Александр ШУФРИЧ: «Требую наказания для арбитра»

Вице-президент «Говерлы» не отказывается от своих слов

Александр ШУФРИЧ: «Требую наказания для арбитра»
© Александр Шуфрич

— Олександре Несторовичу, перше та найголовніше питання: від слів, які ви сказали після матчу в Маріуполі, не відмовляєтеся? Впевнений, що вони були сказані передовсім на емоціях.
— Вибачте, але з вами погодитися не можу — то були не емоції, а чітке рішення. Я не казав нічого провокаційного чи необ’єктивного. Отже, від сказаного не відмовляюся. Наш чистий гол зараховано не було — ви розумієте, яку він для нас мав вагу?! Наголошую на тому, що це — очевидна помилка асистента арбітра, а не пана Арановського. До речі, якщо заплющити очі на момент із ударом Міщенка, то суддівська бригада відпрацювала добре. У цій ситуації мене лише одне турбує: якого покарання зазнає асистент арбітра. Синьйор Колліна уже давно працює в Україні, він проводить плідну роботу: відвідує матчі, тренує суддів, збирає брифінги, але при цьому його підопічний припускається такої кричущої помилки! У нас нині сформувалася така модна тенденція: арбітри захищені від усіх, вони помиляються, а потім продовжують працювати.

— І яке покарання вас задовольнить?
— Відсторонення від суддівства до кінця сезону. Взагалі, це не єдиний дивний випадок: он пан Труханов у першій лізі поcтавив незрозуміле пенальті у нашому матчі з «Севастополем», а потім його перевели до ПЛ, де він продовжив робити помилки… Так само і Віктор Швецов, без якого Запоріжжя ледь не залишилося без прем’єр-ліги. І що, Швецова хтось покарав?

— Ну, він цього сезону поки не працював на матчах прем’єр-ліги — хіба це не є покаранням?
— Можливо, але я чомусь маю звітувати перед КДК за порушення — приміром, за те, що вболівальники з трибун кричать нецензурщину на адресу тих самих арбітрів, а от перед клубами з невідомих причин ніхто не звітує.
Власники вкладають величезні кошти, а потім усі їхні старання помножує на нуль арбітр, який припускається очевидних помилок. Я ще з трибуни побачив, що м’яч перетнув лінію, а асистент судді цього не помітив. І таких систематичних помилок — просто море…

— Натякаєте, що справа не у людському факторі, а ці помилки лежать у, так би мовити, іншій площині…
— Ні, я дотримуюся протилежної думки. Арбітр помилився — визнаю: з ким не буває, у той же час вимагаю необхідного покарання. Коли форвард не забиває у незахищені ворота — його тренер робить певні висновки, які зазвичай доступні публіці. А судді у нас неначе у закритому клубі — вони не бояться помилятися.

— З вашої промови в ефірі телеканалу «Футбол» можна дійти висновку, що невдоволення викликало й суддівство у попередніх матчах?
— Так, я мав на увазі поєдинок проти луганської «Зорі». Арбітр Віталій Романов наприкінці матчу призначив пенальті у наші ворота за гру рукою, не помітивши, що кілька секунд тому рукою зіграв футболіст «Зорі». І це, скажу я вам, не поодинокий випадок — подібні ситуації трапляються довкола не лише мого клубу. Із найсвіжіших прикладів — дивні рішення у п’ятничному матчі «Ворскли» і «Зорі», у грі запорізького «Металурга» з «Таврією». Система…

— Я так розумію, ваші плани знятися з чемпіонату — протест проти такої системи?
— Говорити, що ми вже знімаємося з чемпіонату, — не слід, але — так! — цей варіант матиме право на життя, якщо не буде адекватної реакції з боку тих, хто відповідає за арбітрів. А який сенс взагалі намагатися щось робити, коли твої старання руйнуються таким безпардонним чином? Наразі ми спокійно готуємося до продовження боротьби та перебуваємо в очікуванні санкцій по судді, який вкрав у нас гол. Нам ці забиті м’ячі даються з величезними складнощами, але коли їх ще й забирають — руки опускаються… У клуб інвестуються чималі кошти, ми запросили справді сильних виконавців, але наші зусилля ось так ламають. Нехай лиш Колліна прокоментує ситуацію та розповість, як покарали асистента арбітра, — тоді питання буде знято.

