Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Сборная УКРАИНЫ
|
9627
7

Стало известно, где сборная Украины сыграет товарищеский матч против Польши

Матч состоится 7 июня в Варшаве

Стало известно, где сборная Украины сыграет товарищеский матч против Польши
УАФ

Перед стартом Евро-2024 сборная Украины по футболу проведет три товарищеских встречи – с Германией (3 июня), с Польшей (7 июня) и с Молдовой (11 июня).

Наставник сборной Польши Михал Пробеж сообщил, что матч с сине-желтыми состоится в Варшаве на стадионе «Народовый», который вмещает ориентировочно 58 500 зрителей. Поляки там проведут два подряд товарищеских матча. Еще один – против сборной Турции 10 июня.

Ранее стало известно, что сборная Украины поднимется в рейтинге ФИФА и будет занимать 22 место, а национальная команда Польши – 28 место.

Оцените материал
(10)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 7
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Boodya
Головне зерно в кишенях не везти, бо не пропустять 
zelc006
Не вчить Ряброва робитити результат!
antt
Подивилися б ми якби на 85 хвилині Яремчук не відзначився із боснійцями. Ну може ще б був один шанс за наступні 10 хвилин. Всі так були впевнені в проході на євро, а суперники були всім задоволені до того як пропустили гол. Напевно ще треба пощукати відгуки македонського тренера, який про перший матч говорив, що вони перші 30 хвилин напросто переважали і все у них було добре. Це ж не відгуки що команди менщ більш рівно грали але хтось був кращий, хоча все таки балканський менталітет треба брати до уваги. І це якась хитра тактика, програвати перший тайм, щоб відігруватися в другому, а особливо наприкінці матчу. Ну можна це зарахувати на тренерський хист, але ж тоді команда сама по собі спочатку не готова до досить слабших суперників.
antt
Ну вони зіграють два матчі  за пару днів до євро і  напевно це буде мати вплив на ігри на самому євро. І не найкращий. Можна було раніше це робити. А не розширювати до пяти ігор фактично початок євро. Вже ж так рік тому було.  І результат не найкращий. Якщо програють або погано зіграють то якими ж фаворитами вийдуть із румунами і  словаками?!
Max-Morlock
С Польшей надо играть в Кишинёве,  а с Молдовой - в Варшаве.
Ярослав 999
навіщо проводити товариські матчі перед Євро,нехай бог ще хтось травмується