Спортивний сайт Чемпіон припинив своє існування

Champion.com.ua закрився через свою неефективність

Метки
champion.com.ua
© champion.com.ua
Спортивне інтернет-видання Champion.com.ua припинило роботу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник сайту Ярослав Твардовський.
 
«Напевно, сьогодні найвідданіші читачі ресурсу, зайшовши на сайт, були здивовані відсутністю новин. Ні, ми не проспали початок робочого дня. Справа в іншому. Нас немає більше – Champion.com.ua канув за всіма канонами у ту саму Лету...»,  – написав він. – Останні 9 років свого життя я віддав цьому ресурсу, 7 з яких займав посаду керівника сайту.. Миттєвість важка... Керівництво вирішило так, як вирішило. Хоча є величезний плюс – я вперше за 9 років, які віддав Чемпіону й УП, буду відпочивати поспіль аж цілий місяць! А то і більше!», - заявив Твардовський.


Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик розповіла «Детектору медіа», чому припинив своє існування спортивний сайт Champion.com.ua.

«Ми завжди керуємося ефективністю наших ресурсів. На жаль, ефективність Champion.com.ua останнім часом залишала бажати кращого, про що свідчила статистика, - сказала пані Мусаєва-Боровик. – Тому ми змушені були вдатися до такої оптимізації… Стало зрозуміло, що засоби, які ми направляємо на підтримання «Чемпіону», доцільніше спрямувати на інші напрямки. На які саме – наразі говорити зарано, ми сподіваємось оприлюднити це у вересні. Це не означає, що ми відмовимось від спортивних новин, - вони, безумовно, будуть присутні у нашій стрічці».
 
За словами головної редакторки «УП», редакція сайту Champion.com.ua на чолі з Ярославом Твардовським була поінформована про це заздалегідь.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Oleg Bugaets
    online
      Oleg Bugaets, 02.08.2017 13:52
    -1
    доволі часто відвідував цей сайт та залишав коментарі-ясно що не бездоганний але на фоні української дійсності ним сожна було користуватись-але це політика керівництва української правди які дуже далекі від спортивних подій
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.