Свитолина, Костюк и Козлова узнали соперниц в основной сетке Уимблдона

Состоялась жеребьевка травяного мейджора

Свитолина, Костюк и Козлова узнали соперниц в основной сетке Уимблдона
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

В пятницу, 25 июня, состоялась жеребьевка женского одиночного разряда Уимблдонского турнира.
 
В основе травяного мейджора Украина будет представлена четырьмя теннисистками. По рейтингу в основу прошли Элина Свитолина и Марта Костюк, Катерина Козлова воспользовалась «защищенным» рейтингом. 
 
Элина Свитолина (№5 WTA), получившая третий номер посева, на старте соревнований сразится против Алисон ван Эйтванк из Бельгии (№57 WTA).
 
Марта Костюк (№67 WTA) начнет соревнования встречей против Кики Бертенс из Нидерландов (№20 WTA).
 
Катерина Козлова (№158 WTA) стартует матчем против Виктории Азаренко из Беларуси (№14 WTA). 
 
Леся Цуренко (№164 WTA) начнет выступления в основной сетке матчем против Юлии Путинцевой из Казахстана (№42 WTA). 
 
К сожалению, в мужском одиночном разряде представителей Украины не будет. Илья Марченко и Сергей Стаховский не сумели преодолеть сито отбора.
 
Матчи основной сетки Уимблдона стартуют 28 июня.

