Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Украина. Премьер лига
|
26837
19

Барселона нашла замену Левандовски в Украине

Кауан Элиас заинтересовал каталонский клуб

Барселона нашла замену Левандовски в Украине
Getty Images/Global Images Ukraine. Кауан Элиас
Google Подпишитесь на новости Sport.ua

Каталонский клуб «Барселона» ищет замену своему нападающему Роберту Левандовски, который объявил о том, что покинет команду летом.

Как отмечает источник, кроме форварда «Челси» Жоау Педру, которым интересуется «Барселона», внимание каталонского клуба привлекает еще один нападающий – Кауан Элиас из «Шахтера».

19-летний бразилец в нынешнем сезоне провел 36 матчей за донецкий клуб, в которых отличился 11 голами и 7 результативными передачами.

Бразильский «Флуминенсе» при этом сохраняет часть прав на Кауана Элиаса, что может повлиять на условия возможного перехода.

Оцените материал
(325)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Sport.ua
1М+ подписчиков
Не пропусти главное!
Следи за нами в Google и соцсетях
Google Подписаться
Комментарии 19
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
цей спорт уа вже давно є жовтою бульварщино-гордонщиною, бо дибільного клікбейту тут 80-90%, майте вже якусь повагу до себе, коментарі тут ПРЯМО вам про це кажуть!
Им, что,  срочно нужен незабиной , нескоростной бразилец?
Еліасу щоб стати заміною Левандоському треба ще дуже багато)
та він упл слабо тягне...яка барса...
Усе можливо , бо в Шахтарі він точно не  залишиться 
Та то  капець, всі тубільці шлюхтьора на розхват .)))
То ж - хто краще "вистрілить" - того можна б було й продати. 
они приехали в Украину себя продавать а УПЛ это трамплин для Европы и хорошие бабки для ШД
На відміну від Динамо, які "вирощують" напа - "ставлячи всі фішки" (грають в матчах - також) на одного (пам'ятаєте, які ігри в Монте-Карло у Суркіса?), Шахтар купує багато ( 3-5) сильних потенційно напів, щоб мати для них конкурентне середовище (адже й Ринат "трохи бізнесмен"... Тому так рідко зокрема стає головним бомбардиром чемпу гірник (здається, після Мхіто нікого такого особливо й не було). Хоча майже щороку в Шахти - лінія атаки найсильніша з усіх наших клубів... 
якщо дадуть більше 30 то треба продавати, він не є ключовим гравцем, і на його місце вже зараз готовий Траоре плюс Егіналдо і Мейреліш на заміну. Краще продати його ніж Ізакі(як на мене важливіший і талановитіший)