ОФИЦИАЛЬНО. Матч Шахтер – Лион пройдет в Киеве

Поединок состоится на НСК «Олимпийский» 12 декабря

ukrinform.ua
© ukrinform.ua

Генеральный директор донецкого «Шахтера» Сергей Палкин сообщил о том, что матч 6-го тура Лиги чемпионов «Шахтер» - «Лион» пройдет в Киеве на НСК «Олимпийский».

Ранее аналогичную информацию уже распространил журналист телеканала «Футбол» Игорь Бурбас.

Напомним, матч изначально должен был пройти в Харькове, однако был перенесен из-за введения военного положения в Харьковской области.

В качестве места проведения матча «Шахтер» - «Лион» также рассматривалась «Арена Львов».

Поединок пройдет в среду, 12 декабря, начало в 22:00. О старте продажи билетов будет сообщено дополнительно.

Напомним, на прошлой неделе матч 5-го тура Лиги Европы «Ворскла» - «Арсенал» также был перенесен в Киев из-за военного положения в Украине.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    grifon
      grifon, 05.12.2018 20:02
    +1
    Germes, 05.12.2018 19:59
    Я не на кого не горлаю й не збирався, якщо хтось загавкає до мене ка.цапською просто пошлю в еротичний тур, а з рештою поясню що ,,моя ваша нерозуміти,,. На не офіційних заходах? Скажу простіше: якщо ти Українець, то ти й так українською говоритимеш, бо вона твоя рідна, якщо ти іноземного походження, то ти маєш теж говорити українською мовою, бо ти в моєму домі, атакож ще багатьох міліонів Українців. Так у всьому світі. От приїдеш ти на проживання в умовну Португалію, ти вчитимеш португальську щоб спілкуватись з португальцями, ти ж не бедеш вимагати щоб португалець говорив тобі зрозумілою мовою, а от ти на місці португальця перейдеш на мову співрозмовника, бо ти хо.хол, ти не відстоюеш свою позицію, ти прогинаєшся, намагаєшся догодити. От чому ка.цапи приїхавши в Україну відразу бикують: ми українську не розумієм і не хочем розуміти, це я культурно й в скороченому вигляді описав все те лайно яке вони починають нести, говоріть ,,нормальною,, мовою і такі як ти хо.хли починають радісно ,,чтокать да какать,, бо ви хо.хли неповадаєте самі себе. Ти зарез написав мені таку фігню, що на голову неналазить і на спину не розтягується. Які неофіційні заходи? Сидиш в дома на унітазі, чи на кухні готуєш їсти говопи якою забадаєш, вийшов на вулицю маєш говорити українською, це якщо ти нацмен, Українцям це не потрібно, бо вони й так нею говорять. Якщо щось не влаштовує, то ніхто не тримає, а виблядків котрі кричать що не потрібно їх змушувати говорити українською потрібно негайно викидати з країни. Сподівась я тобі дохідливо все пояснив? Чи може твій хо.хлізм не лікується?
    Germes
      Germes, 05.12.2018 19:59
    +1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 18:03
    Українська мова рідна українцям, але ж це не означає, що коли до тебе в місті хтось звернеться англійською ти (або будь-хто) має на нього горлати й вимагати, щоб він звертався саме українською, а не будь-якою іншою.
    Чому ставлення до російської мови(як і до будь-якої взагалі) має бути іншим? Я за те, щоб людина мала право розмовляти на неофіційних заходах тією мовою яка для неї природна.
    Я нічого не маю, ані проти російської, ані проти української мови. Але я не вважаю, що хтось має право мені розповідати якою мовою я маю розмовляти в неофіційній обстановці. А тим паче принижувати чи ображати мене на підставі цього. З тим хто розмовляє українською я розмовлятиму українською, з тим хто розмовляє російською-російською, з тим хто розмовляє іншими зрозумілими мені мовами-їхньою мовою.