— Наразі до кардинальних рішень ви не схильні?
— Ні, жодного принципового рішення ухвалено не було. Керівники нашого клубу стежитимуть за ситуацією. Є надія, що вдаватися до радикальних вчинків не доведеться.

ukrfootball.in.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vibos11
      vibos11, 31.08.2012 13:49
    0
    А кто не останется в ПЛ?
    JimmyS
      JimmyS, 31.08.2012 13:46
    0
    а мне лично Говерла понравилась, даже учитывая календарь - 4 тура против грандов, они достойно играли с ДК, вели в счете, с Днепром тоже вроде в счете вели, сами эти матчи не смотрел, видел только матч с Металлистом, и нам они тоже создали не один 100% момент, в конце 1-го тайма счет должен был стать 1-1....в общем не знаю кому как, а лично мне эта команда симпатична, уверен в последующих турах они возьмут свои очки и на 99% уверен, что по итогам сезона останутся в ПЛ, если конечно не снимутся раньше .
    vibos11
      vibos11, 31.08.2012 13:37
    0
    Ошибка бокового очевидна, тут и спорить нечего. Но произошло это все очень быстро, и умысла в действий не было.Уверен что и сам Шуфрич в момент удара не был уверен что мяч пересек линию ворот. Неудачи Говерлы, это не ошибки арбитров, а сравнительный низкий уровень игры команды. Команда не готова боротся в высшей лиги. К сожалению это так, но это не повод сниматся с соревнований. Дешовый пиар...или нехватка финансов.
    Лёня Слончик
      Лёня Слончик, 31.08.2012 13:11
    0
    Поддерживаю молодого президента клуба! Давно пора вести такие конкретные и категоричные беседы. Безответка дразнит всех. Нужно держать ответ тем кому нужно!!!
    ABCD4321
      ABCD4321, 31.08.2012 10:33
    0
    ШуфричИ - клоунЫ.
    «Требую наказания для арбитра»-расстрелять,млятть!
    Тогда,что делать с Ваксом-баксом,который прошлогодний ЧУ обгадил?
    Ni-95Roman
      Ni-95Roman, 30.08.2012 20:40
    0
    Шуфрич - клоун. Щас, разогнался, снимется он с ПЛ...
    s.gaidai
      s.gaidai, 30.08.2012 18:03
    0
    Тлебую наказать лисовальсцика линии!
    CoreyUnder
      CoreyUnder, 30.08.2012 17:25
    0
    требую наказания шуфрича!
    Malibu911
      Malibu911, 30.08.2012 17:22
    0
    Бабенка у Шуфрича ниче такая
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 17:17
    0
    тогда какой смысл было выставлять именно такую фотку .. вопрос риторический ..
    Futsal
      Futsal, 30.08.2012 17:11
    0
    На фото младший сын Шуфрича, а не Александр, который ныне вице-президент. И вообще, почему на интервью Суркиса или Ахметова, СМИ не выставляют фото их родителей? Идиотизм...
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 16:59
    0
    ми запросили справді сильних виконавців-я так не думаю ..
    количества много , а вот качества ..
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 16:57
    0
    я бы сказал , умный и требующий справедливости поросёнок )) ..
    если серьезно- надо играть просто лучше и все ..
    да, несправедливость, но надо смореть на свою игру для начала ..
    учитесь у Маркевича-он вобще судейство не коментирует
    Denios
      Denios, 30.08.2012 16:05
    0
    какое милое семейное фото с поросенком в очках посредине... походу Шуфрич не оценил должным образом степень затрат от попадания команды в ПЛ, и теперь ищет веские причины чтобы снизить расходы
    joystick2011
      joystick2011, 30.08.2012 16:04
    0
    Вопрос к главному судье: почему он свистнул, пока боковой не добежал до углового флажка? Он не мог видеть этот гол. Он был метрах в 10 от линии. Бригада сработала ужасно. Но все равно это не повод для таких заявлений. Чистая техническая ошибка судей.
    mikulenko1003
      mikulenko1003, 30.08.2012 15:48
    0
    якщо б такий клуб розцвiв на западе УКРАIНИ як шахтар оце б було дiло.а так поки що наiвний
    SeV-DeW
      SeV-DeW, 30.08.2012 15:27
    0
    А что если в воротах склон сделать, прям от линии или бордюр ))))
    k1979v
      k1979v, 30.08.2012 15:10
    0
