Карпаты могут не дотянуть до конца сезона, под вопросом получение аттестата

У клуба серьезные финансовые проблемы

Карпаты могут не дотянуть до конца сезона, под вопросом получение аттестата
© fckarpaty.com

Исполнительный директор «Карпат» Ростислав Ящишин еще раз подчеркнул, что у клуба тяжелое финансовое положение после того, как городской совет Львова не выделил землю стадиона «Украина» в аренду.

Владельцы клуба уже готовы отказаться от «Карпат и отдать их в собственность города, но пока будет идти поиск нового инвестора, команда может не дотянуть до конца сезона или не получить аттестат на новый чемпионат.

- Хватит ли клубу финансового потенциала продержаться до конца чемпионата?
- Я уже говорил, что мы перешли в режим жесткой экономии. У нас еще есть определенные ресурсы для содержания клуба, но я пока не вижу, как мы справимся с аттестацией на следующий сезон, и не могу гарантировать, что ресурсов хватит до конца чемпионата.

- Если в ближайшее время «Карпаты» не найдут инвестора - что дальше?
- Некоторые уже похоронили клуб и поставил крест на нем. Конечно, можно наблюдать за тем, как «Карпаты» медленно умирают. Однако я этого делать не буду. Пока клуб еще жив, я верю в то, что болезнь - излечима, его можно поставить на ноги, дать новую жизнь. Я буду работать для того, чтобы привлечь новых инвесторов и сделаю все, чтобы «Карпаты» существовали.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Leo
      Leo, 26.02.2020 17:04
    0
    turist86, 25.02.2020 17:02
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Ахах..щось не дуже їх видно))
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:31
    0
    PFCLviv, 25.02.2020 18:32
    Мені відомо, що керівництво ФК Львів потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні у ФК Львів, ні у Вереса, а це одне і те саме, зараз перспектив таких немає. Жоден бразилець, який пройшов цей Шахтар для бідних, не має жодних шансів зачепитися в українських грандах.
    Вже ширяться чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Зараз вже йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися у цей клуб. Але перспективи у ФК Львів немає. Футбольна школа клубу належить зовсім іншій людині, яка давно вже цим займається. Це Роман Євгенович Михайлів. Він буде займатися цими дітьми. Там перспектива на українських футболістів ще є.
    ============
    А як же інсайд від Циганика ?!
    Львів і Верес це не одне і те саме...Верес у 2 лізі грає. Що ти городиш?
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:29
    0
    dudigo78, 25.02.2020 18:06
    Ну судячи з вашого допису клоуна можна побачити вам у дзеркало. Звідки такі дані? Які 10-30 млн.??? Яка земля за 1 грн.? Лиш би щось на вентилятор накидати
    Я часто моніторю сайт Карпат. Дані звідси. І не тільки. Є ще форум наближених до клубу вболівальників Карпат. Там теж багато інформації. Ти новини читаєш? Карпати вже другий місяць просять, вимагають ту землю, щоб їм не ПРОДАЛИ, А ДАЛИ!!! Відчуваєш різницю? Те, що клуб нібито готовий платити місту за оренду землі 2,15 млн. грн., якщо її все таки дали би в оренду, то фантастика. Сума для нинішніх Карпат непідйомна. У них скоро не буде коштів на виїзди їздити, не те що мільйони за землю платити. То по -перше. Тепер друге: Карпати щороку анонсують боротьбу за першу 6 і потрапляння в єврокубки. Скільки по твоєму потрібно грошей, щоб створити команду, здатну зайняти В УПЛ 3-5 місце і яка буде грати в ЛЄ? Мінімум 10-30 млн. доларів.Саме про таку суму і говорять вболівальники самих Карпат. І це логічно. І по третє: то тут кидає гівно на вентилятор спитай себе. А заодно і глянь в дзеркало і побачиш там клоуна.
