Транспортный корридор Львов-Киев-Донецк-Харьков к Евро 2012

Генеральный директор «Укрзалізниці» Михаил Костюк вносит свою лепту в подготовку к чемпионату

Транспортный корридор Львов-Киев-Донецк-Харьков к Евро 2012

До Євро-2012 «Укрзалізниця» створить транснаціональний транспортний коридор Львів-Київ-Донецьк-Харків, - повідомив 28 січня під час наради у Львові генеральний директор «Укрзалізниці» Михайло Костюк.

«Для того, щоб організувати серйозне сполучення Львова з рештою містами-учасниками Олімпіади (очевидно, чиновник мав на увазі Євро-2012 – ред.), ми започатковуємо транснаціональний транспортний коридор Львів-Київ-Донецьк-Харків», - повідомив генеральний директор «Укразалізниці» на нараді з питань реконструкції залізничного вокзалу «Львів» та привокзальної площі до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу 28 січня.

«В межах цього транспортного коридору ми організуємо денне пасажирське сполучення між Львовом і Києвом. Буде також забезпечена можливість пересаджування пасажирів на станції «Київ» на швидкісні поїзди до Харкова, Донецька і Дніпропетровська», - додав він.

Також Костюк повідомив, що уже підписані договори з корейською фірмою «Хюндай» і з вітчизняним виробником, і перші поїзди до Євро-2012 будуть випробувані в лютому 2012 році.

На брифінгу після наради Михайло Костюк поінформував, що на підготовку залізничної інфраструктури у Львові, Києві, Харкові і Донецьку «Укрзалізниця» готує 4,6 млрд грн. Ці кошти, за його словами, включають в себе і впровадження згаданого вище швидкісного руху. 

zaxid.net

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Комментарии
    ALEGA1969
      ALEGA1969, 28.01.2011 22:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    oпозоримося,як пити дати.не вміють в Україні нічого робити.
    Dercachh , Харьков
      Dercachh , Харьков, 28.01.2011 20:13
    0
    Spankee — 28.01.2011 17:53 есть. Харьков-Львов, сам когда то на нем ехал. Срань редкая...
    Мало ездим, господа...и последний раз в 90-х? №111 фирменный поезд, отличный! Думаю, что получше № 63 Харьков- Киев!
    Spankee
      Spankee, 28.01.2011 17:53
    0
    есть. Харьков-Львов, сам когда то на нем ехал. Срань редкая...
    fairplay
      fairplay, 28.01.2011 17:43
    0
    Да подождите вы со своими шпалами! Мож у нас ещё ЕВРО отберут!
    Шутка. А если серьёзно, то давно пора. Если не ошибаюь из Харькова во Львов небыло отдельного поезда. Или 1 какой-то..
    SergeSuper
      SergeSuper, 28.01.2011 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А авторы все глумились и глумились.
    Nikolay1987d
      Nikolay1987d, 28.01.2011 17:19
    0
    пида**сы ОНИ ВСЕ. Лучше бы этого ЕВРО у нас и не было!!!
    d4ng3r
      d4ng3r, 28.01.2011 17:18
    0
    Для того, щоб організувати серйозне сполучення Львова з рештою містами-учасниками Олімпіади (очевидно, чиновник мав на увазі Євро-2012 – ред.)
    О Боже поможи ! УБОЖЕСТВО!
    ALEGA1969
      ALEGA1969, 28.01.2011 22:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    oпозоримося,як пити дати.не вміють в Україні нічого робити.
    Dercachh , Харьков
      Dercachh , Харьков, 28.01.2011 20:13
    0
    Spankee — 28.01.2011 17:53 есть. Харьков-Львов, сам когда то на нем ехал. Срань редкая...
    Мало ездим, господа...и последний раз в 90-х? №111 фирменный поезд, отличный! Думаю, что получше № 63 Харьков- Киев!
    Spankee
      Spankee, 28.01.2011 17:53
    0
    есть. Харьков-Львов, сам когда то на нем ехал. Срань редкая...
    fairplay
      fairplay, 28.01.2011 17:43
    0
    Да подождите вы со своими шпалами! Мож у нас ещё ЕВРО отберут!
    Шутка. А если серьёзно, то давно пора. Если не ошибаюь из Харькова во Львов небыло отдельного поезда. Или 1 какой-то..
    SergeSuper
      SergeSuper, 28.01.2011 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А авторы все глумились и глумились.
    Nikolay1987d
      Nikolay1987d, 28.01.2011 17:19
    0
    пида**сы ОНИ ВСЕ. Лучше бы этого ЕВРО у нас и не было!!!
    d4ng3r
      d4ng3r, 28.01.2011 17:18
    0
    Для того, щоб організувати серйозне сполучення Львова з рештою містами-учасниками Олімпіади (очевидно, чиновник мав на увазі Євро-2012 – ред.)
    О Боже поможи ! УБОЖЕСТВО!