Турнирная сетка

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    DAFS2122
      DAFS2122, 26.06.2021 01:01
    0
    ждемс такую себе Крейчикову на уимблдонский лад с нижней части/половины сетки
    Лор Дэвис?
    Коллинс?
    Волынець?
    це буде просто капець!
    Василий Будник
      Василий Будник, 25.06.2021 20:28
    -4
    Шансы есть всегда. Все девушки выиграют. И футбольная сборная пройдет Швецию. И Лома нокаутирует Накатани. Но в реальности- все до наоборот. Хоть бы кто-то выстрелил!
    vizuals
    online
      vizuals, 25.06.2021 19:31
    +3
    Я лесь бачив, що Бертенс згортає свою діяльність. В усякому випадку, її пік прийшовся на 2018 рік, коли вона грала у фіналі Підсумкового, і зараз шанси Марти непогані, хоча... З травою вона усе ніяк не потоварищує
    kollekciy
    online
      kollekciy, 25.06.2021 18:24
    +3
    Як для Мартиного везіння, ще хороший жереб. Бертенс я їй хотів ще на минулому турнірі. А, з Севастовою навіть не мотивована шолом Марта боролася майже на рівних. Просто потрібно нарешті грати перші сети, та проаналізувати вже отримані данні про гру Севастової.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 17:08
    +3
    Sashamar, 25.06.2021 16:53
    Щоб не було зайвих ілюзій щодо Еліни, "нинішній стан, не нинішній стан", і таке інше.
    На офіційному сайті WTA статистика виступів на траві для всіх 32 сіяних. Так от, гірше, ніж у Еліни (48 відсотків виграних матчів на траві за всі часи), вона тільки в Павлюченковой (44) та Пегули з Бадосою (по 33). Близька у двох термінаторш (Соболенко і Саккарі) та Мертенс - по 50. Є Швьонтек, Андреєску та Крейчікова, де статистики ще взагалі нема, але у Іги в доробку юніорський Вім. У всіх інших вона значно краща.
    https://www.wtatennis.com/news/2177867/wimbledon-2021-breaking-down-the-top
    -32-seeds
    щоб не бути голослівним.
    Прикольная стата.... Это же надо как девки-топы хреновейше на траве играют)))
    Барти и Халеп на их фоне очень прилично выглядят, так их нынешнее физ состояние совсем непонятно....
    Швентек, Крейчикова и Андриеску - загадка... Ну..... Андриеску вроде как может вынести всех нах, если в нормальной физ форме будет. В Швентек совсем не верю на траве, но надо посмотреть. Вот Крейчикова, если эмоционально отойдет от РГ может еше раз зажечь... Структура ее игры вроде располагает....
    В общем, у девчонок, как обычно все загадочно и непредсказуемо. Вполне, кстати, у Уильямс могут быть шансы, с ее опытом, мощью и мастерством на траве не так бегать надо.... Не дай бог, конечно)))
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 16:57
    +9
    сергей богданов, 25.06.2021 13:08
    Марте прямо скажем повезло, главное чтобы она сама заиграла на траве в другой теннис, у Кати шансы призрачные, о Элине и писать не хочется бессмысленно анализировать ее сетку так как уровень сейчас игры не позволяет надеятся на длительное прибывание на уимбле
    Не знаю где там Марте повезло.....
    Ну, Бертенс, да. А дальше Севастова, если проходит, то маячит Кречикова, великая и ужасная Марта выносит и ее, а там Барти, ну епрст! Ну ниче, Марта и ее лупит и тут ее ждет подруга Андриеску... Марте не до сантиментов, она огорчает и подругу.... Ну, а дальше в полуфинале-финале уже будет проще. Там, как обычно, ноунеймы, все остальные топы сами сольются)))
    В общем, халява, а не сетка, Марте надо пользоваться моментом, титул сам в руки идет
    Sashamar
    online
      Sashamar, 25.06.2021 16:53
    +1
    Щоб не було зайвих ілюзій щодо Еліни, "нинішній стан, не нинішній стан", і таке інше.
    На офіційному сайті WTA статистика виступів на траві для всіх 32 сіяних. Так от, гірше, ніж у Еліни (48 відсотків виграних матчів на траві за всі часи), вона тільки в Павлюченковой (44) та Пегули з Бадосою (по 33). Близька у двох термінаторш (Соболенко і Саккарі) та Мертенс - по 50. Є Швьонтек, Андреєску та Крейчікова, де статистики ще взагалі нема, але у Іги в доробку юніорський Вім. У всіх інших вона значно краща.
    https://www.wtatennis.com/news/2177867/wimbledon-2021-breaking-down-the-top
    -32-seeds
    щоб не бути голослівним.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 16:43
    +5
    Ну повезло немного Лесе, могло бы квалифайеру попасть много хуже.... Но все равно очень вряд ли.
