0

Київський ХІТ – чемпіон футзальної Першої ліги сезону-14/15

В столиці України найсильніші команди Першої ліги розіграли комплекти медалей

Фото Игоря Супкарева

Відлунали останні акорди цьогорічного чемпіонату України серед команд Першої ліги, які завершились грандіозним фіналом у спорткомплексі КПІ, що у Києві. Цього року організатори підготували для команд та вболівальників багато сюрпризів, і приємно, що попри травневі свята глядачі заповнили трибуни спорткомплексу практично вщент.

Першими на паркет вийшли футзалісти житомирського «ІнБев-Полісся-НПУ» та хмельницького «Спортлідер-2», які виборювали бронзові нагороди чемпіонату. Перший тайм команди відіграли досить рівно, лише за рахунок кращої реалізації власних моментів житомиряни пішли на перерву з перевагою в два м’ячі. А от у таймі другому «пивовари» остаточно довели свою перевагу, звівши гру на свою користь 8:2.

«ІнБев-Полісся-НПУ» (Житомир) – «Спортлідер-2» (Хмельницький) – 8:2 (3:1)
Саківський (2, 16), Ткачук (8, 29, 40), Директоренко (29, 31), Литвиновський (32) – Шеремета (16), Романюк (38)
Литвиновський (6), П. Концеба (23) – Романюк (26), Лещишин (40)

Ну і фінал, який став справжньою окрасою турніру. «Столичне дербі» усі чекали з нетерпінням, і команди нагородили вболівальників за очікування цікавою та змістовною грою.

Перша половина пройшла без явного фаворита, але Шувалов та Химяк змогли реалізувати свої моменти. Натомість «будівельникам» весь час чогось не вистачало для того, щоб розкоркувати ворота Лисенка. Відчувалось, що перемогу у цьому матчі здобуде той, хто зможе першим відзначитись у другому таймі. І це двічі протягом однієї хвилини вдалось гравцям «ХІТа», Чепорнюк та Корнійчук забили м’ячі-близнюки. Тренерський штаб «Епіцентру К3» на чолі з Олегом Шайтановим відповів грою з п’ятим польовим, але скористався цим Медвідь, довівши рахунок до 5:0. І лише у кінцівці зустрічі Нестерук та Максименко розмочили рахунок. 5:2 – «ХІТ» продовжує колекціонувати трофеї, а «Епіцентру К3» ми дякуємо за цікавий сезон, який для них завершився зі срібними нагородами.

ХІТ (Київ) – «Епіцентр К3» (Київ) – 5:2 (2:0)
Шувалов (10), Химяк (17), Чепорнюк (26), Корнійчук (26), Медвідь (33) - Нестерук (37), Максименко (40)
А. Борсук (18), І. Борсук (19) – Нестерук (4), Філатов (26), Калініченко (40)

Церемонія нагородження увінчала фінальну частину. Під голосні ритми барабанів та посмішки симпатичних барабанщиць свої призи отримали кращі з кращих. Найбільше голів цього сезону на рахунку гравця «Рятувальника» Андрія Анцибора, кращим голкіпером визнано Максима Максименка з «Епіцентру К3», а от кращим гравцем турніру АФУ визнала Андрія Ткачука з «ІнБев-Полісся-НПУ».