Чужої біди не буває: Favorit Foundation надав допомогу дитячій лікарні

У всесвітній день боротьби з дитячим раком фонд передав до ОХМАТДИТу медичні препарати

Чужої біди не буває: Favorit Foundation надав допомогу дитячій лікарні

Онкозахворювання – жах сучасного світу. Щороку десятки мільйонів людей помирають від раку, сотні – прямо чи опосередковано зіштовхуються з ним. На жаль, не оминула ця страшна хвороба і дітей. Згідно з медичною статистикою щорічно в світі приблизно у 400 тисяч дітей у віці до 20 років діагностується рак, половина з таких випадків - летальні. В Україні на рік фіксується більше 1000 нових випадків онкозахворювань серед дітей.

Починаючи з 2001 року 15 лютого відзначається Міжнародний день боротьби з дитячим раком, який на сьогодні проводиться у більш ніж 90 країнах світу, в тому числі й в Україні. Одне із головних завдань: привернути увагу суспільства до проблеми і нагадати, що ця дата - не день відчаю, а свято перемоги малюків і дорослих, лікарів, родичів хворих і всіх, хто не байдужий до чужого горя, над недугом - раком.

Страшна хвороба – не вирок, а сучасна медицина має засоби для боротьби з нею. Та, на жаль, зважаючи на економічну ситуацію, багатьом українським родинам не під силу витрати на коштовне лікування та фінансово дорогу підтримуючу терапію. Благодійний фонд Favorit Foundation зробив свій внесок у боротьбу з хворобою, підтримавши спеціалізовану дитячу лікарню ОХМАТДИТ.

За кошти фонду Favorit Foundation були придбані і передані відділенню інтенсивної хіміотерапії лікувального закладу 105 флаконів препарату Вориконазол, який необхідний для запобіганню появи в організмі дитини небезпечних для життя грибкових інфекцій, що можуть виникнути після курсу хіміотерапії в зв’язку зі зниженням імунітету. Така кількість коштовного препарату дозволить на два тижні забезпечити протигрибкове лікування для 14 маленьких пацієнтів лікарні.

«Недарма кажуть, що чужої біди не існує, - коментує Маріанна Ковеня, куратор проектів Favorit Foundation. – А тим паче, якщо справа стосується дітей та їх здоров’я. Обов’язок та завдання кожної соціально орієнтованої компанії: робити свій внесок у здоров’я та добробут найголовнішого та найціннішого активу держави – дітей. Щасливе та здорове майбутнє українських дітей – пріоритетна ціль для фонду. Запрошуємо до співпраці та допомоги всіх небайдужих, разом можна подолати будь-які перешкоди».

Favorit Foundation - благодійний фонд, який був заснований у 2020 році. Діяльність фонду спрямована на реалізацію благодійних і соціальних проектів, а також розвиток новітніх освітніх технологій та здорової нації.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности