Даяна Ястремская – Аманда Анисимова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Риме

Даяна Ястремская – Аманда Анисимова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская

В среду, 16 сентября, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№29 WTA) продолжит борьбу на турнире серии Премьер 5 в Риме.
 
В матче второго круга 20-летняя украинка померяется силами с американкой Амандой Анисимовой (№27 WTA). Встреча пройдет третьим запуском на корте Grand Stand Arena после матча ATP Травалья – Чорич. Ориентировочное время начала матча – 16:15 по Киеву.

Путь на турнире
Стадия  Ястремская    Анисимова
1-й круг     Джорджи (7-5 6-7 6-4) №69 WTA    Векич (7-6 7-6) №28 WTA
 
Ранее девушки между собой не играли.
 
В следующем круге победительница матча сыграет против первой сеяной Симоны Халеп из Румынии (№2 WTA).
 

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.09.2020 20:17
    0
    Venesuela, 16.09.2020 17:46
    Даяна чемпіонка з майбутнього!!! Що за фігню я несу)))
    Тихо сам(а) с собою...
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.09.2020 20:15
    0
    Mazyr2412, 16.09.2020 18:38
    Дякую! Ні що б на українській мові щось крикнути!) Єх молододежь!))
    Це питання до родичів.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.09.2020 18:44
    +2
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    Якщо Халеп буде грати як сьогодні, шанси є. Це їй ще пощастило, що Паоліні подавати взагалі не вміє
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 16.09.2020 18:42
    +1
    Рязанська рожа з такою гниллю .
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.09.2020 18:42
    +2
    От мінусуйте як хочете, але Азаренко з Вінус грали цікавіше! Звичайно, доки у Вінус були сили. Але ж їй років більше, ніж цим двом тінейджеркам разом узятим!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:42
    +4
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    А що з грою? Третій сет, досить впевнено. А подача- біль!(
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 16.09.2020 18:41
    +4
    Фух!!!! Катування апельсинами закінчилось.
    Ну, Симона, начувайсь!!!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 16.09.2020 18:41
    +4
    Ну , теперь на Халеп .
    sergo1957
      sergo1957, 16.09.2020 18:40
    +4
    Вымучила !!! Ну,Симона,держись !!!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:40
    +1
    Mazyr2412, 16.09.2020 18:40
    Тренер, навіть сотоску перевернув за перемогу!) Молодець!!!
    Сотоску-соточку( 100 гр. горілки)!
    Venesuela
      Venesuela, 16.09.2020 18:40
    +5
    Уххххх! Наче марофон бігла)) Як же важко дивитись матчі за участі Даяни!
    VITASS
      VITASS, 16.09.2020 18:40
    +5
    халеп так халеп..........
    дая молодца
    vostok
      vostok, 16.09.2020 18:40
    +2
    Даяна прошла дальше, теперь - Элина.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    +11
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:40
    +2
    Тренер, навіть сотоску перевернув за перемогу!) Молодець!!!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:38
    +3
    Elis, 16.09.2020 18:32
    Окрім камонів ще додалось fight - борись.
    Дякую! Ні що б на українській мові щось крикнути!) Єх молододежь!))
    Elis
      Elis, 16.09.2020 18:37
    +3
    Даяна знов читає з листочка. Чи допоможе подати на матч?
    vostok
      vostok, 16.09.2020 18:37
    +2
    Даяна - ее подачи на матч.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:37
    +1
    Vladdal, 16.09.2020 18:35
    177 км/час вторая подача. Двойная ошибка...
    Там зависло табло,тому що і третя подача булат177.)
    vostok
      vostok, 16.09.2020 18:35
    +1
    Даяна - Анисим 4:6, 7:6, 5:3 третий сет
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    +11
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 17:03
    +9
    dudigo78, 16.09.2020 17:00
    У футболі є такий вираз: бєй впєрьод- камбінация прідьот, або хто вище б'є, той краще грає. Це якби Даяна була футболістом, то це було б про неї)))
    Не знаю в якій формі Еліна, вечір покаже, але я вже, чесно кажучи, втомилась від такого "безголового" тенісу. Сподіваюсь, Халеп переможниці цієї пари проведе справжній майстер-клас.
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 16:59
    +8
    Хто б цю дівчину навчив думати на корті?
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 16:47
    +8
    Чим Даяна так тішиться? Радісна, як поросятко на сонечку
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.09.2020 17:00
    +6
    У футболі є такий вираз: бєй впєрьод- камбінация прідьот, або хто вище б'є, той краще грає. Це якби Даяна була футболістом, то це було б про неї)))
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.09.2020 16:40
    +6
    Паралельно дивлюся Азаренко - Вінус. От де стара школа! Цим молодим ще вчитися і вчитися.
    Ну й маленька радість: Завацька виграла перший матч у Франції.
    Venesuela
      Venesuela, 16.09.2020 18:40
    +5
    Уххххх! Наче марофон бігла)) Як же важко дивитись матчі за участі Даяни!
    VITASS
      VITASS, 16.09.2020 18:40
    +5
    халеп так халеп..........
    дая молодца
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 17:26
    +5
    Анісімова зрозуміла, що достатньо просто перекидати м'ячик через сітку, Ястремська все одно рано чи пізно його пульне в аут.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:42
    +4
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    А що з грою? Третій сет, досить впевнено. А подача- біль!(
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 16.09.2020 18:41
    +4
    Фух!!!! Катування апельсинами закінчилось.
    Ну, Симона, начувайсь!!!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 16.09.2020 18:41
    +4
    Ну , теперь на Халеп .
    sergo1957
      sergo1957, 16.09.2020 18:40
    +4
    Вымучила !!! Ну,Симона,держись !!!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 16.09.2020 18:12
    +4
    З приводу якості гри промовчу, бо на тому нічого не розумію, але воно обоє рябоє.
    Чим мені подобається Даяна, то сила удару, лупасить з усієї дурі і в гарному настрої. От частіше в корт попадала би....
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 18:38
    +3
    Elis, 16.09.2020 18:32
    Окрім камонів ще додалось fight - борись.
    Дякую! Ні що б на українській мові щось крикнути!) Єх молододежь!))
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 18:37
    +3
    Даяна знов читає з листочка. Чи допоможе подати на матч?
    Віктор Савчук
    online
      Віктор Савчук, 16.09.2020 18:20
    +3
    Давно я чекав їхньої зустрічі, у свій час являлись найкращим відкриттям, не зрозуміло було хто зних краща. Від того і цікава битва. Бачу матч виправдовує всі сподівання.
    Reddit Video
      Reddit Video, 16.09.2020 18:02
    +3
    В третьем сете решат, кого будет Халеп драть)
    samird
    online
      samird, 16.09.2020 17:02
    +3
    Анисимова - яркая иллюстрация того, что паспорт и имя можно сделать любые, а рожа и душонка всё гавно останутся кацапские. А что Даяна? Даяна в своём репертуаре - делает всё за соперницу.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.09.2020 18:44
    +2
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 18:40
    Характер у Даяни почав простежуватися, та що робити з грою? Добре, що вдалося перемогти свій клон, особливо після програного першого сету. Але ж далі Халеп.
    Якщо Халеп буде грати як сьогодні, шанси є. Це їй ще пощастило, що Паоліні подавати взагалі не вміє