Смалийчук поднимает ставки: за победу над Рухом теперь 600 тысяч гривен

Новый владелец «Карпат» очень не хочет видеть «Рух» в УПЛ

Смалийчук поднимает ставки: за победу над Рухом теперь 600 тысяч гривен
© ФК Карпаты. Олег Смалийчук

Ранее в сети появилось видео, на котором «Карпаты» предлагают клубам первой лиги по 500 тысяч гривен за победу над «Рухом».

Владелец «Руха» Григорий Козловский ответил на это резкой критикой в адрес руководства «Карпат».

Теперь же новый владелец «Карпат» Олег Смалийчук заявил, что повышает ставки и теперь дает 600 тысяч гривен:

«В этом сезоне УПЛ ни «Карпатам», ни «Руху» не светит. Встретиться с Винниками в первой лиге – бесценно. Поэтому ставки растут: 600 тысяч за победу над «Рухом». 

P.S. И 20 тысяч гривен Мише [Кополовцу] на новый диктофон».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Трибуна

(153 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    serpalx
      serpalx, 04.07.2020 12:39
    0
    Що відбувається? Я нічого не розумію... Що за сварки?
    vovandel_
      vovandel_, 04.07.2020 10:42
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:43
    Мені похер і на "Лисого" з "вбивцею" (хоча як на мене там свою жидівську лапу запхав і Бєня), і на Козловського... Мене більше бентежить, що Львів'яни "мочать" один одного. Питання - чому? То лисе падло - це реально просто "6". Чому він так безстрашно "пітушиться" проти "Руху"? Хто реально "править балетом" і чому?!?!?!?
    Тому що біглий "вбивця" завжди проти Маркевича. І Беня тут ні до чого
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 04.07.2020 10:23
    0
    Mukola Puzh, 03.07.2020 22:16
    Я не розумію яка Козловському різниця, платить хтось чи ні, скільки і кому.. Виходьте і грайте. Доводьте, що ви гідні місця в УПЛ. Якщо я зараз скажу, що дам мільйон гривень будь кому з читачів спорт уа якщо вони на ринзі побють Кличка, то відразу усі гераклами стануть і почнуть дубасити Віталія)))?
    Про Веталя смешно, давай заряжай лям👍
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 04.07.2020 09:49
    +3
    Как по "спортивному". У Карпат в реале финансовые проблемы, а тут типа денег куры не клюют.
    Очень не красиво. Вложился бы лучше в улучшение Карпат.
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 04.07.2020 09:35
    -1
    який сенс вилітати в першу лігу, щоб потім знов з коломойшею сваритися, краще вже банкротство і створення нової команди без коломойші в другі лізі.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.07.2020 08:21
    +1
    Лисий CONDOM, тiкай зi Львова через Брюховицький лiс !
    rus
      rus, 04.07.2020 00:01
    -1
    Віталій Яценко, 03.07.2020 23:24
    Карпати не будуть у першій лізі. Команду розформують і вона впаде до аматорів. І це креативна діяльність людини, яка розкидається по 600 тисяч на словах. На словах. Реально платити нікому і нічого не буде. Краще б ці гроші вклав у Карпати.
    А кто сказал, что он заплатит! Это все бред!
    banderlog78
      banderlog78, 03.07.2020 23:38
    +9
    Шо воно меле краще би збирав апельсини в Іспанії
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 03.07.2020 23:24
    +14
    Карпати не будуть у першій лізі. Команду розформують і вона впаде до аматорів. І це креативна діяльність людини, яка розкидається по 600 тисяч на словах. На словах. Реально платити нікому і нічого не буде. Краще б ці гроші вклав у Карпати.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 23:19
    +2
    Andy Chak, 03.07.2020 21:36
    Дебільний баттл, особливо зі сторони недалекого Смалійчука - лисий мудило возомнив себе міліонером, залупа дурна - та ти рагуль неможеш команду на матчі вивезти щоб чемп дограти, 600 штук, недолуге(((
    недалекий Смалійчук? Це ти наївний і бачиш хіба те, що на поверхні!
    Олег Олег
      Олег Олег, 03.07.2020 23:08
    +7
    RIP Карпаты, кубковвя команда! Жаль, в руках идиотов! Здесь теперь хоть видно плчему
    Юрий Юрий
      Юрий Юрий, 03.07.2020 22:59
    +1
    Andy Chak, 03.07.2020 21:36
    Дебільний баттл, особливо зі сторони недалекого Смалійчука - лисий мудило возомнив себе міліонером, залупа дурна - та ти рагуль неможеш команду на матчі вивезти щоб чемп дограти, 600 штук, недолуге(((
    Мне кажется ты смотришь только одну сторону, мне кажется там никому футбол не нужен ни Бени ни Смалийчуку.
