Зинченко за финал получил от WhoScored самую высокую оценку в Ман Сити

Лучшим игроком матча назван Кай Хаверц (8.3), автор единственного гола

Зинченко за финал получил от WhoScored самую высокую оценку в Ман Сити
© Getty Images/Global Images Ukraine

29 мая прошел финал Лиги чемпионов, в котором «Челси» победил «Манчестер Сити» (1:0).

Украинец Александр Зинченко получил от WhoScored самую высокую оценку у горожан (7.0).

Лучшим игроком матча назван Кай Хаверц (8.3), автор единственного гола в финале ЛЧ.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — WhoScored.com

(137 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 31.05.2021 04:14
    0
    sokolyk, 31.05.2021 01:40
    Дякую, кеп, за довідку з вікіпедії, але це не відміняє елементарних речей: у зоні амплуа Зінченка (ЛЗ) суперника не було, а от у зоні, в якій він перебував - ЦЗ, гравець уже був і з ним треба було грати щільніше, особливо, коли ти - останній. Відмазка про офсайд і воротаря не катить, бо офсайд можна створити і в півметрі від суперника, зате у тебе буде шанс його наздогнати або зробити підкат, а воротар уже страхував невстигаючого Зіну.
    Про офсайд я мову взагалі не вів. А судити, чи був гравець у його зоні ЛЗ з тієї ТВ-картинки неможливо. Такі речі зазвичай краще бачаться на стадіоні, а я там не був)
    sokolyk
    online
      sokolyk, 31.05.2021 01:40
    +1
    Роман Порывай, 31.05.2021 00:02
    Так елементарні речі - що зони прив'язані до позиції на полі та самого поля. "Зонний захист — це тактичний спосіб гри в обороні, за якого кожен з гравців контролює певну ділянку поля і вступає в боротьбу за м'яч з будь-яким суперником, що з'явився в його зоні дій." Тобто зона Зінченко - це фланг, а не зона ЦЗ. Не плутайте з персональною опікою.
    Дякую, кеп, за довідку з вікіпедії, але це не відміняє елементарних речей: у зоні амплуа Зінченка (ЛЗ) суперника не було, а от у зоні, в якій він перебував - ЦЗ, гравець уже був і з ним треба було грати щільніше, особливо, коли ти - останній. Відмазка про офсайд і воротаря не катить, бо офсайд можна створити і в півметрі від суперника, зате у тебе буде шанс його наздогнати або зробити підкат, а воротар уже страхував невстигаючого Зіну.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 31.05.2021 00:34
    0
    mpa_dn, 31.05.2021 00:22
    Похоже Зинченко тоже так подумал и не стал бежать за Хверцом, это ж не его зона была, свою то он надёжно защитил
    Може й так. Деякі тренери більше цінують, якщо гравець чітко тримає свою зону, навіть якщо це призводить до голів. Там від Гвардьоли може більше "прилетіти" саме ЦЗ. Та можливо, що був зонно-персональний тип захисту, за яким Зінченко мав чітко грати з Хаверцем. Тоді реально лажанувся Олександр. Однак і тоді мала б бути підстраховка від ЦЗ, от тільки їх навіть поруч чомусь не було.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 31.05.2021 00:28
    0
    Владимир Копяк, 31.05.2021 00:14
    Читаю и оторопь берет... Как можно хвалить и оправдывать Зинченка, из-за ошибки которого команда проиграла игру? Не ошибись он, счет мог так и остаться 0:0, а там пенали и лотерея... Ошибка одна - Гвардиола не должен был выпускать в основе этого плаксивого футболиста, любителя выставлять в сети свои фото с полуголой супружницей, он еще перед игрой отрабатывал дома позы перед зеркалом, как он будет с Кубком бегать по стадиону.... Могу только представить, какие горбыли он на ЕВРО будет привозить команде.
    А мене дивують подібні вам "експерти". Грає команда, а у голі винен один гравець. Не ЦЗ, що покинули свою зону, не воротар, що завчасно вискочив з воріт, не атакувальна група, що створила півтора моменти за 90 хвилин. Провал одного гравця - це Миколенко у грі з фінами чи Трубін у грі з Бахрейном. Та й там погано грала вся команда.
    mpa_dn
    online
      mpa_dn, 31.05.2021 00:22
    0
    Роман Порывай, 31.05.2021 00:02
    Так елементарні речі - що зони прив'язані до позиції на полі та самого поля. "Зонний захист — це тактичний спосіб гри в обороні, за якого кожен з гравців контролює певну ділянку поля і вступає в боротьбу за м'яч з будь-яким суперником, що з'явився в його зоні дій." Тобто зона Зінченко - це фланг, а не зона ЦЗ. Не плутайте з персональною опікою.
