Пляжний футбол: молодіжна збірна України розпочала збір у Дніпрі

На олімпійський базі у Дніпрі українська молодіжка розпочала навчально-тренувальний збір

Пляжний футбол: молодіжна збірна України розпочала збір у Дніпрі

У Дніпрі на олімпійській базі школи спортивної майстерності, що знаходиться на Монастирському острові, розпочався перший у новому сезоні навчально-тренувальний збір молодіжної збірної України з пляжного футболу.

Керує процесом помічник головного тренера Національної збірної України Микола Костенко, який привіз до Дніпра 16 гравців і проводить три тренування на день. Тренер молодіжної команди ставить перед собою три основні завдання на цьому зборі.

По-перше, визначитися з кістяком збірної, на який можна буде покладатися у найближчій перспективі. Нагадаємо, що в середині червня в Угорщині відбудеться міжнародний турнір серед молодіжних збірних, на який запрошено і нашу команду. Тож, зараз у Миколи Петровича буде непростий вибір, адже не всі однаково виглядають на піску – хтось грає у великий футбол, а хтось у футзал та міні-футбол.

По-друге, всіх хлопців потрібно привести, як то кажуть, до єдиного знаменника, адже на початку нового сезону всі знаходяться у різній формі.

І по-третє, провести із командою тактико-тактичні заняття - відпрацювати стандарті положення та взаємодію у четвірках в атаці та захисті.

Окрім, безпосередньо роботи на піску, у вільний час Микола Костенко разом с хлопцями аналізують гру провідних збірних на Чемпіонаті світу на Багамських островах. На олімпійській базі встановили спеціальний проектор, де наша команда передивляється записи матчів Чемпіонату світу, а також ігри збірної України у минулому сезоні, коли ми виграли Євролігу-2016. До речі, допомагає у роботі Костенку гравець збірної України з пляжного футболу Максим Войток, який набирає форму через тренування у Дніпрі та ділиться своїм досвідом з молодими футболістами.

Зовсім скоро очікуйте більше новин з табору нашої молодіжної збірної, фотографії з місця тренувань, а також склад нашої команди!

Лев Галушко, спеціально для Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — beachsoccer.kiev.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    lenata_p
      lenata_p, 02.05.2017 16:35
    -1
    Товарищам тренерам и футболистам надо следить не только за игровой дисциплиной. База на острове еще советская во всех смыслах слова. Не знаю к чему приучены молодые звезды, но... Вопрос к прохожим по базе "А кому сдавать белье, чтобы постирали" - это не на советской базе, где в наличии есть бухгалтер и охранник. Есть еще бывшая прекрасная спортсменка Дина Артуровна, директор базы, на энтузиазме которой эта база держится. А потом молодые дарования пришли в помещение столовой. Сама столовая закрыта санэпидстанцией - не выполняются современные требования. Поели, что им подали и ушли. Никто даже не подумал, а кто будет убирать. Так и остались столы с грязной посудой, остатками еды, кусками хлеба. А на базе тренируются Олимпийские чемпионы и чемпионы мира - и все сами за собой ухаживают и убирают. Надо будет узнать, чем там сердце успокоится. Первое впечатление от молодежи очень неприятное.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности