Ігор ЖДАНОВ: «Я проти приватизації об`єктів спортивної інфраструктури»

Міністр молоді та спорту України обіцяє наполегливо відстоюватиму цю позицію перед урядом

Ігор ЖДАНОВ: «Я проти приватизації об`єктів спортивної інфраструктури»

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов висловив свою точку зору з приводу приватизації спортивних об’єктів національного значення.

«Мінмолодьспорту і я особисто, як міністр - категорично проти пропозицій Мінекономрозвитку щодо приватизації об`єктів спортивної інфраструктури національного значення. Мова, зокрема, йде про столичний Палац спорту і держпідприємство «СК Атлет», базу ковзанярського спорту «Льодовий стадіон»; спорткомплекс «Авангард», ДП «Балет на льоду».

Вони були включені Мінекономрозвитку в перелік об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у найближчі роки. Нажаль, це було зроблено без жодних на те підстав чи пояснень, без врахування обґрунтованих зауважень, які були надані Мінмолодьспортом. Автори переліку пішли всупереч рекомендаціям Уряду про необхідність врахувати позицію Мінмолодьспорту при розробці документу.

Якщо ми говоримо про столичний Палац спорту (ДП «СК Атлет»), то це один з головних мультифункціональних спортивних майданчиків країни, який дозволяє на високому організаційному рівні проводити національні та престижні міжнародні змагання.

Тільки у 2017 році у Палаці спорту проводились: чемпіонат України з баскетболу, чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1А, міжнародний турнір National Cup зі спортивної гімнастики, 23-й міжнародний турнір зі спортивної боротьби, міжнародний турнір з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної», основний раунд кваліфікації збірних команд до Чемпіонату Європи-2018 з футзалу.

Проведення таких міжнародних змагань на базі Палацу спорту, не лише підвищує престиж України, але й дозволяє залучити тисячі спортсменів, представників офіційних делегацій, вболівальників та спортивних туристів з інших країн. Таким чином, Палац спорту робить значний внесок в підвищення туристичної привабливості нашої держави та економічний розвиток м. Києва.

Будівля держпідприємства «Балет на льоду» (м. Київ) знаходиться на етапі введення в експлуатацію за інвестиційним договором. Тут планується створити Будинок молоді України. Це матиме велике значення для розвитку державної молодіжної політики, сприятиме інтеграції країни у європейський простір. Створення Будинку молоді передбачено Угодою про Асоціацію України з ЄС, указами Президента України та державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2016-2020 роки. 

На базі «Авангарду» (м. Київ) планується створити сучасний хокейний комплекс, триває виконання передпроектних робіт. Нагадаю, що раніше на реконструкцію цього об’єкта та розбудову нової хокейної арени було виділено значні бюджетні кошти, закуплено дороге обладнання. Однак вони були розкрадені за часів режиму Януковича. Лише після перемоги Майдану спорткомплекс вдалося повернути до держвласності та зупинити його знищення.

Що стосується «Льодового стадіону» (м. Київ), то він є важливою базою ковзанярського спорту, де проводяться чемпіонати і кубки України. Тут також проходять змагання з тенісу для дітей під егідою Федерації тенісу України.

Інформую, що вищезгадані дії Мінекономрозвитку вже сьогодні викликають велику стурбованість у представників спортивної і молодіжної громади країни. Отримую багато звернень і запитань з цього приводу. 

Наша позиція принципова і непохитна - вказані об’єкти не можуть бути приватизовані у короткостроковій чи довгостроковій перспективі. Наполегливо відстоюватиму цю позицію перед Урядом», - написав на своїй сторінці у Facebook Жданов.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.