Павло ПІКАЛОВ: «Можливо, матч і був саме нічийним»

«Энергия» – «Локомотив» – 2:2. Послематчевый комментарий тренера «железнодорожников»

Павло ПІКАЛОВ: «Можливо, матч і був саме нічийним»

Тренер харківського «Локомотива» Павло Пікалов:

- По-перше, хочу привітати усіх людей, які живуть міні-футболом, що наш чемпіонат нарешті відновився. Щодо матчу, то він показав, що такі перерви у чемпіонаті не йдуть командам на користь. В обох колективів було достатньо браку. А це брак ігрової практики, яку неможливо нічим замінити. А за напругою матч вийшов хорошим. Можливо, він і був саме нічийним.

- При рахунку 2:1 команда мала три моменти для того, аби забити, мабуть, переможний гол у ворота суперника. Чому гравці припускалися таких помилок?
- Будь-яка гра на тренуванні ніколи не зрівняється з офіційним матчем. Вважаю, це брак ігрової практики. Такі помилки були не тільки у наших гравців, а й у «Енергії» також, яка могла забивати більше, аніж забила. Євген Ривкін часто говорить таку фразу: перемагає той, хто забиває більше. Кількість моментів не має ніякого значення. Є забиті та пропущені голи. У цьому матчі була рівновага.

- Чому до Львова не приїхав головний тренер команди Євген Ривкін?
- Усі ми люди і маємо свої життєві справи. Так сталося, що Євген Ривкін не зміг приїхати до Львова через сімейні обставини. У великому футболі було відомо набагато раніше, коли відновлюється чемпіонат, а нам сказали, що матч у Львові буде лише за три дні до його початку. Це диво, що у нас є така можливість купити квитки і приїхати до Львова.

Користуючись нагодою, від усієї команди «Локомотив» хочу привітати з Днем народження президента клубу Сергія Крилова та побажати йому усіх життєвих гараздів.

Прес-служба СК «Енергія»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности