Черкасский Днепр выдал результативный матч с датчанами

Черкасчане обыграли «Ватанспор»

1064
0

«Черкаський Дніпро» в контрольному матчі в Кунду (Анталія) здобув вольову перемогу над данським «Ватанспор» Брабранд 4:2.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 11-ій хвилині, коли Олександр Батальський, зігравши на випередження після подачі Юрія Бушмана з лівого флангу, головою увігнав м’яча у ближню «дев’ятку». Фактично миттєво відігрався суперник – Фатіх Джейлан ударом з району кутового прапорця забив фантастичний гол у ближній кут воріт.

На 35-ій хвилині під час швидкої контратаки «Ватанспору» Джейлан оформив дубль у звітному поєдинку. Проте на перерву команди пішли за нічийного рахунку: Юрій Бушман чітко реалізував одинадцятиметровий удар за фол проти Максима Лісового.

У заключний відрізок ігрового часу «Черкаський Дніпро» двічі вразив ворота свого опонента. Спочатку Руслан Качур замкнув фланговий простріл Володимира Шопіна, а потім Ігор Мединський, обігравши один в один голкіпера данців, викотив шкіряну кулю під удар Леванові Кошадзе.

Заключний спаринг дніпряни на навчально-тренувальному зборі в Туреччині проведуть 12 березня проти казахського «Кайсара».

«Черкаський Дніпро» – «Ватанспор» Брабранд Данія 4:2 (2:2)

09.03.2016 р. м.Кунду. Контрольний матч №4.

«Черкаський Дніпро»: М.Кучинський (А.Лєнчінков, 46), О.Давидов (О.Синьогуб, 46), А.Бурлін, О.Тарасенко (Р.Гончаренко, 46), Д.Балан (В.Шопін, 46), Ю.Бушман (І.Афанасьєв, 80), О.Сафонов (О.Кошка, 46), М.Лісовий (І.Семенина, 46), А.Скарлош (Л.Кошадзе, 46), Я.Ямполь (І.Мединський, 46), О.Батальський (Р.Качур, 46). Тренер: І.Столовицький.

Голи: О.Батальський (11), Ю.Бушман (35 пен.), Р.Качур (75), Л.Кошадзе (81) – Ф.Джейлан (13, 35).