Источник: «В Карпатах уже 13 случаев заражения коронавирусом»

Болезнь выявлена у семерых игроков первой команды

Источник: «В Карпатах уже 13 случаев заражения коронавирусом»
© ФК Карпаты Львов

Во львовских «Карпатах» выявлено уже 13 случаев заражения коронавирусом. Пострадали как минимум 7 игроков первой команды львовского клуба.

«К сожалению, ситуация во Львове намного серьезнее. Первая партия тестов уже обнаружила 13 случаев инфицирования, 7 из них — игроки первой команды. Цифры не окончательные, впереди вторая партия. «Карпаты» точно идут на карантин. Сезон, возможно, доигрывать молодежный состав. Если там все здоровы», — написал в твиттере журналист Игорь Бурбас.

Из-за вспышки коронавируса не состоялся матч 24-го тура УПЛ «Карпаты» — «Мариуполь».

Исполнительный директор УПЛ Евгений Дикий заявил, что поединок 25-го тура чемпионата Украины «Ворскла» — «Карпаты» не состоится с вероятностью 99%.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(25 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    chackk
      chackk, 02.06.2020 19:24
    +3
    яка команда УПЛ зараз захоче навіть після карантину з ними грати ,вони стануть носіями і теж небеспечні....Онулювати Карпати за поганні показники і як останню команду автоматично поміняти на Рух За географічнім призначенням.Реально виглядає ,що Карпати навмисно зливають ,щоб не догравати цей сезон і по причині захворювання залишитися ,хоча вони цього не заслуговують.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 02.06.2020 16:05
    -1
    Al Zolo, 02.06.2020 15:43
    так у него и желания играть в УПЛ-нет
    ну так ігри в першій чи навіть другій лізі це мабуть не те саме, що розформувати клуб
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.06.2020 15:43
    +1
    dudigo78, 02.06.2020 15:35
    може тим, що не мають таких боргів?
    так у него и желания играть в УПЛ-нет
    dudigo78
    online
      dudigo78, 02.06.2020 15:35
    -1
    Al Zolo, 02.06.2020 15:28
    расформируйте уже этот клуб-чем они лучше Днепра и харькочан?
    може тим, що не мають таких боргів?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.06.2020 15:28
    +1
    расформируйте уже этот клуб-чем они лучше Днепра и харькочан?
    OKs100
      OKs100, 02.06.2020 15:27
    +2
    И так будет с любым футбольным клубом в мире, как только в нем найдут вирус, команды выпадает из игры на пару месяцев и в лучшем случае играть вместо неё будет молодежка возрастом 16-18 лет...
    Леонід Підгурський
      Леонід Підгурський, 02.06.2020 15:02
    +1
    Треба було жидам команду непродавати!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 02.06.2020 14:32
    +1
    Tristan, 02.06.2020 13:52
    думаю,что даже самым закоренелым и преданным болельщикам Карпат уже осточертели постоянные проблемы и передряги,которые сопровождают клуб последние несколько лет:ни игры, ни результата,ни стабильности, ни надежды...выживают и удерживают из года в год благодаря каким-то хитроумным многоходовочкам... футболистов и тренеров наверняка меняют чаще,чем в каком-либо другом клубе мира....як не з'їм, то понадкусую....
    Не вносите смуту. Всё будет хорошо. Даже если КЛ вылетят в Первую Лигу, клуб будет жить и ставить перед собой задачу выхода в УПЛ. Главное, чтобы остальные 50% Смайл выкупил у одного богатенького жида.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 14:23
    -4
    Закінчувати чемпіонат, як є в таблиці. Виганяти тих обіс....раних бомжів вічних скандалістів з вишки і закрити тему з тим всім бардаком. Нехай в пердиві чудять.
    Таке враження, шо вся Львівщина сиділа на карантині і всі Львівські команди, навіть сільські, здорові, а одні вівці табуном приїхали з Уханя... Ну доки той цирк буде тривати?!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 02.06.2020 14:19
    0
    А фек@ли смердять...хворі не розуміють біди...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 14:13
    -4
    РУХ здорові, ЛЬВІВ здорові, Верхня Білка здорові, Миколаів здорові.... Кур....ва вівці бля ібал....ись одне з одним весь карантин і обіс....рані....
    Доки той цирк буде тривати?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 14:11
    -3
    Самі в зад....ниці через банрутство і вильот в пердів, так нє... Треба завалити всю УПЛ... Цирк на дроті це все виглядає!
    П.с. якщо дійсно хтось захворів, то бажаю швидкого одужання.
    chackk
      chackk, 02.06.2020 14:10
    -3
    Краще вже почати вболіватати львів*янам за РУХ.вони гідні цього
    chackk
      chackk, 02.06.2020 14:08
    0
    Типова виникла ситуація ,для клуба-лузера...Соромно за таку рекламу для клуба..виглядають ,як обс..си ,нема гідності ,честі ,а брудна поведінка...Використовують світову проблему для власной користі..тьху
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 14:08
    -4
    У всіх всьо нормально, у одних каЛпат вся команда зашмаркана... Халл, Кірілєнка, Мартінс , Каніболоцький та інші хто втік здорові, одні вівці обіс....рані ....
    Шо за цирк?!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 02.06.2020 14:07
    0
    И как теперь доигрывать чемпионат?