    Козлову, кстати, не стоит сразу хоронить.... На нее может вполне снизойти вдохновение, играть она умеет, а трава для Азаренки - не очень любимое покрытие. Даю ей больше шансов, чем Лесе.
    У Элины соперница серьезная, но рабочий вариант.... Только вот Элина, мягко говоря, не блещет сейчас. Так что вполне может и сразу отлететь.
    Оставил на закуску Марту, так как для меня она самая сложная для прогноза.... Марта мучается на траве, Бертенс же сейчас пребывает в какой-то прострации... Если б был грунт/хардб то уверенно ванговал бы Марту... А тут полный ХЗ.
    В общем, мало чего жду от этого шлема.... Утешает то, что я мало чего ждал и от последнего РГ, а он оказался для Костюк очень бодрым. В общем, надеюсь, Марта или Элина посрамит скептиков, в том числе и меня)))
    Олег Судак
      Олег Судак, 25.06.2021 16:41
    +1
    Vlad Veniamin, 25.06.2021 13:36
    Просто надо перестать плохо играть .
    +++
    alefteev77
      alefteev77, 25.06.2021 16:26
    +5
    Всім дівчатам бажаю успіхів аналізуйте та вивчайте своїх суперниць, готуйте тактику відповідно.
    Александр Рой
      Александр Рой, 25.06.2021 15:21
    +7
    Stanislav Matusevych, 25.06.2021 14:29
    Для Марти нормальний жереб, адже Бертенс на траві ніколи нічого не показувала, а зараз є взагалі розібраною і готується до пенсії. Треба нормально настроюватися і вигравати. А далі одразу неприємна Севастова, з якою в Істборні не вдалося зробити жодного брейку. Тобто, навіть перемога над сіяною шлях особливо не розчищає.
    У Еліни до 1/4 сітка непогана, от тільки перші два кола якось би пройти. Ван Ейтванк та Анісімова можуть створити великі проблеми. А для нинішнього стану Еліни і поготів.
    Другий Шолом поспіль є шанси на виліт усіх наших представниць у першому раунді. У Парижі все закінчилося, в принципі, непогано, подивимось, що буде зараз.
    В Парижі були шанси на виліт всіх наших у першому колі? Сввтоліна так то с дівчинкою Бабель грала
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 25.06.2021 14:29
    +7
    Для Марти нормальний жереб, адже Бертенс на траві ніколи нічого не показувала, а зараз є взагалі розібраною і готується до пенсії. Треба нормально настроюватися і вигравати. А далі одразу неприємна Севастова, з якою в Істборні не вдалося зробити жодного брейку. Тобто, навіть перемога над сіяною шлях особливо не розчищає.
    У Еліни до 1/4 сітка непогана, от тільки перші два кола якось би пройти. Ван Ейтванк та Анісімова можуть створити великі проблеми. А для нинішнього стану Еліни і поготів.
    Другий Шолом поспіль є шанси на виліт усіх наших представниць у першому раунді. У Парижі все закінчилося, в принципі, непогано, подивимось, що буде зараз.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 25.06.2021 13:51
    +2
    А для кваліфів Сабаленко, Кенін, інші прийнятно.
    axylinam
    online
      axylinam, 25.06.2021 13:39
    -3
    Для Свитолиной и Костюк вполне нормальный жребий
    Vlad Veniamin
    online
      Vlad Veniamin, 25.06.2021 13:36
    +4
    Просто надо перестать плохо играть .
    Arty900
      Arty900, 25.06.2021 13:29
    +3
    vital, 25.06.2021 12:43
    В принципі жереб для Марти кращий, ніж на РГ. Є шанс обіграти розібрану Кікі і піти далі її сіткою. Але треба щоб Марта за ці кілька днів через тренування покращила свої навики гри на траві...
    Як там піти, якщо далі знову Севастова?
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 25.06.2021 13:08
    +3
    Марте прямо скажем повезло, главное чтобы она сама заиграла на траве в другой теннис, у Кати шансы призрачные, о Элине и писать не хочется бессмысленно анализировать ее сетку так как уровень сейчас игры не позволяет надеятся на длительное прибывание на уимбле
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.06.2021 13:07
    +6
    Ну нарешті в Еліни зразу зі старту серйозна суперниця. Якщо переможе, то цілком ймовірно далі піде як по маслу, ну а якщо програє, то і нема чого розстроюватись.
    Павло Троян
      Павло Троян, 25.06.2021 12:53
    +10
    Еліні складно буде, Ван Ейтванк спеціалістка по грі на траві - минулого тиня виграла трав'яний турнір у Нотінгемі.
    А от Марта має хороші шанси - Бертенс заявила про закінчення кар\єри і знаходиться не в найкращих фізичних і психологічних кондиціях.
    Козлова за рівнем значно нище Азаренко, тому тут може допомогти лише травма останньої.
    vital
    online
      vital, 25.06.2021 12:43
    +9
