Игрок Металлиста 1925 получил смешной штраф за «пьяное» ДТП

Дмитрия Кравченко оштрафовали на 340 гривен

Игрок Металлиста 1925 получил смешной штраф за «пьяное» ДТП
© Труха Харьков

Полузащитник «Металлиста 1925» Дмитрий Кравченко оштрафован на 340 гривен за участие в массовом ДТП, виновником которого он и был. Также футболиста обязали выплатить судебный сбор в размере 420 гривен. 
 
Кравченко признали виновным в административном правонарушении по 124-й статье УК Украины (нарушение правил дорожного движения, повлекшее повреждение транспортных средств и т.д.).
 
Напомним, сразу после аварии в сети появилось видео, где футболист проходит проверку на алкотестер. Драгер показал 1,85 промилле, что в девять раз больше, чем допустимая норма.
 
В текущем сезоне Кравченко сыграл 8 матчей в Первой лиге, забил 1 гол.

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Telegram

(32 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Orbitgr
      Orbitgr, 28.12.2020 22:02
    +1
    Срамота... В першу чергу позор М-1925 за прикриття мажора-алкаша... В шею гнати треба було, але...
    Vados
      Vados, 28.12.2020 09:32
    +2
    дебильные законы и продажные судьи, это все наша страна - Украина
    Taykitanin
      Taykitanin, 27.12.2020 21:54
    +6
    Не мій комент, але сказано влучно: "виховують нову Зайцеву".
    StrikeX
    online
      StrikeX, 27.12.2020 20:08
    +9
    Насправді все зрозуміло, чому так. Просто у нашому законодавстві щодо цих питань зараз коїться безлад. Почитайте ч. 1 ст. 130 КУпАП (за якою і згідно постанови несе відповідальність цей Кравченко):
    "Керування СУДНАМИ особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції".
    Мова йде про РІЧКОВІ, МОРСЬКІ СУДНА, а не про автомобільний транспорт. А все чому? Бо колись, до 2018 року стаття 130 КУпАП дійсно передбачала відповідальність за нетверезе водіння автомобіля.
    Але була оця всім відома катавасія з перееносом даної статті у Кримінальний кодекс (ст. 286-1 ККУ). Тобто, зараз де факто діє КРИМІНАЛЬНА відповідальність за нетверезе водіння. Але чомусь наша доблесна поліція і надалі клепає протоколи по АДМІНІСТРАТИВНІЙ відповідальності. Якої вже ДЕ ФАКТО НЕМАЄ.
    Суддя, згідно букви, закону взагалі мав би закрити справу через відсутність складу порушення за ст. 130 КУпАП, яка такого порушення ВЖЕ не передбачає. А поліція мала би притягувати за 286-1 Кримінального кодексу. Ось так у нас діють закони і так "працює" поліція.
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.12.2020 20:00
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    молодой не опытный футболист, ему еще до Милевского ого-го
    Алексей К
      Алексей К, 27.12.2020 19:47
    +16
    Продажные судьи
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 27.12.2020 19:41
    +5
    Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби):
    Фрунзенський районний суд м. Харкова Заробітна плата отримана за основним місцем роботи 2019 рік 894776 грн., авто...Марка:LEXUS Модель:GX 470 власник...чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович...Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю 943000 грн. чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович...житловий будинок з надвірними будівлями Дата набуття права:26.01.2017 власник...чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович
    Олег Судак
      Олег Судак, 27.12.2020 19:28
    +10
    Зато спортсмена в гідропарку на 17000.Ну що ж логічно!
    pike1
      pike1, 27.12.2020 18:55
    +22
    А если бы кого-то убил то 3400 выписали бы? А если бы это был ребенок судьи то сколько бы штрафа было? Твари!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 27.12.2020 18:55
    -6
    Это наказание за ДТП. Там нет вариантов, если без жертв, то 340 и все. Ущербы компенсирует страховка, а вождение в состоянии это другой протокол. Там лишение управлять....
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 27.12.2020 18:35
    +25
    комментарии излишни
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 27.12.2020 18:35
    +25
    комментарии излишни
    pike1
    online
      pike1, 27.12.2020 18:55
    +22
    А если бы кого-то убил то 3400 выписали бы? А если бы это был ребенок судьи то сколько бы штрафа было? Твари!
    Алексей К
      Алексей К, 27.12.2020 19:47
    +16
    Продажные судьи
    Олег Судак
      Олег Судак, 27.12.2020 19:28
    +10
    Зато спортсмена в гідропарку на 17000.Ну що ж логічно!
    StrikeX
    online
      StrikeX, 27.12.2020 20:08
    +9
    Насправді все зрозуміло, чому так. Просто у нашому законодавстві щодо цих питань зараз коїться безлад. Почитайте ч. 1 ст. 130 КУпАП (за якою і згідно постанови несе відповідальність цей Кравченко):
    "Керування СУДНАМИ особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції".
    Мова йде про РІЧКОВІ, МОРСЬКІ СУДНА, а не про автомобільний транспорт. А все чому? Бо колись, до 2018 року стаття 130 КУпАП дійсно передбачала відповідальність за нетверезе водіння автомобіля.
    Але була оця всім відома катавасія з перееносом даної статті у Кримінальний кодекс (ст. 286-1 ККУ). Тобто, зараз де факто діє КРИМІНАЛЬНА відповідальність за нетверезе водіння. Але чомусь наша доблесна поліція і надалі клепає протоколи по АДМІНІСТРАТИВНІЙ відповідальності. Якої вже ДЕ ФАКТО НЕМАЄ.
    Суддя, згідно букви, закону взагалі мав би закрити справу через відсутність складу порушення за ст. 130 КУпАП, яка такого порушення ВЖЕ не передбачає. А поліція мала би притягувати за 286-1 Кримінального кодексу. Ось так у нас діють закони і так "працює" поліція.
    Taykitanin
      Taykitanin, 27.12.2020 21:54
    +6
    Не мій комент, але сказано влучно: "виховують нову Зайцеву".
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 27.12.2020 19:41
    +5
    Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби):
    Фрунзенський районний суд м. Харкова Заробітна плата отримана за основним місцем роботи 2019 рік 894776 грн., авто...Марка:LEXUS Модель:GX 470 власник...чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович...Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю 943000 грн. чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович...житловий будинок з надвірними будівлями Дата набуття права:26.01.2017 власник...чоловік Прізвище: Алтухов Ім'я: Андрій По батькові: Васильович
    Vados