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:29
    0
    Я часто моніторю сайт Карпат. Дані звідси. І не тільки. Є ще форум наближених до клубу вболівальників Карпат. Там теж багато інформації. Ти новини читаєш? Карпати вже другий місяць просять, вимагають ту землю, щоб їм не ПРОДАЛИ, А ДАЛИ!!! Відчуваєш різницю? Те, що клуб нібито готовий платити місту за оренду землі 2,15 млн. грн., якщо її все таки дали би в оренду, то фантастика. Сума для нинішніх Карпат непідйомна. У них скоро не буде коштів на виїзди їздити, не те що мільйони за землю платити. То по -перше. Тепер друге: Карпати щороку анонсують боротьбу за першу 6 і потрапляння в єврокубки. Скільки по твоєму потрібно грошей, щоб створити команду, здатну зайняти В УПЛ 3-5 місце і яка буде грати в ЛЄ? Мінімум 10-30 млн. доларів.Саме про таку суму і говорять вболівальники самих Карпат. І це логічно. І по третє: то тут кидає гівно на вентилятор спитай себе. А заодно і глянь в дзеркало і побачиш там клоуна.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:32
    +2
    Мені відомо, що керівництво ФК Львів потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні у ФК Львів, ні у Вереса, а це одне і те саме, зараз перспектив таких немає. Жоден бразилець, який пройшов цей Шахтар для бідних, не має жодних шансів зачепитися в українських грандах.
    Вже ширяться чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Зараз вже йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися у цей клуб. Але перспективи у ФК Львів немає. Футбольна школа клубу належить зовсім іншій людині, яка давно вже цим займається. Це Роман Євгенович Михайлів. Він буде займатися цими дітьми. Там перспектива на українських футболістів ще є.
    ============
    А як же інсайд від Циганика ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:29
    +1
    Вівці обстрижені, в болоті і в ріп"яхах... Хочуть вівці їсти, бо здихають...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.02.2020 18:06
    -4
    Leo, 25.02.2020 16:54
    Виглядає приблизно так: у нас є фактично збанкрутілий клуб із боргами. Ви його візьміть за 1 грн. Або краще купіть. Ми вам передаємо на нього якісь там права. Взамін вкладайте в клуб 10-30 млн. доларів щорічно. І землю, дайте, землю!!! І безплатно дайте або за 1 грн. Як стадіон дали. Цікаво в Карпатах реально думають, що всі навколо ідіоти, а вони найхитрожопіші?))) Дулю,вам з маком!!! Давайте лемки, налітайте і мінусуйте, клоуни!!)))
    Ну судячи з вашого допису клоуна можна побачити вам у дзеркало. Звідки такі дані? Які 10-30 млн.??? Яка земля за 1 грн.? Лиш би щось на вентилятор накидати
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.02.2020 17:06
    +2
    игроков жалко-могут до конца сезона и не найти новый клуб
    turist86
    online
      turist86, 25.02.2020 17:02
    +1
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Leo
      Leo, 25.02.2020 16:54
    +2
    Виглядає приблизно так: у нас є фактично збанкрутілий клуб із боргами. Ви його візьміть за 1 грн. Або краще купіть. Ми вам передаємо на нього якісь там права. Взамін вкладайте в клуб 10-30 млн. доларів щорічно. І землю, дайте, землю!!! І безплатно дайте або за 1 грн. Як стадіон дали. Цікаво в Карпатах реально думають, що всі навколо ідіоти, а вони найхитрожопіші?))) Дулю,вам з маком!!! Давайте лемки, налітайте і мінусуйте, клоуни!!)))
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.02.2020 16:21
    +1
    скорее всего так и будет-чем Карпаты лучше Дннепра или Металлиста?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 15:48
    +1
    Уточніть будь - ласка, то які каЛпати ?! Ті шо фк сільмаш, чи ска каЛпати, чи може калпати 89, чи каЛпати дм + бєня, чи ті шо міська рада створила ?!
    Я вжесі заплутав тих бомжів рахувпти, то вмерли, то воскресли....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 15:45
    -1
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.02.2020 15:32
    0
    dudigo78, 25.02.2020 15:30
    З юридичної точки зору так - це його (їх з Коломойським) приватна структура. Але якби вони той клуб створили з нуля, то питань нема. А так цей клуб існував задовго до того, як ці люди віджали свій перший ларьок. Тому ставати заручником чиїхось хотєлок-нехотєлок також неправильно. Тому повинен існувати механізм, щоб в таких випадках футбольний клуб чи будь-який інший можна було б врятувати (при умові що є бажання і бажаючі) На скільки відомо бажаючі є (були точно), бажання також, а механізму як це зробити нема. Те що прийняла міська рада можна сміливо викидати в топку
    схоже на те, що міські власті - точно не бажаючі. а з іншими бажаючими нехай самі і домовляються
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.02.2020 15:30
    +3
    Муґунот Уух, 25.02.2020 14:53
    проблеми індіанців шерифа не мають хвилювати:
    є приватна контора ФК Карпати, що належить панові Димінському, ото хай вищеозначений пан в купі з клубним менеджментом і займаються своім клубом, шукають вихід із ситуаціі, а не перккладають провину на міську владу
    З юридичної точки зору так - це його (їх з Коломойським) приватна структура. Але якби вони той клуб створили з нуля, то питань нема. А так цей клуб існував задовго до того, як ці люди віджали свій перший ларьок. Тому ставати заручником чиїхось хотєлок-нехотєлок також неправильно. Тому повинен існувати механізм, щоб в таких випадках футбольний клуб чи будь-який інший можна було б врятувати (при умові що є бажання і бажаючі) На скільки відомо бажаючі є (були точно), бажання також, а механізму як це зробити нема. Те що прийняла міська рада можна сміливо викидати в топку
    kvv1404
    online
      kvv1404, 25.02.2020 14:58
    +3
    Хлопці докерувалися до ручки!Зкотилися до звичайного шантажу !
