Турецкие СМИ сообщили о размере зарплаты Ярмоленко в Фенербахче

Оклад украинца в Стамбуле будет больше, чем писали ранее

Турецкие СМИ сообщили о размере зарплаты Ярмоленко в Фенербахче
© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрей Ярмоленко

Украинский вингер «Вест Хэма» Андрей Ярмоленко близок к тому, чтобы оформить переход в турецкий «Фенербахче».

По информации турецких источников, Ярмоленко действительно согласовал личные условия контракта с «желтыми канарейками». Изначально футболист хотел получать в Стамбуле 4,5 миллиона евро в год, но в результате переговоров стороны пришли к компромиссному варианту – 4 миллиона евро в год.

Также сообщается, что Ярмоленко достанется «Фенербахче» бесплатно, так как «Вест Хэм» готов отпустить украинца свободным агентом досрочно, за год до завершения контракта Андрея с «молотобойцами».

Ранее турецкие издания писали, что Ярмоленко выбирает между «Галатасараем» и «Фенербахче», причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Haber365

(166 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    SportsMan
    online
      SportsMan, 13.07.2021 07:03
    +1
    Футбол совсем сошел с ума!
    На то, чтоб заработать одну зарплату Ярмоленко за месяц, киевлянину со средней зарплатой надо 40 лет!!! Т.е. зарплата Ярмоленко в 500 раз больше. За что?
    Даже пресловутая зарплата Коболева, от которой все в обморок падали, в 5 раз меньше.
    Похоже, скоро Forbes 100 будет напичкана футболистами.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 13.07.2021 00:33
    +2
    Рад за Андрея. Трудяга. И кто бы там что не говорил но он отличный футболист. За Евро отдельное спасибо. Удачи
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 12.07.2021 22:42
    +3
    НІЧОГО ОСОБИСТОГО ПРОТИ ЯРМОЛЕНКА НЕМАЮ, але хочу пояснити всім хто коментує різні статті на цьому сайті, А САМЕ: НАШИМ ФУТБОЛЬНИМ ЕКСПЕРТАМ------------- час минув, коли в нього була непогана фізична форма і коли грали майже всі на нього, і також роки дають своє!!! В провідних Європейських чемпіонатах Німеччини, Іспанії, Англії Італії - в будь-якому клубі з перелічених чемпіонатів для Ярмоли вже місця немає, просижувати на лавці для запасних футбольні роки, які залишилися в гравця НЕМАЄ НІЯКОГО СМИСЛУ, через 1рік ну максимум 2роки він не потрібний буде навіть на лавці Динамо(Києва), ну трохи можливо грошей і заробить в Туреччині, але ці два клуби в один з них, який збирається Ярмола чи Галатасарай чи Фенербахче будуть вимагати від нього ФУТБОЛУ і ЗАБИТИХ М'ЯЧІВ, і ФАНИ ТАМ так просто просижувати лавку для запасних навряд чи дадуть для одного із самих високооплачуваних гравців всього чемпіонату Туреччини. ТАК ЩО ГОТУЙСЯ ЯРМОЛА, треба було думати головою, а не одним місцем, бо МЕНТАЛІТЕТ у цієї країни і в людей ОЙ' НЕАБИЯК ЗОВСІМ ІНШИЙ!!!!!!!! ЦІКАВО БУДЕ ПОДИВИТИСЯ НА КРИВОЛАПОГО ТАНЦІВНИКА!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 12.07.2021 22:19
    -2
    3) Скількома результативними діями відзначиться Андрій Ярмоленко за весь розвграш чемпіонату Туреччини???? Оцінки від 1до10 Балів(1Бал - це умовно 1гол+1пас ----------- моя оцінка ------------ 2 БАЛИ;
    4) Скільки часу взагалі проведе в загальному Андрій Ярмоленко в Турецьких клубах??? Оцінки від 1до10 Балів(1Бал - це умовно пів чемпіонату, 2Бали ----це повний футбольний сезон------- моя оцінка ------------ максимум 3 БАЛИ, а це максимум 1,5 роки і це тільки за умови, що хоч трохи піде у цього футбольора))))))!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 12.07.2021 21:58
    0
    ОЦІНІТЬ ДІЇ АНДРІЯ ЯРМОЛЕНКА при зміні теперішнього клубу АПЛ на потенційних покупців чи ГАЛАТАСАРАЯ чи ФЕНЕРБАХЧЕ по параметрах за 10 - ти БАЛЬНОЮ ШКАЛОЮ ОЦІНЮВАННЯ:::::
    1) Чи буде повертатися в захист після невдалої атаки чи при втраті м'яча на половині поля суперника??? ----------- моя оцінка -------------- 1 БАЛ;
