1794
0

Ураган – Локомотив – 2:1

Вагоме слово Кулика

Матч розпочався зі швидкого голу Кулика. Вже на другій хвилині Едуард з кутового прострілив вздовж ліній воріт, а м'яч по-зрадницьки зрикошетив від ноги Литвиненка і опинився в сітці воріт - 1:0. За кілька хвилин кращий голеадор «Урагану» міг швидко оформити дубль, однак йому не вдалося втілити бодай в один забитий гол кілька виходів сам-на-сам з кіпером «Локомотива», а ще двом ударам трохи забракло влучності. На 5-й хвилині Валенко влучив у хрестовину, після чого гості потроху активізувались і створили кілька небезпечних моментів біля воріт Іжаковського. Перший тайм завершився за мінімальної переваги івано-франківців, і суперники вирішили відкласти питання про переможця на другу двадцятихвилинку.

Одразу після перерви харків'яни на кілька хвилин перехопили ініціативу і спробували нав'язати свою гру, проте господарі були готові до такого розвитку подій і спокійно перелаштувались на гру другим номером, розраховуючи на швидкі контратаки. Надійно в рамці діяв Іжаковський, котрий не один раз відводив загрозу після пострілів Кісельова, Клочка та Федорченка. Далі «Ураган» зумів вирівняти гру, а «Локомотив»... зрівняти рахунок. На екваторі другого тайму Дмитро Сорокін пасом знайшов на лівому фланзі Клочка, котрий свого шансу не втратив, перегравши воротаря точним ударом в дальній кут - 1:1.

Після пропущеного голу «ураганівці» активізувались, мали шанси відзначитись Кулик, Валенко і Ярий. «Залізничники» відповіли небезпечними пострілами Кісельова і Мінаєва. Далі пішла гра на зустрічних курсах, і стало зрозуміло, що все може вирішити один забитий м'яч. На 38-й хвилині Паршиков віддав ефектну передачу на хід Кулику, а Едуард пробив точнісінько в правий нижній кут воріт - 2:1. Надалі «Локомотив» намагався врятувати гру, до атак став підключатись Литвиненко, але господарі вдало оборонялись, так і не давши супернику можливостей нанести прицільний удар.

Олег ЛАНЯК, Андрій МЕНІВ. Прес-служба НФК «Ураган»

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Локомотив» (Харків) – 2:1

«Ураган»: Іжаковський - Павлюк, Паршиков, Валенко, Кулик - Ткачук - Кіндратів, Оліщук, Сендецький, Пилипів-к - Сімка, Ярий.
«Локомотив»: Литвиненко - Мінаєв-к, Д.Сорокін, Зінченко, Клочко - Федорченко, Одєгов, Чернишов, Кісельов - Берлізєв.
Арбітри: Олійник (Київ), Маслов (Біла Церква).
Голи: Кулик (2, 38) - Клочко (30).
Попередження: Мінаєв (7).

Удары (в створ): 13 (5) – 10 (5).
Зрителей: 1000.