    Погляди, что творили с Металлистом, Днепром, Черноморцем.
    Я могу понять руководство Карпат когда в доле Беня, тут не до футбола.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:43
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 22:22
    Розумієш, шо лисий апельсин зі своїм босом вбивцею - втікачем - вони ніхто у Львові ! Н І х т о !!!
    А Петрович поважний чоловік у якого влада, бізнес і реальні бабки... Так шо зал....упа зі своїм овечим стадом збанкрутілим цим скандалом і биття горшків з таким як Козловський робить тільки гірше собі ...
    Тепер вівці нехай забудуть за міський стадіон "Україна" за оренду в 1 грн в рік! Депутат Г.П. Козловський тепер постарається щоб орендував Рух і Львів "Україну"... А може взагалі Петрович приватизує стадіон і зробить реконструкцію і там вже вівці точно не гратимуть ніколи, навіть в аматорах !
    Мені похер і на "Лисого" з "вбивцею" (хоча як на мене там свою жидівську лапу запхав і Бєня), і на Козловського... Мене більше бентежить, що Львів'яни "мочать" один одного. Питання - чому? То лисе падло - це реально просто "6". Чому він так безстрашно "пітушиться" проти "Руху"? Хто реально "править балетом" і чому?!?!?!?
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.07.2020 22:41
    -7
    увидите-вскоре все 3 клуба окажуться во 2 лиге причем Карпаты-будут лидерами этой тройки
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 22:39
    -1
    Mukola Puzh, 03.07.2020 22:36
    Тобто, по твоїх словах, кого є влада, той може і стадіон віджати і тд, а той у кого її немає повинен тихенько у кутку сидіти? Тепер ясно як Україна докотилась до такого життя, що олігархи творять що хочуть а іншим (пенсіонерам) немає за що хліба купити.. Завдяки таким людям, які думають як і ти. І завершуй з вівцями, конями, антилопами та іншими звірами. Я наприклад ставлюся нормально і до Карпат, і до твого клубу Львів, і в загальному до усіх учасників УПЛ, тому, що вони усі рівні, усі грають в УПЛ, немає рівних і рівніших..
    Це не по моїх словах це так є насправді.... Ми в Україні живемо... Впевнений, що Петрович дасть лисому таку атвєтку, шо лисий зі своїми вівцями не зможе навіть Сільмаш орендувати !
    Прикинь, вівці реально тішаться, шо лисий не добиває калпати, а шо то так всьо задумано! Цирк, ну не тупі овечки!
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 22:36
    +8
    PFCLviv, 03.07.2020 22:22
    Розумієш, шо лисий апельсин зі своїм босом вбивцею - втікачем - вони ніхто у Львові ! Н І х т о !!!
    А Петрович поважний чоловік у якого влада, бізнес і реальні бабки... Так шо зал....упа зі своїм овечим стадом збанкрутілим цим скандалом і биття горшків з таким як Козловський робить тільки гірше собі ...
    Тепер вівці нехай забудуть за міський стадіон "Україна" за оренду в 1 грн в рік! Депутат Г.П. Козловський тепер постарається щоб орендував Рух і Львів "Україну"... А може взагалі Петрович приватизує стадіон і зробить реконструкцію і там вже вівці точно не гратимуть ніколи, навіть в аматорах !
    Тобто, по твоїх словах, кого є влада, той може і стадіон віджати і тд, а той у кого її немає повинен тихенько у кутку сидіти? Тепер ясно як Україна докотилась до такого життя, що олігархи творять що хочуть а іншим (пенсіонерам) немає за що хліба купити.. Завдяки таким людям, які думають як і ти. І завершуй з вівцями, конями, антилопами та іншими звірами. Я наприклад ставлюся нормально і до Карпат, і до твого клубу Львів, і в загальному до усіх учасників УПЛ, тому, що вони усі рівні, усі грають в УПЛ, немає рівних і рівніших..
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:32
    +12
    Al Zolo, 03.07.2020 22:12
    ни один львовский не достоин УПЛ-надеюсь скоров 2 лиге зоны Запад будет вам чемпионат Галычыны
    Ти підар тут мовчи і не гавкай. Іди підлизуй далі ЗеКам, а до Львова не пзайся. Ми тут самі без 6-ток порушених розберемося!!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:25
    +3
    ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 21:56
    "лємберг", там твої швачки пацанам з "Ворскли" де що зробили ,а ти тут за інших хвилюєшся ..не забуть на ніч пігулку приняти,бо чергове загострення небезпечне
