1720
1

Черкасский Днепр обыграл китайцев

Команда Первой лиги Украины справилась с «Энтерпрайзом»

Сьогодні дніпряни провели свій перший із чотирьох запланованих спарингів під час двотижневого навчально-тренувального збору в Анталії (Туреччина). Черкащанам вдалося здобути вольову перемогу над одним з лідерів І ліги Китаю.

Матч відбувся на футбольному полі готельного комплексу «Adora Golf Resort Hotel». Додатковим суперником для команд став сильний поривчастий вітер. Першими до несприятливий погодних умов призвичаїлися китайські футболісти, які вже на 10-ій хвилині гри вели у рахунку 2:0. У середині першого тайму один гол сквитав Кошадзе – Леван, розібравшись з двома захисниками, ударом з ходу з 20-ти метрів увігнав шкіряну кулю в дальню «дев'ятку» воріт «Ентерпрайзу».

Після відпочинку захисник «Черкаського Дніпра» Олександр Сазонов результативно підключився на розіграш кутового – 2:2. Проте згодом наша команда знову опинилися у ролі наздоганяючого.

Вдруге рахунок став нічийним на 70-ій хвилині, коли Юрій Бушман «ножицями» ефектно розстріляв ворота супротивника. За дві хвилини до завершення основного часу постріл Андрія Скарлоша голкіпер пекінців відбив перед собою, а Ігор Мединський ударом головою приніс перемогу черкащанам.

Наступний поєдинок дніпряни планують провести 7 березня проти представника І ліги Казахстану – «Акжайик» Уральськ.

«Черкаський Дніпро» – «Ентерпрайз» Пекін Китай 4:3 (1:2)
Дата – 04.03.2015 р.

м.Белек Туреччина. Контрольний матч.

«Черкаський Дніпро»: В.Мирний, В.Шопін, А.Бурлін, О.Сафонов, О.Давидов (О.Синьогуб, 46), Я.Захаревич (І.Мединський, 46), М.Лісовий (А.Сторчоус, 46), А.Бессалов (О.Кошка, 46), Л.Кошадзе (Ю.Бушман, 46; А.Вакуленко, 80), А.Довбик (А.Скарлош, 46), О.Батальський (Р.Качур, 46).

Тренер: І.Столовицький.

Голи: Л.Кошадзе (25), О.Сафонов (55), Ю.Бушман (70), І.Мединський (88) – (7), (10), (65).