    -- і це тільки за того, що можливо буде хоч спроба повернутися і виправити свою помилку чи когось з команди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2) Чи буде не в грі Ярмоленко за різноманітних тому обставин(мікротравми, погана фізична форма, витривалість, неподання в основний склад і інші причини), а саме, 1/2 чи 1/3 чи 1/4 від загальної кількості ігор всього чемпіонату Туреччини ---------------------------------------- моя оцінка -------------- 9АБАЛІВ)
    n.tkach
    online
      n.tkach, 12.07.2021 21:21
    -1
    Всё в ногах Ярмолы. Если не запижонит, у него всё будет норм.
    Vlato0709
      Vlato0709, 12.07.2021 21:15
    +1
    adidas777, 12.07.2021 16:16
    "причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты."
    Как эти цифры вяжутся с началом статьи и 4 миллиона евро зарплаты?
    Журналисты, вы сами читаете, что пишете?
    Адидас, читай внимательно статью. Там сказано, что раньше турецкие СМИ писали... Теперь понятно?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 12.07.2021 20:52
    0
    Андрей молодец, если не футбольной славы, так денег нарубит. А для нас он звезда, потому что в ровень с ним, на пальцах одной руки.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.07.2021 19:51
    +1
    Maks Shou, 12.07.2021 17:21
    Борусії не памятаю, а в ВХ точно змінився тренер, причому десь через місяць чи щось і він відразу сказав, що не бачить того в своїй побудові складу на ігри. Як Шева, не бачить 95% УПЛ в збірній і хоть трісни.
    Потрібно купляти права на показ турецького чемпу комусь з спортивних каналів, там вже через одну команду є по українцю в клубах.
    В первом случае у них изменился концепт и ставка на молодняк, немцев если они приняли решение вряд ли вышло бы переубедить.
    Насчет Шевы прав.
    В весте тренер сменился, к сожалению, но шансы в теории были если б не травмы, хотя лучше валить конечно, а то со скамейки прыгать и доказывать уже банально времени нет. Да и тот физрук что тренирует, да что говорить ... лучше уж и правда в ДК или к туркам, хоть поиграет
    Lion
    online
      Lion, 12.07.2021 18:21
    +1
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 12.07.2021 14:06
    Як це не піде гра?)))
    Якби не травми все б було добре.
    Він на євро довів своєю грою йому ще грати та грати.
    Я бы посмотрел на его игру на Евро если бы он провел полноценный сезон в Англии......
    Trollface
    online
      Trollface, 12.07.2021 17:52
    0
    Турки лажу не простят. Нужно отрабатывать по полной.
    Play Games
      Play Games, 12.07.2021 17:24
    +1
    З теперішніми харчуванням і т.д. медициною зараз гравці грають і до 35.вік футбольної кар'єри так сказати...і навіть до 40. А дивлячись на стиль гри ярмоли то він до 35 точно зможе грати.і ще Динамо користь принесе..він в 9тку з лівої і в 60 років покладе.
    Maks Shou
    online
      Maks Shou, 12.07.2021 17:21
    +3
    dd dent, 12.07.2021 16:37
    Нашо брали тогда?
    Борусії не памятаю, а в ВХ точно змінився тренер, причому десь через місяць чи щось і він відразу сказав, що не бачить того в своїй побудові складу на ігри. Як Шева, не бачить 95% УПЛ в збірній і хоть трісни.
    Потрібно купляти права на показ турецького чемпу комусь з спортивних каналів, там вже через одну команду є по українцю в клубах.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2021 16:37
    0
    GloryUkraine, 12.07.2021 14:59
    Він відразу не підійшов ні Борусіі, ні ВестХему.
    Нашо брали тогда?
    lenares85
    online
      lenares85, 12.07.2021 16:36
    -3
    adidas777, 12.07.2021 16:16
    "причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты."
    Как эти цифры вяжутся с началом статьи и 4 миллиона евро зарплаты?
    Журналисты, вы сами читаете, что пишете?
    Может 1лям зарплата а 3 ляма бонусы под какие то условия , количество игр, выход в Еврокубки или еще чтото, а те полюбому 3 дяма дают
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 12.07.2021 16:27
    +8
    та щось у автора цифри не в"яжуться.
    НУ а Ярмоленку можливо і краще буде в Туреччині, принаймі буде грати в основі. і Ярмоленко то не старі динамівські алкаші, які за 2 тижня "гри" зуміли лише авто розхєрачити та побухати
    adidas777