    А нахрена напрягатися, якщо чмо погане злило клуб і вже зрозуміло хто вилітає? Логічно, що потрібно нагрівати нові ігрові схеми, про цвати нових виконавців, тим більше, що прийшов новий тренер, який взагалі ще не знає хто на що здатен. Тому результат з Ворсклоб абсолютно не показовий. Побачиш що буде в іграх з Маріуполем та Дніпром, особливо якщо буде стимул фінансовий 3-ю стороною...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 22:22
    -2
    Mukola Puzh, 03.07.2020 22:16
    Я не розумію яка Козловському різниця, платить хтось чи ні, скільки і кому.. Виходьте і грайте. Доводьте, що ви гідні місця в УПЛ. Якщо я зараз скажу, що дам мільйон гривень будь кому з читачів спорт уа якщо вони на ринзі побють Кличка, то відразу усі гераклами стануть і почнуть дубасити Віталія)))?
    Розумієш, шо лисий апельсин зі своїм босом вбивцею - втікачем - вони ніхто у Львові ! Н І х т о !!!
    А Петрович поважний чоловік у якого влада, бізнес і реальні бабки... Так шо зал....упа зі своїм овечим стадом збанкрутілим цим скандалом і биття горшків з таким як Козловський робить тільки гірше собі ...
    Тепер вівці нехай забудуть за міський стадіон "Україна" за оренду в 1 грн в рік! Депутат Г.П. Козловський тепер постарається щоб орендував Рух і Львів "Україну"... А може взагалі Петрович приватизує стадіон і зробить реконструкцію і там вже вівці точно не гратимуть ніколи, навіть в аматорах !
    8number
      8number, 03.07.2020 22:22
    +1
    Тред душевнобольных. 🤨
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 03.07.2020 21:36
    +17
    Дебільний баттл, особливо зі сторони недалекого Смалійчука - лисий мудило возомнив себе міліонером, залупа дурна - та ти рагуль неможеш команду на матчі вивезти щоб чемп дограти, 600 штук, недолуге(((
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 03.07.2020 23:24
    +14
    Карпати не будуть у першій лізі. Команду розформують і вона впаде до аматорів. І це креативна діяльність людини, яка розкидається по 600 тисяч на словах. На словах. Реально платити нікому і нічого не буде. Краще б ці гроші вклав у Карпати.
    cucumber
    online
      cucumber, 03.07.2020 21:30
    +14
    ждем продолжение истории, да здравствует троллинг!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:32
    +12
    Al Zolo, 03.07.2020 22:12
    ни один львовский не достоин УПЛ-надеюсь скоров 2 лиге зоны Запад будет вам чемпионат Галычыны
    Ти підар тут мовчи і не гавкай. Іди підлизуй далі ЗеКам, а до Львова не пзайся. Ми тут самі без 6-ток порушених розберемося!!!!
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 22:16
    +12
    Я не розумію яка Козловському різниця, платить хтось чи ні, скільки і кому.. Виходьте і грайте. Доводьте, що ви гідні місця в УПЛ. Якщо я зараз скажу, що дам мільйон гривень будь кому з читачів спорт уа якщо вони на ринзі побють Кличка, то відразу усі гераклами стануть і почнуть дубасити Віталія)))?
    rus
      rus, 03.07.2020 21:44
    +12
    Смайлика признают невменяемым и аннулируют продажу клуба!
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 21:27
    +12
    Потроллил
    banderlog78
      banderlog78, 03.07.2020 23:38
    +9
    Шо воно меле краще би збирав апельсини в Іспанії
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 22:36
    +8
    PFCLviv, 03.07.2020 22:22
    Розумієш, шо лисий апельсин зі своїм босом вбивцею - втікачем - вони ніхто у Львові ! Н І х т о !!!
    А Петрович поважний чоловік у якого влада, бізнес і реальні бабки... Так шо зал....упа зі своїм овечим стадом збанкрутілим цим скандалом і биття горшків з таким як Козловський робить тільки гірше собі ...
    Тепер вівці нехай забудуть за міський стадіон "Україна" за оренду в 1 грн в рік! Депутат Г.П. Козловський тепер постарається щоб орендував Рух і Львів "Україну"... А може взагалі Петрович приватизує стадіон і зробить реконструкцію і там вже вівці точно не гратимуть ніколи, навіть в аматорах !
    Тобто, по твоїх словах, кого є влада, той може і стадіон віджати і тд, а той у кого її немає повинен тихенько у кутку сидіти? Тепер ясно як Україна докотилась до такого життя, що олігархи творять що хочуть а іншим (пенсіонерам) немає за що хліба купити.. Завдяки таким людям, які думають як і ти. І завершуй з вівцями, конями, антилопами та іншими звірами. Я наприклад ставлюся нормально і до Карпат, і до твого клубу Львів, і в загальному до усіх учасників УПЛ, тому, що вони усі рівні, усі грають в УПЛ, немає рівних і рівніших..
    Олег Олег
      Олег Олег, 03.07.2020 23:08
