ОФИЦИАЛЬНО. Матч Шахтер – Лион пройдет в Киеве

Поединок состоится на НСК «Олимпийский» 12 декабря

ОФИЦИАЛЬНО. Матч Шахтер – Лион пройдет в Киеве
© ukrinform.ua

Генеральный директор донецкого «Шахтера» Сергей Палкин сообщил о том, что матч 6-го тура Лиги чемпионов «Шахтер» - «Лион» пройдет в Киеве на НСК «Олимпийский».

Ранее аналогичную информацию уже распространил журналист телеканала «Футбол» Игорь Бурбас.

Напомним, матч изначально должен был пройти в Харькове, однако был перенесен из-за введения военного положения в Харьковской области.

В качестве места проведения матча «Шахтер» - «Лион» также рассматривалась «Арена Львов».

Поединок пройдет в среду, 12 декабря, начало в 22:00. О старте продажи билетов будет сообщено дополнительно.

Напомним, на прошлой неделе матч 5-го тура Лиги Европы «Ворскла» - «Арсенал» также был перенесен в Киев из-за военного положения в Украине.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Germes
      Germes, 05.12.2018 19:59
    +1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 18:03
    Українська мова рідна українцям, але ж це не означає, що коли до тебе в місті хтось звернеться англійською ти (або будь-хто) має на нього горлати й вимагати, щоб він звертався саме українською, а не будь-якою іншою.
    Чому ставлення до російської мови(як і до будь-якої взагалі) має бути іншим? Я за те, щоб людина мала право розмовляти на неофіційних заходах тією мовою яка для неї природна.
    Я нічого не маю, ані проти російської, ані проти української мови. Але я не вважаю, що хтось має право мені розповідати якою мовою я маю розмовляти в неофіційній обстановці. А тим паче принижувати чи ображати мене на підставі цього. З тим хто розмовляє українською я розмовлятиму українською, з тим хто розмовляє російською-російською, з тим хто розмовляє іншими зрозумілими мені мовами-їхньою мовою.
    Я не на кого не горлаю й не збирався, якщо хтось загавкає до мене ка.цапською просто пошлю в еротичний тур, а з рештою поясню що ,,моя ваша нерозуміти,,. На не офіційних заходах? Скажу простіше: якщо ти Українець, то ти й так українською говоритимеш, бо вона твоя рідна, якщо ти іноземного походження, то ти маєш теж говорити українською мовою, бо ти в моєму домі, атакож ще багатьох міліонів Українців. Так у всьому світі. От приїдеш ти на проживання в умовну Португалію, ти вчитимеш португальську щоб спілкуватись з португальцями, ти ж не бедеш вимагати щоб португалець говорив тобі зрозумілою мовою, а от ти на місці португальця перейдеш на мову співрозмовника, бо ти хо.хол, ти не відстоюеш свою позицію, ти прогинаєшся, намагаєшся догодити. От чому ка.цапи приїхавши в Україну відразу бикують: ми українську не розумієм і не хочем розуміти, це я культурно й в скороченому вигляді описав все те лайно яке вони починають нести, говоріть ,,нормальною,, мовою і такі як ти хо.хли починають радісно ,,чтокать да какать,, бо ви хо.хли неповадаєте самі себе. Ти зарез написав мені таку фігню, що на голову неналазить і на спину не розтягується. Які неофіційні заходи? Сидиш в дома на унітазі, чи на кухні готуєш їсти говопи якою забадаєш, вийшов на вулицю маєш говорити українською, це якщо ти нацмен, Українцям це не потрібно, бо вони й так нею говорять. Якщо щось не влаштовує, то ніхто не тримає, а виблядків котрі кричать що не потрібно їх змушувати говорити українською потрібно негайно викидати з країни. Сподівась я тобі дохідливо все пояснив? Чи може твій хо.хлізм не лікується?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 18:03
    +1
    Germes, 05.12.2018 15:03
    Українська мова не просто так називажться Українською, бо це рідна мова України та Української нації без всіляких але. Як Французька рідна Французам, як Болгарська рідна Болгарам і т.д. Чому ти тут пишеш якусь неоколоніальну пропагандиську фігню кремля? Всетаки на підсосі в ка.цапів?
    Українська мова рідна українцям, але ж це не означає, що коли до тебе в місті хтось звернеться англійською ти (або будь-хто) має на нього горлати й вимагати, щоб він звертався саме українською, а не будь-якою іншою.