    Я не на кого не горлаю й не збирався, якщо хтось загавкає до мене ка.цапською просто пошлю в еротичний тур, а з рештою поясню що ,,моя ваша нерозуміти,,. На не офіційних заходах? Скажу простіше: якщо ти Українець, то ти й так українською говоритимеш, бо вона твоя рідна, якщо ти іноземного походження, то ти маєш теж говорити українською мовою, бо ти в моєму домі, атакож ще багатьох міліонів Українців. Так у всьому світі. От приїдеш ти на проживання в умовну Португалію, ти вчитимеш португальську щоб спілкуватись з португальцями, ти ж не бедеш вимагати щоб португалець говорив тобі зрозумілою мовою, а от ти на місці португальця перейдеш на мову співрозмовника, бо ти хо.хол, ти не відстоюеш свою позицію, ти прогинаєшся, намагаєшся догодити. От чому ка.цапи приїхавши в Україну відразу бикують: ми українську не розумієм і не хочем розуміти, це я культурно й в скороченому вигляді описав все те лайно яке вони починають нести, говоріть ,,нормальною,, мовою і такі як ти хо.хли починають радісно ,,чтокать да какать,, бо ви хо.хли неповадаєте самі себе. Ти зарез написав мені таку фігню, що на голову неналазить і на спину не розтягується. Які неофіційні заходи? Сидиш в дома на унітазі, чи на кухні готуєш їсти говопи якою забадаєш, вийшов на вулицю маєш говорити українською, це якщо ти нацмен, Українцям це не потрібно, бо вони й так нею говорять. Якщо щось не влаштовує, то ніхто не тримає, а виблядків котрі кричать що не потрібно їх змушувати говорити українською потрібно негайно викидати з країни. Сподівась я тобі дохідливо все пояснив? Чи може твій хо.хлізм не лікується?
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 18:03
    +1
    Germes, 05.12.2018 15:03
    Українська мова не просто так називажться Українською, бо це рідна мова України та Української нації без всіляких але. Як Французька рідна Французам, як Болгарська рідна Болгарам і т.д. Чому ти тут пишеш якусь неоколоніальну пропагандиську фігню кремля? Всетаки на підсосі в ка.цапів?
    Українська мова рідна українцям, але ж це не означає, що коли до тебе в місті хтось звернеться англійською ти (або будь-хто) має на нього горлати й вимагати, щоб він звертався саме українською, а не будь-якою іншою.
    Чому ставлення до російської мови(як і до будь-якої взагалі) має бути іншим? Я за те, щоб людина мала право розмовляти на неофіційних заходах тією мовою яка для неї природна.
    Я нічого не маю, ані проти російської, ані проти української мови. Але я не вважаю, що хтось має право мені розповідати якою мовою я маю розмовляти в неофіційній обстановці. А тим паче принижувати чи ображати мене на підставі цього. З тим хто розмовляє українською я розмовлятиму українською, з тим хто розмовляє російською-російською, з тим хто розмовляє іншими зрозумілими мені мовами-їхньою мовою.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 17:49
    0
    Germes, 05.12.2018 15:18
    А ще прописано, що освіта та медецина в нас безкоштовні. Це так? Чому це тебе не хвилює.
    А хто сказав, що не хвилює?
    Хвилює. Але я проти постановки питання таким чином, що як одні норми не дотримуються нормально, то так можна робити й з іншими- навпаки треба скеровувати всі сили, щоб дотримувалися усі норми.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:58
    -1
    ВВВ, 05.12.2018 15:50
    Знаєш,в мене таке відношення до мови що краще вже чути від російськомовного російську але тільки не "мову Азарова" Для мене було образливо коли я чув як Мікола Яновіч "своїм рязанським акцентом" читав власні виступи перед кабміном чи у Верховній Раді . Для мене то більше приниження мови,ніж чути російську!!!
    Так він спеціально її кривляв, ну а те що ти кажеш що вже краще чути ,,росіцську,, так на це розрахунок, всіма правдами й неправдами проводити русифікацію, так як при радянській окупації Українську мову принижували.
    ВВВ
      ВВВ, 05.12.2018 15:50
    +2
    Germes, 05.12.2018 15:25
    Свінорус може тебі методика Павлова допоможе? Відресеруєм й будеш говорити мовоб Українців, а не бидла з мокшанстких йебенів.
