Каир. Костюк шагает в полуфинал 60-тысячника ITF

Марта в матче 1/2 финала может встретиться с еще одной украинкой Дарьей Снигур

Каир. Костюк шагает в полуфинал 60-тысячника ITF
© ФТУ. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (№168 WTA) продолжает победную серию на 60-тысячнике ITF в Каире.
 
В четвертьфинале 17-летняя украинка в двух сетах одолела Изабеллу Шиникову из Болгарии (№167 WTA).
 
Каир. Четвертьфинал
Марта Костюк (Украина) – Изабелла Шиникова (Болгария) – 6:1, 6:3
 
В полуфинале Костюк сразится против еще одной украинки Дарья Снигур (№231 WTA) или восьмой сеяной Елены Габриэлы Рузе из Румынии (№178 WTA).

Ранее Марта Костюк прошла в парный полуфинал.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    olya403
      olya403, 22.02.2020 13:22
    0
    kollekciy, 21.02.2020 21:40
    А, на якому сайті була трансляція?
    https://sport-stream.ru/
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 21:40
    +1
    olya403, 21.02.2020 19:05
    сьогодні трансляція була, але ну дуууже поганої якості. З однієї камери, без рахунку, і м'яч було ледь-ледь видно
    А, на якому сайті була трансляція?
    olya403
      olya403, 21.02.2020 19:05
    +2
    vital, 21.02.2020 18:42
    У Каїрі цілих 2 українських дербі буде: в фіналі пари проти Шошиної, і в півфіналі проти Снігур.
    Багатенько тут у Єгипті Марта на себе взяла, але якщо всі одиночні матчі виграні в 2-х сетах, то, мабуть, відчуває що може грати на 2 фронти.
    Жаль що відеотрансляції не буде - я б подивився цю захопливу гру наших юніорок.
    сьогодні трансляція була, але ну дуууже поганої якості. З однієї камери, без рахунку, і м'яч було ледь-ледь видно
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 18:42
    +5
    kollekciy, 21.02.2020 18:38
    Дивлячись на те, як Даша переїхала Рузе, я починаю хвилюватися за Марту. Головне хотілося, щоб Марта змогла показати свою гру, а не свої улюблені емоції, а там хай переможе сильніший.
    У Каїрі цілих 2 українських дербі буде: в фіналі пари проти Шошиної, і в півфіналі проти Снігур.
    Багатенько тут у Єгипті Марта на себе взяла, але якщо всі одиночні матчі виграні в 2-х сетах, то, мабуть, відчуває що може грати на 2 фронти.
    Жаль що відеотрансляції не буде - я б подивився цю захопливу гру наших юніорок.
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 18:38
    +3
    Дивлячись на те, як Даша переїхала Рузе, я починаю хвилюватися за Марту. Головне хотілося, щоб Марта змогла показати свою гру, а не свої улюблені емоції, а там хай переможе сильніший.
    Sashamar
      Sashamar, 21.02.2020 15:58
    +6
    vital, 21.02.2020 15:42
    У нас ще одна - Даша молодша та що Лопатецька. Правда я не дуже розумію стратегію її повернення в тур після травми. Чому вона лише заявляється на турніри високого рівня. Чому після квалу АО , наступний турнір саме квал Дохи?
    Сьогодні Лопатецька вслід за Цуренко вже своє відіграла проти Пери: спочатку українка повела 3-1, а потім програла поспіль 8 геймів і знялася. Сподіваюся зі здоров'ям у Даші все добре...
    Мабуть, щоб просто відчути свій рівень, на скільки її вистачає. Можливо якби взяла свою подачу у другому сеті, так був дуже довгий розіграш, пограла б ще.
    А тут у нас фінал гарантовано проти Большовой. Судячи з перебігу рахунку Дьяченко травмувалась за крок до перемоги, але чомусь продовжувала мучитися на корті. На диво розраховувала?
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 15:42
    +6
    sv_2000, 21.02.2020 13:42
    Полет нормальный. Теперь более за Дашу. Жду финал чемпионата Украины по теннису среди юниорок
    У нас ще одна - Даша молодша та що Лопатецька. Правда я не дуже розумію стратегію її повернення в тур після травми. Чому вона лише заявляється на турніри високого рівня. Чому після квалу АО , наступний турнір саме квал Дохи?
    Сьогодні Лопатецька вслід за Цуренко вже своє відіграла проти Пери: спочатку українка повела 3-1, а потім програла поспіль 8 геймів і знялася. Сподіваюся зі здоров'ям у Даші все добре...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 15:28
    +4
    vizuals, 21.02.2020 14:22
    Снігур поки занадто необкатана для Костюк, так що Марта у фіналі
    Зря вы недооцениваете Снигур.
    Плюсы Марты: мощь, разнообразие
    Плюсы Дарьи: стабильность, собранность
    Что перевесит, ХЗ.
    Я скептически относился к Снигур раньше, поменял мнение после Младенович. У Даши, несмотря на ее техническую ограниченность, есть ссвои неслабые козыри.
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 14:29
    +1
    Марта молодець - впевнена безвалідольна перемога.
    Але щоб думати про фінал і можливий титул, треба для початку сьогодні завершити свої виступи в 1/2 фіналу пари, щоб не тратити зайві сили, та перемогти завтра в півфіналі.
    Sashamar
      Sashamar, 21.02.2020 14:22
    +4
    Головне те, що рознесла суперницю, яка начебто на тих же позиціях рейтингу, менше ніж за годину. Півфінал то таке, треба вже про фінал думати, а там серйозно, або Дьяченко, або Большова.
    vizuals
    online
