Машина завелась. Свитолина пробилась в первый финал за 11 месяцев

Элина будет сражаться за титул на кортах Чикаго

Машина завелась. Свитолина пробилась в первый финал за 11 месяцев
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) выиграла еще один поединок в рамках хардового турнира WTA 250 в Чикаго.
 
В матче 1/2 финала украинка, которая является лидером посева, одолела Ребекку Петерсон из Швеции (№59 WTA).
 
Чикаго. 1/2 финала
Элина Свитолина (Украина) – Ребекка Петерсон (Швеция) – 6:1, 6:7(4), 6:3

После вчерашнего разгрома Младенович очень хотелось посмотреть на Элину против еще одной соперницы. Петерсон никогда звезд с неба не хватала, но всегда была очень неплохой теннисисткой без ярко выраженных слабых мест, да еще и с двумя титулами WTA в кармане. Уже четыре года Ребекка держит планку, находясь в промежутке между 40 и 70 местом в мировом рейтинге. В общем, соперница для такого уровня достойная, что и говорить.
 
Начало встречи получилось таким, словно вчерашний матч против Младенович и не заканчивался. Элина полностью деклассировала оппонентку в стартовой партии, отдав ей лишь один гейм. Три сета и два проигранных гейма – в голове сразу же начали появляться мысли о знаменитых возвращениях Свитолиной в топовую форму. Так бывало уже не раз, случалось это в самый неожиданный момент без видимых на то причин.


 
Но вторая партия немного охладила эмоции. God-mode Свитолиной куда-то пропал, когда соперница заиграла на очень высоком для себя уровне. Петерсон быстро продемонстрировала, что в этом матче все еще возможно. Сразу же поведя с брейком, шведка довела сет до подачи на партию, но вот здесь у нее коленки и задрожали. Пошли ошибки и спустя пять брейкпоинтов украинка все же сравняла счет на пяти. После этого удалось перевести матч на тай-брейк, но Ребекка на тот момент все же была лучше.


 
Перед третьим сетом Элина все равно была фавориткой. До этой встречи Петерсон провела на корте более 7 часов, сыграла четыре тай-брейка, поэтому бензин рано или поздно должен был закончиться. Более того, Свитолина еще и начала лучше подавать в третьей партии. Украинка начала с брейка, с трудом удержала свою подачу, а дальше уже была в роли охотницы за вторым брейком.  Случился он максимально неожиданно в девятом гейме со счета 0:40.

Еще один хороший матч от Элины в непростых погодных условиях и перед US Open становится немного веселее.

В финале Свитолина сыграет против Ализе Корне (№68 WTA). 