    Похоже Зинченко тоже так подумал и не стал бежать за Хверцом, это ж не его зона была, свою то он надёжно защитил
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 31.05.2021 00:22
    -1
    Я б ніколи Зінченка не випустив на поле в стартовому складі, тут Гвардіола лажанувся, як кажуть - без коментарів. У мене таке враження, що таку високу оцінку, яку хтось поставив нашому хлопцю, за те, щоб він не наважився на самогубство після закінчення матчу, він бідненький так переймався всю гру своєю помилкою. Трапилось би це при СРСР, та в в нашій команді, відгамселили б його в роздягальні, сто процентово.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 31.05.2021 00:14
    -2
    Читаю и оторопь берет... Как можно хвалить и оправдывать Зинченка, из-за ошибки которого команда проиграла игру? Не ошибись он, счет мог так и остаться 0:0, а там пенали и лотерея... Ошибка одна - Гвардиола не должен был выпускать в основе этого плаксивого футболиста, любителя выставлять в сети свои фото с полуголой супружницей, он еще перед игрой отрабатывал дома позы перед зеркалом, как он будет с Кубком бегать по стадиону.... Могу только представить, какие горбыли он на ЕВРО будет привозить команде.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 31.05.2021 00:12
    0
    Стосовно конкретного епізоду - не спрацювала підстраховка Зінченком ЦЗ. От тільки де саме були ці ЦЗ, якщо в момент пасу на Хаверца їх навіть поблизу власної зони не спостерігалося. Можливо Ман.Сіті застосовував не зонний захист, а персональну опіку, хоч так вже майже не грають. Тоді це дійсно помилка Зінченко, та ще більше помилка Гвардьоли з тактикою, бо Челсі часто розривав оборону Ман.Сіті на контратаках і міг забити раніше.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 31.05.2021 00:02
    0
    sokolyk, 30.05.2021 16:30
    Не плутайте зони і позиції на полі!!! Зона футболіста - це умовний квадрат зі сторонами два метри (умовно) і тому зовсім неважливо в якій позиції знаходиться його зона в конкретний момент, бо під час гри, в залежності від ситуації, він може займати будь-яку позицію на полі: від воротаря і до форварда. Невже я повинен розтлумачувати елементарні речі?
    Так елементарні речі - що зони прив'язані до позиції на полі та самого поля. "Зонний захист — це тактичний спосіб гри в обороні, за якого кожен з гравців контролює певну ділянку поля і вступає в боротьбу за м'яч з будь-яким суперником, що з'явився в його зоні дій." Тобто зона Зінченко - це фланг, а не зона ЦЗ. Не плутайте з персональною опікою.
    sokolyk
    online
      sokolyk, 30.05.2021 16:30
    +1
    Роман Порывай, 30.05.2021 16:06
    Яку його зону? Де зона Зінченко, а де зона ЦЗ?
    Не плутайте зони і позиції на полі!!! Зона футболіста - це умовний квадрат зі сторонами два метри (умовно) і тому зовсім неважливо в якій позиції знаходиться його зона в конкретний момент, бо під час гри, в залежності від ситуації, він може займати будь-яку позицію на полі: від воротаря і до форварда. Невже я повинен розтлумачувати елементарні речі?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 30.05.2021 16:06
    0
    sokolyk, 30.05.2021 15:21
    Так никто и не спорит, что МС поголовно провалили матч! После выхода с поля де Брюйне креатив вообще пропал, все ходили по полю без какого-либо желания хоть что-то создать. Такое ощущение, что непофиг было только Жезусу, но один в поле - не воин, гореть глаза должны у всей команды! Но надо же и правде в глаза смотреть, а не на хускоред! Зина должен был опекать вбегавшего в его зону Хаверца, но сильно его отпустил, а потом не догнал, и как бы горько это ни было осознавать, гол именно на нем!
    Яку його зону? Де зона Зінченко, а де зона ЦЗ?
    sokolyk
    online
      sokolyk, 30.05.2021 15:21
    0
    Maksym Iuriev, 30.05.2021 15:09
    Есть вопрос к аудитории. Для того чтоб выиграть МС как минимум должен был забить. Тяжеловато выиграть матч забив 0 голов. И даже если Зинченко виноват в том что был забит гол, то линия нападения, гораздо больше виновата в том что забила целых 0 голов. А по ттд - уж извините - со статистикой тяжело спорить. Так кто заслужил оценку выше Зинченко в МС? Вратарь, который пропустил гол? ЦЗ, которые были непонятно где в момент голевой атаки? Нападение+полузащита, которые забили 0 голов? Или Зинченко, который старался допускать не так много ошибок и играть эффективно, но в момент голевой атаки подстраховать коллег не получилось? Это оценка за весь матч суммарно, а не за один конкретный эпизод. И даже то что Челси выиграло, 8 игроков получили оценку ниже чем у Зинченко. Это просто факт, а не эмоциональный вывод.
