ГОНЧАРЕНКО: «Ми дуже серйозну гру сьогодні витягнули»

«Ураган» – «Тайм» – 2:4. Послематчевые комментарии

ГОНЧАРЕНКО: «Ми дуже серйозну гру сьогодні витягнули»
© Станислав Гончаренко и Сергей Гупаленко

Станіслав ГОНЧАРЕНКО, головний тренер «Тайму»:

- Почали ми виважено, розумно, взяли під контроль гру. Але в якійсь певний час, на якійсь станції, я би так сказав, ми трішки не зрозуміли, де ми знаходимось. Дуже легко давались 10 хвилин, які тоді перетворилися у дві хвилини, на які ми не зреагували. Тому ці два прикрі голи загалом не по марці нашій команді. Але якщо вони залетіли, то є претензії до того, як ми реагуємо на такі події. Я розумію, що нам не вистачило у той момент цілеспрямованості і точності. Не перший раз як ми опиняємося у своїй штрафній усі четверо, ми пропускаємо гол. Ці голи ми пропускаємо у дуже важливих іграх, як я помітив, і це мене трішки турбує. Але немає такої команди, немає таких гравців, які не роблять помилок. З цієї ситуації ми вийшли ще у першому таймі, тобто не запанікували, не здалися, не впали духом. Зрозуміли, що ще у першому таймі треба щось кардинально міняти.

Ми вдалися до гри з п'ятим польовим для того, щоби зовсім поміняти філософію і малюнок гри. Другий тайм підказував, що у роздягальні буде тільки одна настанова: виходити і грати на перемогу. Хтось скаже: «Як це так можна робити?». Ні, в нас дуже розумна і впевнена команда. Те що сталося - це, мабуть, характеристики їхнього таланту. Виваженість не тільки у співвідношенні тих пропорцій, які здійснюють гравці на майданчику. Це і співвідношення у роздягальні, співвідношення побуту, співвідношення відношення до футболу.

Хочу сказати, що ми дуже серйозну гру сьогодні витягнули. Суперник у нас був дуже гідний. Він нам дав у першому таймі урок і, як бачите, на другий тайм ми його дуже добре вивчили. Хочу сказати, що ми стояли на межі. Могло так статися, що мали можливість дуже помилитися, а могли і виграти. Але ми не помилилися - і це найголовніше, що було у другому таймі. Ми не помилилися, а суперник не зміг цим скористатися. Тому що ми не зробили жодної болючої помилки, яка б могла вплинути на результат. Саме, як на мене, стало ключовим у цій грі.

- Чи ви очікували такого початку гри? Якщо так, то чим вас сьогодні здивував «Ураган»?
- Ми розуміли куди ми їдемо. «Ураган» дуже відкрито заявив про те, що вони гратимуть на перемогу. Що вони стануть першими, хто нас переможе. Ми розуміли це і поважали думку нашого супернику. Однак те, що ми за одну хвилину пропустили одразу два м'ячі, мене це здивувало. Але ми ж винирнули з цього «болота».

- На яких тонах відбулася розмова з гравцями у перерві? Ви вдавалися до підвищених тонів, щоб настроїти їх на перемогу?
- Ні до гри, ні в перерві жодного високого тембру з мого боку не було. Всі розуміли, що ми приїхали за перемогою. Думаю, що це було ключовим - аура і психологія, яка є у команді. Розумієте, треба акцентувати сьогодні на тому, що роздягальня - це місце для спокою, це місце для виважених поглядів і слів. А дії робляться до того. Ми вже дійшли до того, що можемо реагувати на події і відштовхувати від того, що відбувається на майданчику.

- По ходу матчу ви програвали 0:2 і випускали змішані четвірки і цілком нетипові…
- Ми швидко попрацювали над цим у роздягальні у перерві і зрозуміли, що уп'ятьох ми не витягнемо цю гру. Тому нам просто необхідно було мінятися і давати свіжість у матчі. Ми не боялися і Макаєва, і Якуніна на п'ятого пускати. У нас сьогодні на п'ятого було задіяні 8 чоловік. Але ця швидка зміна складу дозволила нам швидко відновлюватися.

- Яким ви бачите наступний сезон? Скільки би Вам хотілося бачити команд і як відноситесь до системи плей-офф?
- На наступний рік я би хотів бачити у вищій лізі 14 команд, які б грали у два кола. А тоді вісімка кращих гратиме у плей-офф. Тільки не до двох перемог, а до трьох. Так буде і справедливіше, і цікавіше для вболівальників.

- Доречі, як Вам підтримка вболівальників як з одної сторони, так і з іншої?
- Свято є свято. Сьогодні воно вдалось, і гравці від цього дуже задоволені. Якщо є така аура, то спектакль виходить набагато видовищніший.


Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер «Урагану»:

- «Тайм» на даний момент - це чемпіон України. Це - команда-«машина», в якої дуже налагоджена гра. У першому таймі ми грали другим номером, але зуміли забити два м'ячі. Мали можливість забити і втретє, але не зуміли реалізувати цей момент. Хто знає, якби тоді усе розгорталося б? У другому таймі злагоджені дії команди суперника призвели до пропущених м'ячів. Мене дуже розстроїв другий пропущений м'яч, адже при нашій атаці ми попускаємо гол у відповідь. Це - дуже погано.

Загалом, по грі, хлопці цілком виклалися у цьому матчі, за дуже їм вдячний. Знову ж таки скажу, що виграє та команда, яка менше помиляється. Тому сьогодні відволіклись чи то помилилися чотири рази, а «Тайм» - двічі. Звідси і результат. Правильно сказав Станіслав Гончаренко про те, що на межі стояли і ми, і вони. Можливо, моя помилка у тому, що я не випустив швидше п'ятого польового. Але, на даний момент, у нас не налагоджена така гра, як у суперника. Тому і не ризикнули.

- Чемпіонат закінчився для вашої команди. Далі - матчі «фінальної шістки». На яке місце буде сподіватися «Ураган»?
- Звісно ж ми будемо боротися у кожній грі, як сьогодні з «Таймом». І грати виключно на перемогу. Взагалі-то у нас завдання на сезону - бути у трійці призерів.

www.uragan.if.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности