Ангелина Калинина выиграла турнир в Монпелье

Для украинки это третий титул в этом году

Ангелина Калинина выиграла турнир в Монпелье
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелина Калинина

Украинская теннисистка Ангелина Калинина (№125 WTA), посеянная под третьим номером, выиграла турнир W60 Montpellie.

В финальном поединке украинка в двух сетах одержала победу над египтянкой Маяр Шериф (№119 WTA).

W60 Montpellie. Финал

Маяр Шериф (Египет) – Ангелина Калинина (Украина) – 2:6, 3:6

Отметим, что для украинки это 3-й титул в этом году и 12-й в карьере в целом.

Напомним, ранее Калинина проиграла в финале квалификации Уимблдона.

Источник — Sport.ua

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 05.07.2021 10:38
    -3
    sv_2000, 05.07.2021 10:24
    Был такой чешский теннисист Иван Лендл. Выиграл все на свете, а Уим не смог... Был еще американский теннисист Пит Сампрас. Тоже выиграл все на свете, а РГ не смог.
    Бьерн Борг тоже "посереднній" - так и не смог ЮСО взять..... И пусть не лепят отмазок по покрытию)))
    Мова йде не про шлеми, а про вміння грати і перемогати на різних покриттях.
    sv_2000
    sv_2000, 05.07.2021 10:24
    0
    Александр Науменко, 04.07.2021 21:27
    Покриття, це відмазка для посередніх тенісістів.
    Был такой чешский теннисист Иван Лендл. Выиграл все на свете, а Уим не смог... Был еще американский теннисист Пит Сампрас. Тоже выиграл все на свете, а РГ не смог.
    Бьерн Борг тоже "посереднній" - так и не смог ЮСО взять..... И пусть не лепят отмазок по покрытию)))
    vital
    vital, 05.07.2021 08:30
    +2
    Sashamar, 04.07.2021 20:35
    За перемогу, звичайно, браво
    Але... Залишився присмак після безвольного програшу невідомо кому в квалі Віму. І тут же впевнена перемога над суперницями того ж рівня. І ще. Калініна вже заявлена у Контрексвілі, де гратиме проти знайомих по Монпельє суперниць, або ще слабше.
    Не хочеться писати нехороше слово, але дуже нагадує...
    Ну якщо мається порівняння з Аранчою Рус, то та підкорила дюжину 25-тисячників і таким чином зайшла в ТОП-100. А тут хоч 60-ка
    П.с. Для набору очок у рейтинг, думаю, все ж краще старт в основі Контрексвілю, як і зробила Калініна, ніж у квалі Гамбургу. Ну і ми ж розуміємо що заявка на турніри подана ще кілька місяців тому. Можливо, не відчувала Ангеліна в собі сили поборотися на інтернешнелі.
    Sashamar
    Sashamar, 05.07.2021 08:05
    -1
    По пунктах. Перше.
    Трава дійсно незручне покриття для Ангеліни. Ніхто б не кинув і неї каміння, якби вона програла в першому ж колі. Але тенісисток рівня Дьяченко (яка, в свою чергу, поступилася в першому колі; Радукану це окремий феномен, тим не менш) Калініна у нинішньому своєму стані повинна обігрувати за будь-яких умов.
    Друге. Перемога у Контрексвілі дійсно виводить Ангеліну у першу сотню. Але можна вже ставити перед собою задачі. У Контрексвілі вона найвища за поточним рейтингом. Поруч знайомі по Монпельє Додін, Чен, Сегуель, інші взагалі з підвалин. Не вірю, що не можна було заявитися до Швеції або Гамбурга. Так, через квал, то й що?
    Alex K
    Alex K, 05.07.2021 05:17
    +6
    Александр Науменко, 04.07.2021 21:27
    Покриття, це відмазка для посередніх тенісістів.
    Ага, и Рафаэль Надаль доминирует на грунте именно по тому, что все остальные «отмазываются» играя против него.
    Muskrat2
    Muskrat2, 05.07.2021 00:32
    -2
    maksimisgreat, 04.07.2021 21:17
    Поддерживаю. Ангелина в отличной форме. Думаю она еще будет прогрессировать.
    На айтиэфниках пока рейтинг набьет, а на топовых турнирах можно будет сеяться повыше.
    Несущественно, ей никто не запрещал играть квалы WTA, что она и делала годами (неудачно). В топ-100 реально уровень выше, вы посмотрите, Марта Костюк во второй половине сотни, и таких там полно. Ангелина на своем месте у порога.
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 04.07.2021 22:19
    0
    Elis, 04.07.2021 22:03
    Типу для Осаки?
    Ой, перепрошую, для неї відмазка - журналісти))
    Ангеліна молодець!
    Крім Осаки є ще Мугуруза, Кербер, Квітова, Халеп, сестри. Але для свого рівня, звичайно, молодець.
    Elis
    Elis, 04.07.2021 22:03
    +14
    Александр Науменко, 04.07.2021 21:27
    Покриття, це відмазка для посередніх тенісістів.
    Типу для Осаки?
    Ой, перепрошую, для неї відмазка - журналісти))
    Ангеліна молодець!
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 04.07.2021 21:27
    -17
    Покриття, це відмазка для посередніх тенісістів.
    maksimisgreat
    maksimisgreat, 04.07.2021 21:17
    +9
    Dizzy, 04.07.2021 21:07
    На Уимблдоне трава, это ненавистное покрытие для Ангелины, а тут был грунт, вот тебе и вся разница и не надо тут чушь писать
    Поддерживаю. Ангелина в отличной форме. Думаю она еще будет прогрессировать.
    На айтиэфниках пока рейтинг набьет, а на топовых турнирах можно будет сеяться повыше.
    Dizzy
    Dizzy, 04.07.2021 21:07
    +15
    Sashamar, 04.07.2021 20:35
    За перемогу, звичайно, браво
    Але... Залишився присмак після безвольного програшу невідомо кому в квалі Віму. І тут же впевнена перемога над суперницями того ж рівня. І ще. Калініна вже заявлена у Контрексвілі, де гратиме проти знайомих по Монпельє суперниць, або ще слабше.
    Не хочеться писати нехороше слово, але дуже нагадує...
    На Уимблдоне трава, это ненавистное покрытие для Ангелины, а тут был грунт, вот тебе и вся разница и не надо тут чушь писать
    dudigo78
    dudigo78, 04.07.2021 20:41
    +11
    Калініна -зірка турнірів itf
    Sashamar
    Sashamar, 04.07.2021 20:35
    -12
    За перемогу, звичайно, браво
    Але... Залишився присмак після безвольного програшу невідомо кому в квалі Віму. І тут же впевнена перемога над суперницями того ж рівня. І ще. Калініна вже заявлена у Контрексвілі, де гратиме проти знайомих по Монпельє суперниць, або ще слабше.
    Не хочеться писати нехороше слово, але дуже нагадує...
    Maks Shou
    Maks Shou, 04.07.2021 20:16
    +22
    Розумничка наша. Так тримати!!!! Вітаю з перемогою!
    сергей богданов
    сергей богданов, 04.07.2021 20:10
    +19
    Браво Ангелина!