«Хочу соревноваться в самых конкурентных турнирах». Тухель – о Суперлиге

Тренер «Челси» о создании Суперлиги и об отставке Жозе Моуриньо

«Хочу соревноваться в самых конкурентных турнирах». Тухель – о Суперлиге
© Getty Images/Global Images Ukraine
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    APL
    online
      APL, 19.04.2021 19:27
    +3
    umnuy2, 19.04.2021 19:19
    абхазия лнр днр)))
    О, новий тренер намічається для них
    umnuy2
    online
      umnuy2, 19.04.2021 19:19
    +3
    APL, 19.04.2021 18:27
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    абхазия лнр днр)))
    Валера Пономарев
      Валера Пономарев, 19.04.2021 19:14
    +3
    А когда результат не устроит хозяев клубов куда денутся эти тренеры и игроки которые будут не нужны этим клубам?
    zhyr
    online
      zhyr, 19.04.2021 19:05
    +2
    APL, 19.04.2021 18:27
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    чемпіонат ДиНиРи
    presburg
      presburg, 19.04.2021 18:37
    +6
    чоловіка поперли з ПСЖ зато що висказувався проти керівництва ...так тепер повчився і відповів дипломатично..у нього нема вибору щось тепер сказати поки небуде все ясніше..
    APL
    online
      APL, 19.04.2021 18:27
    +9
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 19.04.2021 18:24
    +8
    И фамилия у него соответствующая)))
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 19.04.2021 18:19
    -2
    ++
    Aer Bore
      Aer Bore, 19.04.2021 18:12
    +9
    К редакции большая просьба дублировать новость в текстовом формате, для тех кто не хочет слушать гундосый перевод
    APL
    online
      APL, 19.04.2021 18:27
    +9
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    Aer Bore
    online
      Aer Bore, 19.04.2021 18:12
    +9
    К редакции большая просьба дублировать новость в текстовом формате, для тех кто не хочет слушать гундосый перевод
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 19.04.2021 18:24
    +8
    И фамилия у него соответствующая)))
    presburg
    online
      presburg, 19.04.2021 18:37
    +6
    чоловіка поперли з ПСЖ зато що висказувався проти керівництва ...так тепер повчився і відповів дипломатично..у нього нема вибору щось тепер сказати поки небуде все ясніше..
    APL
    online
      APL, 19.04.2021 19:27
    +3
    umnuy2, 19.04.2021 19:19
    абхазия лнр днр)))
    О, новий тренер намічається для них
    umnuy2
    online
      umnuy2, 19.04.2021 19:19
    +3
    APL, 19.04.2021 18:27
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    абхазия лнр днр)))
    Валера Пономарев
    online
      Валера Пономарев, 19.04.2021 19:14
    +3
    А когда результат не устроит хозяев клубов куда денутся эти тренеры и игроки которые будут не нужны этим клубам?
    zhyr
    online
      zhyr, 19.04.2021 19:05
    +2
    APL, 19.04.2021 18:27
    Брєд сивої кобили. Тухлий ти думаєш що будеш тренувати Челсі до смерті??? А якщо буде бан гравців і тренерів, а вже після першого сезону в суперлізі ти займеш останнє місце (хоча там ще "мега гранди" шпори і каноніри ) і тебе поженуть, що будеш тренувати? Хто підкаже чи є якась країна яка не входить в ФІФА?
    чемпіонат ДиНиРи