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.02.2020 14:53
    +4
    dudigo78, 25.02.2020 14:43
    Карпатам ніхто нічого не віддав, не подарував і т.п. Була проголосована постанова про створення народної команди, якій за 20 з лишнім мільйонів гривень на рік віддадуть на 8 років частину землі зі стадіоном. Простою і доступною мовою це те саме, щоб проголосували, що з завтрашнього дня у всьому світі буде мир і всі будуть жити багато. Хто буде створювати цю народну команду, як вона буде називатись (бо при живих теперішніх Карпатах і незавершенні процедури банкрутства, команду так само називати не можна. В Дніпрі і Харкові це знають), як місто зможе фінансово утримувати клуб УПЛ. На всі ці запитання не має ніякої відповіді. Але є проголосована казкова постанова)))
    проблеми індіанців шерифа не мають хвилювати:
    є приватна контора ФК Карпати, що належить панові Димінському, ото хай вищеозначений пан в купі з клубним менеджментом і займаються своім клубом, шукають вихід із ситуаціі, а не перккладають провину на міську владу
    korsun_skif
      korsun_skif, 25.02.2020 14:50
    +1
    Во Львове три клуба футбольных. И толк будет разве что с Руха, да и то пока Козловскому все это интересно. Когда то Вирт правильно высказался по поводу "народной команды" это все из разряда мифологии!
    acfred
      acfred, 25.02.2020 14:44
    -1
    ну такое, в первую лигу там им может, попроще будет финансово. Клуб давно "лихорадит" - ничего нового, лучше б с Рухом обеденились бы и все. А так 2 львовских клуба и 2 на дне Лиги
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.02.2020 14:43
    0
    Карпатам ніхто нічого не віддав, не подарував і т.п. Була проголосована постанова про створення народної команди, якій за 20 з лишнім мільйонів гривень на рік віддадуть на 8 років частину землі зі стадіоном. Простою і доступною мовою це те саме, щоб проголосували, що з завтрашнього дня у всьому світі буде мир і всі будуть жити багато. Хто буде створювати цю народну команду, як вона буде називатись (бо при живих теперішніх Карпатах і незавершенні процедури банкрутства, команду так само називати не можна. В Дніпрі і Харкові це знають), як місто зможе фінансово утримувати клуб УПЛ. На всі ці запитання не має ніякої відповіді. Але є проголосована казкова постанова)))
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.02.2020 14:31
    +6
    докерувались, шахраї, бля!!!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.02.2020 14:53
    +4
    dudigo78, 25.02.2020 14:43
    Карпатам ніхто нічого не віддав, не подарував і т.п. Була проголосована постанова про створення народної команди, якій за 20 з лишнім мільйонів гривень на рік віддадуть на 8 років частину землі зі стадіоном. Простою і доступною мовою це те саме, щоб проголосували, що з завтрашнього дня у всьому світі буде мир і всі будуть жити багато. Хто буде створювати цю народну команду, як вона буде називатись (бо при живих теперішніх Карпатах і незавершенні процедури банкрутства, команду так само називати не можна. В Дніпрі і Харкові це знають), як місто зможе фінансово утримувати клуб УПЛ. На всі ці запитання не має ніякої відповіді. Але є проголосована казкова постанова)))
    проблеми індіанців шерифа не мають хвилювати:
    є приватна контора ФК Карпати, що належить панові Димінському, ото хай вищеозначений пан в купі з клубним менеджментом і займаються своім клубом, шукають вихід із ситуаціі, а не перккладають провину на міську владу
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.02.2020 15:30
    +3
    Муґунот Уух, 25.02.2020 14:53
    проблеми індіанців шерифа не мають хвилювати:
    є приватна контора ФК Карпати, що належить панові Димінському, ото хай вищеозначений пан в купі з клубним менеджментом і займаються своім клубом, шукають вихід із ситуаціі, а не перккладають провину на міську владу
