Марта Костюк деклассировала Сторм Сандерс на пути в основу турнира в Праге

Украинка не отдала сопернице ни одного гейма

Марта Костюк деклассировала Сторм Сандерс на пути в основу турнира в Праге
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (№140 WTA) пробилась в основу грунтового турнира международной серии в Праге.

В финале квалификации 18-летняя киевлянка не оставила шансов австралийке Сторм Сандерс (№275 WTA).

Прага. Финал квалификации
Марта Костюк (Украина) – Сторм Сандерс (Австралия) – 6:0, 6:0

Отметим, что матч продолжался всего 48 минут.

Ранее Костюк обыграла Терезу Мартинцову из Чехии и Анну-Лену Фридзам из Германии.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Владимир Клепач, Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 11.08.2020 13:32
    0
    Надеемся выхода на новый, более высокий уровень тенниса
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 11.08.2020 13:24
    0
    Костюк - Джорджі замовляли ?🤪
    Elis
    online
      Elis, 10.08.2020 14:56
    +5
    Stanislav Matusevych, 10.08.2020 14:45
    Леся теж впоралася із Магдою Фрех, але її гра була куди складнішою. 2,5 години, 2 таї, безліч брейків і дуже багато витрачених сил. Чекаємо на жеребкування кваліфаєрів.
    Після зняття Даяни сітка трохи змінилася, тому у першому колі навіть стала можливою зустріч Марти з Лесею.
    А от цього так швидко не хотілося б.
    Втім, Леся однаково молодець.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.08.2020 14:45
    +4
    Леся теж впоралася із Магдою Фрех, але її гра була куди складнішою. 2,5 години, 2 таї, безліч брейків і дуже багато витрачених сил. Чекаємо на жеребкування кваліфаєрів.
    Після зняття Даяни сітка трохи змінилася, тому у першому колі навіть стала можливою зустріч Марти з Лесею.
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 10.08.2020 13:58
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Щодо Марти.. Її реальный рівень коли вона в настрої явно набагато вище, але характер і зловлена зірочка.. Поки сильно шкодить
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 10.08.2020 13:57
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Игорь Онищук, 10.08.2020 13:36
    зубная боль
    В неї є травма ше під час збору.. Просто побереглась
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 10.08.2020 13:56
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    vital, 10.08.2020 13:24
    Марта молодець.
    Питання чому зняласьДаяна?
    Може на грунті недоцільно далі тренуватися, а краще вже готуватися на заході до шлему?
    Причина та, яку я і тобі писав ще після матчу з Джорджі
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 10.08.2020 13:55
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Sashamar, 10.08.2020 13:28
    Обігрувати з двома баранками суперницю такого рівня теж досвід. Позитивний.
    Хто знає чому знялася Даяна?
    Травма спини, яка була ще після збору в Одесі, в матчі з Камі відбулось шось типу запального процесу, більше знялась шоб по берегти себе
    kollekciy
      kollekciy, 10.08.2020 13:38
    +5
    Марту з перемогою. Вона так впевнено не грала навіть з за тисячними Бергер та Дятловою. Мені цікаво як цій Сандерс могла програти Бонавентюр з якою Марта не могла справитися.
    Історичні дві баранки досягнуті.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 10.08.2020 13:36
    +1
    зубная боль
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.08.2020 13:28
    +1
    Обігрувати з двома баранками суперницю такого рівня теж досвід. Позитивний.
    Хто знає чому знялася Даяна?
    vital
    online
      vital, 10.08.2020 13:25
    0
    vital, 10.08.2020 13:24
    Марта молодець.
    Питання чому зняласьДаяна?
    Може на грунті недоцільно далі тренуватися, а краще вже готуватися на заході до шлему?
    *на харді...
    vital
    online
      vital, 10.08.2020 13:24
    +3
    Марта молодець.
    Питання чому зняласьДаяна?
    Може на грунті недоцільно далі тренуватися, а краще вже готуватися на заході до шлему?
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.08.2020 13:13
    +5
    Далі, бажано Джорджи, щоб помститися за Даяну.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.08.2020 13:08
    +4
    Навіть ні одного брейк-поінта не було!
    Elis
    online
      Elis, 10.08.2020 13:04
    +10
    Молодчина!
    Elis
    online
      Elis, 10.08.2020 13:04
    +10
    Молодчина!
    Elis
    online
      Elis, 10.08.2020 14:56
    +5
    Stanislav Matusevych, 10.08.2020 14:45
    Леся теж впоралася із Магдою Фрех, але її гра була куди складнішою. 2,5 години, 2 таї, безліч брейків і дуже багато витрачених сил. Чекаємо на жеребкування кваліфаєрів.
    Після зняття Даяни сітка трохи змінилася, тому у першому колі навіть стала можливою зустріч Марти з Лесею.
    А от цього так швидко не хотілося б.
    Втім, Леся однаково молодець.
    kollekciy
      kollekciy, 10.08.2020 13:38
    +5
    Марту з перемогою. Вона так впевнено не грала навіть з за тисячними Бергер та Дятловою. Мені цікаво як цій Сандерс могла програти Бонавентюр з якою Марта не могла справитися.
    Історичні дві баранки досягнуті.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.08.2020 13:13
    +5
    Далі, бажано Джорджи, щоб помститися за Даяну.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.08.2020 14:45
    +4
    Леся теж впоралася із Магдою Фрех, але її гра була куди складнішою. 2,5 години, 2 таї, безліч брейків і дуже багато витрачених сил. Чекаємо на жеребкування кваліфаєрів.
    Після зняття Даяни сітка трохи змінилася, тому у першому колі навіть стала можливою зустріч Марти з Лесею.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.08.2020 13:08
    +4
    Навіть ні одного брейк-поінта не було!
    vital
    online
      vital, 10.08.2020 13:24
    +3
    Марта молодець.
    Питання чому зняласьДаяна?
    Може на грунті недоцільно далі тренуватися, а краще вже готуватися на заході до шлему?
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 10.08.2020 13:36
    +1
    зубная боль
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.08.2020 13:28
    +1
    Обігрувати з двома баранками суперницю такого рівня теж досвід. Позитивний.
    Хто знає чому знялася Даяна?
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 11.08.2020 13:32
    0
    Надеемся выхода на новый, более высокий уровень тенниса
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 11.08.2020 13:24
    0
    Костюк - Джорджі замовляли ?🤪
    vital
    online
      vital, 10.08.2020 13:25
    0
    vital, 10.08.2020 13:24
    Марта молодець.
    Питання чому зняласьДаяна?
    Може на грунті недоцільно далі тренуватися, а краще вже готуватися на заході до шлему?
    *на харді...