    Чому ставлення до російської мови(як і до будь-якої взагалі) має бути іншим? Я за те, щоб людина мала право розмовляти на неофіційних заходах тією мовою яка для неї природна.
    Я нічого не маю, ані проти російської, ані проти української мови. Але я не вважаю, що хтось має право мені розповідати якою мовою я маю розмовляти в неофіційній обстановці. А тим паче принижувати чи ображати мене на підставі цього. З тим хто розмовляє українською я розмовлятиму українською, з тим хто розмовляє російською-російською, з тим хто розмовляє іншими зрозумілими мені мовами-їхньою мовою.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 17:49
    0
    Germes, 05.12.2018 15:18
    А ще прописано, що освіта та медецина в нас безкоштовні. Це так? Чому це тебе не хвилює.
    А хто сказав, що не хвилює?
    Хвилює. Але я проти постановки питання таким чином, що як одні норми не дотримуються нормально, то так можна робити й з іншими- навпаки треба скеровувати всі сили, щоб дотримувалися усі норми.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:18
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:36
    Нетерпимість до чужих (або хоч вибірково з усіх чужих) мов і культур.
    Ствердження, що твоя нація є вища за будь-яку з інших.
    Ствердження, що якісь нації чи культури не мають права на існування чи мають бути заборонені на певній території.
    Зневага до людей, що розмовляють будь-якою не рідною тобі мовою.
    Порушення прав і свобод людей людей, що записані у Конституції твоєї країни (кожна людина людина має право на свободу слова, мови та віросповідання) та у Базовому закону про мови:"Стаття 2. Право мовного самовизначення
    1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.
    2. Кожен незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову".
    Тож нема чого кидатися на тих, хто розмовляє російською чи відповідає тобі нею-це їхнє право надане Українською державною владою і законами твоєї Батьківщини.
    А ще прописано, що освіта та медецина в нас безкоштовні. Це так? Чому це тебе не хвилює.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:03
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:41
    Якщо вони не хочуть-це їхня справа. Якщо ти не хочеш розмовляти російською-це твоє право як і не відповідати тим хто нею пише. Українська мова - державна, нею оформлюються усі документи та офіційні папери, на ній ведуться усі міжнародні перемовини нашої країни, але право вільного користування в повсякденному житті будь-якої мови на його розсуд-це право усіх громадян будь-якої демократичної країни.
    Якщо хочеш, щоб Україна була країною тоталітарною - вибач, я хочу жити вільною людиною з правом на свободу слова, мови й думки.
    Українська мова не просто так називажться Українською, бо це рідна мова України та Української нації без всіляких але. Як Французька рідна Французам, як Болгарська рідна Болгарам і т.д. Чому ти тут пишеш якусь неоколоніальну пропагандиську фігню кремля? Всетаки на підсосі в ка.цапів?
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 05.12.2018 15:00
    -4
    Lion, 04.12.2018 22:05
    Причем здесь Ребров, он кстати Донецкий.
    Шахтер в этом году вас обойдет во всех трофеях.
    в этом году их не только шахта обойдет)
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:58
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:36
    Нетерпимість до чужих (або хоч вибірково з усіх чужих) мов і культур.
    Ствердження, що твоя нація є вища за будь-яку з інших.
    Ствердження, що якісь нації чи культури не мають права на існування чи мають бути заборонені на певній території.
    Зневага до людей, що розмовляють будь-якою не рідною тобі мовою.
    Порушення прав і свобод людей людей, що записані у Конституції твоєї країни (кожна людина людина має право на свободу слова, мови та віросповідання) та у Базовому закону про мови:"Стаття 2. Право мовного самовизначення
    1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.
    2. Кожен незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову".
    Тож нема чого кидатися на тих, хто розмовляє російською чи відповідає тобі нею-це їхнє право надане Українською державною владою і законами твоєї Батьківщини.