    +7
    RIP Карпаты, кубковвя команда! Жаль, в руках идиотов! Здесь теперь хоть видно плчему
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.07.2020 21:59
    +6
    Наступного сезону перша ліга буде ще цікавіша
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:43
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 22:22
    Розумієш, шо лисий апельсин зі своїм босом вбивцею - втікачем - вони ніхто у Львові ! Н І х т о !!!
    А Петрович поважний чоловік у якого влада, бізнес і реальні бабки... Так шо зал....упа зі своїм овечим стадом збанкрутілим цим скандалом і биття горшків з таким як Козловський робить тільки гірше собі ...
    Тепер вівці нехай забудуть за міський стадіон "Україна" за оренду в 1 грн в рік! Депутат Г.П. Козловський тепер постарається щоб орендував Рух і Львів "Україну"... А може взагалі Петрович приватизує стадіон і зробить реконструкцію і там вже вівці точно не гратимуть ніколи, навіть в аматорах !
    Мені похер і на "Лисого" з "вбивцею" (хоча як на мене там свою жидівську лапу запхав і Бєня), і на Козловського... Мене більше бентежить, що Львів'яни "мочать" один одного. Питання - чому? То лисе падло - це реально просто "6". Чому він так безстрашно "пітушиться" проти "Руху"? Хто реально "править балетом" і чому?!?!?!?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 22:11
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 22:06
    А ваші сц.ику так взагалі піджали хвости і здохли !
    Ти, я бачу з дит.садочку,ще не "вийшов"... постійно повторюєшся...і ще-відписуй повільніше(букви сука лушпень не пропускай)
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 22:00
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 21:47
    Лева з ави забери, чмо позорне! Ви вівці сц....икливі !
    В декого "голубой лєф" і нічо... ти чого "сєпар" псіхуєш)))?
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 04.07.2020 09:49
    +3
    Как по "спортивному". У Карпат в реале финансовые проблемы, а тут типа денег куры не клюют.
    Очень не красиво. Вложился бы лучше в улучшение Карпат.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:25
    +3
    ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 21:56
    "лємберг", там твої швачки пацанам з "Ворскли" де що зробили ,а ти тут за інших хвилюєшся ..не забуть на ніч пігулку приняти,бо чергове загострення небезпечне
    А нахрена напрягатися, якщо чмо погане злило клуб і вже зрозуміло хто вилітає? Логічно, що потрібно нагрівати нові ігрові схеми, про цвати нових виконавців, тим більше, що прийшов новий тренер, який взагалі ще не знає хто на що здатен. Тому результат з Ворсклоб абсолютно не показовий. Побачиш що буде в іграх з Маріуполем та Дніпром, особливо якщо буде стимул фінансовий 3-ю стороною...
    vovandel_
      vovandel_, 04.07.2020 10:42
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 03.07.2020 22:43
    Мені похер і на "Лисого" з "вбивцею" (хоча як на мене там свою жидівську лапу запхав і Бєня), і на Козловського... Мене більше бентежить, що Львів'яни "мочать" один одного. Питання - чому? То лисе падло - це реально просто "6". Чому він так безстрашно "пітушиться" проти "Руху"? Хто реально "править балетом" і чому?!?!?!?
    Тому що біглий "вбивця" завжди проти Маркевича. І Беня тут ні до чого
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 23:19
    +2
    Andy Chak, 03.07.2020 21:36
    Дебільний баттл, особливо зі сторони недалекого Смалійчука - лисий мудило возомнив себе міліонером, залупа дурна - та ти рагуль неможеш команду на матчі вивезти щоб чемп дограти, 600 штук, недолуге(((
    недалекий Смалійчук? Це ти наївний і бачиш хіба те, що на поверхні!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 22:21
    +2
    PFCLviv, 03.07.2020 22:10
    Прикольно лисий добиває каЛпати, а вівці такі, як погулянка і вітька мостовик, дякують і респекти шлють лисому... вівці думають шо то многоХодовОчка !
    Шкода,я тобі .і. накидав,та мій пост вилучили...а взагалі ти піз...добол,бо особисто я ніколи смалійчука чи дима не підтримував...ти фуфлогон !!! та і тролінг твій -дешевий,як "юпі"
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 21:56
    +2
    "лємберг", там твої швачки пацанам з "Ворскли" де що зробили ,а ти тут за інших хвилюєшся ..не забуть на ніч пігулку приняти,бо чергове загострення небезпечне