Александр ЯРОСЛАВСКИЙ: «Тайсона в Харькове любят и с радостью примут»

Бразильский хавбек может вернуться в «Металлист»

Александр ЯРОСЛАВСКИЙ: «Тайсона в Харькове любят и с радостью примут»
© Футбол 1/2/3. Александр Ярославский

Александр Ярославский, который занялся возрождением «Металлиста» ответил на то, вернется ли бразильский хавбек Тайсон в харьковский клуб.

Ранее сообщалось, что Тайсон пообещал завершить карьеру в «Металлисте».

«Тайсон – це окраса всього українського футболу. Всі казали, що Тайсон ніби їде по полю на моторолері. Таких гравців в українському футболі одиниці. Він достойно відіграв, заробив багато трофеїв та повернувся на батьківщину.

Якщо Тайсон приїде і буде бігати з такою ж швидкістю, як зараз, то чому б і ні? Його в Харкові люблять, чекають та з радістю приймуть!

Кого хочу бачити у складі команди? Я хочу бачити тих, хто допоможе нам виграти Лігу Європи та проходити як можна вище у Лізі Чемпіонів», - сказав Ярославський..

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Факты

(51 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    temamx2727
    online
      temamx2727, 21.04.2021 22:29
    0
    vitalikss86, 21.04.2021 12:42
    "Я хочу бачити тих, хто допоможе нам виграти Лігу Європи" - бачите що я Вам кажу вже цілий місяць - Металіст не тільки візьме Золото УПЛ, а візьме і ЛЄ. Тому всі вже трусяться і не хочуть грати (дехто навіть хотів збігти по швидкому у Суперлігу). Але кара прийде до всіх - в тому числі і за зняття Металіста у 2013р з ЛЧ, після матчу з ПАОКом (тоді нагадаю перший матч Металіст виграв 0-2 на виїзді). Більшості команд у душі дуже лячно навіть виходити на поле проти Металіста - ось і починають придумувати (то договірний матч Металіста у 2008 і команду аж у 2013 знімають з ЛЧ, то підсилають Курченко, щоб знищити, то ще щось). Але кара прийде-Металіст житиме-і стане найсильнішою командою у світі!
    Я тоже очень этого хочу, и согласен со всем, но ты реально уже надоел.
    zzg77
    online
      zzg77, 21.04.2021 13:30
    0
    Та нехай біга!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.04.2021 12:45
    0
    да какой там плакса, его из лесов уже не выманишь
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 21.04.2021 12:42
    -2
    "Я хочу бачити тих, хто допоможе нам виграти Лігу Європи" - бачите що я Вам кажу вже цілий місяць - Металіст не тільки візьме Золото УПЛ, а візьме і ЛЄ. Тому всі вже трусяться і не хочуть грати (дехто навіть хотів збігти по швидкому у Суперлігу). Але кара прийде до всіх - в тому числі і за зняття Металіста у 2013р з ЛЧ, після матчу з ПАОКом (тоді нагадаю перший матч Металіст виграв 0-2 на виїзді). Більшості команд у душі дуже лячно навіть виходити на поле проти Металіста - ось і починають придумувати (то договірний матч Металіста у 2008 і команду аж у 2013 знімають з ЛЧ, то підсилають Курченко, щоб знищити, то ще щось). Але кара прийде-Металіст житиме-і стане найсильнішою командою у світі!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 21.04.2021 22:29
    0
    vitalikss86, 21.04.2021 12:42
    "Я хочу бачити тих, хто допоможе нам виграти Лігу Європи" - бачите що я Вам кажу вже цілий місяць - Металіст не тільки візьме Золото УПЛ, а візьме і ЛЄ. Тому всі вже трусяться і не хочуть грати (дехто навіть хотів збігти по швидкому у Суперлігу). Але кара прийде до всіх - в тому числі і за зняття Металіста у 2013р з ЛЧ, після матчу з ПАОКом (тоді нагадаю перший матч Металіст виграв 0-2 на виїзді). Більшості команд у душі дуже лячно навіть виходити на поле проти Металіста - ось і починають придумувати (то договірний матч Металіста у 2008 і команду аж у 2013 знімають з ЛЧ, то підсилають Курченко, щоб знищити, то ще щось). Але кара прийде-Металіст житиме-і стане найсильнішою командою у світі!
    Я тоже очень этого хочу, и согласен со всем, но ты реально уже надоел.
    zzg77
    online
      zzg77, 21.04.2021 13:30
    0
    Та нехай біга!
    Alex86 1
    online