    З юридичної точки зору так - це його (їх з Коломойським) приватна структура. Але якби вони той клуб створили з нуля, то питань нема. А так цей клуб існував задовго до того, як ці люди віджали свій перший ларьок. Тому ставати заручником чиїхось хотєлок-нехотєлок також неправильно. Тому повинен існувати механізм, щоб в таких випадках футбольний клуб чи будь-який інший можна було б врятувати (при умові що є бажання і бажаючі) На скільки відомо бажаючі є (були точно), бажання також, а механізму як це зробити нема. Те що прийняла міська рада можна сміливо викидати в топку
    kvv1404
    online
      kvv1404, 25.02.2020 14:58
    +3
    Хлопці докерувалися до ручки!Зкотилися до звичайного шантажу !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:32
    +2
    Мені відомо, що керівництво ФК Львів потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні у ФК Львів, ні у Вереса, а це одне і те саме, зараз перспектив таких немає. Жоден бразилець, який пройшов цей Шахтар для бідних, не має жодних шансів зачепитися в українських грандах.
    Вже ширяться чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Зараз вже йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися у цей клуб. Але перспективи у ФК Львів немає. Футбольна школа клубу належить зовсім іншій людині, яка давно вже цим займається. Це Роман Євгенович Михайлів. Він буде займатися цими дітьми. Там перспектива на українських футболістів ще є.
    ============
    А як же інсайд від Циганика ?!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.02.2020 17:06
    +2
    игроков жалко-могут до конца сезона и не найти новый клуб
    Leo
      Leo, 25.02.2020 16:54
    +2
    Виглядає приблизно так: у нас є фактично збанкрутілий клуб із боргами. Ви його візьміть за 1 грн. Або краще купіть. Ми вам передаємо на нього якісь там права. Взамін вкладайте в клуб 10-30 млн. доларів щорічно. І землю, дайте, землю!!! І безплатно дайте або за 1 грн. Як стадіон дали. Цікаво в Карпатах реально думають, що всі навколо ідіоти, а вони найхитрожопіші?))) Дулю,вам з маком!!! Давайте лемки, налітайте і мінусуйте, клоуни!!)))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.02.2020 14:34
    +2
    так ім же, здається, віддали в оренду сдадіон і землю навколо
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:29
    +1
    Вівці обстрижені, в болоті і в ріп"яхах... Хочуть вівці їсти, бо здихають...
    turist86
    online
      turist86, 25.02.2020 17:02
    +1
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.02.2020 16:21
    +1
    скорее всего так и будет-чем Карпаты лучше Дннепра или Металлиста?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 15:48
    +1
    Уточніть будь - ласка, то які каЛпати ?! Ті шо фк сільмаш, чи ска каЛпати, чи може калпати 89, чи каЛпати дм + бєня, чи ті шо міська рада створила ?!
    Я вжесі заплутав тих бомжів рахувпти, то вмерли, то воскресли....
    korsun_skif
      korsun_skif, 25.02.2020 14:50
    +1
    Во Львове три клуба футбольных. И толк будет разве что с Руха, да и то пока Козловскому все это интересно. Когда то Вирт правильно высказался по поводу "народной команды" это все из разряда мифологии!
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 25.02.2020 14:34
    +1
    Та только же всё было хорошо! Только же "стабильному клубу" отдали какую-то там землю или стадион ))))))))))))) И после сделки сразу такое... Ну кто бы мог подумать ?)
    Leo
      Leo, 26.02.2020 17:04
    0
    turist86, 25.02.2020 17:02
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Ахах..щось не дуже їх видно))
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:31
    0
    PFCLviv, 25.02.2020 18:32
    Мені відомо, що керівництво ФК Львів потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні у ФК Львів, ні у Вереса, а це одне і те саме, зараз перспектив таких немає. Жоден бразилець, який пройшов цей Шахтар для бідних, не має жодних шансів зачепитися в українських грандах.
    Вже ширяться чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Зараз вже йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися у цей клуб. Але перспективи у ФК Львів немає. Футбольна школа клубу належить зовсім іншій людині, яка давно вже цим займається. Це Роман Євгенович Михайлів. Він буде займатися цими дітьми. Там перспектива на українських футболістів ще є.
