ГОНЧАРЕНКО:«Ми сьогодні нікого не «діставали» зі складу»

«Ураган» - «Тайм» - 0:2. Післяматчеві коментарі

ГОНЧАРЕНКО:«Ми сьогодні нікого не «діставали» зі складу»

Станіслав ГОНЧАРЕНКО, головний тренер «Тайму»

- Висота результату цього двобою чітко підкреслила стан і рівень попиту на такі матчів. Домінанти спроможності цих команд і адекватність відповідних характеристик, які намагаються вирішити найвищі задачі. Треба визнати, що на сьогоднішній день підбір та стан обох команд знаходиться на професійному рівні, інша справа, що ми десь трішки вище у змісті, зіграності та принциповості. Можливо, у нас залишився конгломерат двох четвірок. Ми сьогодні нікого не «діставали» зі складу - дві четвірки сильних гравців. Сергій Гупаленко, навпаки, «діставав», намагався знайти слабкі місця, знайти свіжу хвилю, яка могла б змінити цю гру, зіграти на наших недоліках. У якійсь мірі вони з цим впоралися, тож треба оцінювати справедливо - перший тайм, особливо у деяких ситуаціях щодо постановки, я би віддав свої симпатії «Урагану». Але щодо гострих моментів, наприклад, у Чепорнюка, можливо, ми були ближчими до забитого гола.
Допоки рахунок залишався 0:0, ми з вами дивилися вже не футбол, а шахову партію, у якій величезне значення значило - хто перший помилиться. Тому що моноліт, міцність та сила двох команд така змістовна та стійка, що вага результату виходила на перше місце. Хто першим би помилився, той і програв би. Як виявилося, ми були щасливішими. Той тиск, який ми почали здійснювати у другому таймі, напевне і призвів до забитого голу. Після перерви ми були агресивнішими, почали підтискати, володіти ініціативою, нагнітати, відбирати, бити і тому нам пощастило.

- Минулого тижня ви провели інтернет-онлайн конференцію і на запитання про кращих 12 гравців першого кола нинішнього чемпіонату ви назвали і двох «ураганівців» - Ярого і Валенка. Чим вони заслужити такі ваші симпатії?
- Якби у мене була можливість, я б їх завтра запросив до себе у «Тайм», але у них діючі контракти з «Ураганом». Ці гравці мені дуже подобаються, оскільки підходять під мій стиль, мою концепцію та модель гри. Це - справжні професіонали, які люблять грати і хочуть грати, тому я їх і відзначив.

- За тиждень закривається трансферне вікно. Враховуючи, що до вашої команди приєдналися одразу п'ять нових гравців слід очікувати, що ряд гравців «Тайму» будуть виставлені на трансфер...
- І справді, наші проблеми зараз не брати ще когось, а працевлаштувати тих, хто вже не проходить до складу. У нас є тиждень на це. Дуже шкода буде розлучатися з гравцями, але спорт вищих досягнень вимагає наявності кваліфікованих гравців. Якщо ти взявся вирішувати надвисокі завдання без відповідного підбору виконавців, то інші розмови - пусті. Тут все визначають люди, тому новачків у нас більше не буде, ми обрали оптимальний склад. Проблемою залишилося працевлаштувати тих гравців, які нам більше не підходять.

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер «Урагану»:

- Я цілком згоден з Станіславом Гончаренком. У першому таймі симпатії спокійно можна було віддати нам, а от у другому - «Тайм» був цікавіший і за створеними моментами, і за змістом гри. Ми це намагалися змінити, але в нас не виходило. Побачив не дуже задовільний фізичний стан наших гравців, - це було помітно з першої хвилини. В принципі, гра йшла до забитого м'яча. Забив «Тайм» і в підсумку переміг, оскільки в другому таймі вони зіграли набагато краще, тому вважаю результат закономірним.
У команди суперника повністю збалансовані дві четвірки, які грають разом вже не перший рік. У нас - ситуація трішки інша. Отримав травму наш головний бомбардир Едуард Кулик. І хоч досвідчений Сергій Піддубний - кваліфікований гравець, який кілька днів тому поповнив ряди «Урагану», йому ще потрібно часу, щоб влитися у наш колектив. Бо у нас інша гра, ніж та, що була в «Енергії». А от Валентин Цвєлих ще не готовий функціонально.

- Чи будуть ще якійсь придбання в «Урагану» до закриття трансферного періоду?
- Можливо, в нас і з'являться ще нові обличчя, принаймні я не виключаю цього...

Олег ЛАНЯК, Андрій МЕНІВ спеціально для www.futsal.sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности