«Гриша Козловский и Рух мне не враги». Смалийчук дал заднюю

Совладелец «Карпат» заявил, что больше не будет никого стимулировать

«Гриша Козловский и Рух мне не враги». Смалийчук дал заднюю
© ФК Карпаты. Олег Смалийчук

Совладелец «Карпат» Олег Смалийчук не так давно де-факто объявил войну «Руху». Он был готов стимулировать соперников земляков в оставшихся матчах нынешнего сезона Первой лиги, чтобы «Рух» не повысился в классе.

За победу над клубом, владельцем которого является львовский бизнесмен Григорий Козловский, Смалийчук обещал сначала полмиллиона гривен, а затем повысил ставку до 600 тысяч.

Сейчас же Смалийчук дал заднюю, заявив, что больше не будет никого стимулировать, а Козловский и его клуб не являются для него врагами.

«Ни Гриша, ни «Рух» мне не враги. Больше ничего никому не предлагаю. Точка», - написал Смалийчук в Instagram.

Ранее сообщалось, что «Агробизнес» не получил денег за победу над «Рухом».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(36 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Ruslan
      Ruslan, 13.07.2020 12:48
    +1
    Ну от як можна з такими людьми вести справи? То дає, то не дає.... Може Бєня правильно робить, і в сраці бачив таких компаньйонів)
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.07.2020 21:49
    +2
    Після 2 проведених матчів Руху де команда здобула 1 очко приходить на думку що Смалійчук підібрав головного тренера Руху, який успішно хоронить команду.
    Andy Chak
      Andy Chak, 11.07.2020 20:28
    -1
    PFCLviv, 11.07.2020 14:38
    Як можна вести якісь справи з таким балаболом?! Та навіть Тьотя Марія з Привокзального ринку послала б нах....й такого піз....дабола! Су....ка, отвєть за базар, пустодзівін !
    Прикиньте, а ця за....лупа ше хотіла з Ігрь Валєрічєм про шось домовлятись...
    Фраєрок, ти не неси пургу і фуфляк пацанам, то ти "у бізнесовій тусовці", то ти "маленький підприємець", а базариш фєньою, за таке відповідати треба, меньше тєкста, стрємящійся, слєді за вилєтом мєтли, балаболка, бля. І шоб ти зрозумів, по диму і карпатах мені пох, з афєрами власниками навіть говорити не хочу, хотя і знаю.
    Mstislav77777
      Mstislav77777, 11.07.2020 20:14
    0
    Карпаты на грани финансового краха, а совладелец клуба готов стимулировать, за победу над клубом из лиги ниже классом... Отдаёт чем-то убогим и гадким.
    FoZZy
      FoZZy, 11.07.2020 18:09
    0
    Як УАФ віткрила справу проти пана Смалійчука, пан Смалійчук увімкнув задню... А ще говорив про "фісташки", а у самого... Мабуть не такі міцні виявились ті "фісташки" у пана Смалійчука, якщо пан Смалійчук так швидко "перевзувся".
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 16:43
    +2
    Це всеукравнська проблема. Нема в Україні команд акціонерних товариств з нормальними менеджерами!
    От, наприклад, я маленький піприємець... Я б купив пару акцій клубу і готовий вносити щомісячні внески певної суми... Ну але, я ж теж аналізую ситуацію. Бачу такого менеджера як лиса зал...упа! Ну яка нормальна людина вкладе свої кошти у таку зв...лупу?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 16:26
    -1
    Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:56
    Шановні лвівяни /фвнати/ зарегіструйте рахунок на команду і явпевнений що за дві неділі 5 лямов буде на рахунку.
    Братан, проблема не в грошах, проблема шо віз має двох власників гівнюків !
    Ну якшо твоя квартира тобою приватизована то не буде сусід вкладати бабки в неї, який сенс ?!
    От ти даш свої бабки такому під...еру, як ця лиса зал....упа?! Я точно недам, хоч маю можливість дати. Ну не дам я свої гроші піз...даболам балабольним, а який сенс?!
    wicker
    online
      wicker, 11.07.2020 16:17
    -3
    Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:56
    Шановні лвівяни /фвнати/ зарегіструйте рахунок на команду і явпевнений що за дві неділі 5 лямов буде на рахунку.
    потрiбно 5 у доларах
    marko2020
    online
      marko2020, 11.07.2020 16:08
    +4
    Что ж ты, фраер, сдал назад!?
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:56
    -4
    Шановні лвівяни /фвнати/ зарегіструйте рахунок на команду і явпевнений що за дві неділі 5 лямов буде на рахунку.
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:29
    +2
    Павелко заслав сепаратиста в м. Лвів
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:24
    +2
    Падло ти заслане у м.Лвів.Він сука хоче завалити дві команди Львова..
    roman_kros
      roman_kros, 11.07.2020 15:05
