Элина Свитолина – Гарбинье Мугуруса. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на турнире в Риме

Элина Свитолина – Гарбинье Мугуруса. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Гарбинье Мугуруса и Элина Свитолина

13 мая первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) проведет второй матч на турнире WTA 1000 в Риме. 
 
Украинка, посеянная под пятым номером, сыграет в третьем круге против испанки Гарбинье Мугурусы (№12 WTA) четвертым запуском на центральном корте. Начало встречи – не ранее 19:00 по Киеву.

Путь на турнире
Стадия  Свитолина  Мугуруса
1-й круг -   Тиг (6-1 6-2) №64 WTA
2-й круг  Анисимова (2-6 6-3 6-4) №39 WTA  Пера (2-6 6-0 7-5) №69 WTA
 
Ранее теннисистки встречались 11 раз, украинка выиграла шесть матчей. На грунте испанка ведет 2:1, но единственный очный матч в Риме выиграла Элина.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Иги Свёнтек из Польши (№15 WTA) или Барборы Крейчиковой из Чехии (№40 WTA).
 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 13.05.2021 20:52
    +3
    Андрій Ванчак, 13.05.2021 20:44
    Найкраща гра Еліни в сезоні, хто як думає?
    "Лучшее, конечно, впереди!!!" Теперь Свёнтек и 4-е место. Даёшь!!!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:51
    +4
    Lazio, 13.05.2021 20:48
    Тільки в неділю зможу! На ФІНАЛІ🙃🙃
    Тримаємо кулаки, щоб ви туди потрапили і повболівали за Елю!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 13.05.2021 20:51
    0
    vital, 13.05.2021 20:35
    Є ще такі "гурмани" як я, хто дивиться Еліну (по Євроспорту 2) із бек-озвучкою фіналу Кубка України і трансляцією в 2-му вікні на ПК?
    Я!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:50
    +6
    vital, 13.05.2021 20:46
    Вау, нас чекає шикарний матч Еліни проти Іги. Вау!
    Я ще з минулорічного РГ чекаю на матч Світоліна-Швьонтек. Треба нарешті закрити гештальт.
    Бажаю Еліні зберегти таке саме психологічне налаштування, як сьогодні і пам'ятати, що по той бік сітки не якийсь там андердог, а переможниця РГ і грати відповідно.
    vital
    online
      vital, 13.05.2021 20:48
    +3
    Нижня частина сітки, в порівнянні з зірками тенісу в верхній частині, це якась пародія з єдиним умовним ТОП-ом на грунті - Плішковою. Але Остапенко, думаю, її переможе в 1/4, бо чешка на грунті це те ще видовище...
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:48
    +3
    Elis, 13.05.2021 20:46
    Еліна зробила все, щоб ви не залишились сьогодні розчаровані і ще мали можливість повболівати за неї з трибун
    Тільки в неділю зможу! На ФІНАЛІ🙃🙃
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 20:47
    +2
    Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:45
    Юхуууу!!! Який крутий матч! Прекрасна перемога. Нікуди ж вміння не поділися, чому так рідко вдається їх проявляти?
    .. я дивлюса теніс 3 рік, а питання в мене теж саме..
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:46
    +7
    Lazio, 13.05.2021 20:45
    Все!!! Гіркота присмаку невідвідування матчу була повністю покрита шикарною грою і перемогою Елі!!! Всіх вітаю!!!@👍👍👍
    Еліна зробила все, щоб ви не залишились сьогодні розчаровані і ще мали можливість повболівати за неї з трибун
    Леонид Бугаренко
      Леонид Бугаренко, 13.05.2021 20:46
    +2
    Єля сьогодні Королева! Браво!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 20:46
    +6
    Це було круто, але мною очікувано. Еліна як правило добре грає проти тенісисток з ім'ям. Це вам не грати проти Подороски
    vital
    online
      vital, 13.05.2021 20:46
    +8
    Вау, нас чекає шикарний матч Еліни проти Іги. Вау!
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 20:46
    +7
    ЕЛІНО ДЯКУЮ тобі,, аплодую стоячи!!!
    Дякую і Вам вболівальники, Ви найкращі!!
    Далі буде..!!!
    Publius
      Publius, 13.05.2021 20:46
    -1
    Ну что? Героически выиграла, переломив во второй партии. И в конце очень даже неплохой теннис выдала. Молодец, нечего сказать.
    Александр Ад
      Александр Ад, 13.05.2021 20:46
    +2
    Які дропи!Молодець!!!Футбол цікавий паралельно дивився...
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:45
    +4
    Андрій Ванчак, 13.05.2021 20:44
    Найкраща гра Еліни в сезоні, хто як думає?
    100%
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:45
    +9