    Хех, умовний таджик чи китаєць може спокійно говорити до тебе своєю рідною мовою й на всі твої вимоги говорити до тебе тобі зрозумілою може спокійно послати тебе нахрін. Круто так? Оце здобуток, х.охли самі себе в сеье дома себе принизили але закони можна змінювати. Навіть без цих законів, доречі написані розмито, є моральне право яке говорить, що нехтуючи мову своєї країни й свого народу ти сам заслуговуєш на зневагу, тому всі хто гавкає собачою й без мила лізе в Українці заслуговоють відповідного відношення. Попитай Угорців чому вони говорять своєю рідною й їм навіть на думку не спаде, що можна говорити принципово словенською й надалі називпти себе Угорцем, спитай Поляків, Румунів та кого завгодно люди будуть дивитись на тебе як на дурника, а в хо.хятини це норма життя. Всю цю мерзенну ситуацію потрібно змінювати.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:41
    +1
    Germes, 05.12.2018 14:13
    Я ледь не заплакав від розчулення. Назви хоч одну більш-менш вагому причину чому в Україні має бути ка.цапстка, бо ка.цапи не хочуть в Україні говорити українсткою? Так то їхні проблеми. Я момітив, що ка.цапи бояться що з ними зроблять те саме, що вони робили зі своїми жертвами. Ти так впрягся за ка.цапску недомову й так верещиш, що в мене виникла велика підозра, що ти в свинорусів підсмокчуєш. Просто зізнайся, що ти хо.хол й боїшся образити свого пана.
    Якщо вони не хочуть-це їхня справа. Якщо ти не хочеш розмовляти російською-це твоє право як і не відповідати тим хто нею пише. Українська мова - державна, нею оформлюються усі документи та офіційні папери, на ній ведуться усі міжнародні перемовини нашої країни, але право вільного користування в повсякденному житті будь-якої мови на його розсуд-це право усіх громадян будь-якої демократичної країни.
    Якщо хочеш, щоб Україна була країною тоталітарною - вибач, я хочу жити вільною людиною з правом на свободу слова, мови й думки.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:40
    0
    cherneyruslan@gmail.com, 05.12.2018 14:30
    Коли у нас почалася агресія Раши проти України - фани в тому числі і Шахти і Динамо домовилися про перемир'я... разом були перед матчами...разом співали Путін х@@ло...разом розуміли всю біль і жахіття агресії...Бо вони знають , що Україна єдина...
    Тепер читаю коменти деяких...пацани, а як це бути фуфлижним ганд@@@ном???...які ж ви мразі....
    Перемирья для адекватних але вбільшості, підкреслюю не всі, сліпі дірконавти не можуть не показати своєї гнилої натури. Агресія - коли до тебе сикаються й всіляко додовбують як , наприклад, синяк шукає з ким би помахати кулаками, а в нас - ВІЙНА. Я взагалі дивуюсь чому підлабузно не назвали другими визвольнимт змаганнями.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:36
    0
    Germes, 05.12.2018 14:18
    А ну всі ознаки шовінізму й нацизму, й що таке нацизм й шовінізм в студію, бо треба знати поняття якими ти так розкидуєшся.
    Нетерпимість до чужих (або хоч вибірково з усіх чужих) мов і культур.
    Ствердження, що твоя нація є вища за будь-яку з інших.
    Ствердження, що якісь нації чи культури не мають права на існування чи мають бути заборонені на певній території.
    Зневага до людей, що розмовляють будь-якою не рідною тобі мовою.
    Порушення прав і свобод людей людей, що записані у Конституції твоєї країни (кожна людина людина має право на свободу слова, мови та віросповідання) та у Базовому закону про мови:"Стаття 2. Право мовного самовизначення
    1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.
    2. Кожен незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову".
    Тож нема чого кидатися на тих, хто розмовляє російською чи відповідає тобі нею-це їхнє право надане Українською державною владою і законами твоєї Батьківщини.
    cherneyruslan@gmail.com
      cherneyruslan@gmail.com, 05.12.2018 14:30
    +3
    Коли у нас почалася агресія Раши проти України - фани в тому числі і Шахти і Динамо домовилися про перемир'я... разом були перед матчами...разом співали Путін х@@ло...разом розуміли всю біль і жахіття агресії...Бо вони знають , що Україна єдина...
    Тепер читаю коменти деяких...пацани, а як це бути фуфлижним ганд@@@ном???...які ж ви мразі....
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:18
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 13:58
    "З якого переляку ти пишеш до мене ка.цапською недомовою? Я - Українець, а не ка.цапське сміття як ти".
    Хто перший кинувся на чужу мову? Ти.
    Ти можеш відповідати іншим тією мовою якою бажаєш, це нормально. Ти можеш зігнорувати людину або висловити до неї претензії якщо він перший образив твою рідну мову. Це також нормально. Але нема чого кидатися на людей через те якою мовою вони тобі пишуть. Тим паче, що тут не те, що ти її не розумієш. Ти її розумієш, але ненавидиш. А ненависть до будь-якої мови чи культури-ознака расової нетерпимості. Расова нетерпимість-вияв нацизму і шовінізм. Нацизм і шовінізм є злочинним і антиприродним шляхом для людства. Тож не правий тут ти.