    Так никто и не спорит, что МС поголовно провалили матч! После выхода с поля де Брюйне креатив вообще пропал, все ходили по полю без какого-либо желания хоть что-то создать. Такое ощущение, что непофиг было только Жезусу, но один в поле - не воин, гореть глаза должны у всей команды! Но надо же и правде в глаза смотреть, а не на хускоред! Зина должен был опекать вбегавшего в его зону Хаверца, но сильно его отпустил, а потом не догнал, и как бы горько это ни было осознавать, гол именно на нем!
    Maksym Iuriev
      Maksym Iuriev, 30.05.2021 15:09
    +3
    Есть вопрос к аудитории. Для того чтоб выиграть МС как минимум должен был забить. Тяжеловато выиграть матч забив 0 голов. И даже если Зинченко виноват в том что был забит гол, то линия нападения, гораздо больше виновата в том что забила целых 0 голов. А по ттд - уж извините - со статистикой тяжело спорить. Так кто заслужил оценку выше Зинченко в МС? Вратарь, который пропустил гол? ЦЗ, которые были непонятно где в момент голевой атаки? Нападение+полузащита, которые забили 0 голов? Или Зинченко, который старался допускать не так много ошибок и играть эффективно, но в момент голевой атаки подстраховать коллег не получилось? Это оценка за весь матч суммарно, а не за один конкретный эпизод. И даже то что Челси выиграло, 8 игроков получили оценку ниже чем у Зинченко. Это просто факт, а не эмоциональный вывод.
    Face Control
      Face Control, 30.05.2021 15:01
    0
    andre_lui, 30.05.2021 00:43
    Вот и ответ критикам!
    sokolyk
    online
      sokolyk, 30.05.2021 15:00
    +1
    nordi, 30.05.2021 12:39
    тут пишуть, що гол Зінченко "привіз", а нічого, що він лівий захисник, а гол з провалу цетральних прийшов? Чи він винен в тому, що намагався завадити і в кадр попав?
    От би було весело якби він залишився охороняти пусту ліву бровку! Мамкіні експерти хускоред!
    nordi
    online
      nordi, 30.05.2021 12:39
    +1
    тут пишуть, що гол Зінченко "привіз", а нічого, що він лівий захисник, а гол з провалу цетральних прийшов? Чи він винен в тому, що намагався завадити і в кадр попав?
    Дмитрий Борщёв
    online
      Дмитрий Борщёв, 30.05.2021 12:27
    -4
    Из-за этого клоуна МанСити финал просрали. Действительно луДший!
    Bohdan Shelelyo
      Bohdan Shelelyo, 30.05.2021 12:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Что вы все о Зине? Вот вратарю зачем было выбегать ловить мяч? Крупнейшая ошибка так как его могут легко обвести вокруг пальца, что и сделали. Если бы стоял у ворот то высоки шансы словить или отбить мяч!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 30.05.2021 12:20
    +1
    Коли йде різке переміщення нападу одних і захисту інших, захисникам досить складно на швидкості точно оцінити, чи витримується офсайдна лінія. Тому створювати офсайд ризиковано
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 30.05.2021 12:17
    +1
    introvert, 30.05.2021 12:11
    По первому тайму я бы с оценкой согласился - Зина действительно был лучшим, самым заряженным в Сити и четко выполнял установку тренера на матч. Во втором подустал.
    Но забавно, что вторая лучшая оценка в Сити у Диаша, который не выдержал оффсайдную линию и оставил Хаверца в игре, позволив ему выйти сам на сам с Эдерсоном и забить))
    За різких контратак офсайдну лінію немає сенсу тримати, бо її легко рвуть, тим більш захисники були не зовсім на своїх позиціях. За позиційної атаки це була б помилка.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 30.05.2021 02:16
    +16
    alefteev77, 30.05.2021 02:05
    Зинченко средний защитник. То что он делает ТТД в каких-то второстепенных эпизодах это одно, а гол его как защитника. Соперник был рядом, показывал, чтобы ему прокинули. Там нужен был подкат или фол. Но Зинченко не сделал ни того, ни другого.
