8453
17

Карпаты - Металлург (Донецк) - 2:2

Львівсько-донецький калейдоскоп + ВИДЕО

В стартовому складі господарів досить несподівано появився нігерієць Самсон Годвін, який під час міжсезоння не проходив збори з «Карпатами», а тренувався з молодіжним складом. Самсон зайняв звичне місце у центрі півзахисту, замінивши на цій позиції Ткачука. «Родзинкою» матчу було і те, що  Тлумак проводив свій 100-й матч у чемпіонатах.

Господарі активно розпочали поєдинок  і після серії кутових ударів відкрили рахунок. Після подачі з кутової позначки з лівого флангу від Дениса Кожанова найрозторопнішим у штрафному майданчику гостей виявився новачок «Карпат»  Артем Федецький, який з лінії штрафного пробив впритул з дальньою штангою.

А потім прийшла черга забивати новачка «Металурга». Кінгслі з лівого краю атаки навісив на Олексія Годіна і той відкрив лік голів не лише у новій команді, але й «Металурга» у новому сезоні загалом. Після цього донеччани мали ще дві чудові нагоди відзначитися у воротах Тлумака. В середині тайму Годін потужно пробив здалеку у штангу, і м’яч рикошетом від голкіпера вилетів на кутовий. А згодом на побачення з Тлумаком вийшов Генріх Мхітарян, проте перекинув м’яч і через воротаря і через ворота. Кінцівка тайму, як і початок, пройшла за переваги «зелено-білих», проте реалізувати свої моменти «Карпати» не зуміли.

За подібним калейдоскопічним сценарієм події розгорталися і після перерви. Знову суперники обмінялися небезпечними атаками. Удар Кінгслі у ближній кут ліквідував голкіпер Тлумак, а удар Кожанова блокував захисник донеччан. А потім був гол і знову його записав до свого активу новачок «Металургу», цього разу Мхітарян. Після навісу  на лінію штрафного Генріх у повітряній дуелі зумів пробити впритул з ближньою штангою.

Цей гол не знітив підопічних  Кононова, які швидко відновили рівновагу. Комбінація Кузнецов-Худоб’як завершилась красивим обвідним ударом Ігоря в дальній кут воріт Дишленковіча.
До завершення матчу ще було достатньо часу, аби вирвати перемогу кожній із команд. Але не судилося. Зокрема спортивне щастя посміхнулося господарям, коли після удару Ткаченка м’яч влучив у стійку воріт.

У свою чергу Дишленковіч не без проблем ліквідовує небезпеку після дальнього удару Худоб’яка. А в компенсовані хвилини  Тлумак досить ризиковано залишив штрафний і Мгуні ледь не скористався таким моментом для взяття воріт. Як і Худоб’як, який після удару впритул з дальньою стійкою хапається за голову – бойова нічия 2:2.