Калинина пробилась в дебютный финал турнира WTA, обыграв Коллинс

Ангелина будет сражаться за титул на кортах Будапешта

Калинина пробилась в дебютный финал турнира WTA, обыграв Коллинс
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелина Калинина

Украинская теннисистка Ангелина Калинина (№95 WTA) добыла путевку в финал турнира WTA 250 в Будапеште.
 
В матче 1/2 финала украинка обыграла вторую сеяную Даниэль Коллинс из США (№49 WTA), которая снялась по ходу второго сета из-за травмы.
 
Будапешт. Полуфинал
Ангелина Калинина (Украина) – Даниэль Коллинс (США) – 7:6(5), 4:1 (отказ)
 
Для Ангелины это уже 14-я подряд победа на грунте, ранее она выиграла два титула ITF (Контрексевиль и Монпелье)
 
В финале Калинина сразится против Юлии Путинцевой из Казахстана (№42 WTA). Для украинки это будет дебютный финал на уровне WTA.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    infreader
      infreader, 18.07.2021 14:26
    +1
    молодчинка. Успіхів у фіналі
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 18.07.2021 10:59
    +1
    Господи допоможи Ангелині!
    Віталій Романюк
      Віталій Романюк, 18.07.2021 09:07
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    Кажете, фавориткою буде Путінцева?
    Як вам ставки у букмекерів?
    Калініна - 1,59
    Путінцева - 2,50
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 18.07.2021 00:23
    +8
    Приємно. Людина прогресує.
    Oleg Shcherbak
      Oleg Shcherbak, 17.07.2021 23:32
    +4
    Молодець ..успіху з рашисткою..
    Pavel K
      Pavel K, 17.07.2021 22:48
    +13
    KeniSan, 17.07.2021 22:29
    Нет, Коллинс была лучше. Она вышла с травмой, зная что шансов будет не много. Даже проигрывая 1-5 не опустила руки и умудрилась выйти вперед. Даниэль-Роуз настоящая львица, Ангелине следует на нее равняться, если хочет добиться хотя бы половины достижений американки.
    З однієї сторони так, Коллінс справді зробила камбек. Але, з іншої, розпсихувалась після рішення арбітру за рахунку 6-5, продовжила з ним сперечатися і після програшу першого сету. Не привітала Калініну з перемогою, не подякувала глядачам, які її підтримували. І в цілому поводилася зверхньо і неприємно.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.07.2021 22:31
    +5
    в этом году в плане спортивных событий ничего так ждал как победы Гели над психованным мокшанским оборотнем с казахским паспортом)
    KeniSan
    online
      KeniSan, 17.07.2021 22:29
    -6
    Mazyr2412, 17.07.2021 21:52
    Не зрозумів що в тексті не так?!) Не бачу не поваги до суперниці. Скоріше навпаки,в Колінз ніякої поваги до українки не було,туди їй і дорога. Ангеліна грала на пристойному рівні. Фінал заслужений!!
    Нет, Коллинс была лучше. Она вышла с травмой, зная что шансов будет не много. Даже проигрывая 1-5 не опустила руки и умудрилась выйти вперед. Даниэль-Роуз настоящая львица, Ангелине следует на нее равняться, если хочет добиться хотя бы половины достижений американки.
    Dizzy
      Dizzy, 17.07.2021 22:27
    +3
    Вы только посмотрите на коэффициенты на финал:
    Калинини -1,66;
    Путинцева - 2,20
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 17.07.2021 21:52
    +7
    KeniSan, 17.07.2021 21:37
    фу такое писать. Чем больше уважения к сопернице, тем ценнее победа. Когда выигрываешь у говна, то ты не более чем какашка)
    Не зрозумів що в тексті не так?!) Не бачу не поваги до суперниці. Скоріше навпаки,в Колінз ніякої поваги до українки не було,туди їй і дорога. Ангеліна грала на пристойному рівні. Фінал заслужений!!
    KeniSan
    online
      KeniSan, 17.07.2021 21:37
    -12
    Александр Ад, 17.07.2021 21:31
    Мо-ло-дець!Дуже важкий перший сет,в першу чергу в псіхологічному плані,з великімі труднощамі,подолав себе і суперніцу такі видряпала,і відчула впевненость.А в другому сеті вирішальним виявився 3 гейм,тількі з 4 раза Геле вдалося реалізувати гейм-бол,після 4 гейма амеріканка зрозуміла,що проти такой.зарядженой на перемогу Калініной ії робіти нема чого і практично здалася,офрмив це як відмову із-за травми.
