14.03.2021, FT   ТВ-трансляция: 

ВИДЕО. Гений в полете. Роналду оформил хет-трик за один тайм

14 марта прошел матч чемпионата Италии между «Кальяри» и «Ювентусом»

ВИДЕО. Гений в полете. Роналду оформил хет-трик за один тайм
© Getty Images/Global Images Ukraine

14 марта прошел поединок 27-го тура чемпионата Италии между «Кальяри» и «Ювентусом» (1:3).

Уже в первом тайме хет-трик оформил гениальный форвард туринцев Криштиану Роналду. Португалец забил уже 23 гола в текущем сезоне Серии А.

Серия А. 27-й тур

«Кальяри» – «Ювентус» – 1:3

Голы: Симеоне, 61 – Криштиану Роналду, 10, 25 (пен), 32.

ГОЛ! 0:1. Криштиану Роналду, 10 мин.

ГОЛ! 0:3. Криштиану Роналду, 25 мин (пен).

ГОЛ! 0:3. Криштиану Роналду, 32 мин.

Видеообзор первого тайма.

События матча
61' ГОЛ ! Мяч забил Джованни Симеоне (Кальяри).
32' ГОЛ ! Мяч забил Криштиану Роналду (Ювентус).
25' ГОЛ ! С пенальти забил Криштиану Роналду (Ювентус).
10' ГОЛ ! Мяч забил Криштиану Роналду (Ювентус).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    tima fialko
    online
      tima fialko, 15.03.2021 15:31
    -1
    Не зліть Кріштіану натяками на продаж
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 15.03.2021 15:22
    +3
    Так, Рон красавчик, але якщо справедливо то його повинні були вилучити після того як заїхав воротарю шипами в щелепу в межах воротарського майданчика.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 05:48
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    і до речі, ти дуже помиляєшся, якраз мені на Барсу насрати. а от на Мессі - ні. власне, і дивлюсь Барсу лише тому, що в ній Мессі грає
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 03:33
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    смішно, бо це цілком адекватний комент від мене на рахунок Крістіни та Мессі
    Predator
      Predator, 15.03.2021 03:20
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    И где же этот гений был в матче с Порту, тем более в большинстве?
    adidas777
      adidas777, 15.03.2021 02:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Рон просто машина!
    Идеальная и очень очень дорогая!
    Как же он прыгает до сих пор в свои 36!!!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    +2
    chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 00:36
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    тю, так в ЛЧ і Крістіна, і Мессі дно. бо їх клуби не тягнуть їх потуг вже ніяк, в Барсі від сили справді грає пару чуваків, Мессі - серед них. так і Рон в Юве. забери зараз з клубів Лео і Рона - і у обох будуть величезні проблеми навіть у внутрішніх чемпіонатах
    chehcr7rm
      chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    sasha18
      sasha18, 14.03.2021 23:39
    +4
    Легенда, нехай з віком трохи важко, але тримається супер!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.03.2021 23:18
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    thurman murman, 14.03.2021 22:07
    а де твоє дно було в матчі з псж?
    Там же, де і Крістіна
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.03.2021 23:18
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    Maximus, 14.03.2021 22:07
    Якщо ти одного з кращих футболістів в історії футболу називаєш «дно», то діагноз тобі поставити неважко
    Там же, де і Крістіна
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 14.03.2021 22:35
    -1
    Удар конечно у Рона сумашедший по силе, в УПЛе у нас никто сравнится не может, только воробьёв убивать могут
    Maximus
      Maximus, 14.03.2021 22:07
    +4
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    Якщо ти одного з кращих футболістів в історії футболу називаєш «дно», то діагноз тобі поставити неважко
    thurman murman
      thurman murman, 14.03.2021 22:07
    +3
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    а де твоє дно було в матчі з псж?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.03.2021 21:54
    -7
    Комментарий свернут. Показать
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    Вова Бойко
      Вова Бойко, 14.03.2021 21:36
    -2
    Кращий з кращих!!!
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 14.03.2021 21:21
    0
    Судя токо по 2м,3м голам Юве токо защищается,играет на контре а Рон конечно правда Гений.
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 14.03.2021 21:06
    -1
    На останній хвилині міг і 4й забити. Ех, краще б хоч один Порту поклав...
    padlo95
      padlo95, 14.03.2021 21:05
    -4
    Уходи с этой дырки....
    sasha18
      sasha18, 14.03.2021 23:39
    +4
    Легенда, нехай з віком трохи важко, але тримається супер!
    Maximus
      Maximus, 14.03.2021 22:07
    +4
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    Якщо ти одного з кращих футболістів в історії футболу називаєш «дно», то діагноз тобі поставити неважко
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 15.03.2021 15:22
    +3
    Так, Рон красавчик, але якщо справедливо то його повинні були вилучити після того як заїхав воротарю шипами в щелепу в межах воротарського майданчика.
    Predator
      Predator, 15.03.2021 03:20
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    И где же этот гений был в матче с Порту, тем более в большинстве?
    chehcr7rm
      chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    thurman murman
      thurman murman, 14.03.2021 22:07
    +3
    viktor112007, 14.03.2021 21:54
    а де це дно в ЛЧ було?
    А то всі тіко з Мессі гонять
    а де твоє дно було в матчі з псж?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 05:48
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    і до речі, ти дуже помиляєшся, якраз мені на Барсу насрати. а от на Мессі - ні. власне, і дивлюсь Барсу лише тому, що в ній Мессі грає
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 03:33
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    смішно, бо це цілком адекватний комент від мене на рахунок Крістіни та Мессі
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 15.03.2021 01:40
    +2
    chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    Мабуть, ти не так давно на сайті, цей чувак системно хейтить Рона вже роки з часів протистоянь Барси і Реала, глор Барселони зі стажем на сайті він. Їх тут таких декілька чоловік, цей один з крикливих.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.03.2021 00:36
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    chehcr7rm, 15.03.2021 00:24
    Який ти убогий, хоча на інших гілках вроді норм.
    Та нах твій Месі тут здався, в нього завтра гра і завтра заб’є він вже свій хетрик. А називати дном чувака, який витягнув мініум 5 сезонів лч, є найкращим рекордсменом по голах і гольових, і змагається не проти гравців, а цілих клубів є ознакою пробитої голови
    тю, так в ЛЧ і Крістіна, і Мессі дно. бо їх клуби не тягнуть їх потуг вже ніяк, в Барсі від сили справді грає пару чуваків, Мессі - серед них. так і Рон в Юве. забери зараз з клубів Лео і Рона - і у обох будуть величезні проблеми навіть у внутрішніх чемпіонатах
    adidas777
      adidas777, 15.03.2021 02:10
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Рон просто машина!
    Идеальная и очень очень дорогая!
    Как же он прыгает до сих пор в свои 36!!!
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 14.03.2021 21:21
    0
    Судя токо по 2м,3м голам Юве токо защищается,играет на контре а Рон конечно правда Гений.
    russol30
      russol30, 14.03.2021 21:01
    0
    Красавчик 👍