    Знаєш,в мене таке відношення до мови що краще вже чути від російськомовного російську але тільки не "мову Азарова" Для мене було образливо коли я чув як Мікола Яновіч "своїм рязанським акцентом" читав власні виступи перед кабміном чи у Верховній Раді . Для мене то більше приниження мови,ніж чути російську!!!
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:35
    +1
    Forever_young_13, 05.12.2018 15:31
    Germes
    Методика Павлова написана на русском, русским учёным.
    Для тебя, быдлятника и гопника - это табу
    А свинорус все гав-гав та гав-гав, та хвостиком віля.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 05.12.2018 15:31
    -2
    Germes
    Методика Павлова написана на русском, русским учёным.
    Для тебя, быдлятника и гопника - это табу
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:25
    0
    Forever_young_13, 05.12.2018 15:19
    ==Хлопак винен в тому, що він довбойоб==
    Germes
    Пройди для смеха тест Айзенка для проверки коэффициента интеллекта.
    Ты будешь разочарован своим уровнем украиномовного идиотизма
    Свінорус може тебі методика Павлова допоможе? Відресеруєм й будеш говорити мовоб Українців, а не бидла з мокшанстких йебенів.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 05.12.2018 15:22
    -3
    Вот ссылка:
    https://brainapps.ru/iqtest-eysenck
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:22
    0
    ВВВ, 05.12.2018 14:57
    Ти чого напав на хлопця? Яка його провина що у своїй діяльності чи під час навчання його вчили технічним термінам російською? Чи то може для тебе новина що технічної української мови ще не існує.Певна річ що цим ми завдячуємо нашому північному сусіду,але то є докорінний факт.Ми достеменно не знаємо як вірно говорити українською порохотяг чи пилосмок,гвинтокрил чи гелекоптер і ще багато чого.Ти спробуй перекласти з англійської чи німецької інструкцію до того ж автомобіля,кавоварки чи ще якоїсь побутової техніки на українську мову!!! Запам*ятай,то не провина тих людей що говорять зараз російською,якщо Україна у них в серці!!! Їх діти будуть говорити українською,це все справа часу.Нашу мову 300 років викорінювали,а ти хочеш те все надолужити за 5 років? Так не буває.
    Так-так, Україна в сердці але говоритиму мовоб іншого народу й держави, бо такий офігенний підріот - ка.цапія головного мозку.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 05.12.2018 15:19
    0
    ==Хлопак винен в тому, що він довбойоб==
    Germes
    Пройди для смеха тест Айзенка для проверки коэффициента интеллекта.
    Ты будешь разочарован своим уровнем украиномовного идиотизма
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:18
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:36
    Нетерпимість до чужих (або хоч вибірково з усіх чужих) мов і культур.
    Ствердження, що твоя нація є вища за будь-яку з інших.
    Ствердження, що якісь нації чи культури не мають права на існування чи мають бути заборонені на певній території.
    Зневага до людей, що розмовляють будь-якою не рідною тобі мовою.
    Порушення прав і свобод людей людей, що записані у Конституції твоєї країни (кожна людина людина має право на свободу слова, мови та віросповідання) та у Базовому закону про мови:"Стаття 2. Право мовного самовизначення
    1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.
    2. Кожен незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову".
    Тож нема чого кидатися на тих, хто розмовляє російською чи відповідає тобі нею-це їхнє право надане Українською державною владою і законами твоєї Батьківщини.
    А ще прописано, що освіта та медецина в нас безкоштовні. Це так? Чому це тебе не хвилює.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:14
    -1
    ВВВ, 05.12.2018 14:57
    Ти чого напав на хлопця? Яка його провина що у своїй діяльності чи під час навчання його вчили технічним термінам російською? Чи то може для тебе новина що технічної української мови ще не існує.Певна річ що цим ми завдячуємо нашому північному сусіду,але то є докорінний факт.Ми достеменно не знаємо як вірно говорити українською порохотяг чи пилосмок,гвинтокрил чи гелекоптер і ще багато чого.Ти спробуй перекласти з англійської чи німецької інструкцію до того ж автомобіля,кавоварки чи ще якоїсь побутової техніки на українську мову!!! Запам*ятай,то не провина тих людей що говорять зараз російською,якщо Україна у них в серці!!! Їх діти будуть говорити українською,це все справа часу.Нашу мову 300 років викорінювали,а ти хочеш те все надолужити за 5 років? Так не буває.
