В заключительном матче юные украинки взяли верх над хозяйками соревнований

2446
0
ФФУ

У середу, 27 квітня, дівоча збірна команда України WU-16 провела заключний поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА, що проходив у Македонії. Суперниками підопічних Сергія Сапронова були господарі змагань – команда Македонії. Саме у протистоянні з цією збірною вирішувалось, хто ж стане переможцем турніру.

Початок зустрічі був за українками, які одразу захопили ініціативу на полі, і вже до 10-ї хвилини забили два швидкі голи, які на свій рахунок записала Надія Куніна. Спочатку капітан нашої команди вдало замкнула передачу на дальній стійці, а ще за декілька миттєвостей завершила стрімку атаку чудовим ударом під перекладину. До перерви юні українки мали ще декілька гарних нагод аби довести рахунок до розгромного, проте рахунок першої половини гри залишився незмінним.

У другому таймі «синьо-жовті» продовжували контролювати гру, активними були лідери команди – Куніна та Семенюк. Українки  раз-по-раз турбували голкіпера македонок Речі, проте рахунок на табло 2:0 протримався аж до фінального свистка.

Таким чином, набравши 8 очок, збірна України посіла першу сходинку турніру. Друге місце за Македонією, третю позицію зайняв Казахстан, а Люксембург залишився четвертим.