1196
0

Кубок Галичини залишається в Івано-Франківську

НФК «Ураган» повертає собі почесний трофей

Вперше в історії відкритого турніру «Кубок Галичини», котрий до цього традиційно відбувався під час міжсезоння на позаміській базі львівського «ТВД» у Малечковичах, цьогоріч матчі турніру пройшли в Івано-Франківську під час паузи в чемпіонаті України паралельно з поєдинками чемпіонату світу в Бразилії. Новий паркет у місцевому коледжі фізвиховання впродовж чотирьох днів мали можливість випробувати усі шість учасників турніру.

В завершальний день змагань першими на майданчик вийшли дніпропетровський «Будівел» та МФК «Рівне». Основний час матчу за п'яте місце переможця не виявив (4:4), тому командам одразу довелось пробивати післяматчеві пенальті, де влучнішими виявились більш досвідченіші гравці з Дніпропетровська - 4:2.

Матч за 5 місце
Будивел - МФК Рівне - 4:4 (1:2), по пенальті 4:2
голи: Сопильняк (13-автогол, 19, 25), Соломка (36) - Басич (12, 38), Жак (22).
пенальті: + Зозуля, Косенко, Сопильняк, Соломка; + Волох, Басюк, - Жак, Сондак.

Львівське дербі «Тайму» з «Енергією» у поєдинку за третє місце виявило переможця лише на останніх хвилинах. Єдина «одиничка» на табло після голу Кузя на 8-й хвилині протрималась ще півгодини, аж поки Луців не відзначився «дублем» наприкінці зустрічі. Щоправда, спершу він вразив порожні ворота суперника, а за мить «розписався» у власних. Фінальну крапку цієї гри на передостанній хвилині поставив Якунін, що зі своєї половини вдруге поцілив у порожні ворота «таймівців» - 1:3.

Матч за 3 місце
Тайм - Енергія - 1:3 (0:1)
голи: Кузь (8), Луців (38, 39-автогол), Якунін (39).

Фінал «Кубку Галичини-2008» виявився по-справжньому бойовим. Незважаючи на те, що у першому таймі у воротах Мельника побувало два м'ячі, по перерві івано-франківці в основному відбивались і одного разу таки пропустили, коли помилкою Оліщука сповна скористався Чеботарьов. В цілому, у фіналі видалась рівна гра двох рівних команд, у якій більше пощастило господарям. Хоча все могло завершитись і по-інакшому, якби Кіндій за 4,19 до фінальної сирени реалізував 10-метровий. У завершальні хвилини блискуче зіграв Іжаковський, завдячуючи якому «ураганівці» і вирвали мінімальну перемогу - 2:1.