    Хлопак винен в тому, що він довбойоб і не лікується. Щодо решти: Ізраїль провів мовну реконструкцію, на той час коли ще не було проведено реконструкції іврит мав лише 20% слів, за 5 років було створено технічні терміни й не тільки на івриті, а в нас за 27 років незалежності й налалі проходить русифікація.
    Germes
      Germes, 05.12.2018 15:03
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:41
    Якщо вони не хочуть-це їхня справа. Якщо ти не хочеш розмовляти російською-це твоє право як і не відповідати тим хто нею пише. Українська мова - державна, нею оформлюються усі документи та офіційні папери, на ній ведуться усі міжнародні перемовини нашої країни, але право вільного користування в повсякденному житті будь-якої мови на його розсуд-це право усіх громадян будь-якої демократичної країни.
    Якщо хочеш, щоб Україна була країною тоталітарною - вибач, я хочу жити вільною людиною з правом на свободу слова, мови й думки.
    Українська мова не просто так називажться Українською, бо це рідна мова України та Української нації без всіляких але. Як Французька рідна Французам, як Болгарська рідна Болгарам і т.д. Чому ти тут пишеш якусь неоколоніальну пропагандиську фігню кремля? Всетаки на підсосі в ка.цапів?
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 05.12.2018 15:00
    -4
    Lion, 04.12.2018 22:05
    Причем здесь Ребров, он кстати Донецкий.
    Шахтер в этом году вас обойдет во всех трофеях.
    в этом году их не только шахта обойдет)
    Germes
      Germes, 05.12.2018 14:58
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:36
    Нетерпимість до чужих (або хоч вибірково з усіх чужих) мов і культур.
    Ствердження, що твоя нація є вища за будь-яку з інших.
    Ствердження, що якісь нації чи культури не мають права на існування чи мають бути заборонені на певній території.
    Зневага до людей, що розмовляють будь-якою не рідною тобі мовою.
    Порушення прав і свобод людей людей, що записані у Конституції твоєї країни (кожна людина людина має право на свободу слова, мови та віросповідання) та у Базовому закону про мови:"Стаття 2. Право мовного самовизначення
    1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.
    2. Кожен незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову".
    Тож нема чого кидатися на тих, хто розмовляє російською чи відповідає тобі нею-це їхнє право надане Українською державною владою і законами твоєї Батьківщини.
    Хех, умовний таджик чи китаєць може спокійно говорити до тебе своєю рідною мовою й на всі твої вимоги говорити до тебе тобі зрозумілою може спокійно послати тебе нахрін. Круто так? Оце здобуток, х.охли самі себе в сеье дома себе принизили але закони можна змінювати. Навіть без цих законів, доречі написані розмито, є моральне право яке говорить, що нехтуючи мову своєї країни й свого народу ти сам заслуговуєш на зневагу, тому всі хто гавкає собачою й без мила лізе в Українці заслуговоють відповідного відношення. Попитай Угорців чому вони говорять своєю рідною й їм навіть на думку не спаде, що можна говорити принципово словенською й надалі називпти себе Угорцем, спитай Поляків, Румунів та кого завгодно люди будуть дивитись на тебе як на дурника, а в хо.хятини це норма життя. Всю цю мерзенну ситуацію потрібно змінювати.
    ВВВ
      ВВВ, 05.12.2018 14:57
    -1
    Germes, 05.12.2018 14:20
    Отже свинорус, коли заговориш українською, чи біосміття залишене радянською окупацією може лише гавкати собачою?
