Олександр КОСЕНКО: «За змістом був хороший матч»
«Энергия» – «Локомотив» – 1:1. Послематчевые комментарии главного тренера «энергетиков»
![Олександр КОСЕНКО: «За змістом був хороший матч»](https://pic.sport.ua/images/news/0/5/2/orig_200585.jpg)
Головний тренер львівської «Енергії» Олександр Косенко поділився враженнями від матчу з харківським «Локомотивом».
- Гра вийшла видовищною та непоганою за змістом. Було багато моментів, однак мало голів. Нас знову підвела реалізація. Чому мало забиваємо? Вважаю, що у команд хороші воротарі. Зараз просто так забити воротарю не так уже й просто. Будемо над цим працювати.
Сьогодні матч завершився з рахунком 1:1. Говорити хто був ближчим до перемоги, а хто ні, мабуть, уже немає змісту. Можна створити багато гольових моментів і матч програти.
- Було чимало моментів коли Вашим підопічним залишалося лише замкнути дальню штангу…
- Будемо випускати ще одного польового гравця, аби встигали (сміється).
- Чи задоволені малюнком та якістю гри команди?
- У загальному так. За змістом, вважаю, була хороша гра з боку обох команд.
www.energia.lviv.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
![Настроить ленту](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
![ФОТО. Украинский футзалист попал в символическую сборную в Испании](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/88/middle_737634.jpg)
![ФОТО. Украинский футзалист попал в символическую сборную в Испании](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/88/small_737634.jpg)
Игорь Корсун отметился достижением в чемпионате Испании по футзалу
![Определен лучший футболист в истории. Роналду только 4-й. А кто лидер?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/87/middle_737462.jpg)
![Определен лучший футболист в истории. Роналду только 4-й. А кто лидер?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/87/small_737462.jpg)
Портал FourFourTwo обнародовал интересный рейтинг
![ХАЦКЕВИЧ – об экс-тренере Динамо: «Он никого не любил, кроме себя»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/slider_737892.jpg)
![Миколенко сделал важный навес. Эвертон вырвал ничью у Ливерпуля на 90+8-й](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/slider_738081.jpg)
![Миколенко сделал важный навес. Эвертон вырвал ничью у Ливерпуля на 90+8-й](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/small_738081.jpg)
![Фрэнк УОРРЕН: «Уберите оттуда Усика»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/87/slider_737507.jpg)