    Ангеліні успіху в фіналі,вболівальнікі так скучілі за перемогами наших дівчат в ВТА
    фу такое писать. Чем больше уважения к сопернице, тем ценнее победа. Когда выигрываешь у говна, то ты не более чем какашка)
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 17.07.2021 21:31
    +11
    Мо-ло-дець!Дуже важкий перший сет,в першу чергу в псіхологічному плані,з великімі труднощамі,подолав себе і суперніцу такі видряпала,і відчула впевненость.А в другому сеті вирішальним виявився 3 гейм,тількі з 4 раза Геле вдалося реалізувати гейм-бол,після 4 гейма амеріканка зрозуміла,що проти такой.зарядженой на перемогу Калініной ії робіти нема чого і практично здалася,офрмив це як відмову із-за травми.
    Ангеліні успіху в фіналі,вболівальнікі так скучілі за перемогами наших дівчат в ВТА
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 17.07.2021 21:27
    +2
    Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    З якого переляку Ангеліні зніматися з Гдині? Вона - саме та гравчиня, якій турнірні матчі з плюс-мінус рівними суперницями якнайкраще заміщають нудний тренувальний процес. Все буде добре! У Путінцевої були свої проблеми з ногою у ЧФ - сьогоднішні три сети також недаром, тай з головою у неї негаразди завжди. Тож казашці легкого життя у фіналі очікувати неварто.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 17.07.2021 21:24
    +16
    Є таке поняття "пре", або "зірки зійшлися". То нехай не розходяться. Успіху з московіткою.
    Hyperion
    online
      Hyperion, 17.07.2021 21:23
    +10
    Молодец! С победой!
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 17.07.2021 21:23
    +18
    Вражає психологічна стійкість Ангеліни - відсутність емоцій при любій ситуації, як кажуть, нерви в кулак і погнали дальше. І молодець, що притримується плану на матч, гне свою лінію і поки це вдається на 100%!!! Удачі в фіналі, Ангеліно, Україна з тобою!!!
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 17.07.2021 21:20
    +5
    Молодец так держать! Вполне может психованную вздрючить
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 17.07.2021 21:13
    +14
    Неймовірний перш й сет, який вже практично втратила, але видно у Ангеліна якраз є та жага до перемоги за будь-яких обставин дозволяє вигризти необхідні очки. Зважаючи їхню попередню гру сьогодні Калініна виглядала дуже налаштованою і по спортивно злою. Сьогодні ще повторила свій рекорд 14 перемог підряд, це неймовірнг що робить ця дівчина. Громить всіх. На черзі фінал і заодно помста за Козлову.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    +17
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 17.07.2021 21:10
    +12
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 17.07.2021 21:23
    +18
    Вражає психологічна стійкість Ангеліни - відсутність емоцій при любій ситуації, як кажуть, нерви в кулак і погнали дальше. І молодець, що притримується плану на матч, гне свою лінію і поки це вдається на 100%!!! Удачі в фіналі, Ангеліно, Україна з тобою!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    +17
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 17.07.2021 21:24
    +16
    Є таке поняття "пре", або "зірки зійшлися". То нехай не розходяться. Успіху з московіткою.
    Viktor Savchuk
    online
      Viktor Savchuk, 17.07.2021 21:13
    +14
    Неймовірний перш й сет, який вже практично втратила, але видно у Ангеліна якраз є та жага до перемоги за будь-яких обставин дозволяє вигризти необхідні очки. Зважаючи їхню попередню гру сьогодні Калініна виглядала дуже налаштованою і по спортивно злою. Сьогодні ще повторила свій рекорд 14 перемог підряд, це неймовірнг що робить ця дівчина. Громить всіх. На черзі фінал і заодно помста за Козлову.
    Pavel K
    online
      Pavel K, 17.07.2021 22:48
    +13
    KeniSan, 17.07.2021 22:29
    Нет, Коллинс была лучше. Она вышла с травмой, зная что шансов будет не много. Даже проигрывая 1-5 не опустила руки и умудрилась выйти вперед. Даниэль-Роуз настоящая львица, Ангелине следует на нее равняться, если хочет добиться хотя бы половины достижений американки.