    Ти чого напав на хлопця? Яка його провина що у своїй діяльності чи під час навчання його вчили технічним термінам російською? Чи то може для тебе новина що технічної української мови ще не існує.Певна річ що цим ми завдячуємо нашому північному сусіду,але то є докорінний факт.Ми достеменно не знаємо як вірно говорити українською порохотяг чи пилосмок,гвинтокрил чи гелекоптер і ще багато чого.Ти спробуй перекласти з англійської чи німецької інструкцію до того ж автомобіля,кавоварки чи ще якоїсь побутової техніки на українську мову!!! Запам*ятай,то не провина тих людей що говорять зараз російською,якщо Україна у них в серці!!! Їх діти будуть говорити українською,це все справа часу.Нашу мову 300 років викорінювали,а ти хочеш те все надолужити за 5 років? Так не буває.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 05.12.2018 14:56
    -2
    K_Sarioglo@i.ua
    Germes из зоопарка выпустили на волю. Суркрыс выпустил, чтобы фанатеть за ржавый генератор и гавкать на кротов за похлёбку из корыта. Ему конституция до лампочки.
    Оно же безграмотное и тупорылое до безобразия. Интеллект там не ночевал - там пустота
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.12.2018 14:41
    +1
    Germes, 05.12.2018 14:13
    Я ледь не заплакав від розчулення. Назви хоч одну більш-менш вагому причину чому в Україні має бути ка.цапстка, бо ка.цапи не хочуть в Україні говорити українсткою? Так то їхні проблеми. Я момітив, що ка.цапи бояться що з ними зроблять те саме, що вони робили зі своїми жертвами. Ти так впрягся за ка.цапску недомову й так верещиш, що в мене виникла велика підозра, що ти в свинорусів підсмокчуєш. Просто зізнайся, що ти хо.хол й боїшся образити свого пана.
    Якщо вони не хочуть-це їхня справа. Якщо ти не хочеш розмовляти російською-це твоє право як і не відповідати тим хто нею пише. Українська мова - державна, нею оформлюються усі документи та офіційні папери, на ній ведуться усі міжнародні перемовини нашої країни, але право вільного користування в повсякденному житті будь-якої мови на його розсуд-це право усіх громадян будь-якої демократичної країни.
    Якщо хочеш, щоб Україна була країною тоталітарною - вибач, я хочу жити вільною людиною з правом на свободу слова, мови й думки.
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:17
    +18
    пусть олимпийский в декабре видит только победы хозяев
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 04.12.2018 18:23
    +16
    Почему не Львов? Что за бред?!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 04.12.2018 19:03
    +12
    Интересные эти организации ФИФА и УЕФА. По их уставам, никто не имеет права вмешиваться в их работу, а во они ставят на уши любую страну, начиная от силового навязывания идиотских норм и требований при проведении соревнований по футболу, заканчивая вмешательством в чисто государственные вопросы, ну, такие как преследование по закону коррупционеров и воров бюджетных или государственных денег, или истерики по поводу привлечения президентов национальных федераций за уголовные преступления... И все покорно хавают, кроме американцев....
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.12.2018 19:02
    +9
    КРАЩЕ Б У Франції...
    Мугунот
      Мугунот, 04.12.2018 18:59
    +9
    mayakovskiy1, 04.12.2018 18:45
    Да, и верно написали."Олимпийский" государственный стадион. Так что ШД может его арендовать когда угодно.
    Кстати матчи ШД куда больше соответствуют уровню Олимпийского стадиона. Колхозные зарубы с Яблонцами и Шкендербеу пусть на Динамо играют
    т. е если ты взял, к примеру, в аренду холодильник, то твой сосед может может выкинуть оттуда твои суп, масло и сырники, потому что ему свою курятину хранить негде?
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 04.12.2018 21:57
    +8
    Вы лучше бы переживали как сдержать мемфиса депая. С такой дыркой в защите это жопа.
    Мугунот
      Мугунот, 04.12.2018 18:40
    +8
    Taran_I_V, 04.12.2018 18:35
    Всмысле отдал динамовцам? А когда это Олимпийский успел стать собственностью ФК Динамо Киев?
    не собственность. но Динамо его арендует.
    и должно играть там 13-го с Яблонцем
    zzg77
      zzg77, 04.12.2018 18:25
    +8
    Странное решение! А почему не в Мариуполе???