    -
    Зина часто зевает на позиции защитника. Кстати было заметно, как он встал когда понял что не догонит. А его партнер продолжал бежать.
    Щось нове. Що таке "середній захисник"? Є центральні та флангові. Зінченко фланговий. Де в момент пасу були ЦЗ і чому саме Зінченко мусив бігти за Хаверцем?
    lenares85
    online
      lenares85, 30.05.2021 01:26
    +16
    С такой позиции любой маломальский форвард убежал бы от защитника , почему да потому что он по прямой бежит , Зина по косой расстояние большее , тут цз должен быть и все
    andre_lui
    online
      andre_lui, 30.05.2021 00:43
    +16
    Вот и ответ критикам!
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.05.2021 00:55
    +14
    Пасы - 85% точность, 2 из 2 дриблинг, 3 отбора, 1 перехват, 2 выноса, 2 потери, 5 из 5(!) воздушных единоборств.
    Гол - коллективная ошибка. Я не могу понять как можно гол на Зинченко валить. Его там не более 25% вины.
    Bolshoi
      Bolshoi, 30.05.2021 01:18
    +13
    Комментарий свернут. Показать
    Mister_Gamer , 30.05.2021 01:06
    Как по мне там вообще должен был быть ЦЗ, поэтому никак не Сани вина в голе, возможно есть небольшая доля вины
    Странно что вратарь пытался что-то сделать, там ведь должен быть ЦЗ.
    samird
    online
      samird, 30.05.2021 09:07
    +12
    Можно глорить и топить "за нашего" сколько угодно, но то, что это был не лучший матч для Зинченко (как и для всего МС) - факт. Кроме двух потерь было ещё две-три обрезки. Антигероем матча он точно не был, но сыграл посредственно, и в ключевом эпизоде не выручил. Да это была не его позиция, но он оказался страхующим, и со своей задачей абсолютно не справился - прощёлкал эпизод.
    Mister_Gamer
      Mister_Gamer , 30.05.2021 01:06
    +12
    Sunrise, 30.05.2021 00:55
    Пасы - 85% точность, 2 из 2 дриблинг, 3 отбора, 1 перехват, 2 выноса, 2 потери, 5 из 5(!) воздушных единоборств.
    Гол - коллективная ошибка. Я не могу понять как можно гол на Зинченко валить. Его там не более 25% вины.
    Как по мне там вообще должен был быть ЦЗ, поэтому никак не Сани вина в голе, возможно есть небольшая доля вины
    D.Lanskoy
      D.Lanskoy, 30.05.2021 01:01
    +11
    Lion, 30.05.2021 00:56
    Какая критика? То что игрок убежал от Зины и забил решающий гол, и Челси выиграли ЛЧ это критика???
    Это субъективное мнение, которое не совпадает с экспертными оценками. Сколько бы вы ни повторили его в разных ветках обсуждения, от этого оно не наберет большей силы и не станет более объективным.
    nicksaf
      nicksaf, 30.05.2021 01:16
    +9
    Ну не взял Зина ЛЧ, ну и что. Буря в стакане воды, что тут обсуждать.
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 30.05.2021 01:00
    +7
    VAD, 30.05.2021 00:55
    Ну не знаю,зевнул рывок и не особо спешил
    Спешил как мог. У хаверца таК то рост повыше и соответственно ноги подлинее будут. Против лома нет приема.
    Maksym Iuriev
    online
      Maksym Iuriev, 30.05.2021 15:09
    +3
    Есть вопрос к аудитории. Для того чтоб выиграть МС как минимум должен был забить. Тяжеловато выиграть матч забив 0 голов. И даже если Зинченко виноват в том что был забит гол, то линия нападения, гораздо больше виновата в том что забила целых 0 голов. А по ттд - уж извините - со статистикой тяжело спорить. Так кто заслужил оценку выше Зинченко в МС? Вратарь, который пропустил гол? ЦЗ, которые были непонятно где в момент голевой атаки? Нападение+полузащита, которые забили 0 голов? Или Зинченко, который старался допускать не так много ошибок и играть эффективно, но в момент голевой атаки подстраховать коллег не получилось? Это оценка за весь матч суммарно, а не за один конкретный эпизод. И даже то что Челси выиграло, 8 игроков получили оценку ниже чем у Зинченко. Это просто факт, а не эмоциональный вывод.
    bzzzzz
      bzzzzz, 30.05.2021 10:38
    +3
    Sunrise, 30.05.2021 00:55
    Пасы - 85% точность, 2 из 2 дриблинг, 3 отбора, 1 перехват, 2 выноса, 2 потери, 5 из 5(!) воздушных единоборств.