    В принципі жереб для Марти кращий, ніж на РГ. Є шанс обіграти розібрану Кікі і піти далі її сіткою. Але треба щоб Марта за ці кілька днів через тренування покращила свої навики гри на траві...
    Павло Троян
    online
      Павло Троян, 25.06.2021 12:53
    +10
    Еліні складно буде, Ван Ейтванк спеціалістка по грі на траві - минулого тиня виграла трав'яний турнір у Нотінгемі.
    А от Марта має хороші шанси - Бертенс заявила про закінчення кар\єри і знаходиться не в найкращих фізичних і психологічних кондиціях.
    Козлова за рівнем значно нище Азаренко, тому тут може допомогти лише травма останньої.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 16:57
    +9
    сергей богданов, 25.06.2021 13:08
    Марте прямо скажем повезло, главное чтобы она сама заиграла на траве в другой теннис, у Кати шансы призрачные, о Элине и писать не хочется бессмысленно анализировать ее сетку так как уровень сейчас игры не позволяет надеятся на длительное прибывание на уимбле
    Не знаю где там Марте повезло.....
    Ну, Бертенс, да. А дальше Севастова, если проходит, то маячит Кречикова, великая и ужасная Марта выносит и ее, а там Барти, ну епрст! Ну ниче, Марта и ее лупит и тут ее ждет подруга Андриеску... Марте не до сантиментов, она огорчает и подругу.... Ну, а дальше в полуфинале-финале уже будет проще. Там, как обычно, ноунеймы, все остальные топы сами сольются)))
    В общем, халява, а не сетка, Марте надо пользоваться моментом, титул сам в руки идет
    vital
    online
      vital, 25.06.2021 12:43
    +9
    В принципі жереб для Марти кращий, ніж на РГ. Є шанс обіграти розібрану Кікі і піти далі її сіткою. Але треба щоб Марта за ці кілька днів через тренування покращила свої навики гри на траві...
    Александр Рой
    online
      Александр Рой, 25.06.2021 15:21
    +7
    Stanislav Matusevych, 25.06.2021 14:29
    Для Марти нормальний жереб, адже Бертенс на траві ніколи нічого не показувала, а зараз є взагалі розібраною і готується до пенсії. Треба нормально настроюватися і вигравати. А далі одразу неприємна Севастова, з якою в Істборні не вдалося зробити жодного брейку. Тобто, навіть перемога над сіяною шлях особливо не розчищає.
    У Еліни до 1/4 сітка непогана, от тільки перші два кола якось би пройти. Ван Ейтванк та Анісімова можуть створити великі проблеми. А для нинішнього стану Еліни і поготів.
    Другий Шолом поспіль є шанси на виліт усіх наших представниць у першому раунді. У Парижі все закінчилося, в принципі, непогано, подивимось, що буде зараз.
    В Парижі були шанси на виліт всіх наших у першому колі? Сввтоліна так то с дівчинкою Бабель грала
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 25.06.2021 14:29
    +7
    Для Марти нормальний жереб, адже Бертенс на траві ніколи нічого не показувала, а зараз є взагалі розібраною і готується до пенсії. Треба нормально настроюватися і вигравати. А далі одразу неприємна Севастова, з якою в Істборні не вдалося зробити жодного брейку. Тобто, навіть перемога над сіяною шлях особливо не розчищає.
    У Еліни до 1/4 сітка непогана, от тільки перші два кола якось би пройти. Ван Ейтванк та Анісімова можуть створити великі проблеми. А для нинішнього стану Еліни і поготів.
    Другий Шолом поспіль є шанси на виліт усіх наших представниць у першому раунді. У Парижі все закінчилося, в принципі, непогано, подивимось, що буде зараз.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.06.2021 13:07
    +6
    Ну нарешті в Еліни зразу зі старту серйозна суперниця. Якщо переможе, то цілком ймовірно далі піде як по маслу, ну а якщо програє, то і нема чого розстроюватись.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 16:43
    +5
    Ну повезло немного Лесе, могло бы квалифайеру попасть много хуже.... Но все равно очень вряд ли.
    Козлову, кстати, не стоит сразу хоронить.... На нее может вполне снизойти вдохновение, играть она умеет, а трава для Азаренки - не очень любимое покрытие. Даю ей больше шансов, чем Лесе.
    У Элины соперница серьезная, но рабочий вариант.... Только вот Элина, мягко говоря, не блещет сейчас. Так что вполне может и сразу отлететь.
    Оставил на закуску Марту, так как для меня она самая сложная для прогноза.... Марта мучается на траве, Бертенс же сейчас пребывает в какой-то прострации... Если б был грунт/хардб то уверенно ванговал бы Марту... А тут полный ХЗ.