Предыдущий раз Элина играла в финале турнире WTA в Страсбурге чуть менее года назад (21.09.20). 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(38 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    terhoha
    terhoha, 28.08.2021 09:24
    +1
    Не поспішайте з машиною. Дождімось слідуючого тижня.
    Martin Riggs
    online
    Martin Riggs, 28.08.2021 02:19
    +3
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 02:04
    Еліна сама кого завгодно замотати може. Це ж не Катя з постійними фізичними проблемами останнім часом. Головне, щоб набута впевненість у своїх діях нікуди не поділася так же несподівано, як і повернулася.
    Може, чого їй і бажаємо. Але затягувати не варто все одно)
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 02:04
    +4
    Martin Riggs, 28.08.2021 01:53
    Дивлюся, що, починаючи із Завацької, план на гру в Корне не змінюється) на такій спеці може розмотати будь-кого. Катаріна вже вмирала, а Корне після недограного матчу дотреновувалася хвилин 20-30, бо було мало. Хоча Завацька до спарингу ще в залі займалася, я так і не зрозумів навіщо
    Еліна сама кого завгодно замотати може. Це ж не Катя з постійними фізичними проблемами останнім часом. Головне, щоб набута впевненість у своїх діях нікуди не поділася так же несподівано, як і повернулася.
    Martin Riggs
    online
    Martin Riggs, 28.08.2021 01:53
    +1
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 01:39
    Корне у другому-третьому сетах винесла мордорку. Хороший шані для Еліни на титул. Правда, для того потрібно підтримати планку гри, задану в попередніх двох зустрічах.
    Дивлюся, що, починаючи із Завацької, план на гру в Корне не змінюється) на такій спеці може розмотати будь-кого. Катаріна вже вмирала, а Корне після недограного матчу дотреновувалася хвилин 20-30, бо було мало. Хоча Завацька до спарингу ще в залі займалася, я так і не зрозумів навіщо
    Vick Reznor
    Vick Reznor, 28.08.2021 01:51
    +1
    Не знаю, что там писали ранее... но Ализе Корне - это же бывшая телка Гаэля Монфиса! )) какой хороший раздражитель для мадам Элины Монфис!))
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 01:39
    +4
    Корне у другому-третьому сетах винесла мордорку. Хороший шані для Еліни на титул. Правда, для того потрібно підтримати планку гри, задану в попередніх двох зустрічах.
    Vladdal
    online
    Vladdal, 28.08.2021 00:48
    0
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:41
    Я так не думаю. Головних цілей, озвучених ще у глибокій юності, досягнути так і не вдалося. Не все вимірюється грошима. Та й їх стане значно менше від спонсорських контрактів, якщо виліт з десятки таки станеться.
    Мне бы ваш оптимизм.
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:41
    +2
    Vladdal, 28.08.2021 00:35
    Ай, вы серьёзно думаете, что Эле что-то надо?
    Девушка добилась всего. Деньги есть и внукам хватит. Не сходит с первых страниц серьёзных изданий.
    Характер мы её то знаем. Она и пол Франции разнесёт без проблем. А на корте этого не видно.
    Я полностью за неё. Даже если не ошибся в свое
    Я так не думаю. Головних цілей, озвучених ще у глибокій юності, досягнути так і не вдалося. Не все вимірюється грошима. Та й їх стане значно менше від спонсорських контрактів, якщо виліт з десятки таки станеться.
    Vladdal
    online
    Vladdal, 28.08.2021 00:36
    0
    В в своей оценке, хотел сказать.
    Vladdal
    online
    Vladdal, 28.08.2021 00:35
    0
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:27
    Нє-нє, то так не працює. Амбіції амбіціями, але їх грою підкріплювати обов'язково. То подібна ситуація, як у деяких представників нашої молоді. Які одразу після вишу вважають, що все знають та вміють, і на посаду нижче директора йти не хочуть. Гадаєте, в тенісі амбіції є тільки у першої двадцятки, а інші так, статисти? Хочуть нагору всі, але щоб до зірок на небі дотягнутися, одного бажання мало.
    Ай, вы серьёзно думаете, что Эле что-то надо?
    Девушка добилась всего. Деньги есть и внукам хватит. Не сходит с первых страниц серьёзных изданий.
    Характер мы её то знаем. Она и пол Франции разнесёт без проблем. А на корте этого не видно.
    Я полностью за неё. Даже если не ошибся в свое
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:27
    +5
    Vladdal, 28.08.2021 00:16
    Станислав, вы сами себе противоречите. Потому что если амбиции есть - их ничем подкреплять на надо.
    Но раз уж мы про Элю нашу.... вот скажите. а какая у неё эпопея с тренерами. Я знаю то же что и вы. И там плохо. Мы оба это знаем.
    Всё хреново, извините меня за мой кацапсий суржик нашей мовы. Скоро клаву поменяю.
    Нє-нє, то так не працює. Амбіції амбіціями, але їх грою підкріплювати обов'язково. То подібна ситуація, як у деяких представників нашої молоді. Які одразу після вишу вважають, що все знають та вміють, і на посаду нижче директора йти не хочуть. Гадаєте, в тенісі амбіції є тільки у першої двадцятки, а інші так, статисти? Хочуть нагору всі, але щоб до зірок на небі дотягнутися, одного бажання мало.