    А ну всі ознаки шовінізму й нацизму, й що таке нацизм й шовінізм в студію, бо треба знати поняття якими ти так розкидуєшся.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:14
    0
    ShakhtarUberAlles, 05.12.2018 13:53
    Чувак, у тебя хохловская аватара, и ты от нее отрекаешься? такой-то патриот
    Свинорус не гавкай, а то кріт твою дірку покарає.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:13
    +1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 13:49
    Це який?Де я хоч раз звертаюся до тебе російською?Я до тебе писав тричі (тепер 4 рази) і всі 4 рази українською. А з іншими маю право розмовляти тією мовою якою хочу (або якою вони пишуть).
    А нетерпимість до інших мов чи культур чи бажання їх знищити (як-ото Валуєвський циркуляр чи Емський указ)-це були найжахливіші і найганебніші вчинки тоталітарних держав, і те, що ти пропонуєш робити те саме з російською мовою в Україні ставить тебе на рівні з тими хто покрив себе ганьбою намагаючись заборонити нашу рідну мову. Повна нетерпимість до будь-якої мови неприпустима у будь-якому вигляді і є ознакою нацистських поглядів людини! А до чого такі речі ведуть добре відомо- до Емських указів у кращому випадку, а в гіршому до того, що відбувається зараз між арабськими країнами та Ізраїлем або навіть до Холокостів чи Голодоморів. Ти справді вважаєш такі злочини проти людства нормальними?
    Я ледь не заплакав від розчулення. Назви хоч одну більш-менш вагому причину чому в Україні має бути ка.цапстка, бо ка.цапи не хочуть в Україні говорити українсткою? Так то їхні проблеми. Я момітив, що ка.цапи бояться що з ними зроблять те саме, що вони робили зі своїми жертвами. Ти так впрягся за ка.цапску недомову й так верещиш, що в мене виникла велика підозра, що ти в свинорусів підсмокчуєш. Просто зізнайся, що ти хо.хол й боїшся образити свого пана.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 13:58
    -3
    Germes, 05.12.2018 13:19
    Кидатись на Українця щоб він писав ка.цапською в себе вдома може лиш свинорус, я таке зустрічав і не раз, а ще я постійно зустрічаю як ка.цапи вимагають від, так званих, Українців щоб ті писали своєю рідною, а не ка.цапською і більшість цих ,,Українців,, знаходять сотні відмовок аьи й надалі писати ,,радною,, ка.цапською.
    "З якого переляку ти пишеш до мене ка.цапською недомовою? Я - Українець, а не ка.цапське сміття як ти".
    Хто перший кинувся на чужу мову? Ти.
    Ти можеш відповідати іншим тією мовою якою бажаєш, це нормально. Ти можеш зігнорувати людину або висловити до неї претензії якщо він перший образив твою рідну мову. Це також нормально. Але нема чого кидатися на людей через те якою мовою вони тобі пишуть. Тим паче, що тут не те, що ти її не розумієш. Ти її розумієш, але ненавидиш. А ненависть до будь-якої мови чи культури-ознака расової нетерпимості. Расова нетерпимість-вияв нацизму і шовінізм. Нацизм і шовінізм є злочинним і антиприродним шляхом для людства. Тож не правий тут ти.
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 05.12.2018 13:53
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Germes, 05.12.2018 13:23
    Ще один собакомовний, а чого ,,не хо.хол,, гавкає ка.цапською, а ,,хо.хол,, говорить Українською?
    Чувак, у тебя хохловская аватара, и ты от нее отрекаешься? такой-то патриот
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 13:49
    +1
    Germes, 05.12.2018 13:09
    Твій перший допис до мене ка.цапською, чи не так? Одже ти - звіздюк. Решта тобою написане це марення божевільного або, що набагато гірше, неоколоніалана пропаганда свинорусів.
    Це який?Де я хоч раз звертаюся до тебе російською?Я до тебе писав тричі (тепер 4 рази) і всі 4 рази українською. А з іншими маю право розмовляти тією мовою якою хочу (або якою вони пишуть).