    З однієї сторони так, Коллінс справді зробила камбек. Але, з іншої, розпсихувалась після рішення арбітру за рахунку 6-5, продовжила з ним сперечатися і після програшу першого сету. Не привітала Калініну з перемогою, не подякувала глядачам, які її підтримували. І в цілому поводилася зверхньо і неприємно.
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 17.07.2021 21:10
    +12
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 17.07.2021 21:31
    +11
    Мо-ло-дець!Дуже важкий перший сет,в першу чергу в псіхологічному плані,з великімі труднощамі,подолав себе і суперніцу такі видряпала,і відчула впевненость.А в другому сеті вирішальним виявився 3 гейм,тількі з 4 раза Геле вдалося реалізувати гейм-бол,після 4 гейма амеріканка зрозуміла,що проти такой.зарядженой на перемогу Калініной ії робіти нема чого і практично здалася,офрмив це як відмову із-за травми.
    Ангеліні успіху в фіналі,вболівальнікі так скучілі за перемогами наших дівчат в ВТА
    Hyperion
    online
      Hyperion, 17.07.2021 21:23
    +10
    Молодец! С победой!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 18.07.2021 00:23
    +8
    Приємно. Людина прогресує.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 17.07.2021 21:52
    +7
    KeniSan, 17.07.2021 21:37
    фу такое писать. Чем больше уважения к сопернице, тем ценнее победа. Когда выигрываешь у говна, то ты не более чем какашка)
    Не зрозумів що в тексті не так?!) Не бачу не поваги до суперниці. Скоріше навпаки,в Колінз ніякої поваги до українки не було,туди їй і дорога. Ангеліна грала на пристойному рівні. Фінал заслужений!!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.07.2021 22:31
    +5
    в этом году в плане спортивных событий ничего так ждал как победы Гели над психованным мокшанским оборотнем с казахским паспортом)
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 17.07.2021 21:20
    +5
    Молодец так держать! Вполне может психованную вздрючить
    Oleg Shcherbak
    online
      Oleg Shcherbak, 17.07.2021 23:32
    +4
    Молодець ..успіху з рашисткою..
    Dizzy
    online
      Dizzy, 17.07.2021 22:27
    +3
    Вы только посмотрите на коэффициенты на финал:
    Калинини -1,66;
    Путинцева - 2,20
    Валерий Кравчук
    online
      Валерий Кравчук, 17.07.2021 21:27
    +2
    Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    З якого переляку Ангеліні зніматися з Гдині? Вона - саме та гравчиня, якій турнірні матчі з плюс-мінус рівними суперницями якнайкраще заміщають нудний тренувальний процес. Все буде добре! У Путінцевої були свої проблеми з ногою у ЧФ - сьогоднішні три сети також недаром, тай з головою у неї негаразди завжди. Тож казашці легкого життя у фіналі очікувати неварто.
    infreader
    online
      infreader, 18.07.2021 14:26
    +1
    молодчинка. Успіхів у фіналі
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 18.07.2021 10:59
    +1
    Господи допоможи Ангелині!
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 18.07.2021 09:07
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.07.2021 21:13
    Звичайно, велику роль зіграла травма Д-Р. Адже після першого МТО, коли їй стало краще, рахунок з 2:5 перетворився на 6:5. Не без фарту, судді та болгьол Ангеліні вдалося дістатися до тайбрейку, а потім проявити стійкість та видряпати його. А далі знову вирішила травма. На три партії Д-Р не вистачило б у будь-якому випадку, і вона це зрозуміла. Але то її проблеми, а Ангеліна здобуває 14-ту перемогу поспіль і першою з наших дівчат добирається до фіналу турніру WTA у цьому році! Хто б міг у подібне повірити на початку 2021-го? Та й Ангеліну в сотні не так-то просто було уявити. Такий він, жіночий теніс.
    Далі ще одне випробування доволі серйозним суперником. Казашкомордорка буде фавориткою фіналу, і травми у неї ніби немає. Але і мотивація Ангеліни буде позамежною. Цікаво, чи залишилися ще сили та емоції? Наступного тижня Ангеліна заявлена ще у Гдині і сподіваюся, що хоча б з того турніру вона таки зніметься.
    Кажете, фавориткою буде Путінцева?
    Як вам ставки у букмекерів?
    Калініна - 1,59
    Путінцева - 2,50