    AleksMih
    AleksMih, 28.08.2021 00:22
    -4
    Невідомо яка розумна людина була нарешті почута , то ли «хейтер» ненавистный из инета, , то ли Миша Филима в Одессе или Токио , но дубина вилсон берн 100 из рук топтопа слава те … окончательно исчезла и почти классический спортивный блэйд 98 в7 и заначки ракеток Гаэля начинают творить чудеса. Долгожданные перемены грянули, ула товайищи
    Vladdal
    online
    Vladdal, 28.08.2021 00:16
    -1
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:06
    Я про це теж багато писав, думаю, багатьом уже встиг набриднути. Амбіції, гадаю, в Еліни є, тільки останнім часом вони нічим не були підкріплені. Повернутися в форму ніяк не виходило. Що буде зараз, подивимося. До речі, коли Еліна почувається впевнено на корті, то інтуїтивно (мені здається, що Беттлз тут ні до чого) якісно вибудовує тактику гри. Сьогодні, наприклад, подивившись на форхенди суперниці, у другому сеті намагалася максимально навантажувати її бекхенд. А завершальні удари наносити якраз під право. Просто по підручнику. Саме такі нюанси мене найбільше і порадували.
    Станислав, вы сами себе противоречите. Потому что если амбиции есть - их ничем подкреплять на надо.
    Но раз уж мы про Элю нашу.... вот скажите. а какая у неё эпопея с тренерами. Я знаю то же что и вы. И там плохо. Мы оба это знаем.
    Всё хреново, извините меня за мой кацапсий суржик нашей мовы. Скоро клаву поменяю.
    Fanat230784
    Fanat230784, 28.08.2021 00:09
    0
    Далі корне або грачова. В першої, схоже, кращі часи вже минули, а в другої тільки все починається.
    Успіху Еліні у фіналі. Має брати титул впевнено, щоб на ЮСО продовжити переможну ходу.
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.08.2021 00:06
    +7
    Vladdal, 27.08.2021 23:58
    Я тоже надеюсь. Надеюсь уже не первый год.
    Если нет амбиций, то не будет ничего. Почему она тренера не меняет? Почему всегда после проваленных турниров довольна своей игрой?
    Вас это не настораживает?
    Я про це теж багато писав, думаю, багатьом уже встиг набриднути. Амбіції, гадаю, в Еліни є, тільки останнім часом вони нічим не були підкріплені. Повернутися в форму ніяк не виходило. Що буде зараз, подивимося. До речі, коли Еліна почувається впевнено на корті, то інтуїтивно (мені здається, що Беттлз тут ні до чого) якісно вибудовує тактику гри. Сьогодні, наприклад, подивившись на форхенди суперниці, у другому сеті намагалася максимально навантажувати її бекхенд. А завершальні удари наносити якраз під право. Просто по підручнику. Саме такі нюанси мене найбільше і порадували.
    Fanat230784
    Fanat230784, 28.08.2021 00:03
    +1
    Молодець , що витягнула матч. Могла це зробити і у двох сетах, принаймі так здавалося на фоні першого сету. Але в петерсон появилась перша подача а у Еліни появились проблеми. Третій сет взяла на класі- перший же ж брейк і не віддала своєї.
    Vladdal
    online
    Vladdal, 27.08.2021 23:58
    0
    Stanislav Matusevych, 27.08.2021 23:54
    Ніяких висновків за двома матчами з суперницями середини сотні. Це жіночий теніс, у негативний бік все може швидко змінитися. Але якісної гри два поспіль повних матчі не було два роки мінімум. І бубликів дуже давно. І 7/1 ейсів/подвійних. Тому несподівану появу цього потрібно відзначати. Без висновків. Тільки зі стриманою надією.
    Я тоже надеюсь. Надеюсь уже не первый год.
    Если нет амбиций, то не будет ничего. Почему она тренера не меняет? Почему всегда после проваленных турниров довольна своей игрой?
    Вас это не настораживает?
    nordi
    nordi, 27.08.2021 23:55
    0
    Valerie, 27.08.2021 23:53
    Ми вам не заважаємо?
    А Вам цікава моя думка? Чи яку відповідь Ви хочете почути на своє питання? Ні не заважаєте
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 27.08.2021 23:54
    +11
    Vladdal, 27.08.2021 23:45
    Там ничего не зъявылось. На фоне Петерсон и полуусопшей Младенович я бы не стал делать выводы.
    Хотя выход в финал это всегда круто.
    Ніяких висновків за двома матчами з суперницями середини сотні. Це жіночий теніс, у негативний бік все може швидко змінитися. Але якісної гри два поспіль повних матчі не було два роки мінімум. І бубликів дуже давно. І 7/1 ейсів/подвійних. Тому несподівану появу цього потрібно відзначати. Без висновків. Тільки зі стриманою надією.
    Valerie
    Valerie, 27.08.2021 23:53
    0
    nordi, 27.08.2021 23:48
    То вже деталі сучасності:блогери, стрімери, аналітики, експерти і т.д. Ви давно, досить професійно(на відміну від мене) цікаво а авторитетно(на фоні убогості освітлення тенісу та й взагалі грамотності "писунів" сайту) пишите свої думки. А отже асоціюєтесь з певною "експертною думкою"...далі я про все писав. А Вам наснаги і удачі і сподіваюсь, до дискусій
    Ми вам не заважаємо?