    правильно ШУФРИЧ давно эту ПЕДРОТУ-СУДЕЙСКОЮ ПОРА НАКАЗАТЬ. ЧМИРДЯИ-ГАЛИМЫЕ.
    posaliv
      posaliv, 30.08.2012 14:57
    0
    Спасибо!
    vibos11
      vibos11, 31.08.2012 13:49
    0
    А кто не останется в ПЛ?
    JimmyS
      JimmyS, 31.08.2012 13:46
    0
    а мне лично Говерла понравилась, даже учитывая календарь - 4 тура против грандов, они достойно играли с ДК, вели в счете, с Днепром тоже вроде в счете вели, сами эти матчи не смотрел, видел только матч с Металлистом, и нам они тоже создали не один 100% момент, в конце 1-го тайма счет должен был стать 1-1....в общем не знаю кому как, а лично мне эта команда симпатична, уверен в последующих турах они возьмут свои очки и на 99% уверен, что по итогам сезона останутся в ПЛ, если конечно не снимутся раньше .
    vibos11
      vibos11, 31.08.2012 13:37
    0
    Ошибка бокового очевидна, тут и спорить нечего. Но произошло это все очень быстро, и умысла в действий не было.Уверен что и сам Шуфрич в момент удара не был уверен что мяч пересек линию ворот. Неудачи Говерлы, это не ошибки арбитров, а сравнительный низкий уровень игры команды. Команда не готова боротся в высшей лиги. К сожалению это так, но это не повод сниматся с соревнований. Дешовый пиар...или нехватка финансов.
    Лёня Слончик
      Лёня Слончик, 31.08.2012 13:11
    0
    Поддерживаю молодого президента клуба! Давно пора вести такие конкретные и категоричные беседы. Безответка дразнит всех. Нужно держать ответ тем кому нужно!!!
    ABCD4321
      ABCD4321, 31.08.2012 10:33
    0
    ШуфричИ - клоунЫ.
    «Требую наказания для арбитра»-расстрелять,млятть!
    Тогда,что делать с Ваксом-баксом,который прошлогодний ЧУ обгадил?
    Ni-95Roman
      Ni-95Roman, 30.08.2012 20:40
    0
    Шуфрич - клоун. Щас, разогнался, снимется он с ПЛ...
    s.gaidai
      s.gaidai, 30.08.2012 18:03
    0
    Тлебую наказать лисовальсцика линии!
    CoreyUnder
      CoreyUnder, 30.08.2012 17:25
    0
    требую наказания шуфрича!
    Malibu911
      Malibu911, 30.08.2012 17:22
    0
    Бабенка у Шуфрича ниче такая
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 17:17
    0
    тогда какой смысл было выставлять именно такую фотку .. вопрос риторический ..
    Futsal
      Futsal, 30.08.2012 17:11
    0
    На фото младший сын Шуфрича, а не Александр, который ныне вице-президент. И вообще, почему на интервью Суркиса или Ахметова, СМИ не выставляют фото их родителей? Идиотизм...
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 16:59
    0
    ми запросили справді сильних виконавців-я так не думаю ..
    количества много , а вот качества ..
    Simon-Dimon
      Simon-Dimon, 30.08.2012 16:57
    0
    я бы сказал , умный и требующий справедливости поросёнок )) ..
    если серьезно- надо играть просто лучше и все ..
    да, несправедливость, но надо смореть на свою игру для начала ..
    учитесь у Маркевича-он вобще судейство не коментирует
    Denios
      Denios, 30.08.2012 16:05
    0
    какое милое семейное фото с поросенком в очках посредине... походу Шуфрич не оценил должным образом степень затрат от попадания команды в ПЛ, и теперь ищет веские причины чтобы снизить расходы
    joystick2011
      joystick2011, 30.08.2012 16:04
    0
    Вопрос к главному судье: почему он свистнул, пока боковой не добежал до углового флажка? Он не мог видеть этот гол. Он был метрах в 10 от линии. Бригада сработала ужасно. Но все равно это не повод для таких заявлений. Чистая техническая ошибка судей.
    mikulenko1003
      mikulenko1003, 30.08.2012 15:48
    0
    якщо б такий клуб розцвiв на западе УКРАIНИ як шахтар оце б було дiло.а так поки що наiвний
    SeV-DeW
      SeV-DeW, 30.08.2012 15:27
    0
    А что если в воротах склон сделать, прям от линии или бордюр ))))
    k1979v
      k1979v, 30.08.2012 15:10
    0
    правильно ШУФРИЧ давно эту ПЕДРОТУ-СУДЕЙСКОЮ ПОРА НАКАЗАТЬ. ЧМИРДЯИ-ГАЛИМЫЕ.
    posaliv
      posaliv, 30.08.2012 14:57
    0
    Спасибо!