Снигур сразится с Костюк в полуфинале 60-тысячника ITF в Каире

Обе украинки преодолели четвертьфинальную стадию

Снигур сразится с Костюк в полуфинале 60-тысячника ITF в Каире
© alhabtoortennis. Дарья Снигур

Украинская теннисистка Дарья Снигур (№231 WTA) выиграла еще один поединок на 60-тысячнике ITF в Каире.
 
В матче 1/4 финала украинка одолела Елену Габриэлу Рузе из Румынии (№178 WTA).
 
Каир. Четвертьфинал
Дарья Снигур (Украина) – Елена Габриэла Рузе (Румыния) – 6:2, 6:1
 
В 1/2 финала Снигур сразится еще с одной украинкой Мартой Костюк, которая ранее переиграла Изабеллу Шиникову из Болгарии.
 
Также отметим, что в парном финале Украину представляют Марта Костюк и Анастасия Шошина. Правда сыграют они в разных командах, поэтому одна из украинок точно возьмет парный титул. 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.02.2020 15:17
    0
    Да, оформление турниров такого уровня зрелище унылое, слава богу хоть болл-бои присутствуют...
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 22.02.2020 14:56
    0
    Steep, 22.02.2020 14:08
    https://live-stream365.com/onlineplayer.php?stream_id=1110925
    я нашел одну ссылку, но качество очень плохое
    Thank you
    Steep
      Steep, 22.02.2020 14:08
    +3
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.02.2020 14:02
    ДЕ ПОДИВИТИСЬ НАШИХ ДІВЧАТ?
    https://live-stream365.com/onlineplayer.php?stream_id=1110925
    я нашел одну ссылку, но качество очень плохое
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.02.2020 14:02
    +1
    ДЕ ПОДИВИТИСЬ НАШИХ ДІВЧАТ?
    Sashamar
      Sashamar, 22.02.2020 13:05
    +2
    Чисто прагматичні міркування, без далекосяжних заглядань у топи.
    Обидві цілком спроможні виграти завтра у Большовой і взяти титул (сподіваюсь, ніхто не думає, що у другому півфіналі сьогодні переможе хорватка ). У Марти шансів, як на мене, трохи більше. Але з іншого боку вона навіть у разі перемоги у фіналі підіймется на 18 сходинок і все. А от Дарина вже сьогодні може увійти до другої сотні, тому їй перемога більш потрібна.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 22:19
    +7
    fedd1979, 21.02.2020 22:05
    Я, звичайно, далекий від того, щоб вірити в "каркання", але ті "топи" з приводу й без приводу дійсно напрягають.Якщо перераховувати всіх наших "топів", які так і не стали топами... В Снігур дійсно ДУЖЕ слабка подача, а то недобре. Ну а Ястремська поки теж не топ, як на мене
    У Снигур психика устойчивая, стабильность, баланс... Но она ограничена технически, играет монотонно как-то. Говорить о ней, как о будущем топе - очень смело... Хотя все может быть. Техника важна, но самое главное - это то, что в голове.
    Может и статься, что Снигур добьется большего, чем суперталантливая Марта... Но прямо сейчас Марта гораздо более обещающа.... Вот если б только не ее психи.((
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.02.2020 22:05
    +10
    kollekciy, 21.02.2020 21:33
    Перестаньте ви вже тих дівчат наперед в Топи пхати, ви їм цим тільки карму псуєте. Спочатку Марту до Хінгіс звеличували, чим до її нервових зривів довели. Потім після 2 виграних невідомих 15 тисячників за Лопатецьку взялись, чим травму їй накаркали. Тепер черга до Снігур дійшла.
    А в топи вибилась поки тільки Даяна про яку ніхто нічого не вангував.
    Я, звичайно, далекий від того, щоб вірити в "каркання", але ті "топи" з приводу й без приводу дійсно напрягають.Якщо перераховувати всіх наших "топів", які так і не стали топами... В Снігур дійсно ДУЖЕ слабка подача, а то недобре. Ну а Ястремська поки теж не топ, як на мене
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 21:33
    +18
    Перестаньте ви вже тих дівчат наперед в Топи пхати, ви їм цим тільки карму псуєте. Спочатку Марту до Хінгіс звеличували, чим до її нервових зривів довели. Потім після 2 виграних невідомих 15 тисячників за Лопатецьку взялись, чим травму їй накаркали. Тепер черга до Снігур дійшла.
    А в топи вибилась поки тільки Даяна про яку ніхто нічого не вангував.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 21.02.2020 21:08
    +3
    Ruslan55, 21.02.2020 20:59
    З дитячою подачею Снігур навіть топ 50 буде успіхом, якщо нічого не зробить з подачею буде всю кар'єру балансувати на рівні топ 100
    Не все так однозначно, не все так погано.
    Младенович чомусь не винесла Снігур, ба навпаки. Та й цього тижня суперниці Снігур скористатися її слабкістю не змогли. То може не така то вже і слабкість?
    Ruslan55
      Ruslan55, 21.02.2020 20:59
    +12
    З дитячою подачею Снігур навіть топ 50 буде успіхом, якщо нічого не зробить з подачею буде всю кар'єру балансувати на рівні топ 100
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 21.02.2020 20:58
    -1
    Буде дуже цікавий матч.
    Вболіватиму за Костюк, але ставлю на Снігур.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.02.2020 20:56
    0
    fedd1979, 21.02.2020 20:48
    Снігур поки в дорослому тенісі не зробила нічого для того, щоб давати їй такі аванси. АБСОЛЮТНО. Тому не варто поспішати
