1894
0

ТВД - Монолит - 4:2

Бенефіс Рогачова

«ТВД» у цьому сезоні вже тричі зустрічалось із харківським «Монолітом». І жодного разу підопічним Романа Ковальчика не вдалось перемогти харківську команду. А найболючішою була поразка у Львові у розіграші Кубка України, через яку «теведисти» змушені будуть віддати почесний трофей новому володарю.

Тому на перших хвилинах «теведисти» відразу взялись за справу. Але удари Засенка і Рогачова парирував воротар. І якщо в нападі львівська команда грала непогано, то у захисті – просто незграбно. Вахула подарував м’яч Мдзінарішвілі, але той не скористався шансом. А от досвідчений Чепель відібрав м’яч у Сільченка і відкрив рахунок.

І не відомо, чи змогли б здобути перемогу «теведисти», якби не Рогачов. Як він зрівняв рахунок! Це шедевр! Рогачов підхопив м’яч у власному штрафному майданчику, протянув його на чужу половину поля, обігравши по дорозі двох гравців і метрів із 15-ти з лівої ноги пробив точно в дев’ятку. Через хвилину після ще одного удару Рогачова, гостей врятувала голова захисника. На 11-й хвилині Денис накрутив на правому фланзі захисника і виклав м’яч на Сільченка, але той влучив у стійку воріт.

А от Рогачов свого моменту не втратив. І другий гол Євгена видався також ефектним і чимось схожим на перший. На цей раз відстань до воріт була трохи меншою і м’яч влетів не у дев’ятку, а під ліву штангу.

Третій гол Рогачов забив на початку другого тайму. Харків’яни сфолили на лінії штрафного майданчику і після розіграшу м’яча Євген пробив повз Дєнюжкіна – 3:1. Відразу Кордоба міг зняти всі питання про переможця, але воротар парирував удар в штангу. Натомість Кордоба вирішив навпаки не вбивати інтригу і привіз гол собі – 2:3.

Але шансів на позитивний результат у гостей майже не було. Навіть коли Дєнюжкін пішов допомагати партнерам у атаці, ударів по воротах Мельника – не було. А от «ТВД» покарав гостей за шостий фол. І знову забив не хто інший як Євген Рогачов.