      vizuals, 21.02.2020 14:22
    -2
    Снігур поки занадто необкатана для Костюк, так що Марта у фіналі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 13:42
    +10
    Полет нормальный. Теперь более за Дашу. Жду финал чемпионата Украины по теннису среди юниорок
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 13:29
    +8
    Марту з перемогою! Сьогодні впевнено розбила Шінікову. Як кажуть до можливої Снігур готова.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 13:42
    +10
    Полет нормальный. Теперь более за Дашу. Жду финал чемпионата Украины по теннису среди юниорок
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 13:29
    +8
    Марту з перемогою! Сьогодні впевнено розбила Шінікову. Як кажуть до можливої Снігур готова.
    Sashamar
      Sashamar, 21.02.2020 15:58
    +6
    vital, 21.02.2020 15:42
    У нас ще одна - Даша молодша та що Лопатецька. Правда я не дуже розумію стратегію її повернення в тур після травми. Чому вона лише заявляється на турніри високого рівня. Чому після квалу АО , наступний турнір саме квал Дохи?
    Сьогодні Лопатецька вслід за Цуренко вже своє відіграла проти Пери: спочатку українка повела 3-1, а потім програла поспіль 8 геймів і знялася. Сподіваюся зі здоров'ям у Даші все добре...
    Мабуть, щоб просто відчути свій рівень, на скільки її вистачає. Можливо якби взяла свою подачу у другому сеті, так був дуже довгий розіграш, пограла б ще.
    А тут у нас фінал гарантовано проти Большовой. Судячи з перебігу рахунку Дьяченко травмувалась за крок до перемоги, але чомусь продовжувала мучитися на корті. На диво розраховувала?
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 15:42
    +6
    sv_2000, 21.02.2020 13:42
    Полет нормальный. Теперь более за Дашу. Жду финал чемпионата Украины по теннису среди юниорок
    У нас ще одна - Даша молодша та що Лопатецька. Правда я не дуже розумію стратегію її повернення в тур після травми. Чому вона лише заявляється на турніри високого рівня. Чому після квалу АО , наступний турнір саме квал Дохи?
    Сьогодні Лопатецька вслід за Цуренко вже своє відіграла проти Пери: спочатку українка повела 3-1, а потім програла поспіль 8 геймів і знялася. Сподіваюся зі здоров'ям у Даші все добре...
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 18:42
    +5
    kollekciy, 21.02.2020 18:38
    Дивлячись на те, як Даша переїхала Рузе, я починаю хвилюватися за Марту. Головне хотілося, щоб Марта змогла показати свою гру, а не свої улюблені емоції, а там хай переможе сильніший.
    У Каїрі цілих 2 українських дербі буде: в фіналі пари проти Шошиної, і в півфіналі проти Снігур.
    Багатенько тут у Єгипті Марта на себе взяла, але якщо всі одиночні матчі виграні в 2-х сетах, то, мабуть, відчуває що може грати на 2 фронти.
    Жаль що відеотрансляції не буде - я б подивився цю захопливу гру наших юніорок.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.02.2020 15:28
    +4
    vizuals, 21.02.2020 14:22
    Снігур поки занадто необкатана для Костюк, так що Марта у фіналі
    Зря вы недооцениваете Снигур.
    Плюсы Марты: мощь, разнообразие
    Плюсы Дарьи: стабильность, собранность
    Что перевесит, ХЗ.
    Я скептически относился к Снигур раньше, поменял мнение после Младенович. У Даши, несмотря на ее техническую ограниченность, есть ссвои неслабые козыри.
    Sashamar
      Sashamar, 21.02.2020 14:22
    +4
    Головне те, що рознесла суперницю, яка начебто на тих же позиціях рейтингу, менше ніж за годину. Півфінал то таке, треба вже про фінал думати, а там серйозно, або Дьяченко, або Большова.
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 18:38
    +3
    Дивлячись на те, як Даша переїхала Рузе, я починаю хвилюватися за Марту. Головне хотілося, щоб Марта змогла показати свою гру, а не свої улюблені емоції, а там хай переможе сильніший.
    olya403
      olya403, 21.02.2020 19:05
    +2
    vital, 21.02.2020 18:42
    У Каїрі цілих 2 українських дербі буде: в фіналі пари проти Шошиної, і в півфіналі проти Снігур.
    Багатенько тут у Єгипті Марта на себе взяла, але якщо всі одиночні матчі виграні в 2-х сетах, то, мабуть, відчуває що може грати на 2 фронти.
    Жаль що відеотрансляції не буде - я б подивився цю захопливу гру наших юніорок.
    сьогодні трансляція була, але ну дуууже поганої якості. З однієї камери, без рахунку, і м'яч було ледь-ледь видно
    kollekciy
      kollekciy, 21.02.2020 21:40
    +1
    olya403, 21.02.2020 19:05
    сьогодні трансляція була, але ну дуууже поганої якості. З однієї камери, без рахунку, і м'яч було ледь-ледь видно
    А, на якому сайті була трансляція?
    vital
    online
      vital, 21.02.2020 14:29
    +1
    Марта молодець - впевнена безвалідольна перемога.
    Але щоб думати про фінал і можливий титул, треба для початку сьогодні завершити свої виступи в 1/2 фіналу пари, щоб не тратити зайві сили, та перемогти завтра в півфіналі.
    olya403
      olya403, 22.02.2020 13:22
    0
    kollekciy, 21.02.2020 21:40
    А, на якому сайті була трансляція?
    https://sport-stream.ru/