    +3
    А шо ж так? Обкакався, не думав, що Рух просре?
    8number
      8number, 11.07.2020 14:43
    0
    Перебор этой хари уже, а статью на тему этого:
    https://www.fckarpaty.com/news/21316?fbclid=IwAR1lXk1xAGJG0JUfREb9CLIIx8qiB
    Y3QZB3f5BqAj3sYGB2VKqFxy4M3oCs
    лень написать
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 14:42
    -1
    То воно бухе наспівало на піз...дюліну від Копитка, шо втекло до хІспанії, то тепер перед Петровичем обіс....ралось....
    Чувак, ти розпіарився, як суч...ка балабольна. Опущений, як казав Петрович.... Тікай, апєльсінка, братва у Львові на тебе насц.ала і х...йом по губах поводила тобі.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 14:38
    +4
    Як можна вести якісь справи з таким балаболом?! Та навіть Тьотя Марія з Привокзального ринку послала б нах....й такого піз....дабола! Су....ка, отвєть за базар, пустодзівін !
    Прикиньте, а ця за....лупа ше хотіла з Ігрь Валєрічєм про шось домовлятись...
    Barsa2019
      Barsa2019, 11.07.2020 14:38
    +6
    Жаль Карпаты. Точка
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 11.07.2020 14:34
    +11
    Щось стало забагато цієї лисої фігні.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 14:23
    0
    Казковий долб...ойоб!
    Як кажуть у нам у бізнесовій тусовці:"з таким рагульом і с.рати сідати за сто кілометрів взападло"!
    Господи, він реальний далба....йо...б!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 11.07.2020 14:18
    +3
    Спортюа ! Заканчивайте пиарастить Смайл !!!
    Такое ощущение, что он Вас приобрел, а не ФК Карпаты.
    DidOk
    online
      DidOk, 11.07.2020 13:42
    +19
    Заплати "Агробізнесу", чепушило !
    Cityzen83
      Cityzen83, 11.07.2020 13:16
    +14
    Ой клоунада, надо же было левам такого @банька получить. Беня хоть молча уничтожает, а это апельсин цирк устроил.
    alvesh
    online
      alvesh, 11.07.2020 13:13
    +14
    клоун
    ihor7003
      ihor7003, 11.07.2020 13:05
    +14
    Как последняя сучка дал заднюю!!!!!
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 11.07.2020 13:10
    +13
    Брехун, лицемір, нікчема і посміховисько. Дуже шкода, що клуб з такою історією помирає так само, як і Металіст з Дніпром - від рук безсовісних виродків...
    BestWarrior1
      BestWarrior1, 11.07.2020 12:57
    +13
    Идиот! Других слов нет
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.07.2020 12:57
    +12
    Фуу вам Львовяне не стыдно за этого лысого.
    Это клоун.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 11.07.2020 14:34
    +11
    Щось стало забагато цієї лисої фігні.
    zzg77
    online
      zzg77, 11.07.2020 14:04
    +11
    Если человек идиот, то это навсегда!!!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 11.07.2020 14:00
    +8
    DidOk, 11.07.2020 13:42
    Заплати "Агробізнесу", чепушило !
    100% должен заплатить. Иначе будет πдарасом в плохом смысле этого слова.
    Barsa2019
      Barsa2019, 11.07.2020 14:38
    +6
    Жаль Карпаты. Точка
    Senator
      Senator, 11.07.2020 14:09
    +6
    Согласен. Д...ёб, заплати честно Агробизнесу, или если они откажутся, то переведи в какую-нибудь больницу...
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 11.07.2020 14:01
    +6
    КОНЬ ченый!!!!!!!!
    Ostap1948
      Ostap1948, 11.07.2020 14:03
    +5
    Так він нікого і не стимулював. Він може тільки териндіти.
    marko2020
    online
      marko2020, 11.07.2020 16:08
    +4
    Что ж ты, фраер, сдал назад!?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 14:38
    +4
    Як можна вести якісь справи з таким балаболом?! Та навіть Тьотя Марія з Привокзального ринку послала б нах....й такого піз....дабола! Су....ка, отвєть за базар, пустодзівін !
    Прикиньте, а ця за....лупа ше хотіла з Ігрь Валєрічєм про шось домовлятись...
    roman_kros
      roman_kros, 11.07.2020 15:05
    +3
    А шо ж так? Обкакався, не думав, що Рух просре?
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 11.07.2020 14:18
    +3
    Спортюа ! Заканчивайте пиарастить Смайл !!!
    Такое ощущение, что он Вас приобрел, а не ФК Карпаты.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 14:17
    +3
    у смайличука просто дефицит внимания
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.07.2020 21:49
    +2
    Після 2 проведених матчів Руху де команда здобула 1 очко приходить на думку що Смалійчук підібрав головного тренера Руху, який успішно хоронить команду.