      adidas777, 12.07.2021 16:16
    +8
    "причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты."
    Как эти цифры вяжутся с началом статьи и 4 миллиона евро зарплаты?
    Журналисты, вы сами читаете, что пишете?
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 12.07.2021 16:10
    -3
    GloryUkraine, 12.07.2021 14:59
    Він відразу не підійшов ні Борусіі, ні ВестХему.
    А що не так? Може хтось може доказати зворотнє?
    CheMP
    online
      CheMP, 12.07.2021 15:19
    -4
    GloryUkraine, 12.07.2021 14:05
    В Туреччині Ярмола мав би почувати себе як в Україні, але якщо і там не піде гра, то треба йти на пенсію.
    ні,ніякої пенсії! треба повертатися у лоно,до неньки кончазаспівській
    CheMP
    online
      CheMP, 12.07.2021 15:18
    -3
    Milan1990, 12.07.2021 14:08
    Так а на сколько контракт???
    на два месяца
    olex.mykhailov
    online
      olex.mykhailov, 12.07.2021 13:44
    +19
    там хоч ігрову практику матиме!
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    online
      Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 12.07.2021 14:06
    +10
    GloryUkraine, 12.07.2021 14:05
    В Туреччині Ярмола мав би почувати себе як в Україні, але якщо і там не піде гра, то треба йти на пенсію.
    Як це не піде гра?)))
    Якби не травми все б було добре.
    Він на євро довів своєю грою йому ще грати та грати.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    online
      Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 12.07.2021 13:39
    +10
    Та супер
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 12.07.2021 16:27
    +8
    та щось у автора цифри не в"яжуться.
    НУ а Ярмоленку можливо і краще буде в Туреччині, принаймі буде грати в основі. і Ярмоленко то не старі динамівські алкаші, які за 2 тижня "гри" зуміли лише авто розхєрачити та побухати
    adidas777
      adidas777, 12.07.2021 16:16
    +8
    "причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты."
    Как эти цифры вяжутся с началом статьи и 4 миллиона евро зарплаты?
    Журналисты, вы сами читаете, что пишете?
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 12.07.2021 14:05
    +7
    В Туреччині Ярмола мав би почувати себе як в Україні, але якщо і там не піде гра, то треба йти на пенсію.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    online
      Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 12.07.2021 14:17
    +6
    GloryUkraine, 12.07.2021 14:14
    Євро-це короткий турнір.
    Так Але на якому потрібно ще і показати себе.
    В нього ніхто не вірив.
    Вже в пенсійний фонд відправляли по субсидію.
    А ярмола готував свій організм, і я думаю зараз він буде знову грати.
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 12.07.2021 14:21
    +5
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 12.07.2021 14:17
    Так Але на якому потрібно ще і показати себе.
    В нього ніхто не вірив.
    Вже в пенсійний фонд відправляли по субсидію.
    А ярмола готував свій організм, і я думаю зараз він буде знову грати.
    Я що і маю на увазі. Турецький чемпіонат ближче до українського і Ярмолі мав би підійти.
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 12.07.2021 22:42
    +3
    НІЧОГО ОСОБИСТОГО ПРОТИ ЯРМОЛЕНКА НЕМАЮ, але хочу пояснити всім хто коментує різні статті на цьому сайті, А САМЕ: НАШИМ ФУТБОЛЬНИМ ЕКСПЕРТАМ------------- час минув, коли в нього була непогана фізична форма і коли грали майже всі на нього, і також роки дають своє!!! В провідних Європейських чемпіонатах Німеччини, Іспанії, Англії Італії - в будь-якому клубі з перелічених чемпіонатів для Ярмоли вже місця немає, просижувати на лавці для запасних футбольні роки, які залишилися в гравця НЕМАЄ НІЯКОГО СМИСЛУ, через 1рік ну максимум 2роки він не потрібний буде навіть на лавці Динамо(Києва), ну трохи можливо грошей і заробить в Туреччині, але ці два клуби в один з них, який збирається Ярмола чи Галатасарай чи Фенербахче будуть вимагати від нього ФУТБОЛУ і ЗАБИТИХ М'ЯЧІВ, і ФАНИ ТАМ так просто просижувати лавку для запасних навряд чи дадуть для одного із самих високооплачуваних гравців всього чемпіонату Туреччини. ТАК ЩО ГОТУЙСЯ ЯРМОЛА, треба було думати головою, а не одним місцем, бо МЕНТАЛІТЕТ у цієї країни і в людей ОЙ' НЕАБИЯК ЗОВСІМ ІНШИЙ!!!!!!!! ЦІКАВО БУДЕ ПОДИВИТИСЯ НА КРИВОЛАПОГО ТАНЦІВНИКА!!!!!!