    ============
    А як же інсайд від Циганика ?!
    Львів і Верес це не одне і те саме...Верес у 2 лізі грає. Що ти городиш?
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:29
    0
    dudigo78, 25.02.2020 18:06
    Ну судячи з вашого допису клоуна можна побачити вам у дзеркало. Звідки такі дані? Які 10-30 млн.??? Яка земля за 1 грн.? Лиш би щось на вентилятор накидати
    Я часто моніторю сайт Карпат. Дані звідси. І не тільки. Є ще форум наближених до клубу вболівальників Карпат. Там теж багато інформації. Ти новини читаєш? Карпати вже другий місяць просять, вимагають ту землю, щоб їм не ПРОДАЛИ, А ДАЛИ!!! Відчуваєш різницю? Те, що клуб нібито готовий платити місту за оренду землі 2,15 млн. грн., якщо її все таки дали би в оренду, то фантастика. Сума для нинішніх Карпат непідйомна. У них скоро не буде коштів на виїзди їздити, не те що мільйони за землю платити. То по -перше. Тепер друге: Карпати щороку анонсують боротьбу за першу 6 і потрапляння в єврокубки. Скільки по твоєму потрібно грошей, щоб створити команду, здатну зайняти В УПЛ 3-5 місце і яка буде грати в ЛЄ? Мінімум 10-30 млн. доларів.Саме про таку суму і говорять вболівальники самих Карпат. І це логічно. І по третє: то тут кидає гівно на вентилятор спитай себе. А заодно і глянь в дзеркало і побачиш там клоуна.
    Leo
      Leo, 26.02.2020 16:29
    0
    Я часто моніторю сайт Карпат. Дані звідси. І не тільки. Є ще форум наближених до клубу вболівальників Карпат. Там теж багато інформації. Ти новини читаєш? Карпати вже другий місяць просять, вимагають ту землю, щоб їм не ПРОДАЛИ, А ДАЛИ!!! Відчуваєш різницю? Те, що клуб нібито готовий платити місту за оренду землі 2,15 млн. грн., якщо її все таки дали би в оренду, то фантастика. Сума для нинішніх Карпат непідйомна. У них скоро не буде коштів на виїзди їздити, не те що мільйони за землю платити. То по -перше. Тепер друге: Карпати щороку анонсують боротьбу за першу 6 і потрапляння в єврокубки. Скільки по твоєму потрібно грошей, щоб створити команду, здатну зайняти В УПЛ 3-5 місце і яка буде грати в ЛЄ? Мінімум 10-30 млн. доларів.Саме про таку суму і говорять вболівальники самих Карпат. І це логічно. І по третє: то тут кидає гівно на вентилятор спитай себе. А заодно і глянь в дзеркало і побачиш там клоуна.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.02.2020 15:32
    0
    dudigo78, 25.02.2020 15:30
    З юридичної точки зору так - це його (їх з Коломойським) приватна структура. Але якби вони той клуб створили з нуля, то питань нема. А так цей клуб існував задовго до того, як ці люди віджали свій перший ларьок. Тому ставати заручником чиїхось хотєлок-нехотєлок також неправильно. Тому повинен існувати механізм, щоб в таких випадках футбольний клуб чи будь-який інший можна було б врятувати (при умові що є бажання і бажаючі) На скільки відомо бажаючі є (були точно), бажання також, а механізму як це зробити нема. Те що прийняла міська рада можна сміливо викидати в топку
    схоже на те, що міські власті - точно не бажаючі. а з іншими бажаючими нехай самі і домовляються
    dudigo78
    online
      dudigo78, 25.02.2020 14:43
    0
    Карпатам ніхто нічого не віддав, не подарував і т.п. Була проголосована постанова про створення народної команди, якій за 20 з лишнім мільйонів гривень на рік віддадуть на 8 років частину землі зі стадіоном. Простою і доступною мовою це те саме, щоб проголосували, що з завтрашнього дня у всьому світі буде мир і всі будуть жити багато. Хто буде створювати цю народну команду, як вона буде називатись (бо при живих теперішніх Карпатах і незавершенні процедури банкрутства, команду так само називати не можна. В Дніпрі і Харкові це знають), як місто зможе фінансово утримувати клуб УПЛ. На всі ці запитання не має ніякої відповіді. Але є проголосована казкова постанова)))