    В общем, мало чего жду от этого шлема.... Утешает то, что я мало чего ждал и от последнего РГ, а он оказался для Костюк очень бодрым. В общем, надеюсь, Марта или Элина посрамит скептиков, в том числе и меня)))
    alefteev77
      alefteev77, 25.06.2021 16:26
    +5
    Всім дівчатам бажаю успіхів аналізуйте та вивчайте своїх суперниць, готуйте тактику відповідно.
    Vlad Veniamin
    online
      Vlad Veniamin, 25.06.2021 13:36
    +4
    Просто надо перестать плохо играть .
    vizuals
    online
      vizuals, 25.06.2021 19:31
    +3
    Я лесь бачив, що Бертенс згортає свою діяльність. В усякому випадку, її пік прийшовся на 2018 рік, коли вона грала у фіналі Підсумкового, і зараз шанси Марти непогані, хоча... З травою вона усе ніяк не потоварищує
    kollekciy
    online
      kollekciy, 25.06.2021 18:24
    +3
    Як для Мартиного везіння, ще хороший жереб. Бертенс я їй хотів ще на минулому турнірі. А, з Севастовою навіть не мотивована шолом Марта боролася майже на рівних. Просто потрібно нарешті грати перші сети, та проаналізувати вже отримані данні про гру Севастової.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.06.2021 17:08
    +3
    Sashamar, 25.06.2021 16:53
    Щоб не було зайвих ілюзій щодо Еліни, "нинішній стан, не нинішній стан", і таке інше.
    На офіційному сайті WTA статистика виступів на траві для всіх 32 сіяних. Так от, гірше, ніж у Еліни (48 відсотків виграних матчів на траві за всі часи), вона тільки в Павлюченковой (44) та Пегули з Бадосою (по 33). Близька у двох термінаторш (Соболенко і Саккарі) та Мертенс - по 50. Є Швьонтек, Андреєску та Крейчікова, де статистики ще взагалі нема, але у Іги в доробку юніорський Вім. У всіх інших вона значно краща.
    https://www.wtatennis.com/news/2177867/wimbledon-2021-breaking-down-the-top
    -32-seeds
    щоб не бути голослівним.
    Прикольная стата.... Это же надо как девки-топы хреновейше на траве играют)))
    Барти и Халеп на их фоне очень прилично выглядят, так их нынешнее физ состояние совсем непонятно....
    Швентек, Крейчикова и Андриеску - загадка... Ну..... Андриеску вроде как может вынести всех нах, если в нормальной физ форме будет. В Швентек совсем не верю на траве, но надо посмотреть. Вот Крейчикова, если эмоционально отойдет от РГ может еше раз зажечь... Структура ее игры вроде располагает....
    В общем, у девчонок, как обычно все загадочно и непредсказуемо. Вполне, кстати, у Уильямс могут быть шансы, с ее опытом, мощью и мастерством на траве не так бегать надо.... Не дай бог, конечно)))
    Arty900
    online
      Arty900, 25.06.2021 13:29
    +3
    vital, 25.06.2021 12:43
    В принципі жереб для Марти кращий, ніж на РГ. Є шанс обіграти розібрану Кікі і піти далі її сіткою. Але треба щоб Марта за ці кілька днів через тренування покращила свої навики гри на траві...
    Як там піти, якщо далі знову Севастова?
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 25.06.2021 13:08
    +3
    Марте прямо скажем повезло, главное чтобы она сама заиграла на траве в другой теннис, у Кати шансы призрачные, о Элине и писать не хочется бессмысленно анализировать ее сетку так как уровень сейчас игры не позволяет надеятся на длительное прибывание на уимбле
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 25.06.2021 13:51
    +2
    А для кваліфів Сабаленко, Кенін, інші прийнятно.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 25.06.2021 16:53
    +1
    Щоб не було зайвих ілюзій щодо Еліни, "нинішній стан, не нинішній стан", і таке інше.
    На офіційному сайті WTA статистика виступів на траві для всіх 32 сіяних. Так от, гірше, ніж у Еліни (48 відсотків виграних матчів на траві за всі часи), вона тільки в Павлюченковой (44) та Пегули з Бадосою (по 33). Близька у двох термінаторш (Соболенко і Саккарі) та Мертенс - по 50. Є Швьонтек, Андреєску та Крейчікова, де статистики ще взагалі нема, але у Іги в доробку юніорський Вім. У всіх інших вона значно краща.
    https://www.wtatennis.com/news/2177867/wimbledon-2021-breaking-down-the-top
    -32-seeds
    щоб не бути голослівним.
    Олег Судак
    online
      Олег Судак, 25.06.2021 16:41
    +1
    Vlad Veniamin, 25.06.2021 13:36
    Просто надо перестать плохо играть .
    +++
    DAFS2122
      DAFS2122, 26.06.2021 01:01
    0
    ждемс такую себе Крейчикову на уимблдонский лад с нижней части/половины сетки
    Лор Дэвис?
    Коллинс?
    Волынець?
    це буде просто капець!