    Юхуууу!!! Який крутий матч! Прекрасна перемога. Нікуди ж вміння не поділися, чому так рідко вдається їх проявляти?
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:45
    +7
    Еліна, дай я тебе розцілую! Навіть в найкраших своїх фантазіях я не очікувала сьогодні такий шикарний матч!
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:45
    +10
    Все!!! Гіркота присмаку невідвідування матчу була повністю покрита шикарною грою і перемогою Елі!!! Всіх вітаю!!!@👍👍👍
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 13.05.2021 20:45
    +6
    Така Еліна нам потрібна!
    nordi
    online
      nordi, 13.05.2021 20:44
    +7
    УМНІЧКА)
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:45
    +10
    Все!!! Гіркота присмаку невідвідування матчу була повністю покрита шикарною грою і перемогою Елі!!! Всіх вітаю!!!@👍👍👍
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:45
    +9
    Юхуууу!!! Який крутий матч! Прекрасна перемога. Нікуди ж вміння не поділися, чому так рідко вдається їх проявляти?
    vital
    online
      vital, 13.05.2021 20:46
    +8
    Вау, нас чекає шикарний матч Еліни проти Іги. Вау!
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 13.05.2021 20:44
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Найкраща гра Еліни в сезоні, хто як думає?
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:46
    +7
    Lazio, 13.05.2021 20:45
    Все!!! Гіркота присмаку невідвідування матчу була повністю покрита шикарною грою і перемогою Елі!!! Всіх вітаю!!!@👍👍👍
    Еліна зробила все, щоб ви не залишились сьогодні розчаровані і ще мали можливість повболівати за неї з трибун
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 20:46
    +7
    ЕЛІНО ДЯКУЮ тобі,, аплодую стоячи!!!
    Дякую і Вам вболівальники, Ви найкращі!!
    Далі буде..!!!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:45
    +7
    Еліна, дай я тебе розцілую! Навіть в найкраших своїх фантазіях я не очікувала сьогодні такий шикарний матч!
    nordi
    online
      nordi, 13.05.2021 20:44
    +7
    УМНІЧКА)
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:50
    +6
    vital, 13.05.2021 20:46
    Вау, нас чекає шикарний матч Еліни проти Іги. Вау!
    Я ще з минулорічного РГ чекаю на матч Світоліна-Швьонтек. Треба нарешті закрити гештальт.
    Бажаю Еліні зберегти таке саме психологічне налаштування, як сьогодні і пам'ятати, що по той бік сітки не якийсь там андердог, а переможниця РГ і грати відповідно.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 20:46
    +6
    Це було круто, але мною очікувано. Еліна як правило добре грає проти тенісисток з ім'ям. Це вам не грати проти Подороски
    Nyeyedyaka
    online
      Nyeyedyaka, 13.05.2021 20:45
    +6
    Така Еліна нам потрібна!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 20:14
    +5
    А все тому, що приймала на сет, а не подавала
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:11
    +5
    Денис Торопцев, 13.05.2021 20:05
    В кінці року буду у третьему десятку. Ніяка.
    Хрєнова з вас Ванга. Ідіть вчіться.
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:51
    +4
    Lazio, 13.05.2021 20:48
    Тільки в неділю зможу! На ФІНАЛІ🙃🙃
    Тримаємо кулаки, щоб ви туди потрапили і повболівали за Елю!
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:45
    +4
    Андрій Ванчак, 13.05.2021 20:44
    Найкраща гра Еліни в сезоні, хто як думає?
    100%
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 20:16
    +4
    Денис Торопцев, 13.05.2021 20:05
    В кінці року буду у третьему десятку. Ніяка.
    Це Ви ніякі вже зараз ідіть проспіться!!
    Lazio
    online
      Lazio, 13.05.2021 20:13
    +4
    Хороооший матч👍
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 20:10
    +4
    Крута "рубка" від обох !!
    serega-2019
    online
      serega-2019, 13.05.2021 19:28
    +4
    Всім привіт!
    Гарного настрою та приємного перегляду матчу!!
    Сподіваюся Еліна нас стьогодні порадує!!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 13.05.2021 13:10
    +4
    Надо постараться сегодня посмотреть матч.
    Верю, что Элина будет образца матчей с Квитовой/Барти. Если да, то у нее будут отличные шансы пройти неудобную соперницу.
    Если же Элина будет как в матче со швейцаркой (хоть убейте, не могу запомнить ее фамилию)), то будет сложно