    Згоден, поки, но я вангую про дорослу Снігур.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.02.2020 20:48
    +7
    Александр Науменко, 21.02.2020 20:33
    Снігур- майбутня ТОП-10, Костюк - условна Цуренко-Козлова.
    Снігур поки в дорослому тенісі не зробила нічого для того, щоб давати їй такі аванси. АБСОЛЮТНО. Тому не варто поспішати
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.02.2020 20:33
    -5
    Снігур- майбутня ТОП-10, Костюк - условна Цуренко-Козлова.
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 21:33
    +18
    Перестаньте ви вже тих дівчат наперед в Топи пхати, ви їм цим тільки карму псуєте. Спочатку Марту до Хінгіс звеличували, чим до її нервових зривів довели. Потім після 2 виграних невідомих 15 тисячників за Лопатецьку взялись, чим травму їй накаркали. Тепер черга до Снігур дійшла.
    А в топи вибилась поки тільки Даяна про яку ніхто нічого не вангував.
    Ruslan55
      Ruslan55, 21.02.2020 20:59
    +12
    З дитячою подачею Снігур навіть топ 50 буде успіхом, якщо нічого не зробить з подачею буде всю кар'єру балансувати на рівні топ 100
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.02.2020 22:05
    +10
    kollekciy, 21.02.2020 21:33
    Перестаньте ви вже тих дівчат наперед в Топи пхати, ви їм цим тільки карму псуєте. Спочатку Марту до Хінгіс звеличували, чим до її нервових зривів довели. Потім після 2 виграних невідомих 15 тисячників за Лопатецьку взялись, чим травму їй накаркали. Тепер черга до Снігур дійшла.
    А в топи вибилась поки тільки Даяна про яку ніхто нічого не вангував.
    Я, звичайно, далекий від того, щоб вірити в "каркання", але ті "топи" з приводу й без приводу дійсно напрягають.Якщо перераховувати всіх наших "топів", які так і не стали топами... В Снігур дійсно ДУЖЕ слабка подача, а то недобре. Ну а Ястремська поки теж не топ, як на мене
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 22:19
    +7
    fedd1979, 21.02.2020 22:05
    Я, звичайно, далекий від того, щоб вірити в "каркання", але ті "топи" з приводу й без приводу дійсно напрягають.Якщо перераховувати всіх наших "топів", які так і не стали топами... В Снігур дійсно ДУЖЕ слабка подача, а то недобре. Ну а Ястремська поки теж не топ, як на мене
    У Снигур психика устойчивая, стабильность, баланс... Но она ограничена технически, играет монотонно как-то. Говорить о ней, как о будущем топе - очень смело... Хотя все может быть. Техника важна, но самое главное - это то, что в голове.
    Может и статься, что Снигур добьется большего, чем суперталантливая Марта... Но прямо сейчас Марта гораздо более обещающа.... Вот если б только не ее психи.((
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.02.2020 20:48
    +7
    Александр Науменко, 21.02.2020 20:33
    Снігур- майбутня ТОП-10, Костюк - условна Цуренко-Козлова.
    Снігур поки в дорослому тенісі не зробила нічого для того, щоб давати їй такі аванси. АБСОЛЮТНО. Тому не варто поспішати
    Steep
      Steep, 22.02.2020 14:08
    +3
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.02.2020 14:02
    ДЕ ПОДИВИТИСЬ НАШИХ ДІВЧАТ?
    https://live-stream365.com/onlineplayer.php?stream_id=1110925
    я нашел одну ссылку, но качество очень плохое
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 21.02.2020 21:08
    +3
    Ruslan55, 21.02.2020 20:59
    З дитячою подачею Снігур навіть топ 50 буде успіхом, якщо нічого не зробить з подачею буде всю кар'єру балансувати на рівні топ 100
    Не все так однозначно, не все так погано.
    Младенович чомусь не винесла Снігур, ба навпаки. Та й цього тижня суперниці Снігур скористатися її слабкістю не змогли. То може не така то вже і слабкість?
    Sashamar
      Sashamar, 22.02.2020 13:05
    +2
    Чисто прагматичні міркування, без далекосяжних заглядань у топи.
    Обидві цілком спроможні виграти завтра у Большовой і взяти титул (сподіваюсь, ніхто не думає, що у другому півфіналі сьогодні переможе хорватка ). У Марти шансів, як на мене, трохи більше. Але з іншого боку вона навіть у разі перемоги у фіналі підіймется на 18 сходинок і все. А от Дарина вже сьогодні може увійти до другої сотні, тому їй перемога більш потрібна.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.02.2020 14:02
    +1
    ДЕ ПОДИВИТИСЬ НАШИХ ДІВЧАТ?
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.02.2020 15:17
    0
    Да, оформление турниров такого уровня зрелище унылое, слава богу хоть болл-бои присутствуют...
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 22.02.2020 14:56
    0
    Steep, 22.02.2020 14:08
    https://live-stream365.com/onlineplayer.php?stream_id=1110925
    я нашел одну ссылку, но качество очень плохое
    Thank you
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.02.2020 20:56
    0
    fedd1979, 21.02.2020 20:48
    Снігур поки в дорослому тенісі не зробила нічого для того, щоб давати їй такі аванси. АБСОЛЮТНО. Тому не варто поспішати
    Згоден, поки, но я вангую про дорослу Снігур.