    FCDK™
      FCDK™, 04.12.2018 21:29
    +7
    Forever_young_13, 04.12.2018 21:26
    Вот ржака то будет если дизель-генератор с Яблоками загонят на Лобановского
    В перерыве можете вынести на поле и похвастаться перед тысячью зрителей всем что ты перечислил
    Так нам действительно есть чем хвастаться, но я уверен, Динамо такой ерундой заниматься не будет. А вы вообще должны вести себя скромно и мирно, ведь вас в Киеве приютили в трудное время, стадион предоставляют, а вы не цените
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:53
    +7
    serge_kr, 04.12.2018 18:51
    Вон в Олимпика тоже договор есть на стадион Лобановского, и думаю цена там очееень договорная...
    шо?
    flydog773
      flydog773, 04.12.2018 21:49
    +6
    Я вже від УЄФА ніяким рішенням не дивуюсь
    А для чого тоді резервні арени заявляють(на випадок форс-мажору) на старті сезону ЛЧ?
    Наскільки мені відомо Шахтар заявляв не НСК Олімп. Як завжди в УЕФА:самі регламен написали-самі його й порушують .Чим вони кращі від безмозглих керівників ФФУ та УПЛ ? Та нічим! Ті ж мажори продажні,яким глубоко ПОХ.на закони-як спортивні,так і державні.
    Для таких,хочеться побажати лиш одного:ЩОБ ВОНИ СКОРІШЕ ВИМЕРЛИ,ЩОБ НЕВСТИГЛИ НАПЛОДИТИ СВОГО ЧАДА С КУТОЧКІВ АДА
    comentraktor
      comentraktor, 04.12.2018 20:55
    +6
    Как на счёт " в 💶 мы болеем за украинские команды"? Во Львове я только видел потдержку Шахтер, в Киеве они за Зенит будут болеть, потому что против Шахтёра. И вообще, я с Донецка, и в 14-м за Украину воевал, но такое количество сепаров, при чём коренных, как в Киеве я ни где не видел.
    FCDK™
      FCDK™, 04.12.2018 19:13
    +6
    Maxim_kravets, 04.12.2018 19:06
    По такой логике и за сборную болеть уважающий себя человек не будет, ибо там большинство игроков - игроки Шахтера. Как бы я не болел против Шахты в чемпионате, но в Еврокубках я считаю нужно поддерживать ВСЕ украинские клубы.
    Не надо перегибать. Сборная есть сборная. За сборную нужно болеть везде и всегда и неважно игроков какого клуба там больше
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 18:48
    +6
    Taran_I_V, 04.12.2018 18:35
    Всмысле отдал динамовцам? А когда это Олимпийский успел стать собственностью ФК Динамо Киев?
    ты понимаешь что такое договор аренды ?
    FCDK™
      FCDK™, 04.12.2018 18:48
    +6
    vitaha33, 04.12.2018 18:42
    Ок, скільки народу з тут писавших, поїдуть в столицю? Хоч 5 чоловік набереться?
    Та і самі мешканці столиці не підуть на стадіон підтримувати Шахтар. Кому він потрібен? Стадіон буде порожній
    jekаfunny
      jekаfunny, 04.12.2018 19:05
    +5
    Omen, 04.12.2018 19:02
    Ну что диркоголовий, пойдешь за Лион болеть?
    ну смотря на таких одноклеточных кротов, как ты, все больше хочется
    vitaha33
      vitaha33, 04.12.2018 18:53
    +5
    І скільки кротофанів написали, що поїдуть на стадіон? Повний нуль. Диванні кротячі війська вміють тільки мінусувати. Призиваю їх підтримати свою команду, приїхати з Херсона, Харкова, там ще один є із Закарпаття, на Олімпійському всім хватить місьця, вперед ))
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 04.12.2018 18:40
    +5
    Лион-Шахтер был при пустых трибунах и матч Шахтер-Лион буде практически при пустых трибунах!
    igor_986
      igor_986, 04.12.2018 18:37
    +5
    Ну времени еще достаточно, так что еще может все изменится. Не спешите делать официальные заявления на основании фейсбука
    FCDK™