    А нетерпимість до інших мов чи культур чи бажання їх знищити (як-ото Валуєвський циркуляр чи Емський указ)-це були найжахливіші і найганебніші вчинки тоталітарних держав, і те, що ти пропонуєш робити те саме з російською мовою в Україні ставить тебе на рівні з тими хто покрив себе ганьбою намагаючись заборонити нашу рідну мову. Повна нетерпимість до будь-якої мови неприпустима у будь-якому вигляді і є ознакою нацистських поглядів людини! А до чого такі речі ведуть добре відомо- до Емських указів у кращому випадку, а в гіршому до того, що відбувається зараз між арабськими країнами та Ізраїлем або навіть до Холокостів чи Голодоморів. Ти справді вважаєш такі злочини проти людства нормальними?
    Germes
      Germes, 05.12.2018 13:23
    +1
    ShakhtarUberAlles, 05.12.2018 13:16
    Чувак, ты и есть хохол. Или ты уже апгрейдился до Крота?
    Ще один собакомовний, а чого ,,не хо.хол,, гавкає ка.цапською, а ,,хо.хол,, говорить Українською?
    Germes
      Germes, 05.12.2018 13:19
    +2
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 12:43
    По-перше з тобою я розмовляв українською, тож нема чого патякати дурощі!
    По-друге, звичайно кожна нація має свою мову, але нема чого кидатися на інших людей на підставі того якою мовою вони пишуть, бо всі мови між собою рівні!
    По-третє лише ти тут системно кидаєшся на всіх хто розмовляє російською, я не зустрічав ЖОДНОГО комментатора, який би писав російською і так кидався на тих, хто відповідає йому українською, а це підтверджую твою расову нетерпимість та нацистські погляди, а всі люди такого типу заслуговують бути названі саме таким словосполученням яке я до тебе застосував!
    Кидатись на Українця щоб він писав ка.цапською в себе вдома може лиш свинорус, я таке зустрічав і не раз, а ще я постійно зустрічаю як ка.цапи вимагають від, так званих, Українців щоб ті писали своєю рідною, а не ка.цапською і більшість цих ,,Українців,, знаходять сотні відмовок аьи й надалі писати ,,радною,, ка.цапською.
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 05.12.2018 13:16
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    Germes, 05.12.2018 12:30
    Я - Українець, і жодна ка.цапська та хо.хлонаволоч не буде мені розповідати хто я. Кожна нація має свою мову й нею говорить, а що ж ти за істота без роду й племені яка гавкає ка.цапською й лізе без мила в Українці?
    Чувак, ты и есть хохол. Или ты уже апгрейдился до Крота?
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:17
    +18
    Комментарий свернут. Показать
    пусть олимпийский в декабре видит только победы хозяев
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 04.12.2018 18:23
    +16
    Почему не Львов? Что за бред?!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 04.12.2018 19:03
    +12
    Интересные эти организации ФИФА и УЕФА. По их уставам, никто не имеет права вмешиваться в их работу, а во они ставят на уши любую страну, начиная от силового навязывания идиотских норм и требований при проведении соревнований по футболу, заканчивая вмешательством в чисто государственные вопросы, ну, такие как преследование по закону коррупционеров и воров бюджетных или государственных денег, или истерики по поводу привлечения президентов национальных федераций за уголовные преступления... И все покорно хавают, кроме американцев....
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.12.2018 19:02
    +9
    КРАЩЕ Б У Франції...
    Мугунот
      Мугунот, 04.12.2018 18:59
    +9
    mayakovskiy1, 04.12.2018 18:45
    Да, и верно написали."Олимпийский" государственный стадион. Так что ШД может его арендовать когда угодно.
    Кстати матчи ШД куда больше соответствуют уровню Олимпийского стадиона. Колхозные зарубы с Яблонцами и Шкендербеу пусть на Динамо играют
    т. е если ты взял, к примеру, в аренду холодильник, то твой сосед может может выкинуть оттуда твои суп, масло и сырники, потому что ему свою курятину хранить негде?
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 04.12.2018 21:57
    +8
    Вы лучше бы переживали как сдержать мемфиса депая. С такой дыркой в защите это жопа.
    Мугунот
      Мугунот, 04.12.2018 18:40
    +8
    Taran_I_V, 04.12.2018 18:35
    Всмысле отдал динамовцам? А когда это Олимпийский успел стать собственностью ФК Динамо Киев?
    не собственность. но Динамо его арендует.
    и должно играть там 13-го с Яблонцем
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:53
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    serge_kr, 04.12.2018 18:51
    Вон в Олимпика тоже договор есть на стадион Лобановского, и думаю цена там очееень договорная...