    Kevko
    online
      Kevko, 02.06.2020 14:03
    0
    Искренне жаль болельщиков Карпат. Похоже, что клуб приходит к своему логическому концу
    dudigo78
    online
      dudigo78, 02.06.2020 14:02
    0
    Спортарена пише про 24 заражених
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 14:00
    -2
    Шось тут мутять вівці... Вічні скандали, вічний бардак в тому стаді.
    Навіть вилетіти в пердів по людськи не можуть, треба всім насра.....ти!
    Tristan
      Tristan, 02.06.2020 13:52
    +1
    думаю,что даже самым закоренелым и преданным болельщикам Карпат уже осточертели постоянные проблемы и передряги,которые сопровождают клуб последние несколько лет:ни игры, ни результата,ни стабильности, ни надежды...выживают и удерживают из года в год благодаря каким-то хитроумным многоходовочкам... футболистов и тренеров наверняка меняют чаще,чем в каком-либо другом клубе мира....як не з'їм, то понадкусую....
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 02.06.2020 13:27
    +6
    Ну не тількі в "Карпатах" виявлений цей "короновірус",але і в "Барселона", "Ювентусі", "Реалі" і т.д....
    І якщо так сталось,то це великий шанс для дублюючого і молодіжного складу "Карпат" довести,що вони варті грати в основі і витягнути "Карпати" з прірви! Не тількі в історії "Карпат" були важкі часи...
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 02.06.2020 13:02
    +4
    Злі язики писали що "Карпати" мутять
    chackk
      chackk, 02.06.2020 19:24
    +3
    яка команда УПЛ зараз захоче навіть після карантину з ними грати ,вони стануть носіями і теж небеспечні....Онулювати Карпати за поганні показники і як останню команду автоматично поміняти на Рух За географічнім призначенням.Реально виглядає ,що Карпати навмисно зливають ,щоб не догравати цей сезон і по причині захворювання залишитися ,хоча вони цього не заслуговують.
    OKs100
      OKs100, 02.06.2020 15:27
    +2
    И так будет с любым футбольным клубом в мире, как только в нем найдут вирус, команды выпадает из игры на пару месяцев и в лучшем случае играть вместо неё будет молодежка возрастом 16-18 лет...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.06.2020 15:43
    +1
    dudigo78, 02.06.2020 15:35
    може тим, що не мають таких боргів?
    так у него и желания играть в УПЛ-нет
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.06.2020 15:28
    +1
    расформируйте уже этот клуб-чем они лучше Днепра и харькочан?
    Леонід Підгурський
      Леонід Підгурський, 02.06.2020 15:02
    +1
    Треба було жидам команду непродавати!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 02.06.2020 14:32
    +1
    Tristan, 02.06.2020 13:52
    думаю,что даже самым закоренелым и преданным болельщикам Карпат уже осточертели постоянные проблемы и передряги,которые сопровождают клуб последние несколько лет:ни игры, ни результата,ни стабильности, ни надежды...выживают и удерживают из года в год благодаря каким-то хитроумным многоходовочкам... футболистов и тренеров наверняка меняют чаще,чем в каком-либо другом клубе мира....як не з'їм, то понадкусую....
    Не вносите смуту. Всё будет хорошо. Даже если КЛ вылетят в Первую Лигу, клуб будет жить и ставить перед собой задачу выхода в УПЛ. Главное, чтобы остальные 50% Смайл выкупил у одного богатенького жида.
    Tristan
      Tristan, 02.06.2020 13:52
    +1
    думаю,что даже самым закоренелым и преданным болельщикам Карпат уже осточертели постоянные проблемы и передряги,которые сопровождают клуб последние несколько лет:ни игры, ни результата,ни стабильности, ни надежды...выживают и удерживают из года в год благодаря каким-то хитроумным многоходовочкам... футболистов и тренеров наверняка меняют чаще,чем в каком-либо другом клубе мира....як не з'їм, то понадкусую....
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 02.06.2020 14:19
    0
    А фек@ли смердять...хворі не розуміють біди...
    chackk
      chackk, 02.06.2020 14:08
    0
    Типова виникла ситуація ,для клуба-лузера...Соромно за таку рекламу для клуба..виглядають ,як обс..си ,нема гідності ,честі ,а брудна поведінка...Використовують світову проблему для власной користі..тьху
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 02.06.2020 14:07
    0
    И как теперь доигрывать чемпионат?
    Kevko
    online
      Kevko, 02.06.2020 14:03
    0
    Искренне жаль болельщиков Карпат. Похоже, что клуб приходит к своему логическому концу
    dudigo78
    online
      dudigo78, 02.06.2020 14:02
    0
    Спортарена пише про 24 заражених
    wicker
    online
      wicker, 02.06.2020 13:26
    0
    Який НАХ.. молодіжний склад, де спортивний принцип... - по перше найкращі із них тренувалися з основою, по друге не ліпіть ГОРБАТОГО, ви ще юнакам із академії накажіть догравати сезон... У першій лізі також срач 3-4 місце... Збирайте збори УПЛ 12+4+16 і ВІВЦІ цілі і фермери ситі....
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 02.06.2020 13:23
    0
    Піпєц
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.06.2020 13:17
    0
    В нашем футболе и так все мутное... , как и в стране, в прочем.