    Гол - коллективная ошибка. Я не могу понять как можно гол на Зинченко валить. Его там не более 25% вины.
    потому что он не идет на авантюра, играет максимально без риска, поэтому у него и статистика всегда такая.
    Гол его более чем. Все игроки были разобраны. Хаверц полностью был под его опекой. Диаш был ближе к воротам, поэтому не нужно было полагаться на линию офсайда, а играть с запасом. Не скажу что это бы помогло, все таки разница в скорости есть, но это бы невелировало его ошибку.
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 30.05.2021 10:10
    +3
    Звичайно, що в епізоді з пропущеним голом вина не тільки Зінченка, але вона є. Коли пишуть про те, що Саня це ЛЗ, а гол забили через центр, тому й вини його немає, то це дуже примітивна логіка. Так, він ЛЗ, але в команді Гвардіоли гравці постійно міняються позиціями, підстраховують один одного і.т.д. В данному епізоді Челсі почало атаку через правий фланг (МС), "блакитні" почали пресенгувати і команда почала перебудовуватись, зміщуючись на цей фланг. Пресинг Челсі розірвало (перша помилка МС), м'яч опинився в центрі поля, де ніхто не зміг завадити вивести гравця Челсі 1 на 1 (друга помилка гравців МС та Пепа, бо він грав без опорних), м'яч опинився в гравця синіх і той вийшовши сам на сам забив м'яч (третя помилка МС та Зінченка, бо він мав перебудуватися і зайняти позицію ЦЗ, а він це почав робити запізно й не встиг). Якщо обирати найвинуватішого, то я обрав би Гвардіола, що обрав доволі дивну тактику на гру і у підсумку переграв сам себе.. Шкода. Сподіваюсь, що Зіна зможе відновитись психологічно. Чекаємо на Євро..
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.05.2021 09:52
    +2
    Зіну ховають тільки в Україні
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 30.05.2021 09:12
    +2
    Я уж думал , что он на самом деле фартовый...
    Ничего , пока он в МС ,.ещё 1-2 шанса будет взять Ушастого.
    sokolyk
    online
      sokolyk, 31.05.2021 01:40
    +1
    Роман Порывай, 31.05.2021 00:02
    Так елементарні речі - що зони прив'язані до позиції на полі та самого поля. "Зонний захист — це тактичний спосіб гри в обороні, за якого кожен з гравців контролює певну ділянку поля і вступає в боротьбу за м'яч з будь-яким суперником, що з'явився в його зоні дій." Тобто зона Зінченко - це фланг, а не зона ЦЗ. Не плутайте з персональною опікою.
    Дякую, кеп, за довідку з вікіпедії, але це не відміняє елементарних речей: у зоні амплуа Зінченка (ЛЗ) суперника не було, а от у зоні, в якій він перебував - ЦЗ, гравець уже був і з ним треба було грати щільніше, особливо, коли ти - останній. Відмазка про офсайд і воротаря не катить, бо офсайд можна створити і в півметрі від суперника, зате у тебе буде шанс його наздогнати або зробити підкат, а воротар уже страхував невстигаючого Зіну.
    sokolyk
    online
      sokolyk, 30.05.2021 16:30
    +1
    Роман Порывай, 30.05.2021 16:06
    Яку його зону? Де зона Зінченко, а де зона ЦЗ?
    Не плутайте зони і позиції на полі!!! Зона футболіста - це умовний квадрат зі сторонами два метри (умовно) і тому зовсім неважливо в якій позиції знаходиться його зона в конкретний момент, бо під час гри, в залежності від ситуації, він може займати будь-яку позицію на полі: від воротаря і до форварда. Невже я повинен розтлумачувати елементарні речі?
    sokolyk
    online
      sokolyk, 30.05.2021 15:00
    +1
    nordi, 30.05.2021 12:39
    тут пишуть, що гол Зінченко "привіз", а нічого, що він лівий захисник, а гол з провалу цетральних прийшов? Чи він винен в тому, що намагався завадити і в кадр попав?
    От би було весело якби він залишився охороняти пусту ліву бровку! Мамкіні експерти хускоред!
    nordi
    online
      nordi, 30.05.2021 12:39
    +1
    тут пишуть, що гол Зінченко "привіз", а нічого, що він лівий захисник, а гол з провалу цетральних прийшов? Чи він винен в тому, що намагався завадити і в кадр попав?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 30.05.2021 12:20
    +1
    Коли йде різке переміщення нападу одних і захисту інших, захисникам досить складно на швидкості точно оцінити, чи витримується офсайдна лінія. Тому створювати офсайд ризиковано