    шо?
    flydog773
      flydog773, 04.12.2018 21:49
    +6
    Я вже від УЄФА ніяким рішенням не дивуюсь
    А для чого тоді резервні арени заявляють(на випадок форс-мажору) на старті сезону ЛЧ?
    Наскільки мені відомо Шахтар заявляв не НСК Олімп. Як завжди в УЕФА:самі регламен написали-самі його й порушують .Чим вони кращі від безмозглих керівників ФФУ та УПЛ ? Та нічим! Ті ж мажори продажні,яким глубоко ПОХ.на закони-як спортивні,так і державні.
    Для таких,хочеться побажати лиш одного:ЩОБ ВОНИ СКОРІШЕ ВИМЕРЛИ,ЩОБ НЕВСТИГЛИ НАПЛОДИТИ СВОГО ЧАДА С КУТОЧКІВ АДА
    comentraktor
      comentraktor, 04.12.2018 20:55
    +6
    Как на счёт " в 💶 мы болеем за украинские команды"? Во Львове я только видел потдержку Шахтер, в Киеве они за Зенит будут болеть, потому что против Шахтёра. И вообще, я с Донецка, и в 14-м за Украину воевал, но такое количество сепаров, при чём коренных, как в Киеве я ни где не видел.
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:48
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Taran_I_V, 04.12.2018 18:35
    Всмысле отдал динамовцам? А когда это Олимпийский успел стать собственностью ФК Динамо Киев?
    ты понимаешь что такое договор аренды ?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 04.12.2018 18:53
    +5
    І скільки кротофанів написали, що поїдуть на стадіон? Повний нуль. Диванні кротячі війська вміють тільки мінусувати. Призиваю їх підтримати свою команду, приїхати з Херсона, Харкова, там ще один є із Закарпаття, на Олімпійському всім хватить місьця, вперед ))
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 04.12.2018 18:40
    +5
    Лион-Шахтер был при пустых трибунах и матч Шахтер-Лион буде практически при пустых трибунах!
    igor_986
      igor_986, 04.12.2018 18:37
    +5
    Ну времени еще достаточно, так что еще может все изменится. Не спешите делать официальные заявления на основании фейсбука
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 04.12.2018 20:31
    +4
    При новости о возможности введения военного положения УЭФА первыми заявили, что на еврокубки это не повлияет. УЭФА - просто неконкретная продажная организация, ведущая себя как нечто среднее между проституткой и базарной бабой.
    P.s. Шахтёру - не привыкать играть на Олимпийском, дайте этим французам перцу, удачи Вам!
    movkli
      movkli, 04.12.2018 19:53
    +4
    igor_986, 04.12.2018 18:37
    Ну времени еще достаточно, так что еще может все изменится. Не спешите делать официальные заявления на основании фейсбука
    Шахтер уже начал возвращать деньги за билеты Шахтер-Лион в Харькове, а так радовались, что в черную пятницу по 75 грн билеты взяли в 18 сектор)))
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 19:11
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Taran_I_V, 04.12.2018 19:08
    jekаfunny, а ты понимаешь, что организатор ЛЧ - УЕФА, и оно определяет, где командам играть, а где нет? Нас ведь не спрашивали, когда запретили играть в Харькове (хотя понимали, что т.н. "военное положение" - всего лишь попытка Порошенко и его своры запудрить мозги ну хоть 1% украинцев и вползти во 2 тур выборов, до которого он сейчас чуть-чуть не дотягивает). Они воспользовались чисто формальным поводом, чтобы хоть как-то помешать Шахтёру выиграть и протянуть Лион (с Ворсклой ведь прокатило!). Поэтому не будут спрашивать и вас. Уже не спросили. Такое вот отношение "цивилизованной Европы" к нам...
    тут все зависит на каких условиях подписан договор между НСК и ДК
    vitaha33
    online
      vitaha33, 04.12.2018 19:06
    +4
    Як на мене, шахті перемоги в цьому матчі і не потрібно, нічия саме воно, бо відгребуть в 1/8 від умовної баварії ще 6-7 м'ячів, воно вам потрібно? Краще набирати очки в лє
    vitaha33
    online
      vitaha33, 04.12.2018 18:42
    +4
    Ок, скільки народу з тут писавших, поїдуть в столицю? Хоч 5 чоловік набереться?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.12.2018 18:28
    +4
    Получается, что Динамо сыграет в четверг на своем стадионе? Конечно это нормально, может тоже соберется достаточно народу.
    Единственное, просто интересно как бы поступил Шахтер в аналогичном случае, отдал бы динамовцам арену или нет?