа...И другим недоброжелателям!
    frack777
      frack777, 21.01.2019 03:48
    +7
    Таки третий гейм оказался решающим. После него Кивз сдала, а Элина наоборот воспряла
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 21.01.2019 03:47
    +7
    А взагалі виграла в третьому на своїй подачі)
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 21.01.2019 03:47
    +7
    ДААА!!!!!!!!!!!!!! И все-таки 3 гейм стал решающим))))))) Браво!!!
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 21.01.2019 03:46
    +7
    Заслужила)
    Pro100alex88
      Pro100alex88, 21.01.2019 03:46
    +6
    Ура! Умничка!!! Ну что скептики, утерли вам носы? На характере вырвала )
    Benya23
      Benya23, 21.01.2019 03:46
    +6
    дааааа!!!
    Динамо - ДНО
      Динамо - ДНО, 21.01.2019 03:53
    +5
    Еліна - ходячий характер Після 6:1 не один би занепав духом, хвилювався.. Взяла себе в руки і зробила справу!! Красава Еліна!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 21.01.2019 03:51
    +5
    Alexandr Koroluk, 21.01.2019 03:48
    Каюсь, ребята, каюсь! Я после второго сета не верил, что Элина может вытянуть игру. Так она подсела сильно, плюс медики были на корте, думал, что-то серьезное и просто по физике не тянет. Но... но она показала потрясающую игру и вынесла американку. Не знаю, где она берет силы уже вторую игру подряд, чтоб так тащить, но это очень круто!!!!
    Покаяться никогда не поздно)))
    Александр Рой
      Александр Рой, 21.01.2019 03:49
    +5
    А Осака-Севастова там все не так однозначно)
    Всех с победой!!!)
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.01.2019 03:48
    +5
    Включив тільки і не вірю своїм очам, молодець, не вірив абсолютно в Елю в цьому матчі, порадувала!!!!
    frack777
      frack777, 21.01.2019 03:47
    +5
    Таки третий гейм оказался решающим. После него Кивз сдала, а Элина наоборот воспряла
    donPedro