|
3892
1

Рідні стіни не допомогли Урагану-2 переграти Лукас

Друга команда івано-франківського «Урагану» зазнала першої домашньої поразки в сезоні

Старт другого етапу першості України складається невдало для івано-франківського «Урагану-2», який зазнав двох поспіль поразок у групі А. Після гостьової невдачі у Житомирі від «ІнБева» (1:2) минулої неділі підопічні Івана Скіцка вперше у цьому сезоні не здобули жодного домашнього очка. На паркеті Муніципального ФОК п'ятиматчеву переможну серію господарів перервав кременчузький «Лукас», який тут зумів забити три «сухі» голи.

До перерви вболівальники голів так і не дочекалися, хоча в обох команд виникало чимало небезпечних моментів. Проте вдало діяли голкіпери, а в деяких епізодах гостям кілька разів пощастило. Молоді «ураганівці» створили чимало проблем біля воріт суперника, який, в основному, діяв другим номером.

Однак, граючи на контратаках і використовуючи стандарти, більш досвідчені гравці «Лукаса» змогли використати свої шанси сповна. На 27-й хвилині після розіграшу кутового Антон Тарасенко поцілив з-під захисника у ближній кут воріт - 0:1. А всього через 4 хвилини він оформив дубль, коли гості перехопили м'яча в центрі поля і організували вихід «два в одного» - 0:2.

Майже одразу після хвилинного тайм-ауту Ігор Корсун в «Урагану-2» на своєму м'ячі став виходити у воротарській футболці. За весь час івано-франківці зуміли кілька разів небезпечно прострілити вздовж лінії воріт, а кременчужці при перехопленнях щоразу намагались поцілити у порожні ворота. Нарешті за 1,07 до фінальної сирени це їм вдалося зробити, і Максим Кулька фактично зняв питання щодо переможця - 0:3.

«Лукас» з «сухої» виїзної перемоги розпочав другий етап змагань, а івано-франківці після двох стартових поразок поїдуть в гості до Одеси, де 3 квітня зустрінуться з лідером групи А.

«Ураган-2» (Івано-Франківськ) - «Лукас» (Кременчук) - 0:3 (0:0)

«Ураган-2»: Біров - Рудавець, Баланик, Зварич-к, Горбатий - Пелех, Миколюк, Корсун, Лясковський - Горпинич.
«Лукас»: Прихожий - Кулька, Крупін-к, Леміш, Лаба - Смірнов, Тарасенко, Скляренко.
Голи: Тарасенко (27, 31), Кулька (39).