    Maks Shou
    online
      Maks Shou, 12.07.2021 17:21
    +3
    dd dent, 12.07.2021 16:37
    Нашо брали тогда?
    Борусії не памятаю, а в ВХ точно змінився тренер, причому десь через місяць чи щось і він відразу сказав, що не бачить того в своїй побудові складу на ігри. Як Шева, не бачить 95% УПЛ в збірній і хоть трісни.
    Потрібно купляти права на показ турецького чемпу комусь з спортивних каналів, там вже через одну команду є по українцю в клубах.
    Burevestnik
    online
      Burevestnik, 12.07.2021 14:16
    +3
    Турция... там тепло.
    Но в Англии ещё год будут лучше кормить.
    Milan1990
    online
      Milan1990, 12.07.2021 14:08
    +3
    Так а на сколько контракт???
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 13.07.2021 00:33
    +2
    Рад за Андрея. Трудяга. И кто бы там что не говорил но он отличный футболист. За Евро отдельное спасибо. Удачи
    SportsMan
    online
      SportsMan, 13.07.2021 07:03
    +1
    Футбол совсем сошел с ума!
    На то, чтоб заработать одну зарплату Ярмоленко за месяц, киевлянину со средней зарплатой надо 40 лет!!! Т.е. зарплата Ярмоленко в 500 раз больше. За что?
    Даже пресловутая зарплата Коболева, от которой все в обморок падали, в 5 раз меньше.
    Похоже, скоро Forbes 100 будет напичкана футболистами.
    Vlato0709
    online
      Vlato0709, 12.07.2021 21:15
    +1
    adidas777, 12.07.2021 16:16
    "причем второй из указанных клубов предложил украинцу лучшие экономические условия, а именно 3 миллиона евро в год в виде зарплаты."
    Как эти цифры вяжутся с началом статьи и 4 миллиона евро зарплаты?
    Журналисты, вы сами читаете, что пишете?
    Адидас, читай внимательно статью. Там сказано, что раньше турецкие СМИ писали... Теперь понятно?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.07.2021 19:51
    +1
    Maks Shou, 12.07.2021 17:21
    Борусії не памятаю, а в ВХ точно змінився тренер, причому десь через місяць чи щось і він відразу сказав, що не бачить того в своїй побудові складу на ігри. Як Шева, не бачить 95% УПЛ в збірній і хоть трісни.
    Потрібно купляти права на показ турецького чемпу комусь з спортивних каналів, там вже через одну команду є по українцю в клубах.
    В первом случае у них изменился концепт и ставка на молодняк, немцев если они приняли решение вряд ли вышло бы переубедить.
    Насчет Шевы прав.
    В весте тренер сменился, к сожалению, но шансы в теории были если б не травмы, хотя лучше валить конечно, а то со скамейки прыгать и доказывать уже банально времени нет. Да и тот физрук что тренирует, да что говорить ... лучше уж и правда в ДК или к туркам, хоть поиграет
    Lion
    online
      Lion, 12.07.2021 18:21
    +1
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 12.07.2021 14:06
    Як це не піде гра?)))
    Якби не травми все б було добре.
    Він на євро довів своєю грою йому ще грати та грати.
    Я бы посмотрел на его игру на Евро если бы он провел полноценный сезон в Англии......
    Play Games
    online
      Play Games, 12.07.2021 17:24
    +1
    З теперішніми харчуванням і т.д. медициною зараз гравці грають і до 35.вік футбольної кар'єри так сказати...і навіть до 40. А дивлячись на стиль гри ярмоли то він до 35 точно зможе грати.і ще Динамо користь принесе..він в 9тку з лівої і в 60 років покладе.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2021 14:51
    +1
    Если так то странная ситуация максимально, игрок проявил себя на че и оказывается вообще не нужен клубу
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 12.07.2021 14:14
    +1
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 12.07.2021 14:06
    Як це не піде гра?)))
    Якби не травми все б було добре.
    Він на євро довів своєю грою йому ще грати та грати.
    Євро-це короткий турнір.