У 2018 році українські спортсмени здобули вже 1613 медалей

Міністр спорту і молоді України повідомив про здобутки українців за перше півріччя цього року

facebook.com

В рамках першого півріччя стали відомими сумарні здобутки українців серед усіх видів спорту. Про це повідомив міністр спорту і молоді України Ігор Жданов.

«Україна - перемагає! Наш спорт вищих досягнень демонструє гарні результати виступів на найбільш престижних офіційних міжнародних змаганнях Європи та світу. В першому півріччі 2018 р. українськими спортсменами з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту здобуто 1613 високих нагород. З них: 643 золоті медалі, 513 срібні, 457 бронзові.

Так, з початку 2018 року спортсмени національної збірної команди України з олімпійських видів спорту взяли участь у 430 міжнародних змаганнях. Зокрема, в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх, шести чемпіонатах світу, тридцяти дев'яти чемпіонатах Європи, трьох Кубках світу та Кубку Європи. Наші олімпійці вибороли 191 нагороду: 42 золоті, 59 срібних і 90 бронзових медалей.

Національна збірна команда України з неолімпійських видів спорту у першому півріччі 2018 року взяла участь у 126 офіційних міжнародних змаганнях. Було завойовано 1057 нагород різного ґатунку. З них: 464 золотих, 346 срібних, 247 бронзових медалей.

Українські паралімпійці з початку року взяли участь у 58 міжнародних змаганнях. А саме, у ХІІ зимових Паралімпійських іграх; 4 чемпіонатах світу, 12 чемпіонатах Європи, 13 Кубках світу, 1 кубку Європи та 27 міжнародних турнірах. Національна паралімпійська збірна команда України виборола 365 високих нагород, з яких - 137 золотих, 108 срібних та 120 бронзових медалей.

Кожний успішний виступ, кожна здобута нагорода, незалежно від кількості медалей та видів спорту – це одна українська перемога на всіх. Вдячний спортсменам, тренерам, лікарям штатних збірних, команді Мінмолодьспорту, федераціям та ФСТ, НОК України, Спорткомітету, НКСІУ, органам місцевої влади - всім, хто працює на досягнення високих спортивних результатів та гідне представлення України в світі", - написав Жданов в соціальній мережі.